Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 319. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 128
Merit: 100
Yine herkez bir dusus beklerken, yeni ATH geldi

yeni ATH yi gorende herkez gibi saldiriyor suan 11600 dolar oldu. ustelik pazar gunu olmasina ragmen. yarin  ise pazartesi ve aybasi , maas gunu vs vs..

full member
Activity: 1176
Merit: 159
ATH!!!!

tr borsalarında fark 150$ alım fırsatı var..
full member
Activity: 350
Şuan itibariyle  11k usd de ve tr borsaları haftasonu azizliğine uğrayıp parasızlıktan 45bin türk lirasında takılıyor.Eğer pazartesi gününe kadar btc bu seviyelerde takılırsa yada yükselirse pazartesi mesai saatinin açılmasıyla ve eft işlemleriyle bizim yerli borsalarımız yeni rekorlara koşar ve yeniden kilitlenirler.Btc düşerse zaten sıkıntı yok.

Katılıyorum eftler açıldığı gibi haftasonu da btc artışı devam ederse çok yüksek bir artış görebiliriz borsalarda. 50 bini bile bulabilir, btc duracağa benzemiyor zira.
member
Activity: 124
Merit: 10
Şuan itibariyle  11k usd de ve tr borsaları haftasonu azizliğine uğrayıp parasızlıktan 45bin türk lirasında takılıyor.Eğer pazartesi gününe kadar btc bu seviyelerde takılırsa yada yükselirse pazartesi mesai saatinin açılmasıyla ve eft işlemleriyle bizim yerli borsalarımız yeni rekorlara koşar ve yeniden kilitlenirler.Btc düşerse zaten sıkıntı yok.
full member
tr borsaları ile global arasındaki fark bayağı azaldı sadece 500$ kaldı haftasonu olmasıyla alakalı sanırım ben alım yaptım mecbur trene binmek lazım hemde tr borsaları çok agresif bu aralar bir anda yine 50 bine çıkabilir.

bitcoin 11.000$ yaptı şu bir tane herif vardı sene sonu 14.000$ diyen aralık ayında bence oralara gelicektir herhangi bir düşüşte çıkma şansın oluyor ama yükselince trene bir daha binemiyorsun kötü oluyor.
full member
Merit: 110
9.600 - 10.200 arası seyrediyordu. Hatta bana kalsa 3 4 tane önemli olumsuz haber var. Düşmesi bile lazımdı , Rusyadan gelen açıklama , coinbase v.s..  biz sattık 10.700 e fırladı . Üzdün bizi namıssız , insan bi haber verir bi hissettirir.

BTC her zaman bu şekilde hareket eder. Pump dump olayı sürekli gerçekleşir, bunu yakalayıp alım satımı ona göre gerçekleştirirsen geçimini bile bu şekilde sağlayabilirsin Smiley
member
Activity: 213
Merit: 11
9.600 - 10.200 arası seyrediyordu. Hatta bana kalsa 3 4 tane önemli olumsuz haber var. Düşmesi bile lazımdı , Rusyadan gelen açıklama , coinbase v.s..  biz sattık 10.700 e fırladı . Üzdün bizi namıssız , insan bi haber verir bi hissettirir.
full member
Düşüyor mu ne oluyor diye düşünürken bitcoin yine yatırımcısını üzmedi ve 10 300 dolar seviyelerine geldi tekrar. BTC'den sağlam bir düşüş bekleyenler daha çok bekleyecek gibi duruyor Smiley
full member
Activity: 406
Merit: 189
valla enseyi o kadar karartmaya gerek yok, hepi topu fiyat 1 hafta önceki yerine gelmiş. daha gidecek çok yolumuz var. belkide şov yeni başlıyor.

edit 10k üstüne atmış  bile fiyat
full member
Merit: 171
Bir anda 2000 dolar düşüyor sonra bir anda 600-700 dolar artıyor, elinde güzel para bulunduran insanlar al satla çok iyi paralar kazanıyordur eminim, bizde izliyoruz çaresiz
newbie
Activity: 26
Merit: 0
ferhat1242 hack mack dedin bizi de korkuttun ufak da olsa zarardan çıkarttın. neyse bu işin doğasında spekülasyon var diyip yolumuza bakalım.
full member
halen 43.500 lira yani 11.000$ bence kimsenin arbitraj fln yaptığı yok 1700$ fark var önceden 100$ fln fark olurdu %20 yüksek fiyat kabul edilebilir değil. değerine alış emirleri girilse bal gibide fiyat normale gelir almayın bu fiyatlardan.
full member
Merit: 110
Bitcoinin tek başına fırlayışından sonra top yekün bir düşüş başladı, sebebini tam olarak açıklayabilecek birileri olursa çok memnun olurum arkadaşlar.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Yine 2013 senaryosuna geri döndük , geçmiş olsun herkese.

2013 senaryosu nedir tam olarak büyük ve uzun süreli bir dump mı ?

Evet , ama kesin bişi demiyim YTD.Ozamanlarda hack olayları ile bitirdiler btc yi bakalım bu sefer de aynı numara ile mi bitirecekler.Aslında aynı numaraya başlamışlar bile , blockchain.info hacklendi diyo bazıları.

hocam senin yorumlarını okurken satıp satmadığını hemen anlıyorum Grin

Cheesy Ben satmadım daha hocam bakalım bir kere girdik zor çıkacağız galiba ..

Her ay birseyler cikiyor merak etmeyin. surekli fiyati biyere cikarmak icin pompalamasyon haberler ardindan fiyati asagi cekmek icin baska haberler.. Sahsen ben bu duruma alistim.
full member
Activity: 224
All I want is a new CLEAN page for just to live!
İyi çalışmalar, Cümleten selam ve Günaydın herkese. 2015'ten bu yana bitcoin ile ilgili tüm alım-satım/madencilik gibi işlem yapmayı bırakmışım çünkü 200 dolar arasında fiyatı seyrediyordu ve kasmak için uğraşmaya değmez diye düşünüyordum  Roll Eyes Ama şimdi fikrim değişti ve tekrardan atılmaya karar verdim. Eski hesaplarıma baktığımda 21 dolarlık bir btc kalmış blockchain walletimde.  Önceden XMR kasıyordum ve 5.98 civarında XMR birikmişim kalmış wallet de ben bu XMR yi TRY e çevirince 4 bin TL küsuratıyla bir meblağ veriyor. Sizce bu XMR leri bitcoin'e mi çevireyim? Yoksa hiç dokunmayıp yükselmesini mi bekleyeyim XMR'nin ? 2015'ten bu yana baya şey değiştiği için riske atmak istemiyorum piyasayı yakından takip eden sizlere o yüzden sormak istiyorum! Bu Moneroları bekletmek mi daha mantıklı herhangi bir fiyat artışına denk gelebilir miyim? Yoksa fiyatı düşecek mi, direkt BTC ye çevirip öyle mi bekletsem? Ne yapsam karar veremedim bana karar vermemde yardımcı olur musunuz?

Saygılarımla değerli kardeşlerim, ağabeylerim!   
full member
Activity: 602
Dolar epey yükseldi ve galiba daha da yükselecek, bitcoin yıl başına 10k dolar da girebilir. Ancak bu çalkantılı piyasada en sağlam yatırım bence şuan için altın.
full member
Activity: 201
Proof-of-Asset Protocol
dünkü ani düşüşün en büyük nedeni abd hükümetinin coinbase borsasına açtığı dava ve bunun sonucunda YIL İÇİNDE 20 bin dolardan fazla işlem yapan tüm amerikalıların detaylı işlem bilgilerini (kimlik bilgileri, hangi günler bu işlemleri yaptığı, HANGİ CÜZDANLARA gönderildiği, vs vs) almaya hak kazanması neden oldu. bir çok insan nedenin bu oldugunu düşünüyor sizce?
abddeki vergi cezası bize çok uzak olsada en azından filmlerden vesaire  ne kadar  önemli oldugunu hepimiz biliyoruz sanırım..bunu diger ulkelerde izlerse o zaman izlenilmesi zor olan(imkansız demiyorum)  kripto paraların önü dahada açılacak gibi..
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange

Evet , ama kesin bişi demiyim YTD.Ozamanlarda hack olayları ile bitirdiler btc yi bakalım bu sefer de aynı numara ile mi bitirecekler.Aslında aynı numaraya başlamışlar bile , blockchain.info hacklendi diyo bazıları.

Cheesy Ben satmadım daha hocam bakalım bir kere girdik zor çıkacağız galiba ..
full member

sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
10Bin USD geçtiğim zaman heran düşüş yaşanabilir eliniz tetikte olsun demiştim. Birisi gülmüştü Cheesy BTC çıkarken herşey çok güzel, en iyi yatırım yeri BTC diyorsunuz, BTC düşerken aha gene 2013 senaryosuna döncez diyosunuz Cheesy

Arkadaş bu sistemin adı Bitcoin. Senelerdir 10 puan yükselir, 5 puan düşer. Ama sürekli yükselir yeni rekorlar kırar. Tabiki garantisi yok Bitcoin'in. Yarın ABD yasakladım dese, Rusya yasakladım dese, Çin yasakladım dese BTC'nin kariyeri biter.

Kumarhane gibi düşünün, kumarhanede herzaman kasa kazanır. Burdada herzaman borsalar kazanıyor, biz herzaman ya kaybeden ya da az kazanan taraf oluyoruz. Kaybeden aç gözlülükten kaybediyor, kazanan ise tecrübeden kazanıyor.

Heyecan yapmayın, kendinize iyi bakın.
Jump to: