Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 352. (Read 1109038 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ve 7000 usd geçildi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Soluğu 7400 lerde alacağız heralde Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
6988 $

bir ATH daha.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bu hızlı artış adamın psikolojisini bozuyor , genel kanı bir düşüşün geleceği fiyatın şuan yüksek olduğuydu sanırım bitcoin herkesi şaşırttı , elimde nakit var alayım mı almayayım mı derken bitcoin çok hızlı yükseliyor alamıyorum,  birde yerel borsalar uluslararası borsalar arası fark 2000 tl lere kadar çıkıyor bu da olacak iş değil !
full member
Activity: 344
Merit: 134
alt lardan btc ye geçiş hızlandı. kan gövdeyi götürüyor. btc 7k yı geçerse çarşı iyice karışacak gibi.

edit: birçok alt coin mart ayındaki yükselişlerinden bu güne kadar en düşük btc/alt paritesine ulaştı. şu anda kritik destek noktalarında bulunuyorlar. bu destekler kırılırsa toparlanmaları da zor olacak gibi.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Bitfinex $6966
Koinim 28500 TL
newbie
Activity: 28
Merit: 0
okcoin huobi falan işlemleri kapatmış, piyasaya yeni bitcoin girişide yok bu durumda. çinliler şuan bitstamp bitfinex hesap onaylatmakla meşgul sanırım.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Valla terste bıraktı herkesi.Millet düzeltme bekledikçe daha da artıyor.Ben btc ye odaklanmayı bıraktım para kazanmak isteyen altları takip etmeli alım için.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Anlık olarak Bitcoin yeni ATH yaparak 6949 Doları gördü. Elinde Bitcoin olanlar zengin oldu. Elinde Altcoin olanlar ise daha da fakirleşti. Yaza doğru Altcoin fiyatları artarsa kim bilir belki bende zengin olurum. Bakalım ne olacak. Merakla beklemedeyiz altan.
member
Activity: 126
Merit: 12
Rekor üstüne rekor geliyor. Şu altcoin sevdam olmasa şu anda çok çok büyük karlar edebilirdim. Portföyümün %75'i bitcoin'de olmasına rağmen altcoin zararları yüzünden kar hala tatmin etmiyor, %100 altcoinde olan arkadaşlara Allah sabır versin diyorum.
Yükseliş ve düzeltme noktası hakkındaki yorumum ise 7400 USD. 7400 civarlarından bir düzeltme hareketi ile 5800-6200 bandını görüp sonra tekrar yükseliş trendine geçeceğini düşünüyorum. Ama o beklenen düzeltme bu gidişle 10k USD'den sonra da gelebilir. Bitcoin'in dönüş noktasını kestirmek gerçekten çok güç. Eskiden sanki daha kolaydı, ani yükselişlerin düşüşü vardır diyorduk ama bu son 2500 dolarlık yükseliş rallisi pek çok kişiyi yanılttı.Elinde trade yapmadan tutabilen arkadaşlar muhtemelen saatlerce pc başında kafa patlatıp al sat yapan traderlara göre daha çok kazanmıştır bu süreçte. Riski minimize edelim derken karı da minimize ettik, hayırlısı Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
6860$ ATH üstüne ATH geliyor.. Bu hareketler altcoinleri çöpe doğru sürükledi dediğiniz gibi... %50 altcoin %50 Btc de olanlar anlamsız bir ifade vardır yüzlerinde  benim gibi.. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek.. Yine uyutmayacak..
full member
Activity: 398
Merit: 101
Veeeee 6900 dolar  Shocked
Bu hafta BTC tarihinin ath haftası oldu.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bu gidisle sabaha 8000$ i bulacak gibi gorunuyor. Altcoinlerin neredeyse hepsi dibe inmis vaziyette. Eger bitcoinden $a dogru para gecerse arftis bitcoinin cokusunden sonrasina kalir. Paranin bitcoinden altcoinlere dogru gitmesi gerekiyor.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
bitcoin dünyasında artık 10.000$ hedefi var bence artık beklenti o yönde sonuçta fiyatı kullanıcı belirliyor o yüzden artıyor. ayrıca son dönemde çok fazla haber oldu jp morgan'ın olayı bile olumlu etki etmiştir reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. üst üst gelen olumlu spekülasyonlar ya da haberler üst üste fork beleş coin derken fiyatın buralara gelmesi kaçınılmaz oldu..
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Yine herkesi ters köşe yaptı. Aynı şekilde düşüşünde de terste kalmayın dikkatli olun. Bence organik bir fiyat artışı değil bu bir işler çevriliyor ama çözemedim. Aydınlatacak var mı sebebi nedir bu artışın?
full member
Hocam 7500 dolar ve 10000 dolar sınırı anladımda psikolojik olarak 6666 dolar nasıl bir sınır yani ben bunu çözemedim biraz açıklar mısınız bu rakamı neye göre belirlediniz açıkcası çok merak içindeyim bu konuda. Grin

Eskiler bilir fiyat 666 civarındaysa kesin oralarda uzun uzun takılır. 6666 için de aynı şeyi bekleyebiliriz.

6666 şuan Grin
full member
Activity: 434
Merit: 100
Hocam 7500 dolar ve 10000 dolar sınırı anladımda psikolojik olarak 6666 dolar nasıl bir sınır yani ben bunu çözemedim biraz açıklar mısınız bu rakamı neye göre belirlediniz açıkcası çok merak içindeyim bu konuda. Grin

Eskiler bilir fiyat 666 civarındaysa kesin oralarda uzun uzun takılır. 6666 için de aynı şeyi bekleyebiliriz.
full member
bitcoin cash pompalıyor birileri 510$ oldu hala nasıl buna para yatırıyor millet anlamadım Embarrassed
full member
Activity: 182
The future is your Genome
Merhaba;

Psikolojik sınırın 6666, 7500 ve 10000 dolar olduğunu düşünüyorum.

İyi dileklerimle

full member
Activity: 434
Merhaba;

Psikolojik sınırın 6666, 7500 ve 10000 dolar olduğunu düşünüyorum.

İyi dileklerimle
Jump to: