Pages:
Author

Topic: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında - page 9. (Read 3176 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 262
May 18, 2018, 08:02:18 PM
Sağlam bir boğaya girmedik eth ilk fırsatta başını kaldıracak sinyalleri veriyor 700 dolar bandına oda takıldı kaldı 800 doğru yurur diye düşünüyorum boğanın başlarında.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
May 16, 2018, 09:07:13 PM
iyimserde kötü kötümserde iyi durumlar olabilir. aldanmamak lazım iyi analiz önemli tavsiyler ve grafik araştırmaları önemli
member
Activity: 476
Merit: 10
May 16, 2018, 05:38:51 AM
Başı boğa ayakları ayı ortada bir döenmdeyiz. Fiyat artmaya bilir ancak piyasada ki tedirginlik geçmiyor. Bu etki dinse, altlara biraz para akmaya başlayabilir.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
May 15, 2018, 04:10:42 PM
Şimdi bulunduğumuz döneme de isim bulmak lazım. Tedirginlik dönemi mesela. Boğa ve ayının tam ortası, yön belirsiz, uykular kaçık ve tetikte beklediğimiz günler. Ciddi anlamda yön ne tarafa gidecek tahmin edebilen varsa hem tebrik ederim hem de bilgilerinden yararlanmak isterim.
Yarın sabah uyandığımızda ethereum rahat rahat 550$ olabilir mesela..
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
May 14, 2018, 04:23:46 PM
onemli bir nokta da kesinlikle ana trende aykiri islem yapmamak gerektigi.
member
Activity: 574
Merit: 34
May 14, 2018, 06:40:04 AM
10 k seviyesini görse sanki düzelecekmiş gibi geliyor tam yaklaştı yine düştü. Yaz sezonunda bari bir artış gösterse yoksa yine eskisi gibi 2 3 yıl beklemek zorundayız öyle olmasın her gün bir umut yükselecek diye bakıyoruz. Sabır sabır çekmekten sabır taşı olduk artık.
member
Merit: 75
May 12, 2018, 07:13:11 PM
Boğa gelecek biraz daha sabır hemde deli bir boğa gelecek diye düşünüyorum az kaldı ama bu boğa için Mt.Gox un hareketsiz kalması gerekiyor. Yoksa bu iş gerçekten saçma sapan bir hal almaya başladı.
member
May 11, 2018, 07:02:37 PM
Sağam bir boğa göreceğiz bence şua satışlar bir bitsin piyasa üzerinde ki tedirginliğin yavaş yavaş gideceğini düşünüyorum. 10K üstüne bir çıkarsa toparlayıp gidebilir.
member
May 11, 2018, 06:25:16 PM
Belki olur da görürüz ilerde şaşırmayalım bu ne demeyelim Smiley Resmen moral bozmaktan başka bir şey değil tam iyi gidiyor derken bir anda hayalleri alt üst ediyorlar Smiley Yine CMC kıpkırmızı altcoinler perişan daha ne kadar devam eder böyle sabır çeke çeke bir hal olduk.
member
Activity: 322
Merit: 12
May 11, 2018, 04:08:21 PM
Görmediğimiz birşey bilsek ne olacak. Sadece ayı piyasasını oku geç. Boğa artık kripto para borsası için bir efsane oldu. Bir süre sonra burada boğayi gören sayılı insan kalacak.
full member
Activity: 616
Merit: 100
May 10, 2018, 01:34:09 PM
Şu an piyasa biraz aralarda gibi görünse de ilerleyen zamanlarda hakkettiği seviyeye ulaşacaktır. Market hacminde aşırı bir yükselme olmadığı için ani hareketler görmeyi beklemk de beyhude bir uğraş olmaktan öteye geçmez.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
May 10, 2018, 11:08:05 AM
Şu an içinde bulunduğumuz sezon ne boğanın ne de ayının tanımına uyuyor. Ortalarda bir yerlerde duruyor. İlerleyen zamanlarda bitcoin için yeni bir düzeltme görür müyüz bu düzeltmeyle birlikte yeni bir sürece girer miyiz bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 518
Merit: 100
May 10, 2018, 07:18:37 AM
Bu ayı sezonu bı geçmedı hala yaa daha da cok bekletecegı gözukuyor herhalde yaz geldı mart nısan mayıs derken hazıranda da yalan olcak galıba cok sıkdı yaw
member
Activity: 98
May 09, 2018, 03:34:00 AM
düzelme oldu hepimiz umutlandık, btc hızlı bir çıkış yapabilir bu ay sonunda
member
Activity: 62
May 08, 2018, 01:57:18 PM
ayı sezonunu geride bırakmaya doğru ilerliyoruz
newbie
Activity: 154
May 07, 2018, 03:31:52 PM
ayı ve boğa sezonunun ayırt edilmesi açısından güzel bir başlık olmuş bana kalırsa,  yatırım yaparken bu iki tip piyasayı ayır edebilmek çok önemli diye düşünüyorum
newbie
Activity: 7
May 03, 2018, 08:15:46 PM
Boğa sezonu yeşil ayı sezonu kırmızı değilmi alt parti için btc ye sarı yanması gerek galiba :d
member
May 01, 2018, 06:19:20 PM
Hocam yat uyu ya bu saatte ne gerek var yazmaya o kadar Smiley 

Boğa ayına yavaştan yavaştan girdiğimizi düşünüyorumdur az kaldı zengin olmamıza.

Yok zaten uyumuyorum bilgi olsun işte bilmek isteyen herkese Smiley
Valla girdik girmedik bilmiyorum da çok sıktı artık CMC de horoz kesmişler sanki kıpkırmızı. Zarar eden var bir sürü sabırlı olmak lazım tabi ki ama işte biz insanoğlu dayanmakta güçlük çekiyoruz. Arada böyle söylüyorsunuz umutlanıyorum keyfim yerine geliyor. Söyleye söyleye zengin olucaz sonunda Smiley

Zaten bir zengin olsak ilk köşeden döneceğim haha Cheesy Herşey gönlümüzce olsun yeter ne fazla ne eksik yeterince olsun çark dönsün yeter abi fazlasına gerek yok Smiley

Aynen öyle herkesin gönlünce olsun valla çorba kaynasın yeter herkesin hayali neyse inşallah gerçek olur. Allah dilediğine dilediği kadarını verirmiş herkes emeğinin karşılığını alsın Smiley Burada herkes  kendini kurtarma derdinde inşallah herkes de kurtulur Smiley
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
May 01, 2018, 06:12:49 PM

Boğa ayına yavaştan yavaştan girdiğimizi düşünüyorumdur az kaldı zengin olmamıza.

Valla girdik girmedik bilmiyorum da çok sıktı artık CMC de horoz kesmişler sanki kıpkırmızı. Zarar eden var bir sürü sabırlı olmak lazım tabi ki ama işte biz insanoğlu dayanmakta güçlük çekiyoruz. Arada böyle söylüyorsunuz umutlanıyorum keyfim yerine geliyor. Söyleye söyleye zengin olucaz sonunda Smiley

Zaten bir zengin olsak ilk köşeden döneceğim haha Cheesy Herşey gönlümüzce olsun yeter ne fazla ne eksik yeterince olsun çark dönsün yeter abi fazlasına gerek yok Smiley
member
May 01, 2018, 06:10:35 PM

Pages:
Jump to: