Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 350. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Benim tahminim altcoinden bitcoine daha çok kazanırım ümidi ile kaçmaya çalışan coin sehipleri bu hareketlenmede ki payları büyük büyük balinalar küçükleri altcoinde yutacaklar.
bitcoinde çok kazanç yokki hiç bir zaman olmadıda.Bitcoin sığınacak bir liman karagün dostu.Altcoin ler taklalar attırıyor Smiley bu takla aşağımı yukarımı orasıda sizin şansınıza kalmış.Ben geçen bir alta girdim 1 haftada 5x yaptı ama benim hedefim 20x olunca çıkmadım şimdi ne oldu 2x e geri döndü orada takılıyor kendince  Grin bu kan banyosu biterse 20-30x e emin adımlarla devam.
Hocam hangi coin söyleyinde bizde faydalanalım. fiyatın çıkmasına yardımcı oluruz böylece zararı olmaz  Smiley
Hedge almıştım ama şuan 90 cent 1 $ arası geziniyor çıkar çıkmaz kesin birşey söylemiyorum o yüzden uzak durmanızda fayda var Smiley Başkalarının verdiği coinler artarda batarda itibar etmeyiniz sonuçta bendeki şans eseri yükseldi.Monetha aldım 7 centten aşağı düşmez artık diye 5 e düştü.Ha olurda 20 cente çıkarsa 3x yapmış olacak ama btc de 3x yapma olasılığı çok düşük şuan için yatırdığınız para açısından demek istediğim buydu kısacası.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Benim tahminim altcoinden bitcoine daha çok kazanırım ümidi ile kaçmaya çalışan coin sehipleri bu hareketlenmede ki payları büyük büyük balinalar küçükleri altcoinde yutacaklar.
bitcoinde çok kazanç yokki hiç bir zaman olmadıda.Bitcoin sığınacak bir liman karagün dostu.Altcoin ler taklalar attırıyor Smiley bu takla aşağımı yukarımı orasıda sizin şansınıza kalmış.Ben geçen bir alta girdim 1 haftada 5x yaptı ama benim hedefim 20x olunca çıkmadım şimdi ne oldu 2x e geri döndü orada takılıyor kendince  Grin bu kan banyosu biterse 20-30x e emin adımlarla devam.
Hocam hangi coin söyleyinde bizde faydalanalım. fiyatın çıkmasına yardımcı oluruz böylece zararı olmaz  Smiley
sr. member
member
Activity: 70
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Geçen senenin aynısı. Bitcoin gaza bastı. altcoinler dökülüyor. Subat ayında btc frenler altcoin show başlar. Btc 5k üzerinde kalırsa bu sene altcoinden lamboları cekeriz. ÖZellikle Ether için çok uçuk beklentilerim var.

Ağzından bal damlıyor hocam. İnşallah ilkbahar aylarında biraz para kazanırız Altcoinlerden. Kan gölüne dönmüş zaten şuan alt coinler. Aslında şuanda tamda altcoine yatırım yapılacak zaman. Elinde Bitcoini olan fiyata geçmeyip alt coine yatırım yaparsa daha kazançlı çıkabilir bu döngüden. 🤑
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Geçen senenin aynısı. Bitcoin gaza bastı. altcoinler dökülüyor. Subat ayında btc frenler altcoin show başlar. Btc 5k üzerinde kalırsa bu sene altcoinden lamboları cekeriz. ÖZellikle Ether için çok uçuk beklentilerim var.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Umarım düşer biz yanılırız ama düşmesi için büyük bir spekülasyon olması lazım bana göre bitcoin için en iyi seviyeler 4000 arası biraz gezinmesi olur.

18 kasımda segwit iptali ve bitcoin cash ile bitoinin değişimi olabilir diye komplo terorileri gördüm bugün. pek bişi anlamadım esasen bch ile btc nin fiyatını eşitlenebilir yakında veya bir kaos belirsizlik ortamı yaratılacak gibi iddaa'lar vardı  Grin

bitcoin cash'in durmadan artmasıda destekler gibi yakında çıkar kokusu anlayan bize de anlatsın diyeyim
sr. member
Umarım düşer biz yanılırız ama düşmesi için büyük bir spekülasyon olması lazım bana göre bitcoin için en iyi seviyeler 4000 arası biraz gezinmesi olur.
5000 5500 arası iyidir Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 507
sr. member
Arkadaşlar bende düşeceğini düşünüyorum 1 dolarda 1000 dolarda düşse düşecek yani.Düşecek işte arkadaşlar
düşecek Smiley
Bu arada kendi fikrimi söyleyim bitcoin düşecek kesin.Ona göre satın çıkın kan banyosu geliyor.
kan banyosu var arkadaşlar hazır olun.

full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Hocam 7500 dolar ve 10000 dolar sınırı anladımda psikolojik olarak 6666 dolar nasıl bir sınır yani ben bunu çözemedim biraz açıklar mısınız bu rakamı neye göre belirlediniz açıkcası çok merak içindeyim bu konuda. Grin

Eskiler bilir fiyat 666 civarındaysa kesin oralarda uzun uzun takılır. 6666 için de aynı şeyi bekleyebiliriz.

Biraz yeniyim forumda hocam kusura bakmayın o yüzden merakımdan sordum  Smiley Bu arada bitcoin preev kuru bazında tekrardan 7000 doların üstüne çıkmayı başardı bakalım tutunabilecek mi bu seviyelerde.
full member
Activity: 434
Merit: 107
1,5 ay önce koyduğum uçuk emri gerçekleştirip (29.490.-) geri dönmüş gözünü sevdiğim.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
şu başlıkta senden başka düştü düşecek yerlerde sürünecek diyen yok dostum.Kusura bakma buda benim şahsi görüşüm umarım yanlış anlamassın.

Ben de düşeceğini düşünüyorum. Yükseliş bitti veya bitmesine az kaldı. Nakite geçip kârları realize ettik bugün.
full member
ethereum ne zaman fiyata baksam hep aynı yada düşüyor bitcoin nereden nereye geldi eth yerinde sayıyor güya 1000$ olucaktı 450$ olacağına bile inanmıyorum 2017 içinde bence sizde fazla bir beklentiye girmeyin.

ayrıca 25 ekime daha çok var o zamana kadar 5100 e kadar geri çekilme hissediyorum. buralarda 25 ekime kadar tutunamayak gibi

tamamen his.

5900$ den sonra daha fazla artmayacak dedim btclerimi sattım ve alıntıladığım yorumu yaptım. bir iki gün sonra dediğim gibi oldu ve 5100$ yaptı.

bugünde btcleri sattım daha fazla artacağını düşünmediğimden, 6300 e gider dedim. tutar tutmaz ben fikrimi söyledim 6300$ dedim hiçbir zaman yerlerde sürünecek demedim. düzeltme hareketinden sonra tekrar btc alımı yapacağım buradan tekrar 7350 yaparsada aynen btc alırım.

sr. member
Activity: 532
Merit: 251
artık düşüşün başlayacağı kesinleşti nereye kadar düşer acaba 6300 fln sanki
şu başlıkta senden başka düştü düşecek yerlerde sürünecek diyen yok dostum.Kusura bakma buda benim şahsi görüşüm umarım yanlış anlamassın.

ben de yükselişin bittiğini, düşüşün başlayacağını düşünüyorum. hedef 5k

7k cı tayfada burada kan banyocu tayfada burada.Neyse hangi tarafın haklı olduğunu yakın zamanda göreceğiz.

önce 7k, sonra kan banyosu  Grin

7k demiştik görüldü, bakalım kan banyosu gelecek mi Smiley
sr. member
newbie
Activity: 31
Merit: 0
Artık tahmin edilebilmesi imkansız bir hal aldı bitcoin. 5 ay önce 1900 dollar seviyelerindeydi nerelere geldi.
full member
evet evet aynen

100 dolara duser artik ...

600$ birden dump yedi 7000 üzerinde de tutunamıyor destek giderek zayıflıyor 6300 e kdar salabilir. bu benim düşüncem burada herkes kendi düşüncesini söylüyor özgür bir platform isteyen istediği yorumu yapabilir. abartı bir yorumda da bulunduğumu düşünmüyorum açıkçası.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
evet evet aynen

100 dolara duser artik ...

full member
Jump to: