Pages:
Author

Topic: BtcTurk Ana Konu - page 10. (Read 398851 times)

member
Activity: 170
Merit: 11
May 22, 2020, 08:40:06 AM
Merhaba, sanırız canlı destek ekibimiz, sorunuza açıklayıcı cevabı verememiş. Hesap bakiyenizin sıfır olarak görüntülenmesi sistem yoğunluğu nedeni ile verilerin alınamamasından kaynaklı olabilir. Bu nedenle kısa bir süre sonra yeniden denemeniz rica edilmiştir.

Tekrar deneyerek bakiyenize ulaşıp ulaşamadığınız konusunda bilgi verebilirseniz, yardımcı olmak isteriz.
Pro btcturk adresinden giriş yapmıştım sayfayı yeniledim bu seferde oturumdan attı bende btcturk.com adresinden oturum açmaya çalıştım tüm bilgilerimi doğru girmeme rağmen giriş yap butununa bastığımda ana sayfaya dönüyordu ve oturum açılmıyordu. Yaklaşık 20 dakikanın sonunda nihayet bakiyem hesabımda görünüyordu çok kötü bir borsasınız belki hesabımdan bakiyem çalındı bunu bilmiyorum size durumu anlatıyorum bana dediğiniz şey bekleyip tekrar deneyin. Saçmalık yıllardır mevcut olan bir borsanın zırt pırt yoğunluktan erişime kapanması, kullanıcıyı mağdur etmesi kabul edilir bir şey değil.
hero member
Activity: 807
Merit: 522
May 22, 2020, 08:31:46 AM
Çok ucuz kampanya. Binance $50,000 dağıtırken...
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
May 22, 2020, 08:27:36 AM
Merhaba, sanırız canlı destek ekibimiz, sorunuza açıklayıcı cevabı verememiş. Hesap bakiyenizin sıfır olarak görüntülenmesi sistem yoğunluğu nedeni ile verilerin alınamamasından kaynaklı olabilir. Bu nedenle kısa bir süre sonra yeniden denemeniz rica edilmiştir.

Tekrar deneyerek bakiyenize ulaşıp ulaşamadığınız konusunda bilgi verebilirseniz, yardımcı olmak isteriz.
member
Activity: 170
Merit: 11
May 22, 2020, 08:18:36 AM
Bugün Btcturk hesabıma giriş yaptım hesabımdaki bakiye 0 TL olarak gözüküyordu fakat hesabımda bir miktar para vardı bende çalınmış olabilir diye hemen canlı desteğe yazdım. Bana verdikleri cevap "Şu anda yoğunluk var kısa süre sonra tekrar denemenizi rica ederiz" He yoğunluk varsa sıkıntı yok o zaman. Böyle bir çalışma şekli sadece Türkiye'deki borsalarda var banane yoğunluktan sen dün ki borsamısın yıllardır işlem yapıyorsun hala en ufak yoğunlukta site patlıyorsa kusura bakmayın da sıçarlar öyle borsaya. Eğer ki sık sık işlem yapan biriyseniz ve anlık piyasa yükseliş veya düşüşlerinden faydalanarak gelir elde ediyorsanız bu dandik borsada işlem yapmayın en ufak hareketlilikte site çöktü diyip işlem girmenize izin vermezler  bundan dolayı edeceğiniz zarardan da hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmezler bunu da açıkça belirtmişler.
sr. member
May 22, 2020, 04:12:31 AM

Bitcoin Pizza Günü yarışmasına sadece saatler kaldı!

BtcTurk veya BtcTurk | PRO'da bugün 15:00 ve 16:00 saatleri arasında
Türk Lirası ile Bitcoin alan ilk 3000 kişi Dominos'tan 2 orta boy Cazip Pizza kazanıyor!

katılım ve kazanma koşulları
sr. member
May 21, 2020, 01:56:46 AM
Bazen alım satım ve emir tahtaları konusunda sorun yaşatsanız da verdiğiniz hızlı hizmet için Teşekkürler. Türkiye'nin en güvenli kripto para borsası olarak sizi yakın çevreme öneriyorum. Bahsettiğim sorunu da es geçmeyin çok önemli bir konu  Smiley

Merhaba, herhangi bir işlem çiftinde, emir defterinde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bir problem farkederseniz, ekran görüntüsü (ya da mümkünse video) ile [email protected] adresine iletebilirseniz, yazılım ekibimizin gerekli incelemeleri yapmasına yardımcı olabilirsiniz.

BtcTurk Destek ekibi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
PLJ
member
Activity: 71
Merit: 21
May 21, 2020, 12:14:40 AM
Bazen alım satım ve emir tahtaları konusunda sorun yaşatsanız da verdiğiniz hızlı hizmet için Teşekkürler. Türkiye'nin en güvenli kripto para borsası olarak sizi yakın çevreme öneriyorum. Bahsettiğim sorunu da es geçmeyin çok önemli bir konu  Smiley
sr. member
May 18, 2020, 04:38:49 AM
Merhaba, BtcTurk sadece çevrimiçi hizmet veren bir finans kuruluşudur. Yürürlükte olan kanunların sınırları içerisinde kullanıcılarımızın kimliklerini doğrulayabilmenin tek yolu, kullanıcılarımızdan belge talep etmektir. Yapılan işlemin güvenlik derecesine göre selfie veya e-devletten alacağınız belgeler ile kimliğinizi doğrulayabilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra e-posta veya telefon numarası doğrulama konusunda kullanıcılarımızdan talepler geliyor. Ancak, e-posta adresinizin, telefon numaranızın veya BtcTurk hesabınızın ele geçirilmiş olması riskini de göz önünde bulundurarak, hesap bilgileri değişiklik taleplerinde, kullanıcıların kimliklerini doğrulamasını istiyoruz.

Doğrulama sürecinde, belge ve fotoğraf istenmesinin nedeni, bu işlemleri, kendi rızanızla yapmış olduğunuzu kayıt altına almaktır. Kuralların katı olmasının öncelikli amacı kullanıcı hesaplarının güvenliğidir. Bu konuda destek ekibimizden 7/24 yardım alabilirsiniz.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
May 17, 2020, 09:01:02 PM

Kullanma usta, bu gözler bi kimlik fotografina ve 3 aylik faturaya sifre sifirlayan borsalar gordu. Btcturk’un yaptirdigi guvenlik onlemi az bile, yabanci borslar birsuru farkli hareket yapip foto cekilmeni istiyor maymun gibi sekilden sekle girip videoya giriyorsun.

Binance kullanıyorum sadece girişte ve btc çekerken telefona sms geliyor o kadar. Bu kadar zırıltının anlamı ne. 40 tane belge istenir mi bir şifre için. Ayrıca sorun sadece o da değil. Sistemleri sürekli hata vermekte. Milyonlarca lira para kazanıp yazılımcılarını karın tokluğuna mı çalıştırıyorlar. Bizim ülke olarak neden ilerleyemediğimiz ortada.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
May 17, 2020, 07:32:32 PM
Pump ustune dump sisteminiz kaldırmadı. Resmen sıçtınız. Gecende aynısı olmuştu. Ota boka sponsor olacagınza alt yapınızı güçlendirmenizi tavsiye ederim. Oynak piyasada trade yapamıcaksak niye sizde işlem yapalım

Kesinlikle karalamak için vs yazmıyorum bunları. Sistem gerçekten çok amatörce ve anlamsız işliyor. Ben 10 yıl önce üye olmuşum ama hiç kullanmamışım. Aynı bilgilerimle giriş yapıp para yatırıp btc almıştım ama çekememiştim. Kimlik onayı istemişti.
E yatırırken istesene? Hani siz cüzdan değildiniz btc tutmayın hesaplarınızda diyordunuz? Parayı yatırıp ne yapacağım ? insanlar sadece al-sat mı yapsın sitenizde.
Daha sonra kimliğimi vs. doğruladım.
Normalde yerli borsaları kullanmıyordum ama acil olarak gerektiğinden hemen havale yapıp btc aldım. Sorunlarda bundan sonra başladı. Cüzdan şifresini unutmuşum neyse olabilir insanlık hali.

Sonra belge istendi ;

Kimliğinin ön yüzü
Sisteme kayıtlı telefon numarası
E-devletten alınmış barkodlu ikametgah belgesi. (Gün içerisinde alınmış, güncel belge olmalıdır.)
Dilekçeli Selfie Belgesi (Kimliğinin ön yüzü ile birlikte PIN kodu resetleme dilekçesini tutarak, yüzü görünecek şekilde fotoğraf göndermesini rica ederiz.)

Örnek dilekçe: “''BtcTurk hesabımdan kripto çekme işlemi yapabilmek için oluşturduğum, PIN kodunu hatırlamıyorum. PIN kodumun iptal edilmesini talep ediyorum.'' İsim Soyisim / Tarih ve İmza

Yukarıdaki bilgi ve belgeleri iletmesi durumunda hesabına tanımlı telefon numarasından ulaşılır.. Sözlü teyit alınması neticesinde resetleme işlemi tamamlanır.

Bu nedir? Holding kurarken bu kadar belge istenmiyor, hadi onu da geçtim telefon numarası istemek neyin kafası? Zaten sisteme giriş yapmışım uzaydan inmedim.

Belgeleri gönderdim daha sonra btc adresi eklemek için bir daha telefon doğrulaması yaptım. Kardeşim sistemdeyim zaten? Bu neyin güvenliği bu kadar. Zaten çekim talebi verdiğinde tekrar onay geliyor. Btc çekmeye çalıştığımda 10 kere hata aldım. Tarayıcı verilerini temizleyin dediler yaptım. Gizli sekmeden yaptım yine aynı.

4-5 saat sonra kendiliğinden düzeldi tümünü çektim bir daha da ölsem kullanmam.

Kullanma usta, bu gözler bi kimlik fotografina ve 3 aylik faturaya sifre sifirlayan borsalar gordu. Btcturk’un yaptirdigi guvenlik onlemi az bile, yabanci borslar birsuru farkli hareket yapip foto cekilmeni istiyor maymun gibi sekilden sekle girip videoya giriyorsun.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
May 17, 2020, 06:44:51 PM
Pump ustune dump sisteminiz kaldırmadı. Resmen sıçtınız. Gecende aynısı olmuştu. Ota boka sponsor olacagınza alt yapınızı güçlendirmenizi tavsiye ederim. Oynak piyasada trade yapamıcaksak niye sizde işlem yapalım

Kesinlikle karalamak için vs yazmıyorum bunları. Sistem gerçekten çok amatörce ve anlamsız işliyor. Ben 10 yıl önce üye olmuşum ama hiç kullanmamışım. Aynı bilgilerimle giriş yapıp para yatırıp btc almıştım ama çekememiştim. Kimlik onayı istemişti.
E yatırırken istesene? Hani siz cüzdan değildiniz btc tutmayın hesaplarınızda diyordunuz? Parayı yatırıp ne yapacağım ? insanlar sadece al-sat mı yapsın sitenizde.
Daha sonra kimliğimi vs. doğruladım.
Normalde yerli borsaları kullanmıyordum ama acil olarak gerektiğinden hemen havale yapıp btc aldım. Sorunlarda bundan sonra başladı. Cüzdan şifresini unutmuşum neyse olabilir insanlık hali.

Sonra belge istendi ;

Kimliğinin ön yüzü
Sisteme kayıtlı telefon numarası
E-devletten alınmış barkodlu ikametgah belgesi. (Gün içerisinde alınmış, güncel belge olmalıdır.)
Dilekçeli Selfie Belgesi (Kimliğinin ön yüzü ile birlikte PIN kodu resetleme dilekçesini tutarak, yüzü görünecek şekilde fotoğraf göndermesini rica ederiz.)

Örnek dilekçe: “''BtcTurk hesabımdan kripto çekme işlemi yapabilmek için oluşturduğum, PIN kodunu hatırlamıyorum. PIN kodumun iptal edilmesini talep ediyorum.'' İsim Soyisim / Tarih ve İmza

Yukarıdaki bilgi ve belgeleri iletmesi durumunda hesabına tanımlı telefon numarasından ulaşılır.. Sözlü teyit alınması neticesinde resetleme işlemi tamamlanır.

Bu nedir? Holding kurarken bu kadar belge istenmiyor, hadi onu da geçtim telefon numarası istemek neyin kafası? Zaten sisteme giriş yapmışım uzaydan inmedim.

Belgeleri gönderdim daha sonra btc adresi eklemek için bir daha telefon doğrulaması yaptım. Kardeşim sistemdeyim zaten? Bu neyin güvenliği bu kadar. Zaten çekim talebi verdiğinde tekrar onay geliyor. Btc çekmeye çalıştığımda 10 kere hata aldım. Tarayıcı verilerini temizleyin dediler yaptım. Gizli sekmeden yaptım yine aynı.

4-5 saat sonra kendiliğinden düzeldi tümünü çektim bir daha da ölsem kullanmam.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
May 14, 2020, 06:38:26 AM
sr. member
May 11, 2020, 02:41:04 PM
Türkiye'nin en büyük Bitcoin ve kriptopara işlem platformu BtcTurk, "3. Bitcoin Blok ödülü Yarılanması Süreci"ni, ünlü konuklarıyla ve Barış Ertül'ün moderatörlüğünde masaya yatırıyor. Dijital Halving Zirvesi, "3. Bitcoin Blok ödülü Yarılanması"nın olduğu 12 Mayıs Salı günü, saat 15.00 ile 18.00 arasında BtcTurk Twitter hesabı üzerinden canlı yayınlanacak.

Dijital Halving Zirvesi'nde, Halving Bilgi Yarışması ile 15 kişiye toplamda 7.500.000 Satoshi hediye edilirken, BtcTurk ve BtcTurk PRO'da Türk Lirası ile yapılacak Bitcoin alım satım işlemlerinden hiçbir ücret alınmayacak.

Türkiye'nin 81 ilinden 770 binden fazla kullanıcısı bulunan, kolayca Bitcoin alım, satım ve biriktirme imkânı sunan BtcTurk, 12 Mayıs Salı günü saat 15.00'de Dijital Halving Zirvesi'ni Twitter hesabı üzerinden canlı olarak gerçekleştiriyor.

Zirvede, Satoshi Nakamoto'nun Bitcoin'i enflasyona karşı korumak için tasarladığı 'Bitcoin Blok ödülü Yarılanması' yani 'Halving' başta olmak üzere, daha önce geçirdiğimiz iki halving'in tarihi etkileri, bitcoin ve blokzincir dünyası üzerine merak edilenler konuşulacak. Moderatörlüğünü Radyospor Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül'ün yapacağı zirvede, Halving ile ilgili yöneltilen sorulara "DijitalHalvingZirvesi" hashtag'i ile doğru cevabı veren 15 kişiye toplamda 7.500.000 Satoshi hediye edilecek. Halving gününe özel olarak o gün kullanıcılar BtcTurk ve BtcTurk PRO'da Türk Lirası ile yapacakları Bitcoin alım satım işlemlerinde hiçbir ücret ödemeyecek.

BtcTurk CEO'su özgür Güneri'nin yanı sıra Bitcoin'in doğuşundan beri ekosistemin öncülerinden olan Adam Back, akademisyen İsmail Hakkı Polat, BtcTurk Kurucusu Kerem Tibuk, BtcTurk CTO'su Ozan Yurtseven ve İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan'ın katılacağı zirvenin programı aşağıdaki şekilde olacak:

15:00 * 15:10 Barış Ertül ile Açılış & Halving Bilgi Yarışması Soru 1

15:10 * 15:55 özgür Güneri & Şant Manukyan: COVID19 Dünyasında Bitcoin'in Anlamı

15:55 * 16:00 Halving Bilgi Yarışması Soru 2

16:00 * 16:55 Adam Back & Kerem Tibuk: 2016 Halving vs 2020 Halving: Halvinglerin Tarihi ve Toplumsal Etkisi

16:00 * 16:55 Halving Bilgi Yarışması Soru 3

17:00 * 17:55 Ozan Yurtseven & İsmail Hakkı Polat: Bitcoin Ekosistemi ve Halving

17:55 * 18:00 Kazananların İlanı

Bitcoin blok ödülü yarılanması (Halving) Hakkında Merak edilenler

BtcTurk tarafından hazırlanan 'Bitcoin'e Giden Yol' belgesel serisinin ikincisi olan "Bitcoin'e Giden Yol 2: Halving" belgeseli, Bitcoin blok ödülü yarılanmasının ne ve neden önemli olduğu, Bitcoin arzına nasıl etki ettiği, daha önceki yarılanmalarda neler yaşandığına dair tüm merak edilenleri yanıtlıyor. Buraya tıklayarak belgesele ulaşabilirsiniz
jr. member
Activity: 33
Merit: 10
March 19, 2020, 08:12:25 PM
Önceki sitenizde gerçekleşen işlemlerin dökümünü excel olarak alabiliyorduk. BtcturkPro'da bu özellik henüz yok. Bir an önce eklenmesini rica ediyorum.
sr. member
March 19, 2020, 09:01:04 AM
Değerli kullanıcılarımız,

Tüm dünyada etkili olan Corona virüs (COVID19) salgını nedeniyle piyasalar da dalgalı günlerden geçiyor. Bu süreçte BtcTurk olarak bankalara Türk Lirası çekme işlem ücretlerini 2 hafta süreyle kaldırıyoruz. Kullanıcılarımız sadece Bitcoin ve kriptopara çekerken değil, banka üzerinden Türk Lirası çekme işlemlerini de işlem ücreti ödemeden gerçekleştirebilirler.

BtcTurk hesabınızdan, Akbank, Fibabanka, Vakıfbank ve Ziraat Bankası hesaplarınıza 7/24 Türk Lirası çekme talimatı verebilirsiniz. Türkiye'deki diğer bankalarda bulunan hesaplarınıza hafta içi 9.00 - 16.45 saatleri arasında vereceğiniz Türk Lirası çekme talepleri aynı gün gerçekleştirilecektir.

Tüm kullanıcılarımızın bilgisine sunarız.

BtcTurk Destek
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
March 13, 2020, 08:33:03 AM
Bugün USDT 7.30 gördü sanırım. Normalde 6.27. Arada %20 oynuyor neredeyse.

Kullanıcılarınızın fiyata bakmadan, piyasalardan bağımsız al sat yapması hoşuma gitti. Yakında varlıklarımı size taşıyacağım.
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
March 13, 2020, 02:12:25 AM
Onur bey, rica etsem Mobil versiyonda emir gerçekleştiğinde de telefona uyarı vermesi sağlansa çok iyi olacak. Sürekli aç kapa biraz zor oluyor, hele ki mesai saatlerinde çok sıkıntı...

Emirler gerçekleştiğinde, alarmlar tetiklendiğinde vb. mobil uygulamada Push bildirimi gönderilmesi için çalışıyoruz. Öncesinde iyileştirilmesi gereken bir kaç bölüm var. O işler bittikten sonra Push bildirimleri de yayına alınacak...
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
March 12, 2020, 06:02:23 PM
Quote from: onurgozupek
Onur bey, rica etsem Mobil versiyonda emir gerçekleştiğinde de telefona uyarı vermesi sağlansa çok iyi olacak. Sürekli aç kapa biraz zor oluyor, hele ki mesai saatlerinde çok sıkıntı...
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
March 12, 2020, 03:44:23 PM
Baya sıkıntı oldu bugün yine, desteğe mesaj atıyoruz hemen withdraw onaylanıyor iyi güzelde bunun otomatik olması gerekmiyor mu bu konu için 2 ay önceden başlık açtım, site yenileme ile falan uğraşılıyor ama zor günlerde işlem düzeni geride kalıyor.Tekrar söyeleyelim arada kaynamasın
1-ÇEKİM İSTEKLERİ OTOMATİK ONAYLANSIN(cold walletten gelmişler hariç değil, hiç manuele düşmesin!)
sanırım binance böyle yapıyor , binance tan gelmiyorsa hakikaten gelmiyor kimseye gelmiyor ama btcturkten gelmiyorsa bilki unutmuş elemanlar illa dürteceksin  Undecided
Kolay gelsin btcturk ekibine, forumdan adam gibi desteği olan tek borsa  Wink

Bu konuda twitterdan da soru geliyor arada. Cevabı ben vereyim: Kriptopara çekme işlemleri otomatik onaylanıyor. Siz e-posta onayı verdikten sonra işleminiz kuyruğa alınıyor. Bitcoin çekme işlemleri en geç 5 dakika içerisinde otomatik olarak BtcTurk'ten çıkıyor. (İşlemler sizin cüzdan transfer etmeniz kadar basit değil ancak işin özeti, en geç 5 dakika içerisinde ağa yayınlanmış oluyor. XRP'de bu süre çok daha kısa mesela.)

Ancak sizin karşılaştığınız sorunun muhtemel nedeni kullanıcı cüzdanı - kullanıcı bakiyesi - sıcak cüzdan - genel işlem kontrolü - işlemin ağa gönderilmesi aşamalarından birinde takılmanız. Bir sonraki kuyruğa ya da kontrole kalmış olmanız olası.

Tabi ki, yazılım ekibi bu alanları iyileştirmek, olası problemleri tespit ederek önceden çözüm üretmek ve kullanıcıların tamamının akıcı ve problemsiz işlem yapabilmelerini sağlamak için çalışıyor. Kalp cerrahı gibi, bu iyileştirmeleri yaşayan sistemde yapmak biraz zor ama taleplerin tamamı değerlendiriliyor. Sizin daha önceki taleplerinizi de iletmişlerdi, benzer talepler de dikkate alınıyor.

Soru ve taleplerinizi BtcTurk destek ekibine birden fazla kanaldan iletebilirsiniz.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
March 12, 2020, 11:20:17 AM
Baya sıkıntı oldu bugün yine, desteğe mesaj atıyoruz hemen withdraw onaylanıyor iyi güzelde bunun otomatik olması gerekmiyor mu bu konu için 2 ay önceden başlık açtım, site yenileme ile falan uğraşılıyor ama zor günlerde işlem düzeni geride kalıyor.Tekrar söyeleyelim arada kaynamasın
1-ÇEKİM İSTEKLERİ OTOMATİK ONAYLANSIN(cold walletten gelmişler hariç değil, hiç manuele düşmesin!)
sanırım binance böyle yapıyor , binance tan gelmiyorsa hakikaten gelmiyor kimseye gelmiyor ama btcturkten gelmiyorsa bilki unutmuş elemanlar illa dürteceksin  Undecided
Kolay gelsin btcturk ekibine, forumdan adam gibi desteği olan tek borsa  Wink
Pages:
Jump to: