Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 317. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
satanlar sabaha pişman olucak bence Cheesy sabaha 15k olur bu hızla Grin
full member
Activity: 398
Merit: 101
Tetherden darbe beklerken nicehashden geldi. Nicehash ceosu 60 milyon dolarlık BTC çalındı diyo, gelde inan. Neyse piyasa etkilenmedi.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
NiceHash cüzdanlarından bir çok kullanıcının Bitcoin i çalınmış, sorun NiceHash in ama panik satışları veya çalanların satışları gelebilir...
full member
Activity: 434
Merit: 107
ETH/BTC BTCTurk'te piyasadan %10 daha yukarıdaydı, elli defa çarptım böldüm bende bi hata varmı diye, baktım hata yok. Hadi piyasadan belli bi oranda yüksek düşük kalınır bunu anlayabiliyorum ve bir çok borsada fiyatlamalar değişiyor ama ETH/BTC'de piyasadan %10 artıda olan başka bi borsa varmıdır merak ediyorum.

An itibarı ile %5,5 artıda.

15 gün önce bitstampa btc çekip eth almıştım biraz. bctturkte satacaktım.baktım btc turk bitstamptan btc kabul etmiyor. piyasanın düşmesi mi istenmiyor anlam veremedim.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Evet simdi asil sorumuz sudur.

kactan cikiyoruz? longtime hodler olarak artik yuzde 80 oraninda realizasyon dusunmeye basladim.
Holder'lara bu sefer selam söylemeyen petahashminer ile karşı karşıyayız Smiley

Sürekli ATH görüyoruz, analiz yapmak zor. Nerede duracağını bilmek çok zor. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor her zaman olduğu gibi. Ben ağırlıklı olarak nakite geçeceğim, bir kısmı da altcoinlerde duruyor. Devam edenlere bol şans.

Artik yukumuzu aldik hocam yaw, yetmez mi bu kadar Smiley acgozluluk yapmamak lazim.

Warren Buffetin meshur bir sozu vardir .

"be fearful when others are greedy, and be greedy when others are fearful."

An itibariyle 13160 dolar olmus, yeni ATH.

Holderlara tabiki selam olsun, benden alanda hayrini gorsun artik.

Bende satıp çıktım hayrlısı olsun yeni girenlere inşallah onlarda 10x yaparlar Smiley)
full member
nicehash'i hacklamişler btcleri çaldılar demiş resmi açıklamada ama miktar belli değil 24 saat boyunca işlemleri durduracaklarmış ilk defa duydum burayı

https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7i0s6o/official_press_release_statement_by_nicehash/
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

kactan cikiyoruz? longtime hodler olarak artik yuzde 80 oraninda realizasyon dusunmeye basladim.

Sürekli ATH görüyoruz, analiz yapmak zor. Nerede duracağını bilmek çok zor. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor her zaman olduğu gibi. Ben ağırlıklı olarak nakite geçeceğim, bir kısmı da altcoinlerde duruyor. Devam edenlere bol şans.

Artik yukumuzu aldik hocam yaw, yetmez mi bu kadar Smiley acgozluluk yapmamak lazim.

Warren Buffetin meshur bir sozu vardir .

"be fearful when others are greedy, and be greedy when others are fearful."

An itibariyle 13160 dolar olmus, yeni ATH.

Holderlara tabiki selam olsun, benden alanda hayrini gorsun artik.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
kar realizasyonlarınız hayırlı olsun. Smiley
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030

full member
Activity: 308
Merit: 100
--
Dün elime biraz para geçti ve 11.700$ iken bitcoin aldım. Alırken biraz pahalı aldığımı düşünüyordum ama nasıl olsa uzun vadeli alıyorum sıkıntı olmaz diye kendimi avundurdum. Bugün 13.000$ oldu ve iyi ki beklememişim dedim.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

full member
13k $ ı da geçti btc.Son 2 günde 2500 usd arttı.Çok enteresan sonumuz ne olacak acaba ?

büyük yatırım gruplarıda işin içine girince böyle oldu. bence bu trend daha devam eder 50.000$ olur 2018 içinde
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
13k $ ı da geçti btc.Son 2 günde 2500 usd arttı.Çok enteresan sonumuz ne olacak acaba ?
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Bitcoini öğrenmeyen kalmadı sokaktaki esnaf bile bitcoin diyor çay aldım diyecektim bitcoin ile öderim ama fee senden Cheesy ahahah sonra bagcılara kadar kovalardı herhalde Smiley
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Sokaktaki simitçi bile bitcoini konuşuyor. Herkes ufakta olsa sisteme dahil olma peşinde. Artması çok normal ve bu artış herkesin işine geliyor. Artışın bir manipulasyon olduğunu düşünmüyorum. Ancak azalma olursa o bir manipulasyon olur panik yaratıp daha çok toplamak için.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
En son tahminimden sonra epey geçti. Güncelliyorum: 13-14 arasını kazasız geçerse 18K diyorum.
* Bu sefer yöntem değiştirdim. Desteksiz sallıyorum.

aynen öyle.. kimle tecrübe paylaşımı yaptıysam şu son bir ayda hepsine çok şişti bence yükselmez daha dedim hala gidiyor. beni dinlemeyip 47000 den alan arkadaşlarım 50 binden sattık bak kar ettik diye yüzüme vuruyorlar dinlememekle. birilerinin canı yanacak ama ne zaman kim bilir o zamana kadar izliyoruz.
Hocam düşüşü felaket olacak. Altcoinler şahlanacak. Tekrar bitcoin 20bin dolara kadar yükselir sonrasında.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
En son tahminimden sonra epey geçti. Güncelliyorum: 13-14 arasını kazasız geçerse 18K diyorum.

aynen öyle.. kimle tecrübe paylaşımı yaptıysam şu son bir ayda hepsine çok şişti bence yükselmez daha dedim hala gidiyor. beni dinlemeyip 47000 den alan arkadaşlarım 50 binden sattık bak kar ettik diye yüzüme vuruyorlar dinlememekle. birilerinin canı yanacak ama ne zaman kim bilir o zamana kadar izliyoruz.
member
Activity: 202
Merit: 17

2021 yılında 18.000TL olacak diye noterden onaylatılmıştı yani o kadar uçuk bir tahmindi ki... üstünden 6 ay geçti 50k aşıldıSmiley
full member
15k olmadan artış durmayacak yerli borsalarda 60.000 tl olur yakında birde dolarda artarsa yine tekrardan 62 bin fln olur
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Agam bizimle kafa buluyor. 13k ya dayandı. valla artık 20de olur 50de bu. Resmen millet btc ether almak icin kavga ediyor. Oluk oluk nakit akıyor turk borsaları bile kilitlendi artık yogunlugu karsılayamıyor.
Jump to: