Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 233. (Read 1109040 times)

member
Activity: 96
Merit: 10
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Bu yükseliş 6 k dolar direncini kırma denemesiydi BTC ETH ve diğerleride bunu denediler ve başarılı oldu. Eğer bu direnci kırmayı başaramasalardı 5 k seviyelerine düşecekti. Biraz da olumlu haberler gelmeye başlar artık. Bir anda bu şekilde yükselmesi gözleri tekrar üstüne çekti. Pek fazla düşeceğini sanmam artık ama şu sıralarda çokta aşırı bir yükselmede beklemiyorum. Sanırım vergiler gelecek artık o yönde haberler var eğer bu gerçekleşirse yasal durumda daha büyük yatırımcılar gelecektir. O zaman için çok fazla yatırım alacağını düşünüyorum. G20 tekrar ne zaman olacak pek bilmiyorum ama tekrar düzenlendiğinde vergiler konusunda bir karara varacaklardır. Edindiğim bilgiler bu  bakalım bu haberlerin doğruluk payı ne kadar göreceğiz Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Artık Ayı sezonu kapandı. Bitcoin satma zamanı değil, satanlarında pişman olacağı günler bugün başladı, oturup 1 aydan fazla sürecek sağlam yükselişi izlemek gerekir.

1 aydan fazla sürmezse ayı çakması devam ediyor olacak zaten Smiley o zamanda yıl ı kapatırız öyle gibi düşünüyorum BTC için. altlarda hareket olur her zaman
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Artık Ayı sezonu kapandı. Bitcoin satma zamanı değil, satanlarında pişman olacağı günler bugün başladı, oturup 1 aydan fazla sürecek sağlam yükselişi izlemek gerekir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Aman nazar değmesin arkadaşlar... Şurda iki kelime etmeye insan korkar oldu. Umarım bu yeşil kazıklardan aralıklarla görürüz.. Buna ihtiyacımız var!
full member
Activity: 616
Merit: 118
bu kadar para kısa sürede borsalara nasıl giriş yapıyor anlamıyorum arkadaş.

Ortalama 1 saat içerisinde hareketlenmeyen coin kalmadı bunu nasıl bu kadar hızlı bütün borsalara sokuyorlar bu para hangi borsaya giriyor bu denli
full member
Activity: 588
Merit: 104
güzel bir hareket izledik. fiyat kadar volume e de dikkat etmek gerekli. eğer bu volume süregelen bir seviyede devam ederse gerçekten olumlu bir gidişat olduğunu söyleyebiliriz. ancak btcnin önünde çok duvar var. 9k üzerine kendini atamadan mevcut trend değişti demek çok zor.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Merhaba;

Trex'de 8K üzerini bile göstermediler, 7995'den döndü. Hep aynı tesadüf.

İyi dileklerimle

Son yarım saattir bunu düşünüyorum ben de. "Gel gel" olduğuna kanaat getirdim.
Hatta daha büyük çaplı bir "buyur sen de gel" yaşarsak yemeyeceğimi buradan belirtmiş olayım  Wink
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Trex'de 8K üzerini bile göstermediler, 7995'den döndü. Hep aynı tesadüf.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Ben benzer bir hareketi bu gece de bekliyorum.
Uzakdoğu ekran başına bir geçsin bakalım...
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Güzel hareket. 1 hafta uzaklaşayım dedim, gelir gelmez sürpriz yaptı sağolsun Smiley
Var mı kaçırdığım bir gelişme bir şey, yoksa kendi halinde mi takılıyor arkadaş? Eğer normal haliyse umut verici bir 30'luk bar izledik denebilir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Hadi artık 10 k altı yakışmıyor sana btc uç git !!
full member
Activity: 344
Merit: 134
hacim ve hareket güzel, bir de 7700-8000 civarında kapatırsa tadından yenmez.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
folio aylar sonra yeşillendi, insan bir hoş oluyor, naptı öyle btc ya, ben bu adrenalini seviyorum arkadaş Cheesy
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
yeşili görür görmez hepiniz dört köşe oldunuz, böyle devam eder umarım bahar hareketi görememiştik henüz Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 118
lan noluyor bir güzellik gördüm oleyoooooo  şimdi yeşillendi fındık dalları
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Yaklaşık yarım saat önce, bitstampta 3 aydır gördüğüm en yüksek 30 dk lık hacim oldu demiştim.
Bir sonraki 500 btc daha da fazla oldu. Son 30 dk lık hacim 3.2K
Gerçi bu seferki sadece alım değil, karışık ama şu an her şey iyi görünüyor...
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Türk borsası 3 bin lira geride kaldı. Grin

Ellemeyin kalsin  Grin
full member
Activity: 630
Merit: 103
7700 doları gördük, çok özlemişim yeşil rengi görmeyi Cheesy bakalım nereye kadar gidecek nasıl bir yükseliş görecez, 8000 doları aşar mı ki acaba? sıkılmıştık valla çok iyi geldi şu hareketi görmek
full member
Activity: 1176
Merit: 159
7700 gibi ne var ne yoksa sattim 300 daha artti oha dedim. Bu tamamen short patlatmak icin yapilmis bir pump. Oncesinde gelen dump bilerek yapildi.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Türk borsası 3 bin lira geride kaldı. Grin
Jump to: