Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 339. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
bch  furyası böylece başlamadan bitiyor sanırım.  borsaya gönderilen 25 K  btc de işe yaramadı.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Chicago Vadeli İşlemler Borsası CME Grubunun ardından İngiltere'nin en büyük serbest fonlarından biri olan Man Grubu da BitCoin ve KriptoPara işlemlerine başlayacağını açıkladı.

https://www.reuters.com/article/us-investment-summit-man-group/man-group-says-bitcoin-futures-would-draw-it-toward-cryptocurrencies-idUSKBN1DE232
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
zaten madenciliğin yasaklanması neden fiyatı dusursun ki tam tersi olması gerekmez miydi?
tamam zorluk değişmeyecek ama piyasaya yeni cıkan bitcoin miktarı cok buyuk ölçüde azalacak.
zaten çin de birşeyin bu kadar uzun yasaklanmadan durması bile mucize bana göre.
adamlarda bazı aktörlerin filmleri bile yasaklı.(google facebook twitterdan instagramdan bahsetmeyecegim bile)
full member
Activity: 588
Merit: 104
Gene beklenenin aksine fiyat aşırı düşmedi. Haftasonu bitince fiyat toparlandı. Bence cuma cumartesiye kadar 7000 in üzerini görürüz sonra hafta sonu tekrar dumplarlar.
full member
çini bu saatten sonra kim takar? çinden gelen olumsuz haberler etkilemez artık. düzetmede gerçekleşti bence 2 kere alım fırsatı verdi 5000 e kadar düşüş bekleseydim dahi 5400 iken alım yapardım garanti olsun diye. en dipten alıp en yüksekten satmak herkese nasip olmaz diye düşünüyorum çoğunlukta öyle yaptı o yüzden 5000 gelmeden geri döndü.
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
btc nin 5000 civarında bir dip yapması daha gerekiyor, eski ath civarlarında yani. sanki bu düzeltme doğru düzgün bir düzeltme gibi gelmedi bana.

buna inanarak yüklü bch alımı yaptım ama bakalım nasıl gelişecek olaylar. p&d coini falan dense de roger ver öyle boş beleş bir adam değil. piyasada çok fazla küfür edilse de bitcoinin bugün bu fiyatlarda olmasını sağlayan en baba manipülatörlerden birisi de roger ver'dir, yani aynı geminin yolcusu aslında:) o yüzden sanmam ki arkasında bu kadar durduğu bir projeyi böyle basitçe bir p&d haline getirip itibarını iki paralık etsin. bence sırf bu algıyı kırmak için bile olsa yeni bi alım dalgası gelecektir. bu da btc'nin 5000 civarında yapacağı ikinci dip noktanın tetikleyici spekülasyonu olur büyük ihtimal.

sonra alırız btc mizi 10k'ya doğru gideriz sanırım. yani umuyorum.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
Çin'in bitcoin üzerindeki egemenlik kurma sevdası bu piyasa trilyon dolarlara yükselmeden bitmeyecek. Şimdi de madenciliği yasaklamışlar. Bitcoin'i artık eskisi gibi ani düşüşler getiremeselerde iyi bir bıkkınlık sağlayacaklar yatırımcılara zaten düşük olan hashrate daha da düşecek. Bunun fiyata etkisini siz hesaplayın.
japonya sağlam gelmeye hazırlanıyor 2018de belki bu durum çin tekelini bozabilir.
full member
Activity: 135
Merit: 101
evet son gelen haberler çin in madenciliği yasakladığı yönünde ama bunun önüne nasıl geçecekler bilemiyorum. son 6 aydır inanılmaz  haberler geliyor. bi bakıyorsun füzeler havada bi bakıyorsun etraf kan kırmızı. biraz daha düşer gibi geliyor BTC ama yükselişini durduramayacaklar .
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Çin'in bitcoin üzerindeki egemenlik kurma sevdası bu piyasa trilyon dolarlara yükselmeden bitmeyecek. Şimdi de madenciliği yasaklamışlar. Bitcoin'i artık eskisi gibi ani düşüşler getiremeselerde iyi bir bıkkınlık sağlayacaklar yatırımcılara zaten düşük olan hashrate daha da düşecek. Bunun fiyata etkisini siz hesaplayın.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Ben biraz daha düşüşe geçeceğine inanıyorum sonrasında yükselişe geçecektir. Kasım sonlarına düşük girecek aralıkta çıkacak yeni yıla 8 k ile gireceğini düşünüyorum Bitcoinin.
full member
ay sonuna doğru btc artışa geçer yine 2017 yılı bu şekilde geçti 24 kasıma kadar ne olucaksa olur sonra yükselişe geçer
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Bu spekulasyonlarla bch sakin almayin ve buna ortak olmayin derim, boga piyasasini bitirip tatile cikmak istiyorda olabilirler ancak ilgi devam eder bitcoin alimi surerse bir dalga daha gelir o zaman tatil planlarini 20.000 dolar seviyelerine ertelemek durumunda kalabilirler.

Ne olursa olsun bu durum paranin altcoinlere akmasina ve altlarin cosmasina neden olacaktir. Para her turlu kripto paralara akacaktir. Gelecek burada.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
Bende bir miktar yatırım yapmak istiyordum ama sizce kasım sonuna kadar beklemek doğru bi kararmı olur?
member
Activity: 124
Merit: 10
bch tehlikesi o manyakların elindeki btc miktarını düşününce uzun süre geçmeyebilir.Fakat geçen pump ve dumb ta aniden dağıldılar.  Btc nin dirayetli bir şekilde yola devam etmesi gerekecek.5500 usd iyi bir düzeltmeydi.Forumda, twitterda herkes yeniden bir 5k düzeltme beklentisi içerisinde ama btc nin görevi bizi hep şaşırtmak oluyor.
full member
Activity: 214
Merit: 100
Bitcoin Cash tehlikesi daha geçmedi. Bu savaş biraz daha sürer. İlk yükseliş ile hemen gaza gelmemek lazım. Bitcoin Cash'in biraz daha düşmesi, bir iki tane flash dump daha yaşaması lazım ve her dump ile fiyatın daha düşük seviyede kalması lazım. Ancak ondan sonra insanların Bitcoin Cash'e güvenleri sarsılır.
full member
Activity: 602
Merit: 122

Bitcoin wallet client'larından biri yeni bir coin değil, bitcoin unlimited gibi cash'i destekliyor.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
BCH bu saatten sonra girmek çok tehlikeli olur.
BTC   için herkes 5k seviyelerini bekliyor, en azından bir ay rolantiye alırsa altlardan para kazanmaya başlayabilir insanlar.

btc balon değil ama hızlı yükselişler btc yi balon haline getirebilir, örneğin bir anda 10 bin dolar olmasını bekleyen arkadaşlar vardı, bu btc ye zarar verir, balonu patlatırlar anında:) herkes zarar görür  bu nedenle iki ileri bir geri yapması her zaman iyidir. 
full member
Activity: 252
The future is your Genome
Alım fırsatı verdikten sonra bitcoin tekrar yükselmeye başladı bakalım yıl başına kadar yükselişini sürdürebilecek mi.Genellikle sonbahar-kış aylarında bitcoin yükselir.Bu sefer yine bunu gerçekleştirirse bitcoin,yılbaşonda 10 bin dolar seviyelerini bile görebilir.
full member
Activity: 252
Bitcoinin artık biraz düşmesi lazım. Düşmesi lazım ki altcoinler biraz yükselsin. Piyasa hareketlenmeli. Böyle gitmez yoksa. Üzerine ölü toprağı serilmiş gibi duruyor altcoinler. Bitcoin 5200 dolar seviyesine kadar düşmeli 3-4 hafta içinde.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bence artık bitcoine geçiş başlar veya belli bir süre bu seviyelerde gezer altlar biraz yükselir.
Jump to: