Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 272. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
Bitcoin 11.000 üzerine çıktı ama pek ilerleyemedi. Bitcoin öyle ya da böyle kendini kurtarıp yukarılara çıkacaktır acaba altcoinler ne zaman düze çıkacak merak ediyorum. Hareketlenmeler var ama bull sezon demek için çok erken beklediğim hareketler bunlar değil.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Herkes bir tırsık, az çekingen, bol temkinli. Bir göz aşağıda altı binlere, yedi binlere bakıyor. Bu da demektir ki yönümüz yukarı doğru olgunlaşmaya başlıyor. Hödö 100 binci son nefer de huylandığında yukarı doğru fırlamaya hazırız demektir Smiley
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
bitcoin uzmani arkadaslar yorumlayabilir mi bana mi oyle geliyor grafiklerde 11250 de ikili tepe mi var eger ikili tepeyse o kisa vade yeniden 7000 dolarlara gidermiyiz  Huh
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
zaten büyük çoğunluk 11400 den döneceğini çizmişti. 11250 den döndü şimdi 9 8 arası bir düzeltme bekleniyor. allahtan teknik analizler tutuyor bu aralarda doğru yerde satıp çıkmasını biliyoruz.

10.000 Duvarı sağlam görünüyor. Bakalım kırabilecek mi kırarsa 8000 dolara hatta 7000 binler görülebilir yani oralara kadar inecektir olabilecek en kötü ihtimallerden biri. Şu aşamada 7000 den daha kötüsü olacağını sanmıyorum. Peki 10.000 doları kıramazsa o zaman 12 bine kadar çıkar oradan 14 bin yolculuğu başlar.  Yenilemem gerekirse paniğe gerek yok. Düzeltme bekleniyordu ki 1000 dolarlık bir düzeltme geldi. Şimdi olacakları sakince izlemek gerekiyor.

YTD.

Normalde sizin yorumlarınıza çok katılmam ama buradaki yorumlarınız çok isabetli olmuş umarım 10bin doların altına düşmez bitcoin.Ben de yakın zamanda bitcoinin 14 bin dolar seviyelere doğru yol alabileceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
zaten büyük çoğunluk 11400 den döneceğini çizmişti. 11250 den döndü şimdi 9 8 arası bir düzeltme bekleniyor. allahtan teknik analizler tutuyor bu aralarda doğru yerde satıp çıkmasını biliyoruz.

10.000 Duvarı sağlam görünüyor. Bakalım kırabilecek mi kırarsa 8000 dolara hatta 7000 binler görülebilir yani oralara kadar inecektir olabilecek en kötü ihtimallerden biri. Şu aşamada 7000 den daha kötüsü olacağını sanmıyorum. Peki 10.000 doları kıramazsa o zaman 12 bine kadar çıkar oradan 14 bin yolculuğu başlar.  Yenilemem gerekirse paniğe gerek yok. Düzeltme bekleniyordu ki 1000 dolarlık bir düzeltme geldi. Şimdi olacakları sakince izlemek gerekiyor.

YTD.
full member
Merit: 159
full member
Activity: 588
Merit: 104
Yükselişe sebep olan hacimler aşırı yüksek değil dikkat etmek lazım. Ama gidişat gayet olumlu. Sanki 9k seviyesinde yaptığının benzer hareketlerini 11k seviyesinde de görüyoruz gibi. zorluyor ama aşamıyor. Bunu da kırar mı acaba ? "When moon sir?"  Grin
hero member
Grafiklere yorumlara ve baktığım verilere göre 11 bin dolara bugün dokundu. Kısa vadeli yükseliş trendinin son günlerinde olabiliriz. Dikkatli olmakta fayda var .Bugünlerde düzeltmeler gelebilir. Paniğe gerek olduğunu düşünmüyorum. Olabilecek en kötü düşüş senaryosu 7700 dolar olur. Ardından yolumuza devam ederiz.

YTD.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin 10 bin doları geçtikten sonra daha bir güven veriyor yatırımcısına şu sıralar preev kuru 10.850 dolar civarında bana göre bu hızla giderse 1-2 hafta içerisinde 13-14 bin dolarları bile görebiliriz.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
https://www.youtube.com/watch?v=8VIfo4YbELY&feature=youtu.be

superp, ifadeler harika  Grin

BTFDer in ACTION!

BTFDer MODE : ON

Tongue

Kısa Film dalında Oscar'a aday olur Tongue
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=8VIfo4YbELY&feature=youtu.be

superp, ifadeler harika  Grin

BTFDer in ACTION!

BTFDer MODE : ON

Tongue

full member
Activity: 434
Merit: 107
daha önceki ani yükselişe göre bu sefer sağlam adımlarla gidiyor diye düşünüyorum. böylesi daha iyi.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Ben 11 - 11.500 seviyesinden minik bir geri çekilme bekliyorum, belki 8.5 klara kadar gidebilir. Ama kısa vadede 13k yı bulursa önü açık gibi gözüküyor. > Beklentiniz bu yönde ise, Portföyün en az 3te birini btcde tutmak şart şu anda, altların erimesiyle portföyün btc bazında erimesinin önüne geçebilmek için gibi geliyor bana.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
pazarteside dump gelmeden bu şekilde yukselirsek çok güzel olacak. Ether hafif salıyor. Girmeyi düşünenlere izin veriyor. ilk fırsatta yine 0.1 ustune oda atar
hero member
İnancım sabretmekten yana çünkü bu yükseliş sadece ısınma turu sabredin, ilerleyen aylarda daha yukarı çıkacağız daha hızlı sulara giriş yapacağız.  O yüzden şuan ki piyasada al sat yerine al tut stratejisi daha kazanç getirecektir. YTD.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Güzel bir yükseliş oluyor. Boğa piyasası olarak değerlendirilebilir mi bilmiyorum ama bu şekilde değerlendiren bazı analistler var.
Eğer tespit doğruysa boğa piyasasının birinci aşaması olan toparlanma aşamasını yaşıyoruz. Bu aşamada düşüş sonucu umudunu kaybedip elinde avucunda ne varsa satan yatırımcıların varlıkları büyük yatırımcılar tarafından alınır.  Piyasaya sonradan dahil olan ve panikleyen yatırımcıların bitcoinleri şu an büyük yatırımcıların ellerinde.
Bunun ikinci aşamasında güven seviyesinin artmasıyla altcoinlere de alımlar gelebilir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
+10400$ seviyesini geçtik. Güzel bir yükseliş yaşıyoruz. Btc bu şekilde yükselirken tablonun diğer tarafı altcoinler de bir gariplik var. 11K yı geçerse Btc , o zaman işte altcoinler için tehlike sinyalleri çalmaya başlayabilir..
member
Activity: 140
Merit: 10
Bitcoin 10 bin doları geçti umarım yakın zamanda 14-15 bin dolar seviyelerine kadar uzanan bir çıkış yakalar.Bu arada 6bin dolar seviyesinden bitcoin alma şansı yakalayan arkadaşlar bu süreçte gerçekten güzel bir kar elde etti.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Tekrar hosgeldin 5 basamakli degerler

tekrar hosgeldin $ 10.000  Smiley

petahashminer hocam, sizin böyle Btc fiyat artışlarındaki postlarınızı özlemişim.
O zaman yaslanıp yeşil dildoların keyfine bakalım... Umarım bu ivme bu şekilde gider..

Eyvallah dostum , su an hava olumlu, panik dagildi, gemiyi ilk terk eden panik saticilari da seyreldi artik. Ben hep saglikli yukselis tarafindayim, oteki turlu cikis da dusus de cok sancili oluyor maalesef. Bakalim , 10K uzerinde kapanislar onem arzedecek onumuzdeki gunlerde, dun 10 K uzeri gunluk kapadi, bugun de devamini bekliyoruz sinirda da olsa. Devami gelirse, trend aheste aheste de olsa yukari yonlu olacak diye tahmin ediyorum.
sr. member
Merit: 305
bitcoin dip seviyesi 9 bin dolardi olumsuz haberler yapip bilerek 6 bin dolara sarkitip panikle sattirdilar 6 bin dolardan gelen alimi gordukten sora hedefin ne olacagini kestirebilmek kolay degil belki 30 belki 60 belki 100 bin dolar bilemeyis birileri tum varligini basip 6 binden bitcoin aldigi goruluyor bitcoin tarihinin en yuklu alimi gerceklesti o seviyede bitcoinciklerinize sahip cikin
Jump to: