Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 340. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
asyalılar uyanınca ben yeni bir bitcoin cash rallisi bekliyorum.
0.2 yi kırarsa tekrardan 0.30 görülebilir.
hiçbir hamle yapacak mıyım.bitcoinim olsa boşta sanırım yapardım.
yinede soyleyelim yatırım tavsiyesi değildir sadce bir fikirdir.

artsa bile artık ulan şimdi çakılacak diye psikoza girer millet Cheesy 2k bile olmadan dump olur
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
asyalılar uyanınca ben yeni bir bitcoin cash rallisi bekliyorum.
0.2 yi kırarsa tekrardan 0.30 görülebilir.
hiçbir hamle yapacak mıyım.bitcoinim olsa boşta sanırım yapardım.
yinede soyleyelim yatırım tavsiyesi değildir sadce bir fikirdir.
full member
member
Activity: 124
Merit: 10
bence bch belasından sonra iyi yol kat ediyor. 6k nın üzerine çıkması btc topluluğunun ayrılıkçı madencilere rağmen btc ye olan inancını gösteriyor.5600 dolar güzel bir düzeltme oldu.Daha da düşer bu diye bekledim az biraz aldım.Ama bilemiyoruz işte.Zorlu ama güzel bir yolumuz var.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
Selam arkadaşlar. Aylardır btc fiyatlarını excellere not alıyorum. kayınpederin 25,000 tl si vardı (başka da varlığı yok) dedi ki risk almaktan çekinme istediğin ürüne yatır. ben de btc aldım 2 günde 1000 tl kazandık. dedim ki çıkalım tüm yumurtalar bir sepete konmaz, en azından 2bin 3 bin tl gibi btc al batarsa üzülmeyelim. ısrarla kalsın dedi daha çok kazanma hırsıyla şimdi ise 2000 TL kadar zarardayız. yine de sorumluluğu kendimde hissediyorum ama zararın neresinden dönersek kardır demek de istemiyorum, çünkü btc de gelecek görüyorum. ana parayı kurtarmak için btc nin 28,850 tl olması gerekli. arzı sabit bir ürüne bu kadar çok talep varken fiyatı artmalı diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? 28,850 tl zor mu ?

Daha kaç gün oldu ki 30.000'de düşeli? Elbette sizin zararınızı çıkaracaktır, üstüne de kar koyacaktır. Eğer yumurtaların tümünü tek sepette tutmak istemiyorsanız (ki bence de mantıklı olan budur) altcoinlere yönelmenizi tavsiye ederim. Önce zarardan kurtulmayı ve bir miktar kar etmeyi bekleyin. BTC'nin tekrar düşmeye başlayacağnı düşündüğünüz bir yerdeyken paranın bir kısmını güvendiğiniz altcoinlere geçirin. Forumda birçok insan Ethereum'dan güçlü bir sıçrama bekliyor.

Neticei kelam, forumun en huzurluları sanırım holder'lardır. O yüzden sabredin ve zararına satmayın, sonra ise bir kısım varlığınız ile altcoinlere geçerek riski dağıtabilirsiniz.
legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
Selam arkadaşlar. Aylardır btc fiyatlarını excellere not alıyorum. kayınpederin 25,000 tl si vardı (başka da varlığı yok) dedi ki risk almaktan çekinme istediğin ürüne yatır. ben de btc aldım 2 günde 1000 tl kazandık. dedim ki çıkalım tüm yumurtalar bir sepete konmaz, en azından 2bin 3 bin tl gibi btc al batarsa üzülmeyelim. ısrarla kalsın dedi daha çok kazanma hırsıyla şimdi ise 2000 TL kadar zarardayız. yine de sorumluluğu kendimde hissediyorum ama zararın neresinden dönersek kardır demek de istemiyorum, çünkü btc de gelecek görüyorum. ana parayı kurtarmak için btc nin 28,850 tl olması gerekli. arzı sabit bir ürüne bu kadar çok talep varken fiyatı artmalı diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? 28,850 tl zor mu ?
eğer o paraya acil ihtiyacınız yoksa zararına sakın bozdurmayın bitcoin tekrardan 30.000 TL seviyelerine gelecektir
full member
Activity: 532
Merit: 102
5500 lere düşüşten sonra hızlı toparladı 6600 seviyelerine ama bence çok düşük seviyelere inmedi Bitcoin daha da düşmesi gerekliydi şuanki olayı tahmin edemiyorum yeniden düşmesini bekliyorum. 4700 civarlarına.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
5800 ve 6050 den full mallandik,

bu konuda emegi gecen Ver ve Jihan abimize tesekkuru bir borc bilip, calismalarinin devami dilerim.

Keep up the good work Ver and Jihan.
full member

sabret 30k bile gelir kısa zamanda
newbie
Activity: 26
Merit: 0
full member
Activity: 602
Merit: 122
Hala bitcoinin hantallığı yüzünden tercih edilmeyeceği öleceği düşüncesinde insanlar var, eğer bu tez doğru olsaydı bitcoinin çoktan ölmüş olması gerekirdi, bitcoinden 10 kat daha hızlı confirmasyon alan altcoinler yıllardır piyasada var ama bitcoin hiç bir zaman bu altcoinlerin gerisinde kalmadı cashe'e bel bağlayıp bitcoini tahtından edecek kafasında adamlar bakalım ne zaman kafalarını duvarlara vuracak.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
2 gundur Btc yi dusurmek icin neler yapmadilar ama  bir gunde toparlayacak gibi. Bankalar acildigi gibi para bitcoine akti satan sattigiyla kalir artik. Piyasa hala doygunluga ulasmadi. Coinbase de birgunde 100.000 hesap acilacak seviyedeyiz deli gibi alimlar var hedef iki sen icinde 40.000 dolar. Buradan kendisini bitcoinin efendisi ilan eden Bitcoin cashcilara sesleniyorum insanlari istedikleri gibi yonlendireceklerini sanmayin sayin holderler kimse 25.000-50.000 btc ile dump hayali kurmasin şaşı kalır. Sattiklarinida tepeden toplamak zorunda kalabilir.

Son bir not insan lar bitcoin casha yuklenince gorduk hızını saatlerce islemi onaylanmayanlar olmus. Bitcoindeki volume hacim casha kaysa demek toptan sistem cokecek.
full member
altlardaki yeşillerin kırmızıya dönmesi bir iki gün sürer kırmızıya dönüncede para btcye akar btc 7k kadar artabilir bu hafta sonrasında tekrar biraz salacağını düşünüyorum ama 6k altına inmez artık.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Çarşamba hafta başından sonra iki gün geçmesi anlamında mı yoksa Çarşamba günü bir şey var da ben mi kaçırdım? Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Cuma gunu bankalarin kapanmasi ile dumpculuk oyunu oynayanlar pazartesi kabusuna uyanmak uzere. Zira alim firsati bekleyenler simdiden bitcoine saldirmaya basladi.

Tipik pazartesi atraksiyonu. Bence btc almak isteyenler çarsambayi beklesinler zira bu fiyatta cok tutnacagini zannetmiyorum. Ytd.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Cuma gunu bankalarin kapanmasi ile dumpculuk oyunu oynayanlar pazartesi kabusuna uyanmak uzere. Zira alim firsati bekleyenler simdiden bitcoine saldirmaya basladi.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Hay alp ışığınıza

Niye sinirlendiniz hocam  Grin Paylaştığı bazı bilgiler saçmada olsa yeni başlayanlar için gerçekten büyük bir fırsat.Bitcoinin bu düşüşü çok geçmeden duracaktır bana göre hatta yıl başına 7500 dolar seviyelerinde olmasını bekliyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Pazar gününü uzun bir aradan sonra piyasayı takip etmeden sıradan bir insan gibi geçirdim. Fiyat grafiğine bakıyorum ve 5400 ler görülmüş orda bir " V " yapmış. Birileri yukardan sağlam sort girmişe benziyor. Daha nerelere kadar dip yapar ? Zaten her yükselişin bir inişi olur sanırım kaç aydır btc nin hafta üstüne hafta da ATh lerini yılbaşına kadar dip üstüne diplerle dengeleyecek piyasa..
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Hay alp ışığınıza
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
alp ışık bir haber attı bch cash ile ilgili anladığım kadarı ile bu defa da bch yarın fork yapacak ve beleş coin dağıtacak Shocked

fiyatı arttırmak için yapmadıkları numara kalmadı

Beleş coin dağıtılmayacak, her hard fork havadan coin demek değildir.

coluk cocuk iste, cok dikkate alma kardesim..
Jump to: