Pages:
Author

Topic: BtcTurk Ana Konu - page 5. (Read 398851 times)

sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
December 01, 2020, 06:41:03 AM
Merhaba

Canlı destekten basit birşey soracaktım 51 kişi beklemede nedir bu yoğunluk? Basit birşeyi sormak için 51 kişiyi mi bekleyeceğiz?

Merhaba, piyasadaki fiyat hareketliliğinin artması sebebiyle canlı destek ekibimizle iletişime geçen kullanıcı sayısındaki ani artış nedeniyle zaman zaman sırada bekleyen kullanıcı sayısı artabilmektedir.

Sorunuz BitcoinTalk forumda veya sosyal medya kanallarımızdan özel mesaj ile iletebilirsiniz veya dilerseniz, [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
December 01, 2020, 06:25:10 AM
Merhaba

Canlı destekten basit birşey soracaktım 51 kişi beklemede nedir bu yoğunluk? Basit birşeyi sormak için 51 kişiyi mi bekleyeceğiz?
sr. member
November 26, 2020, 06:04:02 AM
Merhaba, talebinizi destek ekibimiz ile paylaştık. BtcTurk destek ekibine sosyal medya kanallarından veya [email protected] adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.
member
Activity: 170
Merit: 11
November 26, 2020, 05:11:49 AM
Kuveyt Türk banka hesabımdan 1 hafta önce mesai saatleri içerisinde eft yaptım yaklaşık 1 saat bekledim para btcturk hesabıma geçmedi canlı desteğe yazdım dekont istediler gönderdim ardından para hesabıma geçti. Bugün tekrar Kuveyt Türk hesabımdan mesai saatleri içerisinde eft yaptım yine para btcturk hesabıma geçmedi canlı desteğe açtım kuyruktaki yeriniz 60 yazıyor. 20 Dakikadır bekliyorum hala canlı desteğe bağlanmadı. Her para yatırdığımda canlı desteğe bağlanıp dekont mu göndericem? Şu boş reklamlara bütçe ayıracağınıza şu saçma sorunları çözün. Mesai saatleri içerisinde eft yaptığımda niye para hesabıma geçmiyor? Ve canlı desteğe bağlanma süresi çok uzun mail atsam daha hızlı dönersiniz bu nasıl canlı destek
member
Activity: 360
Merit: 24
November 12, 2020, 07:23:59 AM
Değerli kullanıcılarımız,

BtcTurk | PRO'da Türk Lirası ile Cardano (ADA) alım satım işlemleri başlamıştır.

https://pro.btcturk.com/basit/al-sat/ADA_TRY

Bilgilerinize sunarız.

Iyi guzelde ADA yi eklerken diger ayarlari bozmussunuz ve min order price suanda 0.00001 BTC oldugu icin ve xlm ve trx in fiyati bu rakamin altinda kaldigi icin sabahtan beri xlm/btc ve trx/btc tahtalarinda alim satim yapilamiyor.

Hem destekden hem githubdan yazmamiza ragmen hala duzeltilmedi....Sabah bu rakam 0.01 di Smiley bi duzeltme tesebbusu oldu 0.00001 e dusuruldu ama xlm ve trx hesaba katilmadigi icin suanda bu 2 tahta fiilen alim satima kapali Smiley gorunurde acik ama alim satim yapilamiyor bilginize.

Veeee takriben 36 saat sonra sonunda virgulden sonra 4-5 hane daha eklenerek sorun cozuldu Smiley yazilimci resmen isyan etmis Smiley
member
Activity: 360
Merit: 24
November 11, 2020, 04:12:52 PM

BtcTurk | PRO'da Türk Lirası ile Cardano (ADA) alım satım işlemleri başlamıştır.

Bilgilerinize sunarız.

Iyi guzelde ADA yi eklerken diger ayarlari bozmussunuz ve min order price suanda 0.00001 BTC oldugu icin ve xlm ve trx in fiyati bu rakamin altinda kaldigi icin sabahtan beri xlm/btc ve trx/btc tahtalarinda alim satim yapilamiyor.

Hem destekden hem githubdan yazmamiza ragmen hala duzeltilmedi....Sabah bu rakam 0.01 di Smiley bi duzeltme tesebbusu oldu 0.00001 e dusuruldu ama xlm ve trx hesaba katilmadigi icin suanda bu 2 tahta fiilen alim satima kapali Smiley gorunurde acik ama alim satim yapilamiyor bilginize.
sr. member
November 11, 2020, 10:22:17 AM

Bilgilerinize sunarız.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
sr. member
October 12, 2020, 01:29:19 PM
BtcTurk, kriptopara birimi TRON'u (TRX) ekledi.

BtcTurk | PRO'da TRX/TRY, TRX/USDT and TRX/BTC işlem çiftlerinden alım satım yapabilirsiniz.

Ayrıca, Tether (USDT) yatırma çekme işlemleri için TRON ağını kullanabilir, TRC20 Tether (USDT) yatırıp çekebilirsiniz.
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
October 06, 2020, 04:10:46 PM
Kısa bir süreden kastınız tam olarak nedir? 1 gün 1 hafta 1 saat?

Süre belli değil. Çünkü hala eski adresleri kullananlar mevcut. Ancak şu an eski Ethereum adreslerine yatırma yapanları yeni adreslere yönlendiriyoruz. Hatırlatmalar bir süre devam edecek.

Eski adreslere transfer yapan kullanıcı sayıları azalınca cüzdanlar otomatik yatırma işlemine kapanacak (yani eski adrese gönderilen Ethereum'lar hesaba geçmeyecek), ardından da yatırma işlemine tamamen kapanacak (adresler izlenmeyecek)

Cüzdanlar kapandıktan sonra yanlışlıkla eski adrese yatıran olursa, hatalı yatırma kurtarma talebinde bulunmak (ve işlemin gerçekleşmesi için bir kaç gün beklemek) zorunda kalacak.

İleride sorun yaşamamak için, 1 Ekim 2020 tarihinden sonra en az 1 kere Yatır > Ethereum sayfasından yeni yatırma adresinizi almanızı tavsiye ederim. 1 Ekim 2020'den sonra Yatır > Ethereum sayfasından adres alıp yatırma işlemi yaptıysanız, bir şey yapmanıza gerek yok. Cüzdanlarınızdan veya diğer platformlardan BtcTurk'teki eski ETH adreslerinize transfer yapıyorsanız lütfen eski adresleri silip yenilerini kullanın.
legendary
October 06, 2020, 10:27:46 AM
Ether adresi değiştirildiğine dair yukkarıdada yazmıştım ya şimdide bir sms geldi.

Kısa bir süreden kastınız tam olarak nedir? 1 gün 1 hafta 1 saat?

member
October 06, 2020, 03:25:28 AM
İlk papara kullanıma sunulduğunda tek seferde işlem ücreti üst limit 50 TL + KDV olarak belirlendi sonra 100 TL + KDV oldu şimdide 200 TL + KDV oldu. Bu komisyon oranları çok yüksek. Şimdi BTCTurk komisyonu biz almıyoruz papara alıyor diyorsun da o zaman sende garanti, iş bankası, qnb finansbank gibi bankaları ödeme sistemine ekle müşteriler artık şu papara denilen firmayı kullanmak zorunda kalmasın.
newbie
Activity: 23
Merit: 0
October 02, 2020, 06:28:18 AM

Bana transferin adrese onaylandığını fakat ilgili altyapıyı desteklemediği nedeniyle bakiyenizi kurtarma gibi sürecimiz bulunmamaktadır şeklinde kestirip attı btcturk. Aynı anda binance canlı yardım ile ve btcturk ile konuştuğumda binance ile btcturk arasında 100 kat uslup farkı vardı. Olayı öğrenmeye çalışıyorum müdahale edemeyiz müdahale edemeyiz deyip durdunuz. Mail adresimi gönderdim yardımcı olmaktan memnuniyet duyarsınız umarım.

Çok teşekkürler detaylı bilgilendirmeniz için, iletişime geçeceğim şimdi umarım çözülebilir bir sorundur,

İyi günler

Değerli kullanıcılarımız, talebiniz hakkında e-posta adreslerinize detaylı bilgi iletiyoruz. Lütfen gün içerisinde e-posta kutunuzu kontrol etmenizi rica ederiz.

Gelişme hakkında bilgi verir misiniz.
legendary
October 01, 2020, 09:15:59 AM
SAnırım ether adresleri değiştirilmiş biz direk borsalara madencilik yapıyorduk. Eski adreslere ödemeler geldiğinde hesabımıza yansıyacak mı? Kısa bir süre daha kullanmaya devam edeceğimizi söylemişsinizde bu kısa sürenin tam tarihi varmıdır?
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
October 01, 2020, 09:03:47 AM
btcturk sitesi üzerinde erc20 ile Tether gönderiyoruz amabu network çok şişti  ve 4-5 dolar çekim ücreti oluşmaya başladı diğer sitelerde bunun yerine trc20 network üzerinden tehter gönderimi yapılmalı birçok site de desteklediği için kullanımı anlamlı olacaktır.başka siteden btcturke gönderim yaparken trc20 ücret almıyor ama erc20 5 dolar baya problemli bir durum. Shocked 
member
September 28, 2020, 08:03:02 AM
Btcturk ön ödemeli bir kart çıkarsa çok iyi olurdu. Btcturk hesabımızda TL bakiyemiz ile kart üzerinden alışveriş yapıp atm'den para yatırma/çekme işlemlerini yapabilsek çok kullanışlı olurdu.
legendary
September 24, 2020, 09:38:22 AM
@jakdanyel bunu sadece btcturk olarak düşünme gecenin bir yarısında papara cidden çok güzel çözüm oluyor onun için her kullanıcının bir tane papara hesabına ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
September 24, 2020, 09:30:15 AM
@deepocean sana o konuda katılıyorum enpara kullanıyoruz. Ancak bununda bir çözümü mevcut anlaşması olduğu bankalardan hesabınız yoksa bir hesap açtırın ve paparayada üye olun paparaya her iki bankanında ibanını tanımlandırın. Enparadan istediğiniz an paparaya gönderip oradanda anlaşmalı olduğu bankalardan birine paranızı birkaç tıkla transfer edebilirsiniz. Bu süreçte mesai saati olması şart değil.

Haklısınız ama insan ister istemez başka kuruluşlara para yollayıp dururken sıkılıyor ben de açıkcası enpara üzerinden direkt olarak işlem yapabilme kolaylığı isterdim ama btcturk ve finansbank anladığım kadarıyla anlaşamamışlar.
sr. member
September 24, 2020, 07:04:15 AM
Qnb Finansbank ile anlaşmanız neden yok mesai dışında enpara üzerinden btctürke para gönderimi yapamamak gerçekten can sıkıcı bir hale gelebiliyor ve tahminime göre enpara kullanıcısı üye sayınızda azımsanmayacak kadar vardır.

Merhaba, BtcTurk şu anda 5 banka ve 1 ödeme kuruluşu ile tam entegrasyon halinde anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Kullanıcılarımızdan gelen talepleri de dikkate alarak banka ve ödeme kuruluşu sayısını artırmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye'de yerleşik bankaların kriptopara alım satım platformları ile çalışma politikaları, şartları veya tam entegrasyon şartları farklılık gösterebilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

legendary
September 24, 2020, 06:16:44 AM
@deepocean sana o konuda katılıyorum enpara kullanıyoruz. Ancak bununda bir çözümü mevcut anlaşması olduğu bankalardan hesabınız yoksa bir hesap açtırın ve paparayada üye olun paparaya her iki bankanında ibanını tanımlandırın. Enparadan istediğiniz an paparaya gönderip oradanda anlaşmalı olduğu bankalardan birine paranızı birkaç tıkla transfer edebilirsiniz. Bu süreçte mesai saati olması şart değil.
Pages:
Jump to: