Pages:
Author

Topic: Bitcoin 2 ay içinde 10.000 tl'nin altına inebilir! - page 9. (Read 1153 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
Bu tip haberler gerçekten komik. Bir de grafik koymuş ya. Arkadaşlar böyle merit kazanamazsınız. Grafik çizmizsin ama haberleri unutmuşsun. Dünyanın dört bir yanından olumlu haberler geliyor. Bu piyasaları etkileyecek olumlu yönde.
full member
Activity: 336
Merit: 100
Bitcoin bir yatırım aracı, piyasada arz ve talebe göre fiyat belirlenir. 10.000 liranın altına inme ihtimali olduğu gibi 100.000 lira olma ihtimali de var. Piyasada kesinlikle şu bu olmaz diyemeyiz. Negatif ve pozitif haberler yönü belirler.
member
Activity: 266
Merit: 10
Çok iddialı bir beklenti ama bitcoin bir daha 6000 dolar seviyelerine inmeyecektir. Bitcoine bir çok firma ve devletten destek gelmeye başladı. Bu durum bitcoini güçlendirdi. O yüzden 10 bin tl rakamı hayal bence.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
10 bin tl bitcoin icin cok dusuk bir seviye bence. 2 ay icinde bole bir degere inmek yerine bence sicrama hazirliklarini yapacak ve guzel cikislar basaracak.
member
Activity: 194
bitcoin düşeceğini düştü zaten, tekrar aşağıya doğru hareket olursa bu sefer 4000usd söz konusu olabilir ama ben de yeni yatırımcı olarak bu ihtimale çok fazla şans vermiyorum
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Bu kadar düşebileceğine inanmıyorum açıkçası. O kadar düşerse zaten çoğu yatırımcının güvenini kaybeder ve toparlanması da çok zor olur kısa vadede.
newbie
Activity: 224
Merit: 0
kimse bu gerçeği görmek istemiyor ya da bu olsun istemiyor.duygusal davranmamak lazım.özellikle g20 ülkelerinin alacağı ortak bir karar ile kripto para tarihe bile karışabilir.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Bitcoin 2 ay icinde zaten 10bin dolar altina indi :)Bu korku politikasini birakmadikca piyasa boyle denge nokasinda kalir,artislar kucuk duzeylerde yasanmaya baslar.
member
Activity: 602
Merit: 32
bitcoinin bir daha 9k altını görmesine tarih boyunca imkan vermiyorum ben de. şuan bence son dip noktalarından birindeyiz. kısa süreden sonra 10k altını görmek rüya olacak.

bir kere son aylarda o kadar çok devlet çapında gelişme oldu ki olumsuz, olumlu bir çok etkileşim, +yüksek fee sorunu vs derken, tonla olumsuzluğa rağmen  10k altında tutamadılar o kadar baskıladılar ama yine de olmadı. neden? çünkü giderek inanan kitle sayısı artıyor. unutmayın bitcoini fiyatını oluşturan şey ne balinalar ne başka şeyler. büyük insan topluluklarının yüksek inancı. geleceğe dair insanların hayallerini, umutlarını, inançlarını bağlaması. bunu kıramıyor tüm olumsuzluklar. çünkü insanlar hayatlarında bu yeniliğin olmasını sevdi. bunu kaybetmek istemiyorlar. düşse bile çoğu insan HODL diye taş basıyor ciğerine bekliyor.

ayrıca buna bir de mining üretim maliyetlerinin aşırı artmasını ekleyin. neden madenciler ürettikleri maliyetin altında satsın? aklınız alıyo mu bunu? satmayıp fiyatın yerini bulmasını bekleyecekler. o durumda da piyasada bitcoin talebi karşılanamaz hale gelince yine arz talep dengesi fiyatı arttıracak.

10k altını unutun artık. en diplerdeyiz şuan. 10k altını çok sağlam doyuma ulaştırdılar. stress noktası çok yükseldi. kısa süre içinde yukarı hızlı sıçramalar bekliyorum.

Ha sen ihtimal vermiyorsan olmaz o zaman (:
Baskıladılar diyo ya Smiley hala inanıyolar diyo Smiley
Şakamısınız abi siz?
Ulan hepimizi toplasan 1k btc çıkmaz kim siker senin benim inanmamı.

Balina abilerimiz ne derse o olur Smiley

Piyasaya görede kendilerine sezon oluşturabiliyolar Smiley

Yani sen elindeki 10btc yi satsan nolur?
Ben 20btc tutsam nolur?
Aa bak bu sattıysa düşücek demezler. Ben tuttum diyede tutmaz yada almazlar.
O holdcuların elinde para kalmayınca holdmu yapıcak yine. 1 sene süründürsünler yeni giren holdcuları o zaman gör hold neymiş Smiley

Eskiler sağlam kazandı onlar bi 10yılda dayanır Smiley
member
Activity: 602
Merit: 32
Bende hala amazon kabul ederse ms onaylarsa alibaba öderse fiyat yükselir diyenlere şaşıyorum.
İşte bunlar hep zamanında forex piyasasında düsüklenip burayıda aynı sanan tiplerin götünden uydurması.
Ulan o kadar yasaklandı btc çıktı. Adamlar btc iyi dedi yardırın dedi btc düştü.

Hala beyin mağduru gibi falanca ödeme alsa yükselir kafasındasınız.

Adamın elinde var 100k 200k btc. O ne derse o olur arkadaş küm siker ödeme alan yeri. Amk sanki ödemeyi btc ile yapıp fee vericen Smiley
member
Activity: 336
Merit: 11
10 bin dolari gec adam 10 bin tl diyor. Mumkun olacak birsey degil bence. Bu tarz yazilari okuyup kafanizi bulandirmayin bence.
jr. member
Activity: 137
Merit: 1
bitcoinin bir daha 9k altını görmesine tarih boyunca imkan vermiyorum ben de. şuan bence son dip noktalarından birindeyiz. kısa süreden sonra 10k altını görmek rüya olacak.

bir kere son aylarda o kadar çok devlet çapında gelişme oldu ki olumsuz, olumlu bir çok etkileşim, +yüksek fee sorunu vs derken, tonla olumsuzluğa rağmen  10k altında tutamadılar o kadar baskıladılar ama yine de olmadı. neden? çünkü giderek inanan kitle sayısı artıyor. unutmayın bitcoini fiyatını oluşturan şey ne balinalar ne başka şeyler. büyük insan topluluklarının yüksek inancı. geleceğe dair insanların hayallerini, umutlarını, inançlarını bağlaması. bunu kıramıyor tüm olumsuzluklar. çünkü insanlar hayatlarında bu yeniliğin olmasını sevdi. bunu kaybetmek istemiyorlar. düşse bile çoğu insan HODL diye taş basıyor ciğerine bekliyor.

ayrıca buna bir de mining üretim maliyetlerinin aşırı artmasını ekleyin. neden madenciler ürettikleri maliyetin altında satsın? aklınız alıyo mu bunu? satmayıp fiyatın yerini bulmasını bekleyecekler. o durumda da piyasada bitcoin talebi karşılanamaz hale gelince yine arz talep dengesi fiyatı arttıracak.

10k altını unutun artık. en diplerdeyiz şuan. 10k altını çok sağlam doyuma ulaştırdılar. stress noktası çok yükseldi. kısa süre içinde yukarı hızlı sıçramalar bekliyorum.

member
Activity: 574
Merit: 14
10000 tl altına sarkması olasılığı düşük. 40k lardayız ve dolar olarak o rakamlara ulaşmak biraz zor. toparlanma ile geri çekilme arasında gidip geliyor ve yatırımcılarında kafasını iyice karıştırdığı açık. 10 bin olsa çoğu holdcular açısından durum zora girer. paradakiler için daha güzel günler.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Çok zor hatta asiri zor. İnsanların da psikolojik bir limiti var ki ben o değerin 5000 USD olduğunu düşünüyorum ve daha da altında satacak insan olmaz
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
10.000 TL. Bitcoin gibi değerli yatırım aracının ineceği bir seviye değil, Ethereumun yükseleceği bir nokta olabilir. Krizi abartmaya gerek yok. Talep canlı ve sıcak. Umutlar yeşermeye devam ediyor.
member
One Token to Move Anything Anywhere
10 bin dolar desen neyse derdim de şu saatten sonra neredeyse imkansız hocam 10 bin tl nin altına inmesi demek vay halimize demek bittik sürünüyor olurduk aman 10 bin usd den aşşa inmesin fazla yeter.
member
Activity: 280
bence bırakın 10 bin tl altına inmeyi tekrar 100 bin tl olacaktır, şu an bile 40 bin tl civarında
member
Activity: 322
Merit: 15
Oldukca yuksek bir market hacmi var. Bu yuzden o degerlere inmesi oldukca zor. Imkansiz degil tabiki ama bitcoinle ilgili bircok gelisme haberleri duymaktayiz bunlarla birlikte o kadar deger kaybetmesi oldukca zor.
jr. member
Merit: 3
Inanmasi zor bir degerden bahsetmis arkadas. Ama nasil olacak bu ya da neden olacak yoksa sadece oylesine ortaya attigin bir baslik mi?
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
Hiç uzun uzun yazmaya gerek oldugunu dusunmuyorum. Bitcoin'in 8 bin altinda sabit kalacagina ben inanmiyorum, fiyat belki sismisti ama cakilmasindaki en buyuk sepet spekulatorlerdi
Pages:
Jump to: