Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 353. (Read 1109038 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Artık psikolojik sınır diye bir şey kaldığını sanmıyorum.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bence psikolojik direnç 7500$ civarlari. Ana forumda 7500$ muhabbetleri 1 ay önceden konusuluyordu. Sanirim 7500$ olmadan bu hizli çikiş durmayacak... 10bin dolardan önce 7500$ de güclü bir duzeltme yada 7500$ olarak lanse edip saglam bir duzeltme gelebilir..
full member
Activity: 1176
Merit: 159
daha 2 gün önce 25k olursa acımam satarım diyen ben bugün 27k dan satmadım 6500$ önemli bir seviyeydi açıkçası 6490 dan döner tekrar 6200 fln yapar diyordum ama 6500 de geldi artık 7k gelir bu saatten sonra artmaya devam edecek..
full member
Activity: 344
Merit: 134
alt ların durum iyice vahim hale geldi. normalde btc yükseldiğinde aynı oranda sadece btc/alt paritesi düşerdi. şimdi hem btc/alt hemde alt/usd pariteleri düşüyor. Bu da sanırım paranın btc ye doğru gittiğini gösteriyor. altlardan btc ye giden para fiyatı şişirmeye devam edebilir gibi görünüyor.

ytd
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Doların 3.8278 olduğu da gözden kaçmasın. Dolar düşecek diyen bazı akitler vardı forumda, neyse ki kayboldular artık yazmaya yüzleri yok.
Bitfinex 6592 doları gördü. Yeni zirvemiz hayırlı olsun. Bundan sonra ne olacağını kısa vadede kestirmek çok zor.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
BİTCOİN balon değil ama zorla balon yapıp patlatmaya uğraşıyorlar galiba.
kısa zamanda bu kadar yükseliş  normal değil,  yıl sonuna kadar maksimum 6k da dursa yeter. 10 k filan olmaz inşallah.
elimde 100 btc de olsa böyle bir yükselişi istemem. bu yükseliş hiçte sağlıklı değil,  ani ve çılgın bir dump yerse çok ciddi güven kaybı olur.

çılgın bir dumptan kastınız fiyatın 4000 lere geri düşmesi ise bu çokta çılgın olmaz bana göre. yeni yıla girdiigmizde fiyatı 1000 lerdeydi şu ana kadar %650 arttı. yıl sonu bilançolarında ekonomi sayfaları gene  bu yılın en çok kazandıran yatırım araçları içerisinde bitcoine yer verecek. ciddi güven kaybı olması için bunun çok daha aşşagılarında  yıl başındaki fiyatında altına düşmesi lazım.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
BİTCOİN balon değil ama zorla balon yapıp patlatmaya uğraşıyorlar galiba.
kısa zamanda bu kadar yükseliş  normal değil,  yıl sonuna kadar maksimum 6k da dursa yeter. 10 k filan olmaz inşallah.
elimde 100 btc de olsa böyle bir yükselişi istemem. bu yükseliş hiçte sağlıklı değil,  ani ve çılgın bir dump yerse çok ciddi güven kaybı olur.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Oha ya 6590 oldu, bu hafta 7k olucak galiba.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
son 1 saatte turk borsaları 1200 tl düşerken diğer borsalarda 120 usd artış var.
nasıl bir korelasyon var ben cozemedim.

edit:sanırım ben cache den giriyorum.surekli 502 hataso verip timeout oluyor.fiyat 1000 tl inip cıkıyor her refresh de.
full member
Activity: 344
Merit: 134
5k yı taban yapıp sabitlese yeter  Smiley
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Türk borsalarının primli olduğu döneme hoşgeldiniz Smiley Erişim sıkıntısı yaşanması normal, bir günde aniden oluşuyor alışmak kolay değil.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Artık korkmaya başladım cidden.Bu kadar hızlı düzeltme olmadan yükselmesi ciddi soru işaretleri doğuruyor bende.Heran balon patlayacakmış gibi bir his oluştu bende.

10k ciddi psikolojik bir direnç. Ne olacaksa da oraya kadar bir şey olacağını düşünmüyorum. Ama benzer hisler besliyorum ben de.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Artık korkmaya başladım cidden.Bu kadar hızlı düzeltme olmadan yükselmesi ciddi soru işaretleri doğuruyor bende.Heran balon patlayacakmış gibi bir his oluştu bende.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Bune arkadaş, ath yapıyo, bikaç saat aynı fiyatta kalıyo, sonra tekrar ath, bunun düşeceği falan yok.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
Btc Bitfinex =6492
Dolar          =3,79

Paribu         =27500
Koinim        =27500

Paribu da Koinimde Siteler aşırı yavaş

Vay Maşallah
full member
Activity: 504
Merit: 103
Btc 6500 lere dayandı aksine düşmesini bekliyordum forktan daha sonra yanılttı ama. Segwitte kadar düşmesse segwitten sonrada biraz daha artış göstermesi lazım sonra dumb yemesi lazım
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Tamam artık tamam. Kemerleri çözebilirsiniz, en az 2 ay daha buradayız.
Geçen sen bu zamanlar 900 dolar değil miydi bu meret? x10 mu yapacak?
 Wink

Evet yine ıska. Şimdi diyorum ki soluksuz, 3 vakte kadar 7000. Bakalım bu tutacak mı?
BTC sanal portföy yapacam bu başlığa özel Smiley
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Uzun dönem önce bir miktar bitcoin alıp kenara koyanlar çok güzel kar sağladı.Her anlamda kar dolar olarak bakarsan sürekli artıyor bitcoini zaten forklar uçurmuş durumda.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
46 gün önce 2900$
20 gün önce 4900$
7   gün önce 5400$
bugün 6400$

20 günde bir 2000$ artış 2 haftaya 9000$ fln olabilir.

Kasımda Bitcoin bir başka oluyor diyorlar. 9000 'de olur 10000 'de olur artık. Bu saatten sonra herşeye hazırlıklı olmak lazım beyler. Kemerlerinizi sıkı bağlayın.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
koinimde 25150 tl oldu yarın 26k olur kasım ayı içinde 30k olur gibi gelmeye başladı artık bana..

Bende artık artışın nerede biteceğini kestiremiyorum. Şeytan çık altlardan btc'ye gir diyor ama ona da geç kaldık gibi. Bir ay öncesini bilmek isterdim  Angry

Altlarda öyle bir kilitlendi ki insanlar çıkmak için çok geç de olabilir erken de. Elbet düşecek btc fakat düşüşü de bir başka olay altlar için. Ama x10 yapmıştı çoğu altcoin onun acısı çıkıyor gibi.
Jump to: