Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 231. (Read 1109040 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Kaldıraçlı işlemlerde long ağırlıka görünüyor, yayılan haberin bunda iyi etkisi var ama terse dönmemesi için bir neden de yok. Temkinli olmakta yarar var. Ben 4500-4800 seviyelerini göreceğimizi ön görüyorum.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Gaza gelmemek gerek 9k lardan döner.Düşüş trendinin tepe noktasını göreceğiz.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Tekrar geri geldim hasretinize dayanamadım geldim. Cheesy yabancı forumlarda takıldım ama sarmadı google translate ile uğrşılmıyor derdimi anlatamıyorum.

konuya gelelim bitcoin ne ileri gidiyor ne geri ama altcoinler güzel artıyor zaten btc dominance 39 a düştü bu paralar altlardan btcye akacak yakın zamanda o zaman btc 9k üzerine atar kendini diye düşünüyorum

full member
Activity: 672
Merit: 110
Haftasonu 6000$ civarını görürüz büyük ihtimalle.

kaynak tahmin ettiğimiz yer mi?  Smiley
tabıkı de kaynak götü : 2 gun sonra 6000 dolara duscek he a sıktır ordan mılletın kafasını bulandırma .adam gıbı tahmın de bulunun ya da sıkısıke yazmayın buraya ...
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Ben de düşecek sanıyordum ama sanki zıplayacakmış gibi duruyor son zamanda, umarım bundan sonrası 2014 den farklı olur.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Haftasonu 6000$ civarını görürüz büyük ihtimalle.

kaynak tahmin ettiğimiz yer mi?  Smiley
full member
Activity: 336
Merit: 154
Haftasonu 6000$ civarını görürüz büyük ihtimalle. Daha fazla dayanamaz 1 hafta fazladan durdu yeter bence . Başka bir tahminimde Ağustos sonuna kadar 10.000$ civarı olması sonra düşer.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Masterluc: https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/pmV1uLC7-Bitcoin-Longterm-update/

Mayıs sonu 18.000 dolar görülecek gibi duruyor.

Mayıs sonu 18 bin olması mümkün değil bence. Grafiği iyi incelerseniz çizdikleri ok sadece gidişatı gösteriyor, fiyat tahmini vs değil.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
dolar tl kuru artık umrumda değil btc/usd paritesi umrumda. BTC de olanlar için çifte kazanç .
hem usd den kar, hem btc nin usd karşısındaki başarısından kar..
member
Activity: 294
Merit: 10
ben yakında bitcoin dolar olarak, 15k ları göreceğini düşünüyorum, bunun yanında da  tl olarak da 60k lar neden olmasın dolar zaten 4 bin üstünde
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Masterluc: https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/pmV1uLC7-Bitcoin-Longterm-update/

Mayıs sonu 18.000 dolar görülecek gibi duruyor.

guzel çizgiler,inşllah ordaki 3000 kusur doları gormeden 18k i goruruz.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
newbie
Activity: 266
Merit: 0
bence 1 sene içerisinide bitcoin 50k doları rahatlıkla görecektir, bunu görmemesi için bir sebep yok, bir de zaten zorluk artışı sürekli yükseliyor, bu açıdan da artacak
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
İyi analiz yapmak için haftalık grafiklere bakarak uzun vadeli düşünmelisiniz. Ayı piyasasından çıktığımıza dair ortada en ufak bir ipucu bile yok. En az 5-6 ay daha piyasanın toparlanma, dökme hareketlerini görebiliriz. Yükselmesi için önce güç toplaması lazım. Bunun için de zaman gerekiyor.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
iki yükselen hareket görünce hemen herkes yumuşadı, eridi gitti.
50 kere söyledik 51. kez yine söyleyelim yükseliş hareketleri çok dik oldu yani suni gibi duruyor, aylık grafiklere bakın bu şekildeki çıkışların hepsi birkaç gün yada hafta içinde eski noktasına geri dönmüş, yani yükseliş algısı oluşturup milletin kucağına btc yi bırakmışlar , neden , çünkü hep yiyorsunuz da ondan , deneyimsizleri geçtim deneyimliler bile gayet yukarı yönlü düşünüyor hemen, tamam bende düşünürüm ama şu 2 günlük harekete bakarak değil, bir yükseliş olacaksa sakin ve yavaşça olmalı herkesin alım yaptığının sinyali olur bu ama şu an alan bir balina çok sert yükseltiyor piyasayı çünkü satış emirleri birikmiş onları topluyor 7000 altında topladığı btcleri şimdi 8000 üstünden kucağa bırakacak gibi hareket ediyor, sadece 1 ay öncesine bakın yükseltip 2 hafta içinde çakmış millete şimdi de aynısını yapıyor, yani satıp düşünce alabilirsiniz tabi nereye düşeceğini bilmiyorsanız satmayın diye birşey de söylüyorum uzun zamandır onuda değerlendirin.
Eski mesajlarımı bulursam eklerim dediydim ben bu yükseliş çok dik güvenmeyin diye  Undecided
buldum o mesajı bakın 1 ay önce ne demişim:
sert yükselişler var bunları sevmiyorum kısa süre sonra aynı sertlikle düşüyorlar, ciddi bir yatırımcı fiyatı yükselterek almaz , güçlü alım emri koyar ve bekler ama amacı farklıysa insanları yükselişe odaklamak için piyasayı yükseltebilir sonra kucağa btcleri verip piyasayı aşağı da çekebilir, o yüzden yükselecekse de düşecekse de sindire sindire olmalı onun dışındaki hareketleri art niyetli görüyorum.
7200 den 9200 e doğru giderken bunları yazmıştım sonra tabiki 6000 lere kadar verdi adam milletin kucağına ,aynı adam şimdi yine oynuyor aynı oyunu aynı taktikle ve hala zeki dediğimiz canlı türü bunu üstüne bal döküp yiyebiliyor, siz yedikçe yediren çok olur.
Hala daha grafikti teknikti fibonacciydi yükseliş hacimli olmuşmuş falan birde değerimi bilmiyorlar diyen boşboğazlar falanda cabası...
5 senedir hep olan şeyler bunlar hala göremiyorsanız bence bırakın , bu deniz çok dalgalı...
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
finexte ortam hareketlendi

8358 $

legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
bu arada forumda hak ettiğim değeri ve saygıyı göremediğim için turkish forumdan ayrılıyorum kendinize iyi bakın..
insanın kendi kendini engellemesi de güzel Smiley
forum üzerinden sana değer ve saygı göstermeyenleri çok fena yadırgıyoruz şu an Smiley
member
Activity: 143
Dolar aldı başını gitti gerçekten. Geçmişteki yazıları okuyorum da 3ü geçince bile neler denilmiş ama şimdi 4ün üstüne çıktı bile.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Haftasonu sakin ve cumayı takipeder gecirdi bu aksam hareket yapabilirler. Düşüncem artık yukselişe gecicez. Btc 8k eth 500 altına 1 hafta daha düşmezse yeni taban burasıdır
member
Activity: 280
ben yakın zamanda 10k doları aşacağı kanaatindeyim, siz ne dersiniz? bence bu bizim son olarak 10k altını gördüğümüz grafik olabilir.
Jump to: