Pages:
Author

Topic: Bitcoin 2 ay içinde 10.000 tl'nin altına inebilir! - page 3. (Read 1153 times)

newbie
Activity: 135
Merit: 0
10bin tl artık 2bin dolar yapıyor. bitcoinin de o seviyelere düşme ihtimalinin neredeyse hiç olduğunu tahmin ediyorum. 5 bin dolar bile çok zor bir ihtimal.
newbie
Activity: 126
İyi ki öngörünüz tutmadı. Şimdiki fiyatlar bile fazlasıyla belimizi büktü eğer dediğiniz gibi 10 bin tl'nin altına düşseydi iki sene kendimizi toparlayamazdık
full member
Activity: 1176
Merit: 159
arkadaşlar konuyu açarken dolar 3.70 tl flndı şuan 5 liraya koşuyor doların bu kadar fırlayacağını hesap edemedik o yüzden ikide bir şu konuyu uplayıp durmayın, 10.000 tl para etmiyor artık, bu zamanda btc değil 4k 2k olsa bile 10 bin tlden fazla eder.
newbie
Activity: 172
düşündüm de inse de bir şey değişmiyor.çünkü tekrar çıkacaktır ve her zaman ki gibi birileri kar ederken birileri zarar edecek..
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Artık bitcoinin ne 2 ay içerisinde nede sonrasında 10 bin ve 20 bn liranın altına düşme ihtimali kesinlikle yoktur ,bitcoin o fiyatların altına düşerse zaten piyasa bitmiş demektir.
jr. member
Activity: 154
Yok artık..Böyle bir durumun olmasına ihtimal dahi vermiyorum. Bitcoin 9800 bandına kadar gidip,oradan bir düzeltme yiyebilir.Ancak asıl yükseliş hareketi devam edecektir. 10bin tl ye düşmesi çok zor işin açıkçası..Altlar çöküşte şu an,bitcoin yükseliyor..Kısa sürede altlar da bitcoini takip edince,asıl yükseliş başlar.
member
Activity: 336
Merit: 10
Bitcoinin tabanı artık oturmaya başladı ,bitcoinin artık 25 bin liranın altına düşme şansı yok gibi ,hele ki ülkemizde doların 5 lira olmasından sonra çook uzak bir ihtimal.
member
Activity: 462
Merit: 10
Bu başlık btc'nin 10k'nın altına inebilir denilmiş aylar önce tam tersi durum şu an geçerli. 2 ay içerisinde btc 10k üzerine atabilir piyssada olumlu bir hava hakim umarım 8k altına düsmeyiz.
member
Activity: 224
Merit: 11
o kadar inmez artık bence hayal bir rakamdan bahsediyoruz, bu fiyatın altına inmesi demek bitcoinini ve piyasanın çok ciddi miktarda zarara uğraması demektir diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 3
Bitcoinin düşüşe başladığı dönemlerde yazmışsınız ve o zamanlar çok fazla belirsizlik vardi. Bir taraf 13bin dolardan aşağıya inmez derken diğer yandan insanlar artık sonumuz geldi bitcoin için yokoluş dönemine giriliyor diye. Şu an ne o kadar kötüyüz ne de iyi zamanlarımız diyebiliriz. Zorlu bir dönemden geçtik henüz tam olarak atlatamadık ama sonunun yakın olduğunu düşünüyorum.
full member
Activity: 546
Merit: 100
bence bitcoin tekrar sert bir düşüşü bu seviyelerden kaldıramaz biraz daha yükselip tekrar sert düşüş yaşaması bu seviyeden sert düşüş yaşamasından çok daha kolay bir ihtimal.
jr. member
Activity: 252
10 bin lirayı bırak 20 bin tl nin altına bile inecek durumu yok. 10 bin dolar barajını aşamazsa bile yine bu öngörü tutmayabilir. Piyasadaki karar verici balinaların istedikleri ne ise onu yapacaklar. Maliyeti çoktan yapmışlar ise 10 bin bırak 100 bin bile olabilir.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
arkadaş zamanında da ne lak lak yapılmış al işte şu anda 7700 ve dolar 4.8 yani 30ktl bu kadar düşüşleri abartmanın mantığı nedir ha şu olabilir düştüğünde sattırıp yükseldiğinde satanlar var kendilerince bazılarını tufaya düşürüp yolunu bulmaya çalışanlar diyelim...
full member
Activity: 1176
Merit: 159
adam düşmeyince ilk mesajı düzenledi Smiley başkasının lafıydı sanırım sorsan ben demedim de diyebilir Smiley
10bin olmadı 20bin oldu oda olumlu . şubat ta açmış temmuz da düzenlemiş 2 ay daha gider mi acaba, tutsa gözümüze sokardı tutmayınca düzenliyor demek.
Neyse sıkıntı yok kimse aradaki mesajları okumuyor zaten, imza için mesaj atma peşinde millet. Yalnız başlığı da 20bin yapman lazım unutmuşun, yada süreyi 2 yerine 8 yazsaydın belki ama o bile zor. Fiyat değiştikçe ilk mesajı düzenleyebilirsin sıkıntı yok. Yada bak en iyisi hiç başlık falan açma sen  Lips sealed

10 bin tl olabilir demiştim zaten kesin olucaktır demedim. milleti düşeceği konusnda uyardım zamanında sen ona bak ayrıca konu başlığımı ve içeriğini değiştirmedim, ekleme yaptım boş yapma.

bu arada sürekli beni eleştirdiğine bakmayın arkadaşlar, forumda benim yorumlarımı en çok dikkate alan beni takip eden kişi hafız teramit dir. sürekli beni alıntılayıp duruyor kendisi. Cheesy
member
Activity: 350
Merit: 11
Bitcoin artık 10 bin değil 40 bine doğru gidiyor ,her geçen gün dominance artıyor,hızlı bir artış gelebilir bitcoinde ,arkasından da sert bir düşüş ama bu düşüş 20 bin felan olmaz en az 40 bin lira seviyesi.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
adam düşmeyince ilk mesajı düzenledi Smiley başkasının lafıydı sanırım sorsan ben demedim de diyebilir Smiley
10bin olmadı 20bin oldu oda olumlu . şubat ta açmış temmuz da düzenlemiş 2 ay daha gider mi acaba, tutsa gözümüze sokardı tutmayınca düzenliyor demek.
Neyse sıkıntı yok kimse aradaki mesajları okumuyor zaten, imza için mesaj atma peşinde millet. Yalnız başlığı da 20bin yapman lazım unutmuşun, yada süreyi 2 yerine 8 yazsaydın belki ama o bile zor. Fiyat değiştikçe ilk mesajı düzenleyebilirsin sıkıntı yok. Yada bak en iyisi hiç başlık falan açma sen  Lips sealed
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
10 bin dolar altına ineceği gerileme hareketinin başlaması artık imkansıza yakın durum. 1800 dolar civarına gelse bile oralarda sürünmeyecek. 6000 doların biraz üzerinde boşuna 200 milyon tether basılmadı.
newbie
Activity: 98
Hepimiz anlık düşünüp tecrübesizce davranıyoruz. Düşünce bitti silinecek değeri sıfıra düşecek diyoruz. Biraz yükselince uçacak ATH yapacak
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Hala 5000 usd gibi sayılar görüyorum postlar arasında ve gerçekten görmek istemiyorum. Piyasanın olabildiğince kendini toplaması ve yukarı yönlü düzgün bir artış sergilemesi gerekiyor. Henüz beklenen yükseliş için erken olabilir ancak biraz daha sabrın sonunda piyasada iyi bir büyüme olacağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 196
grafiklere karşı önyargım hala devam ediyor.tarih tekerrürden ibaret lafını da hiç sevmem.işte bu grafik de çıkmadı, 10 bin tl altına asla düşme bitcoin.
Pages:
Jump to: