Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 199. (Read 1109040 times)

newbie
Activity: 55
Merit: 0
Önümüzdeki günlerde artışı yakalayacağımızı düşünüyorum sadece beklemek gerek sabır lazım hemde çokca
newbie
Activity: 174
Bu piyasayı daha ne 250 milyon nede 2 milyar $ kurtarır.Bitcoin 20 bin $ olsa bile Mt.Gox pusuda bekliyor.Hadi diyelim ki 2019 a kadar kıpırdandı ağır ağır yine 20 k$ a geldi.E ne değişecek ki gene mt.Gox başlayacak satışlara.O bitcoinler inanın bana 2020 e kadar da bitmez 2021 e kadar da .. O yüzden ben umudumu kestim kalanlara sabır
full member
Activity: 1176
Merit: 159
yeni tether basılmış, belki sıcak para az can verir piyasaya, şimdilik 6k üstünde tutundu. bir süre yatay seyredeceğini düşünüyorum.

Valla eskiden Tether basıldı dedikodusunun bile + $1000 ederi vardı. Şu an heryerde pompalanmasına rağmen BTC ölü balık gibi yan yatıyor bence düşmeye devam.
250m dolarlık tether basıldı + bir finans kurulusu yatırım yapma kararı almış(rakamı hatırlamıyorum ama 200m dolar uzerindeydi) bu haberlere ragmen cıkmıyor.

tether falan hiç iplemiyor btc, düştükçe düşüyor. tetheri piyasaya girmek için değil, çıkmak için kullanıyorlar artık. bakalım nereye kadar düşecek

250 milyon dolar daha basıldığına göre bu para borsaya giriyor. borsadan çıkan para için neden tether bassınlar?
full member
Activity: 406
Merit: 189
yeni tether basılmış, belki sıcak para az can verir piyasaya, şimdilik 6k üstünde tutundu. bir süre yatay seyredeceğini düşünüyorum.

Valla eskiden Tether basıldı dedikodusunun bile + $1000 ederi vardı. Şu an heryerde pompalanmasına rağmen BTC ölü balık gibi yan yatıyor bence düşmeye devam.
250m dolarlık tether basıldı + bir finans kurulusu yatırım yapma kararı almış(rakamı hatırlamıyorum ama 200m dolar uzerindeydi) bu haberlere ragmen cıkmıyor.

tether falan hiç iplemiyor btc, düştükçe düşüyor. tetheri piyasaya girmek için değil, çıkmak için kullanıyorlar artık. bakalım nereye kadar düşecek
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
g20 den birşey çıkmadı, sec'den birşey çıkmadı, mtgox'un olayı bitti, tether den birşey çıkmadı, 250 milyon dolar daha tether basıldı ama düşüyor..

güya sene başında çinliler tatile gidiyordu da ondan düşüyordu hepsi boş iş.. bitcoin deli gibi şişti ve sonunda patladı aynı 2014 deki gibi.. süreç birebir aynı ilerliyor

Patlasın hocam patlasın benim için farketmez. Daha da düşerse kademeli alım yaparım. Benim için hava hoş. Yalnız bu fiyatlardan daha da aşağıya sarkabilir. 4500-4000 Dolar bandına kadar bir geri çekilme gerçekleşebilir. Bitcoin alımı yapacaklar bu fiyat aralığını takip edebilir. Selametle. ⚘
full member
g20 den birşey çıkmadı, sec'den birşey çıkmadı, mtgox'un olayı bitti, tether den birşey çıkmadı, 250 milyon dolar daha tether basıldı ama düşüyor..

güya sene başında çinliler tatile gidiyordu da ondan düşüyordu hepsi boş iş.. bitcoin deli gibi şişti ve sonunda patladı aynı 2014 deki gibi.. süreç birebir aynı ilerliyor
newbie
Activity: 110
Piyasanın gidişatı hiç iç açıcı değil böyle giderse zararına satıp çıkan kaybedilen yatırımcıda fazla olur yükselişin bir an önce gelmesi lazım.
newbie
Activity: 57
Dunden bu yana ha şimdi çıkıyor biraz dedik gene aşağı yönlü hareket etti bu buhranlı dönemden bir an önce çıkmalıyız :/
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Bence taban 6k olarak belirlendi daha aşağı çekerlerse yeni yatırımcı birdaha adım atmaz piyasaya ve ellerindekileri satamazlar

Fiyatı 1000 dolara çekseler ve 1 ayda 2000 dolara çıkartsalar her yerde BTC 1 ayda 2x yaptı şeklinde haber çıkmaya başlar ve yani yatırımcı koşa koşa gelir. Ama öncesinde 20000 dolardan 1000 dolara olacak olan düşüşün unutturulması lazım. Onun için de en az 2-3 sene süre lazım.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Bence taban 6k olarak belirlendi daha aşağı çekerlerse yeni yatırımcı birdaha adım atmaz piyasaya ve ellerindekileri satamazlar

İsterlerse değil 6k 600'e çekerler, sonra 2k'ya bir çıkartırlar yatırımcı yine gelir. Algıyla oynamak çok kolaydır bu piyasalarda. Büyük oyuncular kolay kolay para kaybetmez.
newbie
Activity: 97
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
İnsanlar piyasa artık düzelecek diyip long girdikleri anda balinalar tekrar short açıp long açanların ellerindekileri alıyor dolayısıyla ellerindeki FUD gücünü kullanarak Bitcoin'i 3 bin dolara bile çekebilirler.. Her şey bir anda oldu bittiye getirilecek, işte o anda long girebilenler piyasanın yeni zenginleri olacak.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142

hocam eskiden pump olduktan sonra sebebini araştırırdık la bu btc neden arttı diye bir bakardık altından basılan tetherler, piyasaya can veren yeni paralar yatırımcılar akıyor da artıyor hatta o zaman dua ederdik altlarda btc ile beraber çıksın diye ama artık tether basıyor ama yine de pump namına bir şey yok. 5k-4k bandı korkutuyor beni. İçimden bir his yeter artık deyip anormal bir fırlama bekliyor. belki beklemek istediği için bekliyor orası da şüpheli. Artık daha bir dikkatli duyarlı olmamız lazım orası kesin. Uzunca bir süre sakinliği koruyup sinirlerimizi aldırmamız lazım dedik, ilgilenmedik 3 küsür dolarlardan satmadığım ins tokeni 1.18 dolardan sattığım için kendimi karlı hissediyorum şuan 0,67 dolara düşmüş durumda. Bitcoin, dolar , altcoinler… Hayatım şuan bu üçgende geçiyor. tabiiki sevmediğim tek hayvan kış uykusunda olan ayıdır. Bir kalksa da şöyle matadorun kırmızı bayrak salladığı boğadan boynuzu yese de herkes rahatlasa...
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Piyasa sanki birileri tarafından 6000 6500  dolar aralığında tutulmak isteniyor ve sanki birilerin elinde satış için bekletilen bitcoinler bu seviyeden toparlanmak isteniyor bu mt gox ın elinde olduğu söylenilen bitcoinler olabilir ama piyasa 6000 altına da düşürülmek de istenmiyor bu döngü ne kadar sürecek !
sr. member
Activity: 710
Merit: 255

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
newbie
Activity: 71
Bu seviyelerde biraz seyredip gene hafif bir artış göreceğiz gibi gözüküyor piyasa için.
newbie
Activity: 57
Düşüş daha devam edecek gibi yani bu iniş çıkışlar yükselmesi zaman alacak baya.
full member
atom fiziğine de bitcoine de lanet olsun.. yakın zamanda piyasanın düzeleceğine dair ışık göremiyorum yükselirsek artık süpriz olur..
Jump to: