Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 236. (Read 1109040 times)

member
Activity: 202
Merit: 17
Bitcoin 3500-4000$'ı, Ethereum 180-200$'ı görme ihtimali olsa da hodl yapmaya devam edeceğim, satmam gerekenleri 10k üstünden sattım. 4000$ altına düşerse yeni yatırım yaparım. Satmaya gelirse, 20.000$'ı geçse de elimdekileri satmayı düşünmüyorum.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
17 nisan sonrasi saglam bi artis bekliyorum. vergi muhabbetleri falan dususune biraz sey etti. bunuda atlatalim yukselis beklemesemde toparlama bekliyorum.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Merhaba;

Bitcoin karteli diye bir şey varsa ve içinde geçtiği teze göre düzeltme %95'e kadar (1000$) devam edecekmiş. Bana mantıklı geliyor, keşke olmasa.

İyi dileklerimle
Hocam birkaç hafta önce BTCnin 5000 dolar altına inmesi imkansız diyodunuz. Şimdi neden fikriniz değişti acaba.
Birde Amerikada 17 Nisanda vergi yılı bitiyomuş. Sizce bu olay BTC fiyatını etkilermi. Sizin gibi tecrübeli birinin bu konuda fikirleri nedir?
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Merhaba;

Bitcoin karteli diye bir şey varsa ve içinde geçtiği teze göre düzeltme %95'e kadar (1000$) devam edecekmiş. Bana mantıklı geliyor, keşke olmasa.

İyi dileklerimle

hocam naptın, 1000 dolar burdaki herkesi sarsar, o kadar düşerse 2017 de girenler toplu intihar edebilirler

1000 dolar lafını btc için duymak istemiyorum bende, ether için kabul edilebilir Cheesy 
full member
Activity: 1176
Merit: 159
çok sıkıcı bir haftayı geride bırakıyoruz. aslında herkesin gözü kulağı bir taraftan bitcoinde en ufak bir kıvılcım bile yok ama şuan 2018 senesinde yüzümüzün biraz gülmesi gerek artık. 6k larda takılmaya başladık artamayan bitcoin düşüşe geçer 5 4 3 diye gideceğiz gibi sanki ama 4'ün aşağısı benim için zarar demek artık, yazık olucak onca emeğime vaktime çektiğim sitrese vs
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
ben 1000$ da altını bekliyorum oraya değmeden cıkıs yok.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Merhaba;

İyi dileklerimle

hocam naptın, 1000 dolar burdaki herkesi sarsar, o kadar düşerse 2017 de girenler toplu intihar edebilirler
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İyi dileklerimle
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Dediğim tabanlar suan icin işliyor. Eğer buyuk bir haber cıkmazsa dump
Cin ben bu ay için umitliyim. Ether sanki bugun 400u gececek btc de 7bini devirirse tadından yenmez. Anlık cıkısları bahsetmiyorum
full member
Activity: 336
Merit: 154
Hayır. Bankalar kapandıktan sonra genelde bir hareket oluyor.
İnsanlar yeni para aktaramıyorlar veya parasını çekemiyorlar iş saatleri dışında. Ve bazen bunu hareket yapmak için kullanıyorlar...

para aktaramazlarsa düşüş olmaz mı.

Mantık olarak, yeni alıcı azalır gibi düşünülebilir, evet. Ama önceki yazıda dediğim gibi, bunu kullanıyorlar.
Piyasa oyuncularının hesapları zaten dolu. Bankadan para aktarıp almak isteyen küçüklere yüksek fiyattan almaya zorluyorlar.
İlla öyle olacak demiyorum ama haftasonları genelde hareketleniyor piyasalar.

Genel olarak düşüş oluyor ama artık bu genellemelere bile güvenemez olduk. Benimde aklımda cumaya kadar yükseliş sonra düşüş vardı bakalım bu sfer ne yapacaklar.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Bu noktalarda uzun süre takılırsa yukarı çıkış için destek noktası yapmış olabilir.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
17 Nisanda Amerikada vergi yılı bitiyomuş. O tarihten sonra Amerikadan yüklü alımlar gelebilir diyolar. Ustalar ne düşünüyo bu konuda?

gelir vergisi diye birşey var mesela normalde 1000 btc den 50 si devlete gidiyorsa, bunu fırsat bilip 5000 birden bozalım vergiden yırtalım diyedebilirler. tamamen sallıyorum şuan ama bence hiçbir etkisi olmaz bunun.
jr. member
17 Nisanda Amerikada vergi yılı bitiyomuş. O tarihten sonra Amerikadan yüklü alımlar gelebilir diyolar. Ustalar ne düşünüyo bu konuda?

Yeni duydum tam olarak nedir bu şey.
full member
Activity: 398
Merit: 101
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
İnsanlar yeni para aktaramıyorlar veya parasını çekemiyorlar iş saatleri dışında. Ve bazen bunu hareket yapmak için kullanıyorlar...

Mantık olarak, yeni alıcı azalır gibi düşünülebilir, evet. Ama önceki yazıda dediğim gibi, bunu kullanıyorlar.
Piyasa oyuncularının hesapları zaten dolu. Bankadan para aktarıp almak isteyen küçüklere yüksek fiyattan almaya zorluyorlar.
İlla öyle olacak demiyorum ama haftasonları genelde hareketleniyor piyasalar.
jr. member

sr. member
jr. member
ABD piyasalarının kapanmasına az kaldı.
Bakalım bu hafta sonunda yukarı mı yapacak hareketini?
Gerçi aşağıda tabana yakın, 6500 ün altına sarkacağını düşünmüyorum.

abd kapnınca ne oluyorki abd mi dupm yapıyor
sr. member
ABD piyasalarının kapanmasına az kaldı.
Bakalım bu hafta sonunda yukarı mı yapacak hareketini?
Gerçi aşağıda tabana yakın, 6500 ün altına sarkacağını düşünmüyorum.
legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
15 Nisan 2014'te açtığım spekülasyon konusu 4 yıl sonra 1 milyon görüntülemeye ulaştı. Bu konuda en güzel anları da, en depresif anları da birlikte yaşadık. Türkçe bölümünün en çok takip edilen konusuna olan ilginiz için hepinize teşekkür ederim.

10 milyon görüntülenme ya da 100 bin dolarda görüşmek üzere. Smiley

İkincisi daha önce olabilir.

Umarım sizin dediğiniz gibi bitcoin 100 bin dolar olur.Ama forumdaki yeni üye arkadaşlarımız bu hızla artmaya devam ederse 100bin dolardan çok daha önce bu güzide konu 10 milyon görüntülenmeye ulaşacaktır. Grin
Jump to: