Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 342. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Bugünkü izlenimde bitcoinin baskınlığı düştükçe Bitcoin Cashınki artıyor. Ama diğer altcoinlerde pek bir yukarı hareket olmuyor. Eğer bitcoin bir kaç puan daha aşağı yönlü giderse altlara da yansıyabilir. Kestirmesi çok güç.

Yansıması nasıl olacak ? Düşüş mü getirecek yoksa bitcoin cinsinden yükseliş mi? Eğer düşüşse yandık demek oluyor. Hem bitcoin yükseldiğinde düştü piyasa hem de bitcoin düştüğünde düşerse iyice dibi boylamış oluruz.
sr. member
Activity: 359
Bitcoin son 1.5-2 ay içerisinde çok hızlı değer kazandı ben de bitcoinin kısa zamanda daha da aşağı, 4500 leri görebileceğini düşünenlerdenim.

O değil de ben 0.04 seviyelerindeyken neden eth de margin buy işlemi açmadım ona yanıyorum. Btc nin düşüşe geçeceği belliydi, yatırımcıların tercih edeceği ilk coinlerden biri,  hatta en başı çeken eth olacaktı. Bunu bile bile resmen basiretim bağlandı. Eth nin değeri btc nin bu düşüşünde yüzde 25 arttı, 25x margin buy işlemi ile çok iyi bir kar yapma fırsatını kaçırdım, sağlık olsun ne diyelim...

full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Gerçekten şaka gibi bir artış yaşadı bitcoincash insan düşeceğini bilsede almadığına üzülüyor ya benim aldığım altcoinlerin hepsi kıpkırmızıyken şu bitcoincashin grafiğine bakıp iç geçirmemek elde değil maalesef.
full member
Activity: 252
Benim beklentim bu btc cash macerası çok uzun sürmeyecektir. Çin'in icoları yasaklaması gibi düşük bir etki yaratacaktır ve btc cash tekrar sahneden silinecektir.

BTC yıl sonu fiyat tahminin hala sabit ; 6500 dolar.
Ben de uzun soluklu olacağını düşünmüyorum silinecektir piyasadan.Umarım öyle de olur çünkü piyasayı berbat hale getirdiler.
full member
Activity: 350
Merit: 171
Benim beklentim bu btc cash macerası çok uzun sürmeyecektir. Çin'in icoları yasaklaması gibi düşük bir etki yaratacaktır ve btc cash tekrar sahneden silinecektir.

BTC yıl sonu fiyat tahminin hala sabit ; 6500 dolar.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Şimdi de BCC spekülasyonuyla insanları kandırıp paralarını toplayacaklar. Bu tip kişiler kripto para piyasasına aşırı zarar veriyor. 2 günde 6 kat arttı şaka gibi.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
"Also, let's not forget Satoshi can dump 1 million BTC or 1 million BCH. :)One coin follows his original vision, one does not."

Michael Matthews adlı bir kullanıcının attığı tweet 10 saat süren btc transfer işlemlerinde süre uzarsa ve bu şekilde bu sorunlara çözüm bulunamazsa ltc bu bch btc kargaşasında iyi fiyatlanabilir. En çok sevdiğim ve takip ettiğim bir coindir.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
segwit2x grubunun işleri bunlar hep. sadece pompa ile nereye kadar artabilir bitcoin cash? bir yerde dump gelir btc de iyice düştüğü için para ya btcye geçecek ya altlara. bitcoin 7000$ olana kadar bir güzel gelişme haber olay vs yaşadı. sadece pompa ile bir yere kadar para fln yatırmayın cashe sakın yanarsınız.
sr. member
Activity: 574
şu dönem kendimce yapılacak en mantıklı hareketi yapıp btcden çıktım. ne tether ne tl butun bitcoin yatırımımı ethereum ve litecoin arasında bölüştürdüm. uzun bir sure piyasayı sadece izlemeyi düşünüyorum.

keşke tether yada liraya geçseymişsin. bch hariç tüm coinler fiat bazında düşüşteler
full member
Activity: 252
Bitcoinde beklenen düşüş başladı bitcoinden segwit iptali ile çıkanlar karlı çıktı fakat ben paramı biraz daha tutayım diyenler zarar etmemek için bir sonraki bitcoin pumpını beklemek zorunda.
sr. member
Activity: 357
şu dönem kendimce yapılacak en mantıklı hareketi yapıp btcden çıktım. ne tether ne tl butun bitcoin yatırımımı ethereum ve litecoin arasında bölüştürdüm. uzun bir sure piyasayı sadece izlemeyi düşünüyorum.
full member
Activity: 434
Merit: 107
anlaşılan o ki birçok madenci segwit 2 ye zorlamak için cihazları kapattı. yüzbin bekleyen işlem var.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Bugünkü izlenimde bitcoinin baskınlığı düştükçe Bitcoin Cashınki artıyor. Ama diğer altcoinlerde pek bir yukarı hareket olmuyor. Eğer bitcoin bir kaç puan daha aşağı yönlü giderse altlara da yansıyabilir. Kestirmesi çok güç.

full member
Activity: 224
Ve bitcoin düşüşler yaşamaya başladı şuan herkes yatırım yapmaya korkuyor coinleri dolara çektiler.Bu yakın zamanda alt coinlere yarayacaktır.
full member
Activity: 344
Merit: 134
BCH ın yeni BTC olacağını düşünüyorlar sanırım.

bense piyasaya baktığımda i see dead people  Wink
full member
Activity: 1176
Merit: 159
btc cash 1150$ oldu valla bu defa işler karışık görünüyor. bu süreçte bch cash'in ne yapacağıda önemli artık umarım yine 500$ seviyelerine geriler. yatırımcı bitcoini tutar bırakmaz diye diye birşey yok. nerde ekmek varsa oraya koşar beklediğimden hızlı düşüş oluyor şuan. bakalım ne olucak bu işin sonu.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bence 4000 doların altına düşmesi bitcoinin sonunun başlangıcı olur. Hele bu zamanda büyük risk görüyorum. Bu kadar düşmanı varken fiyatını iyi korumalı.yine de yatırım tavsiyesi olarak bakmayın.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Bu kadar popüler olmuşken 4000$'ın altını göreceğini sanmıyorum. Defalarca 100$ 500$ bekleyenler oldu. Yine  göremeyecekler o seviyeleri. Ben 4000$ olsun alabildiğim kadar alırım diye düşünüyorsam inanın böyle düşünen çok kişi var. Bu yüzden yine yukarı hareket olacaktır.

YTD
hero member
Activity: 661
Merit: 509
gecen sene de bu zamanlarda 600 dolardi , o zaman 600 dolara dusmeli.

hatta 600 lira olsun bizim olsun.

geçen sene 600 dolardayken yarılanmadan önceydi. yarılanma sonrası 600'de kalmayacağı o kadar söylendi.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
gecen sene de bu zamanlarda 600 dolardi , o zaman 600 dolara dusmeli.

hatta 600 lira olsun bizim olsun.

ytd.
Jump to: