Pages:
Author

Topic: BtcTurk Ana Konu - page 11. (Read 398851 times)

sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
March 12, 2020, 08:10:58 AM
sitenizde uygulamanızda çalışmıyor hemde btc bu hale gelmişken!

Bazı kullanıcılarımızı etkileyen erişim problemi teknik ekibimiz tarafından kısa sürede çözülmüştür. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
March 12, 2020, 07:06:12 AM
sitenizde uygulamanızda çalışmıyor hemde btc bu hale gelmişken!
member
Activity: 202
Merit: 17
March 11, 2020, 09:40:26 AM
Erişim problemi oluyor 20 dakika sonra haber veriyorsunuz. Sorun giderildi diyorsunuz kripto para çekme/yatırma işlemleri açılmamış. Sorunları söylemediğiniz zaman dahamı doğru olduğunu düşünüyorsunuz? Sorun giderildi fakat çekme/yatırma işlemleri şu kadar süre sonra açılacak deseniz daha doğru olmaz mı?

Merhaba, yazılım ekibimiz öncelikli olarak problemi tespit etmek, hangi servisten ya da sağlayıcıdan kaynaklandığını bulmak için çalışıyor. Ardından, problemin çözülmesi için çalışılıyor. Kısa süre içerisinde çözüm sağlanamadığı veya kullanıcılarımızın genelinin etkilediğini durumlarda kullanıcılarımıza bilgilendirme yapıyoruz.

Şu an yatırma ve çekme işlemleri sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Eğer yatırma ve çekme işlemlerinde bir sorun yaşıyorsanız, canlı sohbet kanalımızdan destek alabilirsiniz.

Bence canlı destek hattı ile sizin görüşmeniz gerekiyor, genel bi problem yaşandığı, teknik ekibin çalıştığı ve en kısa süre zarfında çözüleceğini söylediler.
sr. member
March 11, 2020, 09:03:09 AM
Erişim problemi oluyor 20 dakika sonra haber veriyorsunuz. Sorun giderildi diyorsunuz kripto para çekme/yatırma işlemleri açılmamış. Sorunları söylemediğiniz zaman dahamı doğru olduğunu düşünüyorsunuz? Sorun giderildi fakat çekme/yatırma işlemleri şu kadar süre sonra açılacak deseniz daha doğru olmaz mı?

Merhaba, yazılım ekibimiz öncelikli olarak problemi tespit etmek, hangi servisten ya da sağlayıcıdan kaynaklandığını bulmak için çalışıyor. Ardından, problemin çözülmesi için çalışılıyor. Kısa süre içerisinde çözüm sağlanamadığı veya kullanıcılarımızın genelinin etkilediğini durumlarda kullanıcılarımıza bilgilendirme yapıyoruz.

Şu an yatırma ve çekme işlemleri sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Eğer yatırma ve çekme işlemlerinde bir sorun yaşıyorsanız, canlı sohbet kanalımızdan destek alabilirsiniz.
member
Activity: 202
Merit: 17
March 11, 2020, 08:49:32 AM
full member
Activity: 188
Merit: 110
March 10, 2020, 11:08:48 PM
An itibari ile btcturkte usdt 6.40 piyasanın bu şekilde kumara dönüştürülmesine izin verilmemeli.

Neden verilmiyor yahu? Borsa buna ne yapabilir. Market karar verir ne olacagina.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
March 09, 2020, 02:50:43 PM
An itibari ile btcturkte usdt 6.40 piyasanın bu şekilde kumara dönüştürülmesine izin verilmemeli.
Huh neden , serbest tether piyasası isteyen alır isteyen satar kumarlık bir durum yok, teher piyasadaki en stabil koin, en son kumar odur.
piyasaya borsa müdahelesi ilk açıldığında hacmi doldurmak için yapılır bir kere yürümeye başlamış borsaya müdahele etmenin anlamı yok , ayrca müdahele etse arar edecek kaynak ayıracak , böylesi finansal bir etki yönetim için cazip olmayabilir.
Kullanıcıların fiyatını beğenmediği koinlere borsanın müdahele etmesi düşünülemez
sr. member
March 09, 2020, 02:58:16 AM
Merhaba,

Hotmail'in "İstenmeyen Posta İle Mücadele Edenler" ekibinde yıllardır gönüllü olarak spam mail ayıklıyorum. Sizden gelen mailleri de "Gereksiz değil" olarak birçok kez işaretledim ve güvenli listeme aldım. Bu nedenle bende sadece Gelen kutusuna düşüyor ve bundan 5 gün önce gönderdiğiniz reklam mailini de sorunsuz şekilde almıştım. Sorunun mail sağlayıcısı kaynaklı olması bana çok düşük bir ihtimal olarak gözüktü.

19:48'de belirttiğiniz mail adresine sorunu bildirmiştim. Oradan da en azından "Sorunu çözdük" gibi bir mail gelse sanki mantıklı olurdu.

Bu yaşananlardan sonra tavsiye niteliğinde neden bir call center açmıyorsunuz? İnsanlar karşılarında bir muhattap buldukları zaman firmaya daha fazla güveneceklerdir. Kendi adıma bir sıkıntı yaşadım ve tek yapabileceğim, çalışıp çalışmadığından dahi emin olmadığım bir formu doldurmak ve mail göndermek oldu. Kurumsal birçok firmanın yaptığı mailin ulaştığına dair cevap mailiniz de yok. Şu kayıt numarası ile kaydettik, şu kadar sürede cevap döneceğiz... Btcturk büyümek istiyor ama bunu reklama harcanan paralar kadar altyapı ve kurumsallığa da harcamalı.

Merhaba, BtcTurk olarak canlı destek, [email protected] ve sosyal medya kanalları üzerinden 7/24 hizmet veriyoruz. Kullanıcı hesaplarını ilgilendiren konularda bilgi vermek veya onay almak için kullanıcılarımızla telefon ile iletişime geçiyoruz. Ancak, kullanıcılarımızın arayabileceği bir çağrı merkezi numaramız bulunmuyor.

[email protected] adresine gönderdiğiniz her e-posta bir talep kaydına dönüştürülerek müşteri temsilcilerine atanıyor ve müşteri temsilcilerinin farklı kategoriler için belirlenen süreler içerisinde kullanıcılara geri dönüş yapması gerekiyor. Geri dönüş sürelerini kısaltmak, kullanıcılara daha hızlı cevaplar verebilmek için çalışıyoruz.

Otomatik bildirim talebinizi ilgili birimlerimizle paylaşacağız. Öneriniz için teşekkür ederiz.
full member
Activity: 475
Merit: 127
March 09, 2020, 02:31:57 AM
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
March 08, 2020, 03:26:40 PM
Grafikten ziyade en temel bakın en temel diyorum, mail sisteminizi gözden geçirin. Az önce piyasada bir hareketlilik oldu. Uzun zamandır girmiyordum, girmek istediğimde zorunlu şifre değişikliğine yönlendirdi. Buraya kadar herşey tamam ama ortada büyük bir sıkıntı var mail gelmiyor! Şifremi unuttum 10 kere yapmışımdır yok, herkesten mail geliyor ama btcturk'ten ne spam'a ne gelen kutusuna tek bir mail gelmiyor. Bu nasıl büyük borsalık ki? İlk yoğunlukta sizin mail sisteminiz çöküyor ve müşterileriniz giriş yapamıyorsa kim bunun adına hizmet diyebilir?

30 dakika önce destek mail attım. Hala gelen giden yok. Mail geleceğini de sanmıyorum. Bu mantıkla çok müşterini kalmaz bilginiz olsun. Kaldı ki önceki mesajlarımdan da Türk girişimi olduğu için sizi ne kadar desteklediğimi görebilirsiniz.

Edit: 60 dakikadır mail gemiyor. Belki 20 kere denedim tekrar mail atılsın diye ama yok. Ayrıca 55 dakikadır da destek ekibinden ses yok.

Edit 2: Girmeye çalışmaya hala devam ediyorum. Websitesi, mobil farklı bilgisayar derken yok. Hepsinde mail gönderildi diyor sonrası yok. Sitedeki şikayet formunu da doldurdum.

Edit 3: 80 dakika sonra mail geldi. Kaç kere denediğimi hatırlamıyorum. Bu mantıkla giderseniz başarılı olma şansınız yok.

Merhaba, akşam saatlerinde Hotmail ve Outlook web e-posta servisini kullanan kullanıcılarımıza e-postaların ulaşmadığına dair bildirimler aldık. Yazılım ekibimize bilgi verildi ve yazılım ekibimiz gerekli kontrolleri gerçekleştirdi ancak BtcTurk tarafında herhangi bir sorun tespit edilemedi. Ancak, Hotmail ve Outlook e-posta adresine sahip kullanıcılarımız için e-posta gönderimlerinde alternatif çözüm sunularak e-postaların ulaştırılması sağlandı.

Eğer Hotmail.com ve Outlook.com uzantılı e-posta adresi kullanıyor ve sistemden e-posta alamıyorsanız, canlı destek veya [email protected] e-posta adresi üzerinden bizimle ile iletişime geçerek destek talep edebilirsiniz.

[email protected] adresine gönderilen e-postalar BtcTurk destek ekibine ulaşmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Merhaba,

Hotmail'in "İstenmeyen Posta İle Mücadele Edenler" ekibinde yıllardır gönüllü olarak spam mail ayıklıyorum. Sizden gelen mailleri de "Gereksiz değil" olarak birçok kez işaretledim ve güvenli listeme aldım. Bu nedenle bende sadece Gelen kutusuna düşüyor ve bundan 5 gün önce gönderdiğiniz reklam mailini de sorunsuz şekilde almıştım. Sorunun mail sağlayıcısı kaynaklı olması bana çok düşük bir ihtimal olarak gözüktü.

19:48'de belirttiğiniz mail adresine sorunu bildirmiştim. Oradan da en azından "Sorunu çözdük" gibi bir mail gelse sanki mantıklı olurdu.

Bu yaşananlardan sonra tavsiye niteliğinde neden bir call center açmıyorsunuz? İnsanlar karşılarında bir muhattap buldukları zaman firmaya daha fazla güveneceklerdir. Kendi adıma bir sıkıntı yaşadım ve tek yapabileceğim, çalışıp çalışmadığından dahi emin olmadığım bir formu doldurmak ve mail göndermek oldu. Kurumsal birçok firmanın yaptığı mailin ulaştığına dair cevap mailiniz de yok. Şu kayıt numarası ile kaydettik, şu kadar sürede cevap döneceğiz... Btcturk büyümek istiyor ama bunu reklama harcanan paralar kadar altyapı ve kurumsallığa da harcamalı.

sr. member
March 08, 2020, 02:45:55 PM
Grafikten ziyade en temel bakın en temel diyorum, mail sisteminizi gözden geçirin. Az önce piyasada bir hareketlilik oldu. Uzun zamandır girmiyordum, girmek istediğimde zorunlu şifre değişikliğine yönlendirdi. Buraya kadar herşey tamam ama ortada büyük bir sıkıntı var mail gelmiyor! Şifremi unuttum 10 kere yapmışımdır yok, herkesten mail geliyor ama btcturk'ten ne spam'a ne gelen kutusuna tek bir mail gelmiyor. Bu nasıl büyük borsalık ki? İlk yoğunlukta sizin mail sisteminiz çöküyor ve müşterileriniz giriş yapamıyorsa kim bunun adına hizmet diyebilir?

30 dakika önce destek mail attım. Hala gelen giden yok. Mail geleceğini de sanmıyorum. Bu mantıkla çok müşterini kalmaz bilginiz olsun. Kaldı ki önceki mesajlarımdan da Türk girişimi olduğu için sizi ne kadar desteklediğimi görebilirsiniz.

Edit: 60 dakikadır mail gemiyor. Belki 20 kere denedim tekrar mail atılsın diye ama yok. Ayrıca 55 dakikadır da destek ekibinden ses yok.

Edit 2: Girmeye çalışmaya hala devam ediyorum. Websitesi, mobil farklı bilgisayar derken yok. Hepsinde mail gönderildi diyor sonrası yok. Sitedeki şikayet formunu da doldurdum.

Edit 3: 80 dakika sonra mail geldi. Kaç kere denediğimi hatırlamıyorum. Bu mantıkla giderseniz başarılı olma şansınız yok.

Merhaba, akşam saatlerinde Hotmail ve Outlook web e-posta servisini kullanan kullanıcılarımıza e-postaların ulaşmadığına dair bildirimler aldık. Yazılım ekibimize bilgi verildi ve yazılım ekibimiz gerekli kontrolleri gerçekleştirdi ancak BtcTurk tarafında herhangi bir sorun tespit edilemedi. Ancak, Hotmail ve Outlook e-posta adresine sahip kullanıcılarımız için e-posta gönderimlerinde alternatif çözüm sunularak e-postaların ulaştırılması sağlandı.

Eğer Hotmail.com ve Outlook.com uzantılı e-posta adresi kullanıyor ve sistemden e-posta alamıyorsanız, canlı destek veya [email protected] e-posta adresi üzerinden bizimle ile iletişime geçerek destek talep edebilirsiniz.

[email protected] adresine gönderilen e-postalar BtcTurk destek ekibine ulaşmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
March 08, 2020, 12:57:21 PM

sr. member
March 06, 2020, 03:17:40 AM
BTC 50binse 51den sat gitsin 49dan al gitsin döviz bürosu misali vurun abalıya ayrıca bonus fiyat görmenize sormanıza gerek yok biz kafamıza göre takılırız.

Şu site devir alındığında aylık hacimin 1 günlüğünden fazlasını ben oluşturuyordum. 30da 1-2 gün hacminden bahsediyorum şu an bile an itibarı ile 378btc x 55bin 20 milyon yapar o sıraki fiyatlardan 15m yapar yani 2 günlük hacim aylık 30milyonluk hacim yapan birine (aşağı yaptığım hacimden 1 tane ss atıyorum) burda herşeye karşı çıkıyosun her borsadan şikayetcisin gibi laflar ediliyor. Ben burda kendim için değil sadece tüm kullanıcılar için ve bu yola baş koyduğum için uğraşıyorum yani sağdan soldan davetle birsürü adam getirdik. Şimdi adamlar bizi eski kafa yeniliğe kapalı adam yerine koyuyorlar. Sağlık olsun btcturk'ün hiç bu şekilde bir yolda ilerleyeceğini tahmin edemezdim.  Ne zamanki btcturk bu pro tasarım renk oynamalarına başladı ben btcturkte alım satımlarımı durdurdum.

Siteyi açıyorum işlem yapmak istiyorum renkler puntolar ve yerleşim yerleri o kadar rahatsız ediyorki artık direk sekmeyi kapatıyorum.

Zamanında bitstamp v.s bir kaç site bile yenileme yaparken inanınki bana davet yolladı uygulama ve tasarımı belirli müşterilerimizin fikrinden sonra yayınlayacağız şeklinde uygulama tasarım açılmadan bana link gönderdiler kontrol edip geri bildirim yapmam için elin yabancısının çalışma stiline bak bizim toprağımızın çalışma stiline bak yani.

Bol kazançlar ve yolunuzda başarılar dilerim.

Emre bey, görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz. BtcTurk.com'un iş modeli değişmiş olup, dilerseniz alım satım işlemlerinize BtcTurk | PRO'dan devam edebilirsiniz.

Seni o kadar iyi anliyorum ki..
Bi borsanin renk tonu anca bu kadar kotu olabilirdi.
Renklerin degisme imkanı varsa bi denesinler bence de.

mavi renk tonunun ustune o garip yesil ve kirmizi renk tonlarini yapmak kimin aklina geldi acaba. hani renk tonlarinin en kotusu ozenle secilmis gibi.

kendi bakış açım
- renk tonları iyi değil, ekranı game modundan theater moduna alıyorum ki renk tonları durulsun.
- emir defterinden allah için kümülatif'i kaldırın, biz üstüne gelince göstersin kümülatifi. Binance'den örnek alınsın.
- tasarımı yobit kafası ile kim yaptı? poloniex-yobit dönemini çoktan geçmedik mi biz. bu yerleşimler nedir? coinler sağda seçilir, işlem geçmişi sağda olur. emir defteri solda olur.

Görüş ve önerilerinizi yazılım ekibimizle paylaşacağız. Teşekkür ederiz.
sr. member
March 06, 2020, 03:14:56 AM
Yenilenen BtcTurk.com sitesi ve mobil uygulamasında ise Bitcoin alım/satım işlemlerinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla kullanıcılar tarafından verilen alım/satım işlemleri Şirketimiz tarafından karşılanmaktadır*. Bu sayede kullanıcılarımız BTC/TRY işlem çiftindeki farklı emir tipleri, derinlik, emir defterinde fiyat oynaklığı, işlem zamanlaması gibi konularla uğraşmadan hızla ve güvenle Bitcoin alabilmekte ve satabilmektedir. Bitcoin alım/satım işlemlerinizde işlem anında Şirketimiz tarafından belirlenen Bitcoin alım/satım fiyatları esas alınmaktadır. Kullanıcılarımızın ilettiği alım/satım emirleri Şirketimiz tarafından (Şirketimiz hesabından eşzamanlı olarak kullanıcı adına alım ve kullanıcıya satım) yerine getirilir.

Şakaysa hiç komik değil gerçek ise çok komik.

* www.btcturk.com sitesi üzerinden yürütülen faaliyetlerde kullanıcılarımızın gördüğü Bitcoin alış/satış fiyatları, Şirketimizin spread (alış-satış arasındaki fark) ekleme hakkı saklı kalmak kaydıyla, işlem anında Şirketimiz tarafından belirlenmektedir. Kullanıcılarımızın ilettiği alım veya satım emirleri Şirketimiz tarafından (Şirketimiz hesabından kullanıcı adına alımı ve kullanıcıya satımı) yerine getirilebilir.

** Şirketimizin spread (alış-satış arasındaki fark) ekleme hakkı saklıdır.

BtcTurk | PRO'da ve/veya BtcTurk Kanalları'nda sağlıklı fiyat oluşumunu engelleyebilecek olağandışı piyasa koşulları veya belirli bir varlık/varlık çifti ile ilgili likidite sorunları nedeniyle (teknik sorunlar, piyasa dalgalanmaları vb.) gibi koşullarda Şirketimizin BtcTurk Kanalları'nda fiyat yayınlamayı geçici olarak durdurabileceğini, bekleyen emirleri iptal edilebileceğini, fiyatlarını değiştirebileceğini veya kullanıcı hesaplarını işleme kapatabileceğini ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla gerekli tedbirleri alabileceğini kabul eder.

Yakında müşteri felan kalmaz bu gidişle

Ayrıca siz aracılık ediyorsunuz ne zamandır alım satıma girdiniz.

3.16
BtcTurk bir kriptopara alış satış platformudur. Site üzerinden kullanıcılar birbirlerine açık arttırma veya eksiltme yöntemi ile kriptopara birimlerini alır veya satarlar. BtcTurk bir aracı sitedir. Sitede oluşan fiyatları BtcTurk belirlemez. Fiyatlarda olan değişikliklerden dolayı kullanıcıların zarar veya kayıplara uğramasından ve doğan ya da doğacak zararlardan BtcTurk sorumlu tutulamaz.

https://www.btcturk.com/yasal-bilgiler/kullanim-sozlesmesi

Sözleşmeye uymayansanız bilelim bizde haklarımıza sahip çıkalım

Merhaba, BtcTurk.com sitesi, iş modeli yenilenerek yayına girmiş ve kullanıcılarımıza yeni iş modeli lle ilgili hüküm ve şartlar ilk defa BtcTurk.com adresine üye girişi yaptıklarında bildirilerek onayları alınmıştır.

Bilgilendirme metninin içerisinde yer alan BtcTurk.com internet sitesi ve BtcTurk Mobil Uygulamasından Gerçekleştirilecek İşlemlere ilişkin İşleyiş Şart ve Koşulları bölümünde

İşbu İşleyiş Şart ve Koşulları’ nda yer alan her türlü tanım ve kısaltmalar, aksi belirtilmediği müddetçe Kullanıcılar’ın Şirketimiz ile imzaladığı Kullanım Sözleşmesi’nde belirtildiği şekildedir. İşbu İşleyiş Şart ve Koşulları, Kullanıcılar'ın Şirketimiz ile imzaladığı Kullanım Sözleşmesi’nin eki ve ayrılmaz bir parçası olup, işbu İşleyiş Şart ve Koşulları'nda özel olarak düzenlenmeyen ve/veya hüküm bulunmayan hallerde Kullanım Sözleşmesi hükümleri tamamlayıcı ve düzenleyici olarak uygulanacaktır.

hükmü yer almaktadır.

BtcTurk.com web sitesi (ve kısa süre sonra yayınlanacak mobil uygulaması) yeni iş modeline uygun olarak hizmet verecek olup, BtcTurk | PRO kullanıcıların, isterlerse fiyat belirleyerek, alternatif emir seçenekleriyle alım satım yapabileceği kriptopara alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam edecektir.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
March 05, 2020, 04:06:25 PM
-

Seni o kadar iyi anliyorum ki..
Bi borsanin renk tonu anca bu kadar kotu olabilirdi.
Renklerin degisme imkanı varsa bi denesinler bence de.

mavi renk tonunun ustune o garip yesil ve kirmizi renk tonlarini yapmak kimin aklina geldi acaba. hani renk tonlarinin en kotusu ozenle secilmis gibi.

kendi bakış açım
- renk tonları iyi değil, ekranı game modundan theater moduna alıyorum ki renk tonları durulsun.
- emir defterinden allah için kümülatif'i kaldırın, biz üstüne gelince göstersin kümülatifi. Binance'den örnek alınsın.
- tasarımı yobit kafası ile kim yaptı? poloniex-yobit dönemini çoktan geçmedik mi biz. bu yerleşimler nedir? coinler sağda seçilir, işlem geçmişi sağda olur. emir defteri solda olur.
full member
March 05, 2020, 04:03:31 PM
ullanıcı, BtcTurk | PRO'da ve/veya BtcTurk Kanalları'nda sağlıklı fiyat oluşumunu engelleyebilecek olağandışı piyasa koşulları veya belirli bir varlık/varlık çifti ile ilgili likidite sorunları nedeniyle (teknik sorunlar, piyasa dalgalanmaları vb.) gibi koşullarda Şirketimizin BtcTurk Kanalları'nda fiyat yayınlamayı geçici olarak durdurabileceğini, bekleyen emirleri iptal edilebileceğini, fiyatlarını değiştirebileceğini veya kullanıcı hesaplarını işleme kapatabileceğini ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla gerekli tedbirleri alabileceğini kabul eder.

3.16
BtcTurk bir kriptopara alış satış platformudur. Site üzerinden kullanıcılar birbirlerine açık arttırma veya eksiltme yöntemi ile kriptopara birimlerini alır veya satarlar. BtcTurk bir aracı sitedir. Sitede oluşan fiyatları BtcTurk belirlemez. Fiyatlarda olan değişikliklerden dolayı kullanıcıların zarar veya kayıplara uğramasından ve doğan ya da doğacak zararlardan BtcTurk sorumlu tutulamaz.

BTC 50binse 51den sat gitsin 49dan al gitsin döviz bürosu misali vurun abalıya ayrıca bonus fiyat görmenize sormanıza gerek yok biz kafamıza göre takılırız.

Şu site devir alındığında aylık hacimin 1 günlüğünden fazlasını ben oluşturuyordum. 30da 1-2 gün hacminden bahsediyorum şu an bile an itibarı ile 378btc x 55bin 20 milyon yapar o sıraki fiyatlardan 15m yapar yani 2 günlük hacim aylık 30milyonluk hacim yapan birine (aşağı yaptığım hacimden 1 tane ss atıyorum) burda herşeye karşı çıkıyosun her borsadan şikayetcisin gibi laflar ediliyor. Ben burda kendim için değil sadece tüm kullanıcılar için ve bu yola baş koyduğum için uğraşıyorum yani sağdan soldan davetle birsürü adam getirdik. Şimdi adamlar bizi eski kafa yeniliğe kapalı adam yerine koyuyorlar. Sağlık olsun btcturk'ün hiç bu şekilde bir yolda ilerleyeceğini tahmin edemezdim.  Ne zamanki btcturk bu pro tasarım renk oynamalarına başladı ben btcturkte alım satımlarımı durdurdum.

Siteyi açıyorum işlem yapmak istiyorum renkler puntolar ve yerleşim yerleri o kadar rahatsız ediyorki artık direk sekmeyi kapatıyorum.

Zamanında bitstamp v.s bir kaç site bile yenileme yaparken inanınki bana davet yolladı uygulama ve tasarımı belirli müşterilerimizin fikrinden sonra yayınlayacağız şeklinde uygulama tasarım açılmadan bana link gönderdiler kontrol edip geri bildirim yapmam için elin yabancısının çalışma stiline bak bizim toprağımızın çalışma stiline bak yani.

Bol kazançlar ve yolunuzda başarılar dilerim.

member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
March 05, 2020, 03:15:45 PM
Yenilenen BtcTurk.com sitesi ve mobil uygulamasında ise Bitcoin alım/satım işlemlerinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla kullanıcılar tarafından verilen alım/satım işlemleri Şirketimiz tarafından karşılanmaktadır*. Bu sayede kullanıcılarımız BTC/TRY işlem çiftindeki farklı emir tipleri, derinlik, emir defterinde fiyat oynaklığı, işlem zamanlaması gibi konularla uğraşmadan hızla ve güvenle Bitcoin alabilmekte ve satabilmektedir. Bitcoin alım/satım işlemlerinizde işlem anında Şirketimiz tarafından belirlenen Bitcoin alım/satım fiyatları esas alınmaktadır. Kullanıcılarımızın ilettiği alım/satım emirleri Şirketimiz tarafından (Şirketimiz hesabından eşzamanlı olarak kullanıcı adına alım ve kullanıcıya satım) yerine getirilir.

Şakaysa hiç komik değil gerçek ise çok komik.

* www.btcturk.com sitesi üzerinden yürütülen faaliyetlerde kullanıcılarımızın gördüğü Bitcoin alış/satış fiyatları, Şirketimizin spread (alış-satış arasındaki fark) ekleme hakkı saklı kalmak kaydıyla, işlem anında Şirketimiz tarafından belirlenmektedir. Kullanıcılarımızın ilettiği alım veya satım emirleri Şirketimiz tarafından (Şirketimiz hesabından kullanıcı adına alımı ve kullanıcıya satımı) yerine getirilebilir.

** Şirketimizin spread (alış-satış arasındaki fark) ekleme hakkı saklıdır.

BtcTurk | PRO'da ve/veya BtcTurk Kanalları'nda sağlıklı fiyat oluşumunu engelleyebilecek olağandışı piyasa koşulları veya belirli bir varlık/varlık çifti ile ilgili likidite sorunları nedeniyle (teknik sorunlar, piyasa dalgalanmaları vb.) gibi koşullarda Şirketimizin BtcTurk Kanalları'nda fiyat yayınlamayı geçici olarak durdurabileceğini, bekleyen emirleri iptal edilebileceğini, fiyatlarını değiştirebileceğini veya kullanıcı hesaplarını işleme kapatabileceğini ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla gerekli tedbirleri alabileceğini kabul eder.

3.16

full member
March 04, 2020, 03:13:40 PM
Emre, peki o nasıl oluyor bi onu da anlatabilir misin? Gerçekten ve samimi olarak merak ediyorum. (Deneyimini anlat lütfen)

En çok sen trade yapıyorsun ama trader için oluşturulmuş grafik, derinlik tablosu, daha geniş emir defteri arayüz, geliştirilmiş API varken, sadece TRY işlem çiftinin olduğu 5 sene öncenin teknolojisiyle hazırlanmış eski sistem kapatılınca "niye kapattınız?" diye şikayet ediyorsun?

Daha fazla seçenek var diyorum, kripto / kripto işlemlerinde komisyon yok diyorum, bir şans ver diyorum.

Henry Ford'un ünlü bir sözü var:

"İnsanların ne istediğini dinleseydim, daha hızlı giden bir at arabası yapardım" (Ama onun sayesinde bugün at yerine arabaya biniyoruz. Yani yenilik her zaman kötü değildir. Bi de bu açıdan düşün)

(Bu alıntıyı yanlış anlayacak muhtemel kişiler için açıklama: Alıntıyla "sadece insanların beklentilerini karşılamak için çalışırsanız, gelişemezsiniz. Gelişmek için bazen risk almalı, köklü değişiklikler yapmalısınız" demek istedim  Biri çıkıp da BtcTurk kullanıcıların ne istediğine önem vermiyor mu derse, bu açıklamaya tekrar bakıversin  Çünkü BtcTurk, Türkiye'nin ilk alım satım platformu olarak kullanıcılarından gelen tüm istek, öneri ve şikayetleri dikkate alıyor. Tüm kullanıcılarını dinliyor.)

Eğerki şu an halen at arabaları olsaydı daha temiz bir atmosferde virüslerden uzak sağlıklı bir hayat yaşıyor olurduk.

Ben bişey demiyorum btcturk hacimlerinden belli olacak önümüzdeki günlerde görüşürüz. Grafikten derinlik tablosundan bahsediyorsun ama hiç rahatsız edici renk ve yazı puntolarından bahsetmiyorsun. Eski klasik arabalar neden daha pahalı neden herkes eski araç sahibi olmak istiyor.

Neyse bunları tartışıp polemiğe girmek istemiyorum. Btcturk'e eski teknoloji diyorsunuz. Yaptığınız tasarım gerçekten gülünecek bir tasarım renkler yazı puntoları yerleşim yerleri alım satıma hiç uygun konumlandırılmamış ve tasarlanmamış. Teknolojisine laf etmiyorum ben tasarımda sorun var diyorum.

Eski tasarımda renk değişikliğine gidildiğinde punto tasarım yazı hatalarını desteğe yaza yaza 2 3 ayda düzelttirmiştim.

Ayrıca İşlem çifti olsa ne kimse işlem yapmadıktan sonra. Son olarak grafik derinlikten bahsetmişsiniz bizim borsalarda bunların hiçbiri işe yaramaz binance ve dış borsaları takip etmiyormuyuz onlara göre işlem yapmıyormuyuz sonuçta bizim borsalarda grafiğe gerek yok onun için.
hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
March 04, 2020, 02:54:42 PM
Emre, peki o nasıl oluyor bi onu da anlatabilir misin? Gerçekten ve samimi olarak merak ediyorum. (Deneyimini anlat lütfen)

En çok sen trade yapıyorsun ama trader için oluşturulmuş grafik, derinlik tablosu, daha geniş emir defteri arayüz, geliştirilmiş API varken, sadece TRY işlem çiftinin olduğu 5 sene öncenin teknolojisiyle hazırlanmış eski sistem kapatılınca "niye kapattınız?" diye şikayet ediyorsun?

Daha fazla seçenek var diyorum, kripto / kripto işlemlerinde komisyon yok diyorum, bir şans ver diyorum.

Henry Ford'un ünlü bir sözü var:

"İnsanların ne istediğini dinleseydim, daha hızlı giden bir at arabası yapardım" (Ama onun sayesinde bugün at yerine arabaya biniyoruz. Yani yenilik her zaman kötü değildir. Bi de bu açıdan düşün)

(Bu alıntıyı yanlış anlayacak muhtemel kişiler için açıklama: Alıntıyla "sadece insanların beklentilerini karşılamak için çalışırsanız, gelişemezsiniz. Gelişmek için bazen risk almalı, köklü değişiklikler yapmalısınız" demek istedim 😀 Biri çıkıp da BtcTurk kullanıcıların ne istediğine önem vermiyor mu derse, bu açıklamaya tekrar bakıversin 😀 Çünkü BtcTurk, Türkiye'nin ilk alım satım platformu olarak kullanıcılarından gelen tüm istek, öneri ve şikayetleri dikkate alıyor. Tüm kullanıcılarını dinliyor.)
full member
March 04, 2020, 02:15:25 PM
Ben ilk defa alışılagelmiş bir görüntüyü iptal edip diğer görünüme zorunlu bırakılan platform ile karşı karşıya kaldım. Btcturk pro'nun tasarımı gerçekten sorunlu işlem yapmak çok zor. Eski tasarımdaki sadelikten tamamen kaçılmış karanlık neyin nerde olduğu belli olmayan bir platforma dönüşmüş. Ben pro üzerinde işlem yapamıyorum yapmak istesemde işlem yapacağım coin'e ulaşana kadar iş işten geçmiş olur.

Ayrıca normal btcturk işleme kapatılmamış aksine direk btc alım,satım menüsü getirilmiş buradan yapılan işlemler piyasa hareketliliğinde tahtayı olumsuz etkileyecektir. Btcturk eski sahibinden aldı alalı tasarımda 1 adım öne gidemedi.  Koineksin tasarımına kötü diyordum daha beterleride varmış.

Buraya yazıyorum hacimler düşecek işlem yapanlar azalacak. Yolunuz açık olsun BTCTURK umarım beklediğiniz noktalara ulaşırsınız ben yanılırım.

Emre selamlar birseyi merak ediyorum hocam, senin sikayet etmedigin bir olay, bir gun, bir durum hic var mi? Her baslikta, her konuda bir sikayetin var ama hala buralardasin anlamadim gercekten.

Benim asıl işim coin dünyası olduğu için ve en aktif kişilerden biri olduğumdan olabilirmi. Bazıları gibi benim düzenli gittiğim bir işim yok ben geçimi'mi bu iş üzerinden sağlıyorum günde 100lerce tradem var onun için heryerde şikayetim önerim olmasını normal görüyorum.
Pages:
Jump to: