Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 349. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
30.000 tl aşırı psikolojik bir rakam sanırım 8k olmadan btc 31k dan alış emri göremeyeceğiz gibi geldi o yüzden yerli borsalarda işlem yaptığım için tekrar girmeye cesaret edemiyorum şuan. düşünce hemen 28k lara salıyor ama artınca 30k olmuyor bir türlü.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bunun çıkışı bir günde inişi olacaktır bence yoksa altcoinlerin sonu demektir.
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Preev kuruna bakacak olursak 7400 dolar seviyelerini geçti bitcoin gerçekten inanması zor geliyor insana ya daha bir yıl önce 1000 doların altındaydı bu bitcoin dediğimiz şey.Bu kadar hızlı çıkması gerçekten muazzam bir olay. Grin
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Son birkaç gündür BTC ve alt coinler top yekün yükselişe geçti. Bunun temel nedenini bilen var mı ? Altcoin yatırımcılarının dolayısıyla benim son birkaç gündür yüzü gülmeye başladı Smiley
büyük ihtimalle büyükler yani balinalar halen BTC de ve piyasanın bu denli hacimlerinden etkilenen küçük yatırımcılar meraklılar. BTC ile işlem yapıp altcoinler ucuz olduğu için onlara küçük dokunuşlar yapıyor.

balinalar sahaya inerse neler olacak heyecanlanıyorum aslında. yeniler (bende dahil) biraz btc almak isteyecek. çünkü gözle görülen bir gerçek vaar artık kralı tahtından edemeyecekler.

coininiz bol olsun. Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 110
Son birkaç gündür BTC ve alt coinler top yekün yükselişe geçti. Bunun temel nedenini bilen var mı ? Altcoin yatırımcılarının dolayısıyla benim son birkaç gündür yüzü gülmeye başladı Smiley
full member
Activity: 350
Merit: 171
Yapılan tahminlerin borsa analizleri kullanılarak yapıldığını görüyorum hala. Bu piyasada bu tahminlerin tutmadığını ve herkesin çok kez haksız çıktığını görmemiş gibisiniz. Çok kırılgan bir piyasa ne olacağını bilmek mümkün değil.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
8k bence 10k dan daha önemli bir direnç 7500 den biranda 8k ya oradan geriye bi salınma ve hedef 10 k

Ytd
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
7000 dolar seviyesi gerçekten bitcoin için tarihi sınırlardan biri bana göre hızlı bir şekilde 7000 doları geçerse bitcoin hemen hemen herkes artık 10 bin dolara alıştırır kendini.

Şuan başlandı konuşulmaya zaten. Herkes inanmaya başladığında geçilecek 10.000$. Ama önce bir düzeltme olsun şöyle herkes bir dökülsün, gözü korksun ondan sonra inananlar toplamaya başlayacak.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
7000 dolar seviyesi gerçekten bitcoin için tarihi sınırlardan biri bana göre hızlı bir şekilde 7000 doları geçerse bitcoin hemen hemen herkes artık 10 bin dolara alıştırır kendini.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bitcoinde butun paranizi tutmanizi onermem grafige bakinca bana yakin bir zamanda birkac ay onceki gibi bir dusus yasanacak gibi geliyor. Umarim altcoinlerde bitcoinle beraber dusmez.
full member
https://bashco.github.io/2x_Countdown/

alp ışıktan segwit2x videosu gelmedi 12 gün kaldı diyor. beleş coin alıcaz mı? borsalar ne yapacak? artık netleşmesi gerek.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Bitcoin iyice uçmuş durumda sanırım bu şekilde devam edecek ve kısa bir sürede 8000 doları bulacaktır hatta segwite kadar daha da artabilir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Durun hele yeni başlıyoruz Smiley
full member
10k icin 2,5k kaldi 2 haftada 2,k daha artabilir ben tldeyim halen kafam karisik bir turlu dusmedi gitti. Segwit 2 konusu net degil ve yaklasti bch cash devamli artiyor btc icin tehdit arz ediyor spekulasyona acik bir ortam var sanki bakalim ne olucak tren indigime daha pisman degilim henuz umarim daha artmaz artik.
full member
Activity: 344
Merit: 134
500. sayfaya hızlı bir giriş olmuş  Cheesy

o zaman ben vereyim haftalık fibo desteklerini olursa nerelere kadar düşüş olabileceği görülsün.

7450 tepe noktasına göre; 5700-4600-3800-3000-1800- ve 100 (bu şaka  Grin)
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Daha nereye kadar yükselecek bu amk coini mahvetti her şeyi ve herkesi. Bu kadar hızlı yükselmesi hiç doğal değil. Düşüş ani ve panik ile olacak. Muaazzam olacak hepimiz ölecez  Grin
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Bitstamp 7500 dolar yeni ATH.
Bitfinex 7447 dolar.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Görüşüm bir kaç defa 7500 ü test eder, eğer geçemezse 5000 e doğru düşüş, geçerse ve tutunursa o zaman 10000 kısa zamanda kaçınılmaz olur. YTD.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Bunu kaçırdım fakat 4500$ - 5000$ arası tekrar alım yapcam. Sonraki hedef belli zaten 10000$. Artık buna emin oldum. 3 kere aynı şeyi yaptı. Umarım ben alınca tekrar yapar da yüzümüz güler.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Dünkü dumptan sonra yine ath ile güne başladık.Bakalım trend ne zaman aşağı dönecek.
Jump to: