Pages:
Author

Topic: BtcTurk Ana Konu - page 9. (Read 398851 times)

sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
July 27, 2020, 01:42:40 AM
Merhaba, BtcTurk web sitesine ya da mobil uygulamaya girerken geçici erişim problemi yaşamış olabilirsiniz.

Canlı destek uygulamamıza ulaşamadığınız durumlarda [email protected] e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
July 26, 2020, 04:47:31 PM
Btcturk platformuna giriş yapamıyorum. Şu anda mobil uygulamada, btcturk.com'da ve pro.btcturk.com'da aynı hatadan kaynaklı olarak hesabıma hiçbir platformdan giriş yapamıyorum.
BTCturk giriş yaparken oluşan hata https://hizliresim.com/8MJNPj
Mobil uygulamaya giriş yaparken oluşan hata https://hizliresim.com/1ELlEy
Pro.btcturk giriş yaparken oluşan hata https://hizliresim.com/norCAI

Bu sorun ne zaman düzeltilecek? Hesabıma giriş yapamadığım için canlı desteğe de yazamıyorum.

Edit: Şu anda hesabıma giriş yapabiliyorum sorun çözülmüş. Bu tarz sorunlarda canlı desteğe yazabilmek için giriş yapmadan canlı destekle iletişime geçebilsek daha iyi olur.

Bu sorun bendede arada bir oluyor mevcut tarayıcının önbelleiğini temizleyince neden se sorun düzeliyor. Sanırım sorunu çözmüşsünüz aslında dediğiniz gibi bana göre de canlı destek olayı giriş yapılmadan da ulaşılabilmeli...
member
Activity: 170
Merit: 11
July 18, 2020, 04:27:29 AM
Btcturk platformuna giriş yapamıyorum. Şu anda mobil uygulamada, btcturk.com'da ve pro.btcturk.com'da aynı hatadan kaynaklı olarak hesabıma hiçbir platformdan giriş yapamıyorum.
BTCturk giriş yaparken oluşan hata https://hizliresim.com/8MJNPj
Mobil uygulamaya giriş yaparken oluşan hata https://hizliresim.com/1ELlEy
Pro.btcturk giriş yaparken oluşan hata https://hizliresim.com/norCAI

Bu sorun ne zaman düzeltilecek? Hesabıma giriş yapamadığım için canlı desteğe de yazamıyorum.

Edit: Şu anda hesabıma giriş yapabiliyorum sorun çözülmüş. Bu tarz sorunlarda canlı desteğe yazabilmek için giriş yapmadan canlı destekle iletişime geçebilsek daha iyi olur.
sr. member
July 15, 2020, 04:06:24 AM
Merhabalar borsanızda şifremi değiştirdim ancak telefon numarası kısmını girip sms gönder seçeneğine bastığımda bu numara kullanılamamaktadır hatası alıyorum webten de mobil uygulamadan da denedim sebebi nedir acaba ?

Merhaba, sistemde kayıtlı e-posta adresinizi özel mesaj olarak iletebilirsenize veya [email protected] adresine mesaj atabilirseniz yardımcı olabiliriz.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 15, 2020, 12:27:11 AM
Merhabalar borsanızda şifremi değiştirdim ancak telefon numarası kısmını girip sms gönder seçeneğine bastığımda bu numara kullanılamamaktadır hatası alıyorum webten de mobil uygulamadan da denedim sebebi nedir acaba ?
sr. member
July 14, 2020, 06:42:29 AM
sanırım borsanızda etc yok aslında bu tarz coinler için hızlı swap adresi yaratamazmısınız orjinal cüzdandan herhangi bir borsaya gönder oradan şuraya gönder basit işi uzatıp duruyoruz.

Merhaba, Ethereum Classic (ETC), BtcTurk | PRO'da listelenmemektedir. BtcTurk | PRO kullanıcıların alım satım işlemlerine aracılık eden bir platformdur. Dilerseniz, BtcTurk'ün kriptopara seçim kriterleriyle ilgili BtcTurk CEO'su Özgür Güneri'nin açıklamalarını bu videoda izleyebilirsiniz.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
July 14, 2020, 05:47:32 AM
sanırım borsanızda etc yok aslında bu tarz coinler için hızlı swap adresi yaratamazmısınız orjinal cüzdandan herhangi bir borsaya gönder oradan şuraya gönder basit işi uzatıp duruyoruz.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
July 14, 2020, 05:25:24 AM
Btcturk gerçekten taktir edilesi bir şekilde ilerliyor, global ölçekte daha büyük başarılara imza atmanızı içtenlikle diliyorum. Parasal işlemlerle ilgili 5 bankayla anlaşmalı olmanın kullanıcı açısından avantajını söylemeye gerek yok, herhangi birini kullanıyorsan 7X24 parasal işlem yapabilirsin. Dikkatimi çeken bunlardan ikisinin devlet bankası olması, haydi özeller ticaretin doğası gereği kar gördükleri her kapıya atlarlar ama biri amiral gemisi olmak üzere 2 devlet bankası itibari anlamda dikkat çekici.
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
July 13, 2020, 03:01:07 AM
Ben de bu gün para yolladım ve dakikalar içinde gözüktü. Çok şaşırdım sanki otomatik bir sistemle yatmış gibi oldu.

BtcTurk, çalıştığı tüm bankalarla tam entegrasyonla çalışıyor. Yani siz para yatırdığınızda ya da çektiğinizde bu işlemler herhangi bir insanın onayına gerek kalmadan hesabınıza yansır ve bankanıza gönderiliyor. Yatırma çekme süreleri ise havale/eft durumuna ve teknik olarak bankaların sunduğu limitlere göre değişiklik gösteriyor.
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
July 08, 2020, 02:08:17 AM
Son 1 aydır televizyonlarda bolca BtcTurk reklamı yapılıyor. Yüksek bir bütçe ayrılmış olduğu çok açık! Reklamlar gayet güzel ve Bitcoin almak noktasında harekete geçirici yönü var. Umarım daha uzun süreli bir reklam yayını olur.

İşin içine biraz da senaryo katılarak bir reklam serisi haline gelse ve trajikomik durumlar ön plana alınsa -yani mizah unsurları da serpiştirilse- insanların zihninde daha kalıcı olur diye düşünüyorum.
Başarılar dilerim. Yolunuz açık olsun Wink

İyi dilekleriniz için teşekkürler. 7. yılı yeni bir başlangıç gibi düşünün. BtcTurk bundan sonra da gelişmeye ve büyümeye devam edecek...
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
July 07, 2020, 04:20:45 PM
Son 1 aydır televizyonlarda bolca BtcTurk reklamı yapılıyor. Yüksek bir bütçe ayrılmış olduğu çok açık! Reklamlar gayet güzel ve Bitcoin almak noktasında harekete geçirici yönü var. Umarım daha uzun süreli bir reklam yayını olur.

İşin içine biraz da senaryo katılarak bir reklam serisi haline gelse ve trajikomik durumlar ön plana alınsa -yani mizah unsurları da serpiştirilse- insanların zihninde daha kalıcı olur diye düşünüyorum.
Başarılar dilerim. Yolunuz açık olsun ;)
sr. member
July 01, 2020, 05:26:03 AM
Selamlar. BTCTurk'te limit emirleriniz piyasa fiyatı emrinizi aşacak şekilde kırılsa da gerçekleşmemiş olabiliyor. Lütfen buna dikkat edin.

Merhaba, konu ile ilgili destek ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.
jr. member
Activity: 158
Merit: 5
July 01, 2020, 04:08:29 AM
Selamlar. BTCTurk'te limit emirleriniz piyasa fiyatı emrinizi aşacak şekilde kırılsa da gerçekleşmemiş olabiliyor. Lütfen buna dikkat edin. Bununla ilgili bir konu açtım, dikkatinize:
https://bitcointalksearch.org/topic/btcturkte-onemli-hata-veya-stop-loss-hunting-ihtimali-5259212

sr. member
June 26, 2020, 05:40:25 AM
BtcTurk 7 Yaşında

1 Temmuz 2020'de kutlayacağımız yeni yaşımızla, Türkiye'nin gücüyle global bir markaya dönüşüyoruz. 7. yaşımız kutlu olsun!

7. yıl videomuzu BtcTurk YouTube kanalında izleyin 👇

https://youtu.be/xzXlUkN_5ks
sr. member
June 26, 2020, 05:37:45 AM
BtcTurk Ödenmiş Sermayesini 15 milyon TL'ye yükseltiyor

Güvenle ve kolayca Bitcoin alım satım imkânı sunan kriptopara işlem platformu BtcTurk, sektöre duyduğu güvenle sermaye artırımı kararı alarak ödenmiş sermayesini neredeyse iki katı artırarak 15 milyon TL'ye yükseltiyor.

BtcTurk, Türkiye kriptopara pazarına yaptığı katkılar ve 2013 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ile hem kullanıcısına hem de Türkiye ekonomisine katma değer sağlamayı sürdürürken kriptopara ve blokzinciri teknolojilerinin geleceğine olan yatırımlarını artırarak devam ettirmeyi planlıyor.

BtcTurk CEO'su Özgür Güneri; BtcTurk'ün Türkiye'deki kriptopara alım satım platformları arasında lider kuruluş olarak sermaye artırımına gittiklerini belirterek; "Bugün BtcTurk olarak, 81 ilde 850 bini aşan kullanıcıya hizmet veriyor, onların varlıklarının ve verilerinin güvenliğine hassasiyetle yaklaşıyoruz. Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun için de kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve işimize yatırım yapmayı aralıksız sürdürüyoruz. Türkiye’nin geleceğine, dijital ekonomisine, dinamizmine olan inancımız doğrultusunda genel kurulumuzun aldığı karar ile 7. yaşımızı kutladığımız bu günlerde ödenmiş sermayemizi 9 milyon TL’den 15 milyon TL’ye yükseltiyoruz. Yatırımlarımızı sürdürerek tüm paydaşlarımıza güven vermeye devam edeceğiz" dedi.
sr. member
June 25, 2020, 09:10:48 AM

BtcTurk | PRO mobil uygulaması 18. Altın Örümcek Ödülleri’nde Mobil Uygulama - Bankacılık & Finans kategorisinde 3. oldu

https://twitter.com/btcturkpro/status/1276127501757091841?s=20
sr. member
June 03, 2020, 05:24:17 AM
Değerli Kullanıcımız,

BtcTurk | PRO uygulamamızla, Bankacılık ve Finans Kategorisinde Altın Örümcek finallerindeyiz!

https://altinorumcek.com/halk-oylamasi-18/ adresine Facebook/Twitter hesabınız ya da mail adresinizle giriş yaptıktan sonra, Mobil Bankacılık ve Finans kategorisindeki ilk ve tek Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu olan BtcTurk | PRO'ya oy vererek bize destek olabilirsiniz.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
May 28, 2020, 09:34:35 AM
Merhabalar, mesaji attiktan yarim saat kadar sonra tekrar denedim, duzelmisti.
Hollanda'dayim.
sr. member
May 28, 2020, 08:03:19 AM
Canli destek online olmadigi icin burdan haber vermek istedim.
Log-in sorunu var su an. Bir hata olustu diyip duruyor, login sayfasi acilmiyor bilginize.

Merhaba, giriş yapmayı tekrar deneyebilir misiniz? Başarılı olamazsanız, kontrol edebilmemiz için bulunduğunuz ülkeyi ve IP adresinizi özel mesaj ile iletebilir misiniz?
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
May 28, 2020, 07:45:11 AM
Canli destek online olmadigi icin burdan haber vermek istedim.
Log-in sorunu var su an. Bir hata olustu diyip duruyor, login sayfasi acilmiyor bilginize.
Pages:
Jump to: