Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 253. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
10-12 ay önce Bitcoin almaya başlayıp da zararda olan kişi çok çok azdır. En kötüsü x2 yapmıştır bence.
Tamam bende diyorum ki buyrun izleyin o 2x yapanları bu yıl nasıl -2x e düşürüyorlar hiiç merak etmeyin alım fırsatı diye diye yiyecekler o kazananlarıda.Çiftlikbank da aynı sistem , başta 3-5 kişiye kazandırdı tamam helal ama sonra binlerce insanı afedersiniz Si... bıraktı.Aynı bitcoin işte , kimse gelip demesin ben taa 1000 $ dan geçen yıl aldım da 20 bin den sattım o yalan diyordur.Bi kaç kişi az para vurdu diye binlerce yeni cüzdan açıldı binlerce insan katıldı.Noldu peki ? 3'ün 1'ini veriyorlar yakında bunuda alacaklar Grin

Ağustos sonunda koyduğum paranın tam 9 katını çektim bugüne kadar.
İlk bir ay içinde içeride hiç anaparam kalmadı çektiğim için.
Şu anda da biraz btc ve bountylerden gelen tokenler var.
İçeride anaparanız olmazsa düşüşler o kadar bunaltmıyor.
Rahatça bekleyebiliyorsunuz.
Ama borç alıp, kredi çekip ya da kısa bir süre içinde lazım olan parayla bu piyasaya girenler için çok zor tabii.
Ama her piyasada böyledir. Yatırım yapacağınız tutar kısa vadede size lazım olmayacak tutar olmalıdır...
newbie
Activity: 23
Merit: 0
bitcoin ponziyse neden halen daha 8 9 bin dolar ediyor  Cheesy geçen sene bu zamanlar 1 2 bin dolar olan bir metadan bahsediyoruz. yani bir sene sürecinde 4 5 kattan daha fazla kazandıran bir yatırım aracı arıyorsanız sizleri gerçek ponzilere yönlendirelim  Smiley
Merak etme geçen seneden beri elinde tutan yok.O yüzden boş hayaller kurmaya da gerek yok.Hiç bir insan 1-2 k dan alıp da taaaaa ebesinin gözü 10-20 e kdr beklememiştir.En fazla 7-8 de çıktı herkes.

Kesinlikel tutulacak bir tarafı yok günlük al satlarla o kadar kar ettim yedim içtim o parayla kral gibi eğlendim yeri geldi hodl oldum savaştım ufak dalgalara takıldım pumpa girdim dumpa girdim margin yaptım sabah akşam başında o haber bu şekil şu grafik bu yorumcu takip ettim ...

Sonuç hangi gün hangi fiyattan almış olursam olayım hiç ellemesem her zaman daha çok kardaymışım :/

Aynen haklısın bende al sat yapayım dedim günde 100 dola filan çıkarıyordum ara ara. sonra baktım hiç dokunmasaydım 2 bin dolarım daha olurmuş. çok anlamıyorsan elleşmicen.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Piyasanın gazını alıyorlar bırakın düşsün. Geçen gün yazmıştım. Borcu olmayan için sıkıntı olmaz. Tekrar 20bin bandına gelmesi için 2 yıllık periyoda hazırlanın diye. Blok ödülü tekrar yarılandımı yeni bir ATH yapar.

blok yarılanması için favori sitem
http://www.bitcoinblockhalf.com/
Reward-Drop ETA date: 31 May 2020 14:58:34

bitcoin ödülü 6.25 e düşecek. O zamana kadar öldürmezlerse bitcoin'i keyfimizden geçilmez olur . lightining network vs de oturur madenciler de kafa dinler Smiley
full member
Activity: 301
Merit: 100
Piyasanın gazını alıyorlar bırakın düşsün. Geçen gün yazmıştım. Borcu olmayan için sıkıntı olmaz. Tekrar 20bin bandına gelmesi için 2 yıllık periyoda hazırlanın diye. Blok ödülü tekrar yarılandımı yeni bir ATH yapar.
member
Activity: 202
Merit: 17
10-12 ay önce Bitcoin almaya başlayıp da zararda olan kişi çok çok azdır. En kötüsü x2 yapmıştır bence.
full member
Activity: 588
Merit: 104
bitcoin ponziyse neden halen daha 8 9 bin dolar ediyor  Cheesy geçen sene bu zamanlar 1 2 bin dolar olan bir metadan bahsediyoruz. yani bir sene sürecinde 4 5 kattan daha fazla kazandıran bir yatırım aracı arıyorsanız sizleri gerçek ponzilere yönlendirelim  Smiley
Merak etme geçen seneden beri elinde tutan yok.O yüzden boş hayaller kurmaya da gerek yok.Hiç bir insan 1-2 k dan alıp da taaaaa ebesinin gözü 10-20 e kdr beklememiştir.En fazla 7-8 de çıktı herkes.

Hocam sizin etrafinizdakiler ve siz yapamamis olabilirsiniz ama inan bana cok fazla holder var. hic kimse gelipte burda size ben 2016 da 300 dolardan aldim tutuyorum demez. ama bu olmadiklari anlamina gelmiyor
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
bitcoin ponziyse neden halen daha 8 9 bin dolar ediyor  Cheesy geçen sene bu zamanlar 1 2 bin dolar olan bir metadan bahsediyoruz. yani bir sene sürecinde 4 5 kattan daha fazla kazandıran bir yatırım aracı arıyorsanız sizleri gerçek ponzilere yönlendirelim  Smiley

Kesinlikel tutulacak bir tarafı yok günlük al satlarla o kadar kar ettim yedim içtim o parayla kral gibi eğlendim yeri geldi hodl oldum savaştım ufak dalgalara takıldım pumpa girdim dumpa girdim margin yaptım sabah akşam başında o haber bu şekil şu grafik bu yorumcu takip ettim ...

Sonuç hangi gün hangi fiyattan almış olursam olayım hiç ellemesem her zaman daha çok kardaymışım :/
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
bitcoin ponziyse neden halen daha 8 9 bin dolar ediyor  Cheesy geçen sene bu zamanlar 1 2 bin dolar olan bir metadan bahsediyoruz. yani bir sene sürecinde 4 5 kattan daha fazla kazandıran bir yatırım aracı arıyorsanız sizleri gerçek ponzilere yönlendirelim  Smiley
Amaç kazanç değildi , bitcoini sevdiğim için dedik bankada duracağına bitcoinde dursun yaygınlaştıkca hem değer kazanır hem bitcoin olarak harcarız bi fark olur.Ama ne oldu 3'ün 1'ini verdiler,bu soygundur,bu hırsızlıktır,bu ponzinin ATASIDIR.Eylül ayında girenlerin çoğu lanet edip kaçtı.İlerde 100 k$ bile olabilir fakat benim gördüğüm kaybedenler kazananlardan daha çok.Kazananlar bir elim parmağını geçer mi ? Kaç kişi ciddi para kazandı ? Kaç kişi kaybetti desen burası yıkılır Smiley Yazık yani iyi geçiriyorlar buyrun izleyelim
full member
Activity: 344
Merit: 134
ponzi olsaydı;

bitcoin size şöyle derdi "şimdi sen bana 10k TL ver. ben sana her ay 2k TL geri ödeyeyim. 5 ay sonra kara geçersin, devamında ömür boyu düzenli kazanç alırsın, hatta arkadaşlarını getirirsen sana ilave para öderim". sonra 2k TL yi bir süre blockchain size geri öderdi. ama bir gün bir bakardınız bitcoin dükkanı kapatıp gitmiş. kalan para da yalan olmuş  Cheesy

bkz. haftalar önce söylediğimiz çiftlik bank
full member
Activity: 588
Merit: 104
full member
Activity: 344
Merit: 134
piyasa yatayda da gidebilir bir süre. bu durumda günlük al-sat çılar kazanır. eur/usd paritesi 2.5 yıl boyunca 1.05-1.14 arası gitti geldi örneğin.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
az buz bi meblağ değil ama hala daha satilacak bi dünya coin de var gox da henüz 3 te 1 i satildi

Oyun hamuru gibi oldu piyasalar 2 yukarı 3 aşağı yoğuruyorlar hamur gibi ne zaman kıvama gelecek kestirmek güç bu süreler zorlu bir süreç gibi gözüküyor açıkcası.

Baya zorlu süreçler bunlar. Arada bitcoinwisdom'dan 1 day, 3 days, 1 week grafiklerine bakıyorum da.. 2013 grafiği ve şimdiki grafiğin o yolda ilerlediğini görmek baya can sıkıcı. Tamam koşullar aynı koşullar değil ama o günde Bitcoin'in çoğunu elinde tutanlar şuanda da büyük olasılıkla aynı kişi yada kişiler. Neden tarihi tekerrür ettirip indir kaldır operasyonunu tekrar oyuna dahil etmiş olamazlar mı?
İlk ether cıktıgı donemlerdeki hacimlere baktım geçen poloda 1000 btc hacim oldugunda hacim rekorları kırılıyor tarzı konuşmalar olmuş. Şuan sıradan bir coinin o kadar hacmi oluyor gunluk pump dump donemlerinde 100k btc hacimler normal geliyor.
eskiden balinalar daha rahat hareket ediyordu suan karsılarında kım var tam kestiremiyorlar. gox coinleri satılırken yandık bittik diyordu herkes 1 gün sonra konusan kalmadı. Satan yanında fırsat görup alıs yapanlar var. Eskiden hic inanmıyordum ama 100bin dolar hedefi sanki gercek olacak gibi. Sadece hareket icin bekliyorlar gibi geliyor

legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Şu anda günlük trade yapanlar çok güzel paralar kazanabiliyor. Gördüğümüz her düşük fiyat alım fırsatı, hem btcde hem de etherde çok iyi fiyatlar gördük. Yukarı oklar için yaz aylarını bekliyordu herkes, bir sürpriz görebiliriz gibi geliyor
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Oyun hamuru gibi oldu piyasalar 2 yukarı 3 aşağı yoğuruyorlar hamur gibi ne zaman kıvama gelecek kestirmek güç bu süreler zorlu bir süreç gibi gözüküyor açıkcası.

Baya zorlu süreçler bunlar. Arada bitcoinwisdom'dan 1 day, 3 days, 1 week grafiklerine bakıyorum da.. 2013 grafiği ve şimdiki grafiğin o yolda ilerlediğini görmek baya can sıkıcı. Tamam koşullar aynı koşullar değil ama o günde Bitcoin'in çoğunu elinde tutanlar şuanda da büyük olasılıkla aynı kişi yada kişiler. Neden tarihi tekerrür ettirip indir kaldır operasyonunu tekrar oyuna dahil etmiş olamazlar mı?
İlk ether cıktıgı donemlerdeki hacimlere baktım geçen poloda 1000 btc hacim oldugunda hacim rekorları kırılıyor tarzı konuşmalar olmuş. Şuan sıradan bir coinin o kadar hacmi oluyor gunluk pump dump donemlerinde 100k btc hacimler normal geliyor.
eskiden balinalar daha rahat hareket ediyordu suan karsılarında kım var tam kestiremiyorlar. gox coinleri satılırken yandık bittik diyordu herkes 1 gün sonra konusan kalmadı. Satan yanında fırsat görup alıs yapanlar var. Eskiden hic inanmıyordum ama 100bin dolar hedefi sanki gercek olacak gibi. Sadece hareket icin bekliyorlar gibi geliyor
full member
Activity: 672
Merit: 110
resmen bugun tasak gecıyorlar m k 9250 doları gordugu and bırılerı satıyor hemen 9100 dusuyor aradan 1-2 saat gecıo gene denıyor gene dusuyor butun gn 8900-9250 arasında gıdıp geldı.ya asagı ya yukarı kıracak ama kımbılır ne olacak gorecez
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

hero member
Activity: 1680
Merit: 529
full member
Activity: 1176
Merit: 159
9900 de o satışı yapan balina kimse yatacak yeri yok. tam ayağa kalkacak gibi oluyor basıyorlar satışı bir aydır. yakında bu hareketlerinde çıkar kokusu ama yine iş işten geçmiş olur. 50 tane yerli haber sitesi var coinlerle ilgili hiçbirinin bir halta yaradığını görmedim daha..
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Herkes iyimser ya da kötümser olduğu zaman büyük dalga gelir. Şu an yarı yarıya gibi görünüyor.
Jump to: