Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 196. (Read 1109040 times)

newbie
Activity: 110
Merit: 0
Kücük bir artıs görmek insanı umutlandırmıyor değil biraz daha git gellerde duracağımızda kesin gibi duruyor.
full member
Activity: 252
Merit: 105
7770$ bu yükselişin kilit noktası.. btc büyük bir hareket yapacak yakında, haftalık grafikte bile sıkışma var anasını satayım bir tarafa sert kırıcak. 7700 üstü 11k 7700 altı 4k gibi bir hareket olabilir.

7700 olupta 11000'e cikarsa beni siksinler tamam mi? 7700 olsa olsa tepe noktasidir, tekrar duser millete tepelerden aldiirip aldirip duruyosunuz amk
full member
Activity: 1176
Merit: 159
7770$ bu yükselişin kilit noktası.. btc büyük bir hareket yapacak yakında, haftalık grafikte bile sıkışma var anasını satayım bir tarafa sert kırıcak. 7700 üstü 11k 7700 altı 4k gibi bir hareket olabilir.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bitcoin bir miktar yukarı yönlü hareket yaptı ama yatırımcı açısından piyasanın yükseliş trendine girdiği algısı henüz oluşmadı bunun oluşması desteğin oluşması demek bu çok önemli bunun için piyasanın birkaç tane yeşil direğe daha ihtiyacı olduğunu düşünüyorum .
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
gostere gostere yukseltirlermi diye soranlara aralık ayını hatırlamalarını tavsıye ederım durduk yerde 5k dan 20k ya gelmiştik hergun gostere gostere artırdılar. şuanki seviyeler bence onemli ustune atarsa artık 6k dib yapmış olur atmazsa 5k görülür
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Ayrıca daha 6 ay oldu dumanı üstünde bir olay varken kim neden kripto paralara akın etsin? Balinaların suda dalga yaratıp avlanma çabasından başka bir şey değil.

2013'te de hem Nisan'da hem Kasım'da çok büyük iki ralli yaptı. Aynı yıl içinde bile böyle şeyler olabiliyor. Şimdi olur mu bilemiyorum, çok fazla ihtimal vermiyorum ama geçmişte örnekleri olduğunu görmek lazım.

Geçmişe bakıp mantık yürütüp piyasanın o zaman ki psikolojisiyle birleştirip şimdiyi karşılaştırıyorum sadece. Bu karşılaştırmada da şuan 2014'deyiz. Nisan ve Kasım'daki ralliyi 2017'de yaptı zaten. Yapmaz demiyorum aksine yine yapacak fakat o yıl bu yıl değil maalesef.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Ayrıca daha 6 ay oldu dumanı üstünde bir olay varken kim neden kripto paralara akın etsin? Balinaların suda dalga yaratıp avlanma çabasından başka bir şey değil.

2013'te de hem Nisan'da hem Kasım'da çok büyük iki ralli yaptı. Aynı yıl içinde bile böyle şeyler olabiliyor. Şimdi olur mu bilemiyorum, çok fazla ihtimal vermiyorum ama geçmişte örnekleri olduğunu görmek lazım.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
İlk düşüş 6000$ sıçraması x2 12.000$. %100
İkinci dip 6600$ sıçraması 9900. %50
Üçüncü dip 5750 sıçraması 7200 olur. %25 Smiley Seviyorum böyle hesaplar yapmayı siz bana bakmayın.

Tam 2 ay önce 9900$'dan döndü. Kopup gitmesi için bir sebep göremiyorum. Ayrıca daha 6 ay oldu dumanı üstünde bir olay varken kim neden kripto paralara akın etsin? Balinaların suda dalga yaratıp avlanma çabasından başka bir şey değil.
newbie
Activity: 174
Merit: 0
Merhaba;

Ben 5000K altını bekliyorum. Geldiğinde görüşürüz.

İyi dileklerimle

Desteklyorum.Göz göre göre yükseltmezler öyle kolay  !!  4-5 k lar gelmeden de yükseliş bklemeyin derim , YTD !!!!!!
full member
Activity: 398
Merit: 101
Merhaba;

İyi dileklerimle
Hocam senin tahminlerin genelde tutuyo ama,  bence bu sefer sen bile ters köşe olucan Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İyi dileklerimle
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
6800 önemli direnç olacak gibi eğer burayı aşarsa sonraki direnç 7500 7700 seviyesi olarak karsimiza çıkacaktır.  Bu seviyerlere dikkatek edelim.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
btc dib 6k ether dip 400 dolar olarak bence oluştu. bu seviyelere yaklasınca yada altına sarkınca hep tekpki geldi. 12bindolardan duserkende 6k dan tepki gelmişti ocak ayında. son 2-3 aydada 2 sefer bu rakamları gorduk.bence agustostan önce alın eger nakitteyseniz sizin gordugunuzu herkes görebiliyordur.(yanlıs anlasılmasın asagılama anlamında demedim)
full member
bu defa dönüyor artık sanki.. 6800$ direnç ilk hedef orayı aşmak birde, 245$ için karizmayı çizdirmeseydi 6k altı gelmeseydi keşke..
full member
Activity: 411
Merit: 134
altlar yükseliyor, binance da deli hacim oluşuyor bazı coinlerde son bir kaç gündür. balinalar ufaktan piyasaya girmeye başladı, eth de artışa başlarsa tamam, 1 ay veya daha uzun sürecek yükselişe hazır olun diyorum.

Bir kıpırdanma var evet.Özellikle Binance'da dip görmüş ve geçmişte belli  periyotlarda pump yemiş koinlerde %10-%15 artış var.

Mesela Dlt (Agrello) ve Gto (Gifto) bunlardan ikisi. Zaten ikisi paralel hareket ediyor binance'da.

Bu arada Pundix 60 sat ları görecek gibi duruyor. Fakat yinede hali hazırda şu halde bile 3x yemiş durumda.

Şu anda güzel bir artış geldi Btc'den 6600-6700 seviyelerini zorluyor!!!

6800-7400-9000.....20k yolculuğuna başlasın artık cidden yeter sabrettiğimiz..
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ne varsa Kasim da var.. Ekim başi gibi btc toplayan kazanir..

Ağustosta başlayın. Wink

Bence de Ağustos'ta başlayın. Kasım-Ocak'ta kesin yükseliş var fakat Ağustos'ta toplamak gerekiyor çünkü balinalar da o yükselişe hazırlanacak. Troylebüs'le aynı dönemde aynı tarihi mi farkettik bilmiyorum ama burdan açık açık yazmayacağım kendim toplamak istediğim için xd
full member
altlar yükseliyor, binance da deli hacim oluşuyor bazı coinlerde son bir kaç gündür. balinalar ufaktan piyasaya girmeye başladı, eth de artışa başlarsa tamam, 1 ay veya daha uzun sürecek yükselişe hazır olun diyorum.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Btc daha da düşerse Eylül ayında Btc toplamaya başlayacağım. Bir artış bekliyorum bakalım. Bu Kasımda mı, Aralıkta mı yoksa Ocakta mı olacak? Bekleyip hep beraber göreceğiz beyler. Sabreden bu piyasadan güzel paralar kazanacak. Bol kazançlar. 🌷
full member
Activity: 411
Merit: 134
Çokça tahmin yapılıyor.Keza piyasa çok volatil,volume/hacim yok vs derken dikkatli olmakta fayda var.Her an bir sürprizle de karşılaşabiliriz.

An itibariyle piyasa hakkında kısa ve öz yorumum;

legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Ne varsa Kasim da var.. Ekim başi gibi btc toplayan kazanir..

Ağustosta başlayın. Wink
Jump to: