Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 258. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 301
Merit: 100
04/12/2013 de 1.151$ ile zirve yapan Bitcoin in tekrar bu seviyeye geldiği tarih 26/02/2017 ortalama 3yıl 3ay sürmüştür. Bence 20.000$ bandına gelmesini bekleyen arkadaşlar en az 2 yıl sürecek olan yeni bir maratona kendilerini hazırlasınlar.  Roll Eyes
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
5k görürmüyüz bekleyelim mi 8kdan alalım mı bu fiyat nasıl.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Türk borsalarında adam akıllı hacim olacağını bilsem tl ile al sat yaparım ama bizim borsalar zaten düşük fiyattan gidiyor bu aralar. Dangalağın teki gelir panik yapar dumplar olan bizim yüksek fiyattan aldığımız bitcoine olur yine biz zarar ederiz (:
full member
Activity: 602
Merit: 122
Öyle hızlı düşüyor ki bıraksalar mağmaya inecek mübarek Cheesy Yine de seviyorum bitcoinin böyle iniş çıkışlar yapmasını.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Tam rollercoaster ortami. Mtgox coinlerini takip edip al sat yapip dehset paralar kazanilabilir. Satislar yavasladiktan sonra cok sert yukselisler gelebilir nitekim grafikte bunu gosteriyor
full member
Activity: 344
Merit: 134
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
walletta surekli işlem dönüyor ve 165bin btc var. Bu adamın walletı nasıl işlem görebiliyor ben onu anlamıyorum. Magdurlara neden vermiyorlar?
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Mtgoxdan dolayı işler hiç de iyi gitmiyor kripto para piyası son zamanlarda zaten çalkantılı bir durumdaydı.Bakalım bitcoin tekrardan 6000 dolar hatta daha kötü seviyelere kadar gerileyecek mi Huh Zor zamanlar bizi bekliyor.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
evet on sevisme bitti, hardcore basladi.

$ 8912

yazmayayim diyorum ama arkadaslar, hardcore da maalesef bitti, grup basladi $ 8582 dolar ile, sonrasi zencili grup . sonrasini artik baska birisin yazsin.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Merhaba Ben Korkunç Hortlak.
Az öz konuşacağım. Düzeltmeler olur. Ölmedikte bitmedikte.

Warning:  I am not a financial advisor nor is any content in this article presented as financial advice. ( Finansal danışman değilim yatırım tavsiyesi veren içerikler sunmam. Sunulan grafikler yatırım tavsiyesi değildir )
full member
Activity: 742
Merit: 140
Daha ellerinde 165 bin Bitcoin daha varmış. 1.5 milyar dolar değerinde satılmayı bekleyen Bitcoin.

Bunun kokusunu önceden alanlar çoktan çıkmış piyasadan.

Daha yeni haberi olanlar çıkacak sonra panik havası...

Senaryo hiç iyi değil.

Ayı piyasasıymış o.ç Mt Gox piyasasındayız şuan.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
bu adamın satışı bitince piyasa hızlıca yükselecektir bir de o açıdan bakın Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
evet on sevisme bitti, hardcore basladi.

$ 8912

full member
Activity: 398
Merit: 101
Olaya bak, koskoca kripto piyasasının kaderi ... hırsızlarının keyfine kaldı.
Heriflerde yüzbinlerce btc var, yatırımcılar piyasayı yükselttikçe onlar çaldıkları btcleri satıp düşürüyo.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Bulgaristan devletinin de elinde bayağı bir olduğu haberi çıkmıştı bi ara hatta dış borçlarını kapatacak kadar haberi yapılmıştı bakalım ne zaman piyasa rahatlayacak bunların elinden.
member
Activity: 1011
Merit: 65
şoktasınız dimi
inanamıyorsunuz dimi
tamda herşey iyi gidiyordu dimi
hoşgeldiniz burası kripto para piyasası
burada analiz  kasanlara hiç bakmayın
burada hayallere hiç kapılmayın
unutmayın burası kumarhane
kumarhanede de yalnızca kasa kazanır.

kripto para dersleri bölüm 3
full member
Activity: 1176
Merit: 159
btc-e den çalınan 66.000 btc de duruyor, artık btc 10 üstü olunca vururlar kafasına sürekli. ufak yatırımcı fiyatı yükseltsin balinalar yüksekten dumplasın. benim için btc bu saatten itibaren bitmiştir umarım piyasa btc telekinden kurtulur. hiç güven vermiyor artık daha bunun gibi bir sürü balina var. fbi ın elinde 165.000 adet var diye biliyorum vs.. bu ilk olmayacaktır böyle bir ortamda 100k beklemek hayal gibi geldi şuan bu haber karşısında..
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Beyler bir sorum olacak.
Portföyün %30'unu nakite çevirdim.Kalan %70'i de satıp satmama konusunda kararsızım.Tabi ki bu piyasada hiçbirşey için %100 emin olamayız ama sizin fikriniz nedir? Alınabilir bir risk midir kalanı da nakite çevirmek?
Jump to: