Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 341. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
roger yine btc satışı yapıyor adam varını yoğunu bu işe döktü yine bcc pompası geliyor hazır olun yine başarısız olucak ama..
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
alp ışık bir haber attı bch cash ile ilgili anladığım kadarı ile bu defa da bch yarın fork yapacak ve beleş coin dağıtacak Shocked

fiyatı arttırmak için yapmadıkları numara kalmadı

Beleş coin dağıtılmayacak, her hard fork havadan coin demek değildir.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
BTC/USD ve BCC/BTC arasında eşzamanlı olarak yüksek hacimle oyun oynadılar. bcc/btc üzerinden bcc toplayıp sonra btc/usd fiyatını düşürmek mi dersiniz, bcc/btc üzerinden bcc satıp btc/usd üzerinden btc almak mı dersiniz, oyunlar oyunlar... Bu akşam da ETH/BTC için Bittrex'te (poloniex'teki fiyata göre %0.5-%1 daha fazlasına) alım emri duvarları koydular, belki 1000 BTC'lik ETH almışlardır.

Ben açıkçası ekran başından pek ayrılamadım, sağlıklı ve hızlı kararlar almak zor. Smiley "Birileri" iyi para kazanırken birileri sağlam kaybetti.

Bu tweet her şeyi özetliyor aslında. Vitalik burada şöyle demiş: Tebrikler ya. Valla bravo.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Btc bugün madencilerden büyük gol yedi. Hashrate yarıya düştü. BTC değişken zorluk ayarlama yeteneğinin olmamasının cezasını çekiyor. Buradan core ekibinin alacağı ders bir an önce zorluk konusuna el atmak olmalı. Böyle giderse onaylanmayan işlem sayısı iyice şişer. Bu gün bch ta bir kaç işlem yaptım üzülerek söylemek zorundayım ki çatır çatır onaylanıyor işlemler.
Btc de işlem yaptım network e düşmedi daha 3 saat oldu Smiley
full member
Activity: 344
Merit: 134
Btc bugün madencilerden büyük gol yedi. Hashrate yarıya düştü. BTC değişken zorluk ayarlama yeteneğinin olmamasının cezasını çekiyor. Buradan core ekibinin alacağı ders bir an önce zorluk konusuna el atmak olmalı. Böyle giderse onaylanmayan işlem sayısı iyice şişer. Bu gün bch ta bir kaç işlem yaptım üzülerek söylemek zorundayım ki çatır çatır onaylanıyor işlemler.
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
Ben 4500 falan bekliyordum ama 5000 seviyelerinden dönmüş, yine de temkinli olmakta fayda var, margin yapanlar için çok fırsat var ama eskisi gibi gözüm kapalı pozisyon açamıyorum ; )
full member
vitalik denen herif yine twitterdan bitcoin cash için btclerimi bozdum yazmış. blöff yapıyor olabilir. öte yandan ekşide biri 25.000 btc transferi linki atmış daha onaylanmamış ama onaylanınca sahibi btcleri bchye çevirirse işler yine karışabilir. satoshi bi el at allasen ortalık karışık satıver şu bchleri biraz hazır artmışken Grin

O kadar btc si olan adam kalkıp ne yapacagını önceden söylemez.Ya,

-Ya btc leri bozup bcc almıştır ki btc bozup bcc alacağım diyip bcc fiyatını yükseltip yukarıdan çakacaktır.Ya da,
-Nakite geçip btc yi düşürüp dipten almak için --btc satıp bcc alacağım diyordur.

vitalic değilmiş bu roger denen bch destekçisi hatta bch bunun projesi sanırım
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
vitalik denen herif yine twitterdan bitcoin cash için btclerimi bozdum yazmış. blöff yapıyor olabilir. öte yandan ekşide biri 25.000 btc transferi linki atmış daha onaylanmamış ama onaylanınca sahibi btcleri bchye çevirirse işler yine karışabilir. satoshi bi el at allasen ortalık karışık satıver şu bchleri biraz hazır artmışken Grin

O kadar btc si olan adam kalkıp ne yapacagını önceden söylemez.Ya,

-Ya btc leri bozup bcc almıştır ki btc bozup bcc alacağım diyip bcc fiyatını yükseltip yukarıdan çakacaktır.Ya da,
-Nakite geçip btc yi düşürüp dipten almak için --btc satıp bcc alacağım diyordur.
full member
full member
Activity: 672
Merit: 110
150 000 den fazla bekleyen ıslem var daha cok duser bole onaylamazlarsa
full member
Activity: 532
Merit: 102
5500'lere düşüşten sonra gene biraz toparladı BİTCOİN 6200'lerde şuan ama bana göre 1000 dolarlık bir düşüş daha gelecek ardından gene eski konumlarına doğru yolculuğa çıkacaktır.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Gene bir hafta sonu ve gene hazırlığı olmayanların dahil olamayacağı hareketler izliyoruz  Grin Önce bitcoinden bitcoin cashe büyük hacimli geçişler oldu. şimdi tersi hareketler izliyoruz. Bakalım ne kadar sürecek.
full member
bitcoin cash tekrar bastırıyor ama 1000$ dump oldu bir kere korkuyu saldı tekrar artsa bile yüksekten alan parasını alıp kaçar artık bakalım ne olucak bu işin sonu bütün parayı bastık bitcoine
full member
istediğim düzetme gerçekleşti dip fiyattan full btc aldım sonra artmaya başladı Cheesy Cheesy Cheesy

bitcoin cash de patlamış an itibari ile iş bitti. yeni bir fork haberi atarlar ortaya bitcoin yeniden rekor kırar.

Dip burası mıymış? Bir işaret, çentik falan baktım ama bir şey göremedim.
Yine de bir işaret koyalım ama arkadan gelenlere bir hayrımız olsun.

2500$ düştü yani beklenen %33 düzeltme gerçekleşti daha düşeceğini hiç sanmıyorum heleki btc cash patladıktan sonra 20 dakkada yerle bir oldu
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
istediğim düzetme gerçekleşti dip fiyattan full btc aldım sonra artmaya başladı Cheesy Cheesy Cheesy

bitcoin cash de patlamış an itibari ile iş bitti. yeni bir fork haberi atarlar ortaya bitcoin yeniden rekor kırar.

Dip burası mıymış? Bir işaret, çentik falan baktım ama bir şey göremedim.
Yine de bir işaret koyalım ama arkadan gelenlere bir hayrımız olsun.
full member

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Cash uzerinden yılın vurgunlarından bırı daha yapılacak. Btc ise ne kadar kırılganmıs gormus olduk. Communitysi 5 dk da sattı koca oglanı. Gelecegin etherde oldugunu dusunuyorum.
full member
Activity: 344
Merit: 134
BCH ta tam babasının oğlu. O da 1 saatte 1k dan fazla düşebiliyor. Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bcc canli bombadir.Piyasanin gazina gelip alinmaz.Asil bu olay btc icin tekrar segwiti gündeme getirebilir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Benim beklentim bu btc cash macerası çok uzun sürmeyecektir. Çin'in icoları yasaklaması gibi düşük bir etki yaratacaktır ve btc cash tekrar sahneden silinecektir.

BTC yıl sonu fiyat tahminin hala sabit ; 6500 dolar.
Ben de uzun soluklu olacağını düşünmüyorum silinecektir piyasadan.Umarım öyle de olur çünkü piyasayı berbat hale getirdiler.

Piyasaya saldıkları korkunun etkileri geçince yine herkes Bitcoin'e dönecektir. Önemli olan BCH alanlar yüksekten alım yaparlarsa yazık olacak. Hiç riske girmeye gerek yok. Çin olayında da çoğu kişi Çin çok büyük bir ülke olduğu için korkudan zarar etti. Sonuçta Bitcoin Çin'i yuttu yoluna devam etti. Bu da böyle olacaktır büyük ihtimalle.
Jump to: