Pages:
Author

Topic: BtcTurk Ana Konu - page 2. (Read 398830 times)

legendary
Activity: 1863
Merit: 1386
The Last Cryptocoin Burner
November 19, 2021, 07:16:00 AM
Merhaba, sistemde kayıtlı e-posta adresinizi özel mesaj üzerinden paylaşabilirseniz, API ile ilgili geri bildirimizini inceleyerek bilgi vermek isteriz.

BtcTurk Destek Ekibi'ne, canlı destek uygulaması, sosyal medya hesaplarımız ve [email protected] e-posta adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.
ben mevcut kodlarımla 6 aydır neredeyse değiştirmeden çalışıyorum, 1 ay problemsiz çalıştıktan sonra biraz yoğunluk olunca problemler çıkmaya emirler hata vermeye veya takılı kalmaya başlıyor, bu arızalar tam yoğunluk zamanlarında çıkıyor, bu da gösteriyor ki benim kodlarımla ilgili bir sıkıntı değil, yoğunluk gelince btcturk serverları garip davranıyor. Dünyada yoğun zamanda market order ı kapatıp limitle devam eden başka borsa var mı merak ediyorum.
https://github.com/BTCTrader/broker-api-docs/issues
burada da görüleceği gibi btcturk api si sorunlu bir api, ne yazık ki alternatifiniz yok. dolayısıyla siz de kod yüzünden yaşanan sıkıntılar rakamlara yansımıyor yönetime ciddi bir sorun gibi görünmüyor.
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
November 19, 2021, 02:24:28 AM
Merhaba, sistemde kayıtlı e-posta adresinizi özel mesaj üzerinden paylaşabilirseniz, API ile ilgili geri bildirimizini inceleyerek bilgi vermek isteriz.

BtcTurk Destek Ekibi'ne, canlı destek uygulaması, sosyal medya hesaplarımız ve [email protected] e-posta adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1386
The Last Cryptocoin Burner
November 18, 2021, 06:35:57 PM
api de sıkıntı büyük, birçok istek bu gece havada kaldı dakikalarca emrin sonuçlanmasını bekledik oturduk çekirdek çitlettik, sıkıntı büyük
güncelleme gelecek dendi ama çok geç kalınmış durumda, api de sıkıntı varsa kapansa daha iyi.
legendary
Activity: 2926
Merit: 1476
Rollbit.com Crypto Futures
October 19, 2021, 04:12:52 PM
Mail atmıslar yarın aksama kadar deadline vermişler kycli hesabımın kycsinin seviyesini dusuruyorlrmıs. Sebebide belgelerimin eski olmasıymıs. Tahmınım 2015 te falan kyc yapmıstım. Para yatırıp cekebılıyorum krıpto para cekemıyorum. Smiley buradan cevap beklıyorum bunun mantıgı nedir? Gecen aylarda bir dedikodu olmustu btcturk krıpto paranın cıkısını engelletmeye calısıyor dıye.
Uzun zaman sizi burada cok destekledim sonra leak deki tavırlarınızdan dolayı kullanımımı durdurmustum. Demekkı dogru karar vermısız.

Btctürk birkaç yıl önce ilk üyelerini tanıdığı halde yeniden kyc yapmalarını istemişti. O zaman kullanmayı bıraktık, sonuçta kaybeden onlar oldu. Canları sıkıldıkça yeni kyc isteyerek ciddi müşterilerini kaçırmış oluyorlar. Piyasada tekel olmadıkları için sorun yok, Koinim bile daha düzgün çalışıyor. En azından böyle saçmalıklarla karşılaşmadan rahatça işlem yapabiliyoruz. Son haberlerden gördüğümüz kadarıyla ileride devlet kaynaklı bir fişleme yapılacaksa Btctürk üzerinden başlayacaklardır, kullanmamak belki de hepimiz için daha iyi.
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
October 19, 2021, 03:06:14 AM
Merhaba, kullanıcı hesaplarının güvenliği, hesap kurtarma seçenekleri ve yasal sorumlulukların yerine getirilmesi amacıyla kullanıcılarımızın güncel kimlik belgelerine sahip olup olmadıkları düzenli olarak denetlenmektedir. Seviye 1 hesabınız ile kriptopara çekme haricindeki tüm işlemleri yapabilirsiniz. Kriptopara çekme işlemlerini BtcTurk | PRO web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik belgeniz ve fotoğrafınız kısa süre içerisinde doğrulanarak hesabınız kriptopara çekme işlemlerine açılmaktadır.

Soru, görüş, öneri ve talepleriniz için BtcTurk Destek Ekibi'ne canlı destek uygulaması, [email protected] veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
October 15, 2021, 04:20:17 PM
Mail atmıslar yarın aksama kadar deadline vermişler kycli hesabımın kycsinin seviyesini dusuruyorlrmıs. Sebebide belgelerimin eski olmasıymıs. Tahmınım 2015 te falan kyc yapmıstım. Para yatırıp cekebılıyorum krıpto para cekemıyorum. Smiley buradan cevap beklıyorum bunun mantıgı nedir? Gecen aylarda bir dedikodu olmustu btcturk krıpto paranın cıkısını engelletmeye calısıyor dıye.
Uzun zaman sizi burada cok destekledim sonra leak deki tavırlarınızdan dolayı kullanımımı durdurmustum. Demekkı dogru karar vermısız.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1498
June 19, 2021, 11:59:03 PM
Gece gece canımı sıkan bir durum oldu Twitter'da bir müşteriden  bazı kişisel bilgileri istediğinizi gordum

Müşteriden talep edilen bilgiler içerisinde meslek ve eğitim bilgisi ne için gerekli öğrenebilirmiyim?
https://twitter.com/milyonerzihin/status/1399432696787517442?s=19

Kaç yıldır o mesleği yaptığımız ve ne mezunu olduğumuz ile neyi kanıtlamış olacağız? Bu bilgilere ulaşmak nasıl bir çözüm sağlıyor?
Borsanizi severek kullaniyorum her zaman da soylemisimdir borsaniz ile tanıştığım günden beri yerel olarak farklı bir borsaya ihtiyaç duymadım ama bu kisilel bilgileri istemekle ne amaçlanmaktadır?

Bu kabul edilebilir bir durum değil. Bunu sakın normalleştirmeye çalışmayın. Dürüst iş yapacaksanız müşterilerinizin özel hayatının gizliliğini de korumanız gerekiyor. Btctürk böyle bir şeye izin vererek kendi ayağına sıkmıştır. Önceki vukuatlarından dolayı kullanmayı bırakmıştım, ne kadar doğru bir karar verdiğim şimdi bir kez daha anlaşıldı.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 445
Chainjoes.com
June 19, 2021, 09:51:48 AM
Gece gece canımı sıkan bir durum oldu Twitter'da bir müşteriden  bazı kişisel bilgileri istediğinizi gordum

Müşteriden talep edilen bilgiler içerisinde meslek ve eğitim bilgisi ne için gerekli öğrenebilirmiyim?

Kaç yıldır o mesleği yaptığımız ve ne mezunu olduğumuz ile neyi kanıtlamış olacağız? Bu bilgilere ulaşmak nasıl bir çözüm sağlıyor?
Borsanizi severek kullaniyorum her zaman da soylemisimdir borsaniz ile tanıştığım günden beri yerel olarak farklı bir borsaya ihtiyaç duymadım ama bu kisilel bilgileri istemekle ne amaçlanmaktadır?

Tahminen devlet böyle birşeyi istemiş olabilir hocam. İlk aklıma gelen hesabın fetocu olup olmadığını araştırmaya çalışıyor olabilirler. Çünkü yurtdışı para alışverişi vs olayını takip etmelerinin temel nedeni feto muhabbetleri galiba.. başka bir şey aklıma gelmedi benim.
sr. member
Activity: 629
Merit: 259
June 15, 2021, 06:05:55 PM
Devre arasında yayınlanan reklamı gördüm efektler biraz samanyolu efektleri gibi olmamış mı ya? Birde 250 tl lik niye alıyorlar milyonları alan adamlar ala ala 250 tl lik bitcoin mi alır Cheesy
tamamda insanlarda bir algı var "bitkoin oynamak" diye100 200 250 liralar gibi fiyatlarla insanlar bir işiler yaptığını veya yapabildiğini düşünüyorlar. bu kumar coinlerini birbirlerine kulaktan kulağa  söyleyip bişiler yapmaya çalışıyorlar, bu kitle hafife alınacak bir kitle değil ciddi büyük meraklı ve bilmeden bir şeyler yapmaya çalışan kitleden bahsediyoruz birde insanları 100-200 tl ile içeri sokabilirsen devamıda gelecektir. iyi bir taktik. Efektlere gelince biz ne efektler gördük bu proje büyük yürür gider dediğimiz haksızda çıkmadık Cheesy buradan uzadı gitti...
hero member
Activity: 1232
Merit: 953
June 11, 2021, 03:53:15 PM
Devre arasında yayınlanan reklamı gördüm efektler biraz samanyolu efektleri gibi olmamış mı ya? Birde 250 tl lik niye alıyorlar milyonları alan adamlar ala ala 250 tl lik bitcoin mi alır Cheesy
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
May 31, 2021, 05:08:11 PM

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
May 17, 2021, 03:54:55 AM
Yok biz caldirmadik diyorlar ama bakalim birisi satin alip listeyi paylasinca anlasilir, ne calinmis ne calinmamis

2 gün önce listeden 50 kişi paylaşılmıştı.
50
500 kişi
5000 kişi
50000 kişi
.......

şeklinde paylaşımlar yapacaklarını söylemişler. en son ne yapıldı bilemiyorum.
legendary
May 14, 2021, 01:00:55 PM
Twitterda tehdit etmeye başladıklarına göre bunlar veriyi kaptırmış. Hukuki yollara basvurcaklarmıs.
Evet kaptırdık veriyi sifrelerinizi değiştirin özür dileriz demek bu kadarmı zor?
Su baslık altında btcturku en cok savunan kişilerden biriyimdir. Ref olayı olsaydı 50 den fazla refim olurdu açtırdıgım hesaplarla. Bugun itibariyle kullanımı kesiyorum. Tr de tek güvendiğim borsaydınız, hadi eyvallah.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
May 14, 2021, 10:07:19 AM
Coin listeleme kriterleriniz neler ? Talebe göre mi listeliyorsunuz yoksa listeleyeceğiniz coin'in projesine ve devamlılığına mı dikkat ediyorsunuz
legendary
Activity: 2170
Merit: 2545
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
May 13, 2021, 11:49:11 AM

Eğer kaynakta geçen sızıntı doğru ise veya doğru olma olasılığı var ise sorumlu bir borsa olarak bu konu ile ilgili bir an önce harekete geçmeli ve kullanıcıları uyarmalısınız. Son zamanda gerçekleştirdiğiniz kurumsal atılımları taktir etmekle birlikte eğer olay gerçekse ve bunu bizlerden gizlerseniz size ait güvenim tamamen yok olacaktır.

Verilerin 2019 yılına ait olması bir şeyi değiştirmez BTCturk 2019 öncesinde de bir çok kullanıcıya sahipti. Haber doğru ise kullanıcılara ait tüm verilere erişilmiş gibi görünüyor. Büyük güvenlik açıklarına ve kullanıcıların phishing gibi yöntemlerle daha kolay dolandırılmasına sebep olabilir.

legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
May 13, 2021, 11:25:28 AM
Şu borsada önemli bir değişiklik olduğunda neden bilgilendirme maili gelmiyor anlamıyorum. Papara ile para yatırma çekme işlemleri kapatılmış. Neden papara ile para yatırma çekme işlemleri bir anda kapatıldı? Fast ile mesai saatleri dışında da btcturk hesabına para yatırılabiliyor. 1000 TL'nin altındaki para çekme talepleri neden mesai saatleri dışında gerçekleştirilmiyor? Yatırırken sıkıntı yokta çekerken mi sıkıntı oluyor

aracı kurumlar ile btc alımı yeni gelen kanun ile iptal edildi artık sadece banka üzeriden işlem yapabilirsiniz ki bu olay günlerce tv de bile konuşuldu.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1140
May 13, 2021, 09:37:37 AM
dump date diye 2019  yılı belirtilmiş ama 1-2 saat önce paylaşılmış ne kadar doğru bilinmez umarım yeni bir haber bilgi çalma girişimi olmamıştır.Btcturk kısa sürede açıklama yapacaktır  diye düşünüyorum.
legendary
May 13, 2021, 08:16:10 AM
Yok biz caldirmadik diyorlar ama bakalim birisi satin alip listeyi paylasinca anlasilir, ne calinmis ne calinmamis
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
May 13, 2021, 08:10:32 AM
eski veriler ama bu konu hakkında bir açıklama yapabilir misiniz? @Btcturk.com

SELLING BtcTurk | PRO Crypto Exchange Database For Sale! Selfie with IDs

edit: link
member
Activity: 170
Merit: 11
May 13, 2021, 05:06:28 AM
Şu borsada önemli bir değişiklik olduğunda neden bilgilendirme maili gelmiyor anlamıyorum. Papara ile para yatırma çekme işlemleri kapatılmış. Neden papara ile para yatırma çekme işlemleri bir anda kapatıldı? Fast ile mesai saatleri dışında da btcturk hesabına para yatırılabiliyor. 1000 TL'nin altındaki para çekme talepleri neden mesai saatleri dışında gerçekleştirilmiyor? Yatırırken sıkıntı yokta çekerken mi sıkıntı oluyor
Pages:
Jump to: