Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 195. (Read 1109040 times)

member
Activity: 560
Merit: 11
paranın hepsini şu günkü fiyattan alınamayacak kadar riskli görüyorum. hani btc fiyatı bir, iki ay sabit kalsa btc-try den yine para kırılabilir. ama kestirilemiyor. o çok övdükleri 6000 dolardan tekrar yukarı yönlü atak başlattılar. ne kadar güçlü olduğunu izleyip göreceğiz.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Kafasını yukarı doğru kaldırmış grafik. 2 haftalıkta fena değil. Günlük toplam hacimde 5 milyar dolar daha ne olsun. Bu şekilde kademeli sıçramaları göreceğiz önümüzdeki süreçte. Medya desteği ve güçlü boğada yazdan sonra başlar artık. Biz kemerlerimizi bağlayalım ve trendtten kazanalım.
full member
Activity: 616
Merit: 124
yüzde 10 ve altı artış veya azalışlar benim için pek bir anlam ifade etmiyor. Hacmin artması gerekiyor. Hacim artmadıkça hiçbir hareket veya trend kalıcı olamıyor maalesef. 24 saatlik hacmin en azından 10 milyar dolar seviyelerine gelmesi lazım.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
benim dışımda herkes artış bekliyor kısa vadede, bende mi sorun var anlamadım. yeterince hareket yaptı biraz %10 luk hareketlerle yatay seyirde seyretmesi normal bitcoin bu, 3 ayda 1 zirve yapacak hali yok, geçen sene 50 bin liralık alan arkadaş parasını 1m tl yaptı çıktı ev-araba aldı.

her 3 ayda 1 değil bir kaç senede bir yaşanır o da talep "yığınla" büyümeye devam ederse, şuan yeni girenlerin parası eskilere aktı. O yüzden yeni giren var mı piyasaya onu anlamak lazım.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Piyasa gene değer kaybetti bu şekilde daha ne kadar devam edecek acaba insanları böyle soğutuyorlar piyasadan işte.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Son dip 5800 sonrası ufak çıkışlar yaptı ama bence yetersiz. Denemeler yapılıyor ama yeterli destek yok. Bu denemeler desteksiz kalmaya, hacimsiz 200-300 dolarlık çıkışlar olarak kalırsa, ayılar tekrar sazı ellerine alıp fiyatı 5800 altına indirebilir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
bugun neden dolar dustu bilen var mı? bugun onemli birkaç amerikan verisi acıklanacak beklentilerin altında cıkacak diyemi düsünüldü? yoksa merkez bankası bir mudahaledemi bulundu?
full member
Activity: 1176
Merit: 159
içimden bir ses devasa bir bounce ile 6800 ü kıracağını söylüyor. nisan ayındaki gibi bir anda 2000$ lik dev yeşil bir mum.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
bitcoinin son yükselişinde ether alıp onunla eos aldım. az buçuk kar yapıp çıktım. 7 bine çarptı kendileri. takipteyim duruma göre tekrar alacağım. şöyle ihtiyacımdan fazla birikmiş param olsa parça parça alım yapardım. hepsini bir yerden almak değil.

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
az daha şişsinde short girem
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Umarim düşüş trendi kirilmistir ama bana yeni bir kisa donemli yukselis dalgasi gibi geliyor bu hareketler. Max. 7k 8k yi gorur geri fena cekilir gibi duruyor. Tekrar edeyim umarim yanilirim. Daha gecen hafta forum 4k yi konusurken bir anda herkes yesil yesil konusmaya basladi. Tipik Türk hafizasi tribi bunlar.. Ne olursa olsun umarim hepimiz icin guzel bir surec baslasin..
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Btc 5850 lerden beri her 2-3 günde bir yaptığı +200-300 dolarlık hareketini artık 1 güne düşürdü (mü)?
Umarım öyledir ve yükselen hacimle birlikte doğru düzgün, kalıcı bir yükseliş başlar...
newbie
Activity: 89
Şuan aynı seyirinde devam ediyor gene aşağı çakılacağız diye korkmuyor değilim yani.
newbie
Activity: 182
bitcoin son defa 6 binlerden şansını deniyor olabilir. yeterince güçlü alım dalgası oluşturur ise alır başını gider. yok son aylarda yaptığı gibi önceki tepenin de altında tepecik oluşturur ise o zaman 5 binleri, 4 binleri konuşmaya iyice başlayacağız demektir.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
ethereum da yine ico satışları başlamış anlaşılan devamlı 100 er 100 er emir açıyor botlar. alım yapacaklar dikkat etmeli yükseliş olmasa btc bazında 0,060 sat seviyesine inerdi 0,071 sat seviyelerinde takılıyor ama btc düşüşe başlarsa sert düşecektir. 250 milyon dolar tether sonrası bir yükseliş dalgası geldi ama halen yetersiz ve güven vermiyor. 4k bekleyenler bu defada avucunu yaladı dediğim gibi 7700$ önemli, 6800 7200 7500 önümüzdeki dirençler..

full member
Activity: 252
Merit: 105
7770$ bu yükselişin kilit noktası.. btc büyük bir hareket yapacak yakında, haftalık grafikte bile sıkışma var anasını satayım bir tarafa sert kırıcak. 7700 üstü 11k 7700 altı 4k gibi bir hareket olabilir.

7700 olupta 11000'e cikarsa beni siksinler tamam mi? 7700 olsa olsa tepe noktasidir, tekrar duser millete tepelerden aldiirip aldirip duruyosunuz amk

şu yorumu quote edelim. gün gelir lazım olur. konu bitcoin olunca büyük konuşmamak lazım. her iki yöndede her türlü süprize açık bir piyasa var

dur krdş nbdn :d

gün gelicek zaten lazim olucak ama ben şimdiden bahsediyorum. bu ay icinde boyle bir hareket olmayacak, yakin grafik icin yorum yapilmis zaten en kotu 2020 yarilanmasi oncesi yani 2019'un basi gibi piyasa duzelecek
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
7770$ bu yükselişin kilit noktası.. btc büyük bir hareket yapacak yakında, haftalık grafikte bile sıkışma var anasını satayım bir tarafa sert kırıcak. 7700 üstü 11k 7700 altı 4k gibi bir hareket olabilir.

7700 olupta 11000'e cikarsa beni siksinler tamam mi? 7700 olsa olsa tepe noktasidir, tekrar duser millete tepelerden aldiirip aldirip duruyosunuz amk

şu yorumu quote edelim. gün gelir lazım olur. konu bitcoin olunca büyük konuşmamak lazım. her iki yöndede her türlü süprize açık bir piyasa var
full member
Activity: 411
Merit: 134
An itibariyle halet-i ruhiye;

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yine ucunu gösterdi bıraktı gibi
Aylardır gösteriyor ama vermiyor. 😃
newbie
Activity: 55
Böyle dalgalanmaları yaşamaya devam edeceğiz gibi görünüyor ani bir sıçrayış beklemiyorum.
Jump to: