Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 257. (Read 1109040 times)

member
Activity: 202
Merit: 17
Adamlar 2-3 ayda 35bin BTC satmışlar ve fiyat yarı yarıya geri gelmiş. Günde ortalama 500bin-1milyon adet işlem hacmi olan piyasada, 35bin değil 50bin kabul edelim, 2-3 ay süreyi de 50 gün kabul edelim. Yani günde 1000 BTC satarak fiyatı düşürmek bence çok zor, ortalama işlem hacminin %0,1'i yapar.

Hele ki fiyatı düşürmek istemeden olabildiğince fazla USD ile çıkmak isteniyorsa piyasanın bu miktarlarla bu kadar düşmesi çok zor bence.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2

Warning:  I am not a financial advisor nor is any content in this article presented as financial advice.
Uyarı:  Finansal danışman değilim yatırım tavsiyesi veren içerikler sunmam. Sunulan grafikler yatırım tavsiyesi değildir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Benim gibi zararda olanlara önerim , 10 k üstü oldu mu satın alın, 10k kırıp düştü mü hemen satın ki büyük dumpda zararınız olmasın.Zaten bu mart ayında da bir hareket olmaz ise bence daha da beklemeyin.Stop loss kullanın ki büyük zararınız olmasın.Yükselirken hertürlü alırsınız hiç bir anda 2x yaptığını görmedim Grin
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Hafta sonuna giriliyor 10k üstüne atar bence ama ether de şu anda fazla ca erimiş durumda onunda biraz toparlanması lazım. Hafta sonu toparlanır hafta içi yine bir dumplama gelir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Cuma hareketini yapmaya başladı simdide yükseliyor. Sabah 8500 altına sattırdılar simdi 9000 ustunden aldırıyorlar. Az önce 9100 üzerindeydik tahminim haftasonu yine 10k görücez.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 9,5k üzerine atarsa kendini 11.700 usd yolculuğu yine başlar.Ondan sonrası dejavu  Grin
sr. member
CAT.EX Exchange
Winklevoss'lar bence gayet başarılılar.Adamlar neredeyse bedavaya aldıkları bitcoinler şimdi 1 milyar $ ediyor  Grin Eğer satmazlarsa facebook sahibini geçeceklerine inanıyorum.
full member
Activity: 344
Merit: 134
bu cihan ın bir de kankası var çıyan racır  Cheesy
legendary
~snip
Bitcoin Cihan kim bilmiyorum ama en buyuk risk o gibi duruyor Smiley

5 yıldır pundunu yakalarsam %51'i yapıştırırım diye dolaşan sevgili bitmain Jihan Wu Smiley
Bitcoine bir şey olacaksa kendi ayağımıza sıkacakmışız gibi geliyor bana hep...

Sonra kendi minerlarıyla kendi coinini kazar galaksinin kralı olur.  Gerizekalılar top 10 una 1 numaradan giriş yapar.

@ozgr Winklelooserlar icin tek kötü düsünen ben olmadıgıma memnun oldum.

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Şu anda hala kendini ikna etme aşamasında piyasa. Düşüyor olduğuna psikolojik olarak ikna olduğu anda bir ikinci haber -olay demiyorum, sadece haber yeterli- panik satışlarını tetikler. Winklevoss lafları ile bir fud yaratılmaya çalışılıyor hali hazırda. Sonuçta biz bu senaryoya da hazırız. 6k cılar ve 150 dolarcılarla dalga geçenler de hazır olduklarında işler sarpa sarmaya başlar.

En nihayetinde düşüş beklediğimiz bir şeydi. Ne olduğu önemli değil bir şey buna sebep olacaktı. Buradaki tek sıkıntılı nokta 35 bin bitcoinle fiyatı üçte birine çekebilme durumu. Bu da demektir ki yiyeceğimiz 40 fırın daha ekmek var.

Şu önümüzdeki süreç için görebildiğimiz üç tane risk var;

Allahın belası Gox,
Winklevoss vb fudlar,
Kenarda bekleyen bitcoin Cihan.

Gox tam basbelası
Winkle kardeşler looserın allahı zaten. Nefret ediyorum onlardan adam olsalardı facebooku kaptırmazlardı.
Bugun akşam 6dan sonra ben yukarı hareket bekliyorum. suan btc ye geçtim ve beklemedeyim.

Mtgox falan geç şu winklevoss denilen aptallardan tiksiniyorum loser değil tam gerizekalı sümsükler.
Bunlar ilerleyen zamanlarda daha çok sıkıntı çıkarırlar.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip

5 yıldır pundunu yakalarsam %51'i yapıştırırım diye dolaşan sevgili bitmain Jihan Wu Smiley
Bitcoine bir şey olacaksa kendi ayağımıza sıkacakmışız gibi geliyor bana hep...
full member
Activity: 602
Merit: 122
Şu anda hala kendini ikna etme aşamasında piyasa. Düşüyor olduğuna psikolojik olarak ikna olduğu anda bir ikinci haber -olay demiyorum, sadece haber yeterli- panik satışlarını tetikler. Winklevoss lafları ile bir fud yaratılmaya çalışılıyor hali hazırda. Sonuçta biz bu senaryoya da hazırız. 6k cılar ve 150 dolarcılarla dalga geçenler de hazır olduklarında işler sarpa sarmaya başlar.

En nihayetinde düşüş beklediğimiz bir şeydi. Ne olduğu önemli değil bir şey buna sebep olacaktı. Buradaki tek sıkıntılı nokta 35 bin bitcoinle fiyatı üçte birine çekebilme durumu. Bu da demektir ki yiyeceğimiz 40 fırın daha ekmek var.

Allahın belası Gox,
Winklevoss vb fudlar,

Bu Winklevoss  kardeşlerin satış haberlerini bir yerde göremedim ben nedir olayın aslı astarı?
legendary

Allahın belası Gox,
Winklevoss vb fudlar,

Gox tam basbelası
Winkle kardeşler looserın allahı zaten. Nefret ediyorum onlardan adam olsalardı facebooku kaptırmazlardı.
Bugun akşam 6dan sonra ben yukarı hareket bekliyorum. suan btc ye geçtim ve beklemedeyim.
sr. member
CAT.EX Exchange
Eğer 8 k kırmaz ve dönerse bu demektir ki 2017'nin aynısını yaşıyoruz.Ve hedef direk 30 k $ olacak veya artırıyorum direk 40 k $ hedef Grin
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110

Allahın belası Gox,
Winklevoss vb fudlar,
Kenarda bekleyen bitcoin Cihan..
newbie
Activity: 23
Merit: 0
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
04/12/2013 de 1.151$ ile zirve yapan Bitcoin in tekrar bu seviyeye geldiği tarih 26/02/2017 ortalama 3yıl 3ay sürmüştür. Bence 20.000$ bandına gelmesini bekleyen arkadaşlar en az 2 yıl sürecek olan yeni bir maratona kendilerini hazırlasınlar.  Roll Eyes

Mantığım bunu söylüyor, duygularım yok canım diyor, sanırım yine elimize verdiler. Bekliycez artık
full member
Activity: 344
Merit: 134
kendi adıma, "elimdeki binlerce btc yi satacağım" diye alenen beyanda bulunan biri varken alıcıların saldırmasını beklemiyorum. düşük fiyatta satışı karşılarım daha iyi.
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
10.000 dolar seviyesi eskisi olduğu gibi bir direnç noktası değil.Bitcoin çok rahat bir şekilde 10.000 doların üstüne çıkıp altına inebiliyor.Bana göre bu esneklik büyük bir sorun.Umarım yakın zamanda piyasa düzelmeye başlar.
sr. member
CAT.EX Exchange
04/12/2013 de 1.151$ ile zirve yapan Bitcoin in tekrar bu seviyeye geldiği tarih 26/02/2017 ortalama 3yıl 3ay sürmüştür. Bence 20.000$ bandına gelmesini bekleyen arkadaşlar en az 2 yıl sürecek olan yeni bir maratona kendilerini hazırlasınlar.  Roll Eyes
Haklı da olabilirsin , yanılıyorda olabilirsin Grin
Jump to: