Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 254. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 616
Merit: 100
Büyük çöküş yaklaşıyor hazır olun....

"Winter is coming" mi diyorsun yani kardeş, her kışın bir baharı vardır ben senin gibi düşünmüyorum 3 ay kadar sonra yukarı yönlü bir seyir izleyeceğini düşünüyorum.

"Bildiğim bir şey varsa da o da hiçbir şey bilmediğimdir." ben süreye odaklanmıyorum ama bu sene sancılı geçecek gibi. Fırtına öncesi sessizlik bir durum var piyasada
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
ben kabullendim aylarca bu seviyelerdeyiz sizlerde kabullenin derim yapacak bir sey kalmadi artik
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
senın zaten baska derdın yok kı .ısın gucun buyuk cokus haberlerı vermek
Gidip gelip kaptan logar bir cisim yaklasıyor diyen eleman sanırım bu. Soyleye soyleye dusurecek en sonunda.
Yalnız gercekten bir yone fena kıracak gibi duruyor piyasa. İnsallah yukarı kırarız artık cok dinlendik
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Merhaba ben Korkunç hortlak.
Günlük tahmindir. Risk içerir.

14 Mart : 9600 - 9700 Dolar

Warning:  I am not a financial advisor nor is any content in this article presented as financial advice.
full member
Activity: 672
Merit: 110
senın zaten baska derdın yok kı .ısın gucun buyuk cokus haberlerı vermek
full member
Activity: 392
Merit: 101

"Winter is coming" mi diyorsun yani kardeş, her kışın bir baharı vardır ben senin gibi düşünmüyorum 3 ay kadar sonra yukarı yönlü bir seyir izleyeceğini düşünüyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
merak ettiğim birşey var o kadar yükseldi piyasalar herkes yinede en nihayetinde zarar yazdım diyor;
şu son 3 ayda zarar yazmayan var mı?
Herkes tepe noktasına göre zarar yazdım diyordur. Yoksa eskilerin zarar yazma ihtimali yok. btc ile son 3-5ayda tanısan birisi anaparadan zarardadır ancak 1yıl yada daha uzun süredir yatırımı olan bir kişinin cok sacma sapan coinler alıp satmadıgı surece anaparadan zararda olma ihtimali yok.
full member
Activity: 301
10.000 altına sarksada rahatlasak. Kaç gündür 10200-11700 arası gidip geliyor.

Her hafta piyasayı biraz daha aşağı çekiyorlar bundan yaklaşık 10gün önce 10200-11700 bandında sürekli gidip geliyorduk şimdi 8700-9800 bandında sürekli gidip geliyoruz. Alıştıra alıştıra aşağı çekip marketi bitiricekler. Herkezin elinde en sonunda hiç bi boka yaramıyan coinler kalıcak gibi hissediyorum.
full member
Activity: 546
Görülen o ki BTC bu haftayı aşağı yönlü seyrederek yapacak arada 300-500$ lık dalgalanmalar oluyor, kısa süreli kar etmek isteyen bu dalgalanmaları yakalayıp kar edebilir ama uzun vadeli yatırımcıysanız 3-5 ay bekleyin yüzünüz gülebilir  Cool
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
merak ettiğim birşey var o kadar yükseldi piyasalar herkes yinede en nihayetinde zarar yazdım diyor;
şu son 3 ayda zarar yazmayan var mı?
sr. member
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bence 7800'ü test etmeden asıl yükseliş başlayamaz.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Şu anda piyasayı belli gruplar yukarı-aşağı götürüp getiriyor kesinlikle buna kanaat getirdim son 15-20 günü izleyince. Tam istedikleri ortam var şu anda.
full member
Activity: 588
Merit: 104
valla yukarı kırdı diyolar vazgeçiyor düşüyor. düşücek diyolar geri toparlıyor. analizciler de ambale olmuş durumda. hakikaten hiç bir yorumun bir anlamı yok şu anda herşey olabilir. rulet oynamak gibi. yukarı da katlayabilirsinde kaybedebilirsinde. paranı farklı yerlere bölsen bile rulet dönünce 0 gelip kasa bütün sepetini de patlatabilir.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
bıçak sırtı gidiyor piyasa ne yöne kıracağı belli değil.
full member
Activity: 336
Merit: 154

Fiyat yükselecek ki öyle enayiler yine gelsin 2000$dan kafalarına çakalım 200$ maliyetli coinlerimizi. Bunun için böyle spekülasyon haberlerine ihtiyacımız var.[/b]

İşte bu zihniyet Yüzünden bitcoin 6 senede biryere gelememiş.
Tesadüfen ilk olanlar parayı bulmuş,
Onlardan duyanlar minerlar donanımlar ile ikinci seri zenginler olmuşlar,
Son 2-3 yıldır bu işe soyunanlar geç kaldıklarını anlayıp kimlik bunalımına girip geçmişlerini (hesaplarını) satmaya başlamışlar, benim gibi son gelenlerde şaşkınlıkla bu denli güzel bir teknoloji kimlerin oyuncağı olmuş aq şeklinde izlemede...

Böyle sıkıntılı durumlarda eski yazıları kurcalamayı seviyorum. Rastgele bir sayfa seçiyorum ve okuyorum. Bakın ne buldum. Biraz sabırlı olmakta fayda var. Dalgalarla boğuşmanın bir anlamı yok. Bırakın kendinizi belki cennet gibi bir adanın sahilinde gözlerinizi açarsınız.
sr. member
Merit: 277
CAT.EX Exchange
gerçekten çok hareketli piyasalar bir bakıyorsun aynı gün içinde inanılmaz alımlar bir bakıyorsun satışlar. şaşırmış durumdayım  Smiley Smiley
Sonuç itibari 8-9 k arasında sıkıştı.Her ay biraz daha aşağı kademeye iniyor.
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
gerçekten çok hareketli piyasalar bir bakıyorsun aynı gün içinde inanılmaz alımlar bir bakıyorsun satışlar. şaşırmış durumdayım  Smiley Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 İnsana gerçekten sinir harbi yaşatıyor btc.3 gün yükseliyor 2 saatte geldiği yere dönüyor.Birileri piyasayı serbest bırakıp değerlenir değerlenmez satışa geçiyor.Kimse bu vatandaş elindeki btc ler bittiği an herkes rahatlayacak.4 günde 1 hayal kırıklığı sinir harbi yaratıyor insanda.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İnen çıkar, çıkan iner. Alışmadıysanız bir an önce alışmanız size iyi gelecektir. Day trade'in hiç zamanı değil. Çıkarsa da ters, inerse de.

İyi dileklerimle
full member
Activity: 219
Merit: 109
E hep böyle olmuyor mu zaten ?

Umutsuzluk başladığında sadece bir olay değil, her yerden kötü haberler pompalanıyor. Btc dolandırıcılık, balon, şu ülke yasakladı gibi haberlerle ne zamandır düşürüp duruyorlar. Ama hiç öyle kalmıyor, düşüyor ve geri fırlıyor. Ama tahmin edilmesi çok zor bir şekilde oluyor bu hareketler. Şu an olay bir fomoya bakar, hiç belli olmaz. Tersi de aynı şekilde mümkün.

Ama benim okuyup araştırıp öğrendiğim kadarıyla asıl alış böyle zamanlarda yapılır. Ortalık kan gölü iken alacaksın, en btc düşecek diye direten adam bile dayanamayıp alım yaptığı an satacaksın. Btc nin ölmeyeceğine, geleceğinin parlak olduğuna inanıyorsan bence çok takılmamak lazım böyle haberlere falan.
Jump to: