Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 234. (Read 1109040 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Telefonuma gelen bildirim btc bi anda skyroketleyip 7600 dolar a çikti oldu ve soluğu burada aldım nolmuş diye Cheesy
full member
Activity: 602
Merit: 122
Fena halde silkeleme yapılıyor şu an ya da savaş çıktı haberimiz yok Cheesy
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
satanlar ciksin kasiyor.

Grin

duvarlar cig cig yeniyor su an.

jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Satanlar gerçekten çıksın artık. Hedef çok büyük.  Grin Başlıyoruz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
7700 de bir tepki geldi ama 7550 lerden yeniden toparlanıp yükselmeye başladı.
Bitstampı yaklaşık 3 aydır takip ediyorum. Benim bu sürede gördüğüm en yüksek 30 dk lık hacim oluştu.
30 dk da 2.6K işlem yaptı ve neredeyse tamamı satışa yazılanların alınması...
full member
Activity: 602
Merit: 122
Noluyor yaw olan bitenden haberdar olan var mı grafikler kafayı yedi
full member
Activity: 420
Merit: 101
short kontratları feci patlattılar ard arda.başka bir sebep  veya haber var mı bilmiyorum ama benim gördüğüm yükseliş nedeni bu.devam eder mi yoksa bu kez de longlari mi patlatirlar göreceğiz bakalım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Ne var ne yok alıyorlar şu an.
Ne oldu, bir haber mi var?
full member
Activity: 344
Merit: 134
acaba ne oldu yine de kafa göz alıma geçtiniz....

panic buy sezonu açıldı. ilk balyoz 7500 de gelir. hadi bakalım hayırlısı.
full member
Activity: 1176
Merit: 159

%100 eth ye geçiş yaptım, şimdide eth trade yapacağım. %40 nano 13700 den %30 ncash 7350 den %25 xlm 47700 den.

şimdi bu coinler zaten btc nin düşüşüne de artışına da aşırı tepki veriyorlar. eth zaten dibi gördü btc bazında artacaktır ama bu coinler eth bazında bile bayağı düşmüş yani eth bazında artacaklarını düşünüyorum eth de btc bazında artacaktır.

00,54 seviyesinden full ethye geçiş yapmıştım geçen sürede de boş durmadım eth altocoin trade ile elimdeki eth miktarını %13 arttırdım. şuan eth 00,63 sat seviyesini zorluyor.

2017 sonunda gecede 2 3 bin dolar kazanıyordum değerini bilemedik şimdi ekmek resmen aslanın ağzında o kadar uğraş dur 2 3 bin dolar etmiyor. üsttelik son üç aydır bunca uğraşa rağmen usd bazında da ciddi zarardayım.

neyseki sabretmesini öğrendim bitcoin tekrar 20k olana kadar buradayım bu defa canlıları elime alacağım 2 3 sene beklerim gerekirse ya herro ya merro..

newbie
Activity: 182
Merit: 0
Bugüne kadar ki gördüğüm en yoğun balık burası oldu. Cheesy Grafiklere göre hareket etseydik şuan yan gelip yatıyor olurduk. Grafikler beni hiçbir zaman memnun etmedi. Grafikleri de çok dikkate almıyorum açıkçası.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bende BTC de ki duranlıktan faydalanacak coinler arasında ETH i takipteyim bakalım bi aksiyon yapabilecek mi
full member
Btc dışında çoğu coin artıyor bayadır aslında hatta bazı coinler btc bazında ath yaptı bnb vs gibi verge bile ath seviyesine yaklaştı boğa piyasasında en büyük pump yiyen coin.

eth neo eos artışı altcoinlerin artacağına işaret ediyor eos özellikle ath seviyesine geldi onun dışında ncash zil ontology storm gibi coinler 3 4x yaptılar bitcoine takılıp kalınmamasını daha öncede çok dile getirdim. bitcoin şuan bir bataklığın içinde kukla gibi oynatıyorlar zaten btc vadeli işlemler olduğu sürece biraz zor düzelir kısa zamanda..
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Şu an 6910 dolar, tekrar 7000'e değerse alınır diyorum. Sabrın sonu selamettir, sabrettik ve artık selamet vakti gelmiştir. Bu hafta içinde 7500 üstünü bekliyorum, dayanağım şu:

Bir zamanlar kükreyip şimdi suskun olan altcoinler de alınabilir; NANO($5,07), RLC($0,91), XEL($0,26), OK ($0,13)  izlediklerimden birkaçı.
Çok iddialı konuştum evet, yine de yatırım tavsiyesi değildir.  Smiley
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Merhaba;

Soros gibi birini (Soros sanırım en ufağı idi) ülkeme sokan devlet KAVAS'larına selamlar. Soros gireceğim diyorsa ya çıkmak üzeredir ya da bize girmiştir, naif olmayın. Adamın işi spekülasyon.

İyi dileklerimle
Katılıyorum.Ne günlere kalmış bitcoin piyasası  Grin Benim beklediğim olsaydı Bitcoine dünyadaki tüm soroslar şimdi girmiş olacaktı  Roll Eyes

Yugoslavya, Ukrayna gibi doğu Avrupa ülkelerine yaptığı yardımın tutarı, bu ülkelere Birleşmiş Milletler tarafından yapılan yardım miktarını aşmış.. 24 milyar doları bulan servetinin %80 inide hayır kurumlarına bağışlayacağını beyan etmiştir.

sırf yahudi asıllı amerikalı zengin diye yerli basında hakkında iyi birşey yok hep karalama vs..

ukraynayı karıştıran arap baharı adıyla ortadoğuyu karıştıran suriyeyi bataklığa çeviren adamın maliyetleri onlar, abd politikaları gereği asker göndereceğine ülkeyi karıştır mantığıyla stklara casuslara para akıtıyor, hatta bu işi itiraf etmiştir.
member
Activity: 106
Merit: 10
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Merhaba;

Soros gibi birini (Soros sanırım en ufağı idi) ülkeme sokan devlet KAVAS'larına selamlar. Soros gireceğim diyorsa ya çıkmak üzeredir ya da bize girmiştir, naif olmayın. Adamın işi spekülasyon.

İyi dileklerimle
Katılıyorum.Ne günlere kalmış bitcoin piyasası  Grin Benim beklediğim olsaydı Bitcoine dünyadaki tüm soroslar şimdi girmiş olacaktı  Roll Eyes

Yugoslavya, Ukrayna gibi doğu Avrupa ülkelerine yaptığı yardımın tutarı, bu ülkelere Birleşmiş Milletler tarafından yapılan yardım miktarını aşmış.. 24 milyar doları bulan servetinin %80 inide hayır kurumlarına bağışlayacağını beyan etmiştir.

sırf yahudi asıllı amerikalı zengin diye yerli basında hakkında iyi birşey yok hep karalama vs..

Siz çok yanlış anlamış ve yorumluyorsunuz, Soros ve Soros gibileri...
"...kmeyeceği eşeğin önüne ot atmaz" lafı bunun gibilere cuk oturur...
full member
Merhaba;

İyi dileklerimle

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Merhaba;

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İyi dileklerimle
full member
Activity: 840
Merit: 103
Cok garip yahu bitcoin az biraz duserken turk borsalarina baktim yukselmisti. Ulke parasi bitcoinden daha fazla deger degistiriyor. Bundan dolayi tl cinsinden degerini hesaplamak yerine dolar olarak dusunmek daha dogru
Jump to: