Pages:
Author

Topic: Bitcoin 2 ay içinde 10.000 tl'nin altına inebilir! - page 6. (Read 1153 times)

jr. member
Activity: 266
Merit: 1
madenci küstürmeye, cihazları kapatmaya meraklı iseler yapsınlar. ama haberler bölümünde 5800'de güçlü alıcı olduğunu ve buranın altına düşmesinin zor olduğunu anlatan bir açıklama okudum. eğer çok yavaş yükselir ise bırak 20 yi 50'ye bile gidebilir.
member
Activity: 196
Merit: 10
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Şu noktada fiyat tahmini yapmak gerçekten çok zor. Tahminler genelde boş çıkıyor bu aralar. Ama bu noktaya gelebileceğini pek düşünmüyorum.
10 bin tl bitcoin için oldukça düşük bir değer..
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
Yok artık yani bu başlıktaki fiyata gelmesi demek buralarda gezmeyin len demek ile aynı şey heralde. Neyse sanmıyorum o fiyatlara geleceğini aksine daha gideck çok yolu var.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Mesela çok merak ediyorum bu tür grafiği yapanların piyasa düşüsündeki katkılarını. İnsanları endişeye sevk edip, düşecek psikolojisini iyiden iyiye yerleştiriyor kafalarına. Durum böyle iken yatırım yapacak yatırımcı beklemede kalıyor. O beklemede kalınca piyasa yükselmiyor. Piyasa yükselmeyince doğal olarak düşüş eğilimine yöneliyor.

Grafik çizenlere oldum olası inanmadığımı da eklemek istiyorum.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Kocaman dünya ikiye bölündü yarısı yükselecek diyor yarısı da düşecek diyor. Kime inanacağımızı bilemiyoruz. Artık herkes inerse insin tavrına girdi
newbie
Activity: 168
Bitcoinin en garip tarafi bu iste yapilan bircok ongoru ve analiz bitcoinin bir kac ay icinde yukselis yapacagi yonunde fakat bir o kadar da aksi yonde aciklamalar var. Yatirimcinin kafasi karisik.
jr. member
Activity: 126
Bu öngörünün tutmamış olması sevindirici mi üzücü mü bilemedim. Yani 2 ay içerisinde düşmüş olsaydı şimdiye tekrar yükselme gelebilirdi ama hala belirsizlik sürüyor
member
Activity: 210
Keske inmese fakat gorunen koyde kilavuz istemiyor hocam. Hazir olmaliyiz bence bitcoin bu sefer hic gormedigi dibi gorecek geri donusu de cok zor olacak.
jr. member
Activity: 182
Merit: 4
Boyle giderse durum onu gosteriyor. Hic bir tabanda tutunmayi basaramiyor maalesef. 2 bin dolar cok uzak degil arkadaslar. Piyasadan biraz uzak kalin derim.
newbie
Activity: 168
madencilik maliyetinin zaten pahalı olduğu bu günlerde, bitcoin tam maliyetinde. madencilerde tekelleşmeye giden sizce böyle bir yol izler mi? 6 bin eğer bunun dip noktası ise en azından 10-20x arası bir şey yapmalı ki parayı iyice kırsın. 20 bin son derece küçük olacak zıplama.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
iki çizgi birleştirip .ötünden sallamak için gayet uygun bir ortamı var bitcoinin. 10 bine gidiyor diyerek alıp ilk düşüşünce topuklayan adamın yeni lafı, yükselsin biraz emin olun herkesin önünden koşarak alır bu

4 5 ay önceki konu bu..  pozizyonun ofsayt
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
iki çizgi birleştirip .ötünden sallamak için gayet uygun bir ortamı var bitcoinin. 10 bine gidiyor diyerek alıp ilk düşüşünce topuklayan adamın yeni lafı, yükselsin biraz emin olun herkesin önünden koşarak alır bu
newbie
Activity: 28
Hocam felaket tellalı gibisin. Çok karamsar bir tablo çıkarmışsın ortaya. Tamam düşüş yaşıyoruz ama o kadar da düşeceğini tahmin etmiyorum. Şu an zaten 6000-6500 dolar bandında seyrediyor ki geçen iki güne göre fiyat artışında bir gelişme yaşanmış yaklaşık 400 dolara yakın bir düzeyde. Görüyorsun fiyatlar ara ara uplatılmaya devam ediyor.
jr. member
nereden nereye geldik be. usb bitcoin minerları ile üretim yapanlardan tanesini 5-6 bin dolara mal edilmesi aşamasına geldik. dün akşam da alış olma durumunu belli etmişti bticoin. 6400'deyiz. bundan sonrası merak konusu.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Grafikler, yorumcular hiç biri geleceği doğru düzgün okuyamıyorlar. onlara inan kesimde hep mağdur olmaya devam ediyor ben bitcoinin 10 bin tl olacağına kesinlikle inanmıyorum.
jr. member
Activity: 157
Merit: 3
6000$ seviyesinin altına düşeceğini sanmıyorum açıkçası eğer düşerse de 5700 civarında hızlı bir toparlama sağlar ve 6200 seviyelerine vakit kaybetmeden geri tırmanır.Aksi taktirde büyük bir güven soeunu oluşur ki buda balinaların işine gelmez. Açıkçası benim tahminim bu yönde ama sağ gösterip sol vuruyor her seferinde o yüzden eminde olamiyorum hiç.
newbie
Bitcoinin iki ay içinde 10 bin tl olması çok zor ama iki ay içerisinde 10 bin doları görebilir, Yeterince durgun bir sezon yaşadık artık piyasaya hareket lazım. Haziranla birlikte yazı yaşaya biliriz.
member
Activity: 546
o bandın dışına çıkalı oldu bir, iki ay ama tam toparlanma göremedik. 10 bin tl nin altına gelmesi demek 2000 dolar gibi rakamlar ama zaten bunu şu an için yapacak gibi durmuyorlar. tabi 6000 dolar altına gelirse o vakit iş gerçekten can sıkıcı hale dönüşecektir.
newbie
Activity: 140
Bu grafiklere ve o grafiklere göre yorum yapanlara hiç inanmadım inanmayacağım da yüzde 99 u yanlış çıkıyor bu yorumların. Senenin ortasına geldik bitcoin 10 bin tl olmadı ne olacak şimdi? Grin
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Eğer doları 4.5'dan baz alırsak Bitcoin'in 10 bin doların altına inmesinin bir imkanı bulunmuyor. Bitcoin maksimum 4 bin dolara kadar düşebilir.
Pages:
Jump to: