Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 275. (Read 1109040 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bir müddet daha 9000 ve üzerinde fiyat tutunursa piyasaya çok iyi gelecek. Daha Btc nin bu hareketine diğer coinler çok tepki vermişe benzemiyor ama onlarda bitcoin'in rüzgarına kapılacaklardır..
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Sanki böyle adım adım, üstüne basa basa, test ede ede geliyor gibi. Bu seviye önemli.
Eğer bu turda kıramazsa bir tur daha atıp ikinci denemede kıracak gibi görünüyor.

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Son zamanlarda gerçekten değişik şeyler oluyor önce 20 k sonra 6-7 k   herşey vadeli piyasa girince başladı bu btc için iyi olmadı gibi sanki

Yine btc ye inanan kesimin gayreti bu işin sonucunu belirleyecektir

Kazanılan paraların vergisinin vs in olmaması takip edilememesi,  çok büyük karlar elde edilebilmesi gibi özelliklerden dolayı çok büyük bir olay olmadıktan sonra önü her daim açık diye düşünüyorum, 
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
14.02 itibariye  1 BTC / $9.189,72 -- 1 BTC / 34.920 TL.
İçinde bulunduğumuz şubat ayının başların 5 şubat gibi %60' lık düşüş yaşayan Bitcoin şuan da yükselmeye devam ediyor. sakin sessiz bir politikayla ilerliyor. Neden bu kadar hızlı düştü ve bir anda herkes patlayacak derken yükselmeye geçti ? Devletlerin etkisi ne ? Bitcoin artık güvenilir değil mi ? Yatırımcıların aklını sürekli birçok soru işgal ederken Bitcoin  bir yandan yükselmeye devam ediyor. Bu düşüş planlı mıydı sorusu aklıma geliyor benimde. Herşeyden etkilenmiş olabilir fakat bunu biraz daha bekleyip görmemiz gerekecek. Hala sorulara cevap vermekte erken olabilir. Şu da bir gerçek gibi duruyor BTC uzun bir süre yükselişini devam ettirecek.

Soyle bir soz vardir " Olduremiyeceksen , yaralama! "

Bitcoini defalarca yaraladilar, ancak her defasinda ayaga daha saglam kalkti.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
paribu piyasadan 200 usd daha ucuz şaka gibi.
turkler dış borsalara hiç bakmazlar arkadaş ben anlamıyorum.

Türk borsaları düşüşü fiyatlamış o yüzden fiyat dış piyasadan daha düşük girip türkçe yayın yapan bitcoin haber sitelerine bakarsanız sürekli olumsuz haberler pompalanıyor Türkiyeye, ben ise bu dönemde yükselişi fiyatlıyorum, alımlarımı tamamladım. 1 Bitcoine borsalarımızda global piyasalardan 10 bin tl veya 3-4 bin dolar fazladan verdiklerinde satacağım.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
paribu piyasadan 200 usd daha ucuz şaka gibi.
turkler dış borsalara hiç bakmazlar arkadaş ben anlamıyorum.
full member
Activity: 288
Merit: 100
14.02 itibariye  1 BTC / $9.189,72 -- 1 BTC / 34.920 TL.
İçinde bulunduğumuz şubat ayının başların 5 şubat gibi %60' lık düşüş yaşayan Bitcoin şuan da yükselmeye devam ediyor. sakin sessiz bir politikayla ilerliyor. Neden bu kadar hızlı düştü ve bir anda herkes patlayacak derken yükselmeye geçti ? Devletlerin etkisi ne ? Bitcoin artık güvenilir değil mi ? Yatırımcıların aklını sürekli birçok soru işgal ederken Bitcoin  bir yandan yükselmeye devam ediyor. Bu düşüş planlı mıydı sorusu aklıma geliyor benimde. Herşeyden etkilenmiş olabilir fakat bunu biraz daha bekleyip görmemiz gerekecek. Hala sorulara cevap vermekte erken olabilir. Şu da bir gerçek gibi duruyor BTC uzun bir süre yükselişini devam ettirecek.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Yükseliş ağırdan başladı. Marta kadar biraz daha sabır.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Litecoin genel kripto cikisini iyi bir tepki verememisti gecen sene, teknolojisine nazaran hep golgede kaldi ozellikle etheriumdaki cikis ve reklam ilk altcoin olan litecoini golgelemisti.

Ancak, problemsiz , hizli ve ucuz gonderimi ; ve en son olarak da LITEPAYin gelisi ile fiyati bakalim olmasi gereken yere gelebilecekmi.

Su an 196 dolar civarinda. Cikisin basi mi gorecegiz zamanla.
full member
Activity: 700
Merit: 134
ulan litecoin etc den aldığım bütün parayı yok etti bir anda. güzel haber geldi dedik. artar dedik aldık. almamla birlikte dump yedi feleğimi şaşırdım panikle sattım. ben saatıktan sonrada pump yedi gelde üzülme. yok abi ayı piyasasında aksiyona gerek yok adamın altından donunu bile alır bunlar. bitcoin ve eth dışında gerisi pump dump coini kazanıyorum ama tekrar kaybediyorum hep zamanıma yazık çektiğim sitrese yazık gece gece asabım bozuldu.
LTCde hangi haber geldi? Saat 4te uçuşa geçmiş. Daha 2 saat olmamış, ne ara aldın sattında zarar ettin .

litepay coinbase eklemiş fln. pump grubu işine benzedi ama 20000 den aldığım gibi dump yedi satınca 20400 e kadar fırladı tekrar alsam 2. dump yiyecektim az daha tekrar alıyordum bide. hacim büyük diye güvenmemek lazım artık.

Hocam niye acele ediyorsunuz ki sonuçta ltcden bahsediyoruz, adı sanı duyulmamış aynştaynlara falan benzemez ne kadar dump olacak sanki. Panik satışı yapan her zaman kaybeder, yazık etmişsiniz
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Galiba Nisan sonuna kadar kış uykusuna yattı. Bunu ufak hareketler için değil hacimli yükseliş için söylüyorum. Baharın gelişiyle birlikte hepimizin yüzü güler umarım. O zamana kadar Bitcoin takibine biraz ara verip altcoinlerde takılmak bana daha mantıklı geliyor. Bu durağan dönemin keyfini çıkarmak lazım. Tabi balinalara yakalanmadan  Wink
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
9000 üzerine atsa da kendini rahatlasak
newbie
Activity: 28
Merit: 1
4. dalga düşüşü haftaya başladığında, kırılanın direnç değil, destek olduğunu herkes görecek.
member
Activity: 322
Merit: 16
Bir aydan daha fazla önce o kadar çok dalgalanma oluyordu ki gün içinde alt ve üst limitler arasında bin dolar ile 3 bin dolar arasında değişiyordu .

Şu son 3 haftadaki değerlere baktığımız zaman kendini belli bir değerde korumaya çalışıyor ki 1 haftadır neredeyse 600dolar anca oynadı . Önümüzdeki günlerde ciddi bir hareketlilik gerçekleşecek ama bunu G20 ye bağladim ben . Oradan çıkacak bir haber ciddi miktarlarda oynamaya neden olacak. 
full member
Activity: 398
Merit: 101
ulan litecoin etc den aldığım bütün parayı yok etti bir anda. güzel haber geldi dedik. artar dedik aldık. almamla birlikte dump yedi feleğimi şaşırdım panikle sattım. ben saatıktan sonrada pump yedi gelde üzülme. yok abi ayı piyasasında aksiyona gerek yok adamın altından donunu bile alır bunlar. bitcoin ve eth dışında gerisi pump dump coini kazanıyorum ama tekrar kaybediyorum hep zamanıma yazık çektiğim sitrese yazık gece gece asabım bozuldu.
LTCde hangi haber geldi? Saat 4te uçuşa geçmiş. Daha 2 saat olmamış, ne ara aldın sattında zarar ettin .

litepay coinbase eklemiş fln. pump grubu işine benzedi ama 20000 den aldığım gibi dump yedi satınca 20400 e kadar fırladı tekrar alsam 2. dump yiyecektim az daha tekrar alıyordum bide. hacim büyük diye güvenmemek lazım artık.
Sen yazdığında 170 dolara inmişti, 20dakika sonra 185 dolara çıktı Cheesy Sen çok panik yapıyosun, ondan kaybediyosun.
full member
Activity: 1176
Merit: 159

full member
Activity: 398
Merit: 101
full member
Activity: 1176
Merit: 159
member
Activity: 70
Merit: 10
Son bir haftaya ve son 24 saatte baktığımda yeşil rengi  görüyorum. Ortalama %30 artış görüyorum satış rakamları ve yeşil renk harika görünüyor devamının geleceğini umuyorum.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Fiyat bugünlerde sıkışmış gibi görünüyor. Belli sınırlar arasında gidip geliyor. Devamı ya çakılma olur ya da güzel yeşil günler geri döner. Grafik okumaktan bıktık usandık.
Jump to: