Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 357. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 344
Merit: 134
Herkes 5k yı beklerken yine yaptı yapacağını  Cool
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bu fork olayından sonra arada bir bazı coinler uçuşa geçiyor. Bcc bir anda yükselişe geçti bir kaç gün sonrada çıkışlar başlar. Şu fork olayı gerçekten mahvediyor her şeyi.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Doların artması Bitcoini etkiliyor ama seyrinde devam ederken Bitcoin ya 600 700 dolar bile artabilir şuan yada 1 civarları düşebilir bile olduğu yerde çok durdu şuan. Aşağı yönlü bir hareket yapmasını bekliyorum.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Bugün BCH niye uçtu, segwit2x ilemi alakalı acaba, bilen varmı?
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Btc gold fiyaskosu umarım yatırımcıları her fork var dendiğinde bitcoine atlama alışkanlıklarından vazgeçirtir. Can sıkmaya başladı bu forklar artık yılda 5-6-7 kaç olduğu belli olmuyor.

Yakında her ay'a fork koyacaklar eylül forku ekim forku kasım forku v.s .vs gidicek bu işler.Bir süre sonra etkisini iyice kaybedince fork yapmaktan vazgeçerler diye düşünüyorum.Kasım ayındaki forkun arkasında madenciler varmış diyorlar bakalım ne olacak. Huh

Bu forkun etkisi hiç bitmeyecek gibi. İyi kötü kazanç sağlıyor bölen parçalayan adamlar. Niye yüz veriyor millet anlamadım gitti. Resmen 3 kişi bir araya gelip şunu bi bölelim diyorlar. Sonumuz iyi olur umarım.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Btc gold fiyaskosu umarım yatırımcıları her fork var dendiğinde bitcoine atlama alışkanlıklarından vazgeçirtir. Can sıkmaya başladı bu forklar artık yılda 5-6-7 kaç olduğu belli olmuyor.

Yakında her ay'a fork koyacaklar eylül forku ekim forku kasım forku v.s .vs gidicek bu işler.Bir süre sonra etkisini iyice kaybedince fork yapmaktan vazgeçerler diye düşünüyorum.Kasım ayındaki forkun arkasında madenciler varmış diyorlar bakalım ne olacak. Huh
Bu çatallanma muhabbeti gerçekten can sıkıcı bir hal almaya başladı Önüne gelen bitcoine bir çatal atar oldu. Göya toplam BTC miktarı belliydi. resmen bypass yapıyorlar. Bu durumun bitcoinin popülaritesini iyi yada kötü bir şekilde arttırdığı doğrudur. Ancak gold çatalında resmen adamlar cebini doldurdu. Bitcoinin güvenini zedeliyorlar. Bu durum böyle daha çok gidecek korkarım.
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome

full member
Activity: 350
full member
Activity: 224
Bitcoin şuan artışını devam ettirmekte 5700 dolar civarında geziyor artışını devam ettirecektir.Özellikle ükemizde doların artması bitcoin karını arttırıyor.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
btc nin dünyadaki olaylara karşı ne kadar ilgili olduğunu görmek için yine bir fırsat çıktı. katalanların bağımsızlık ilanı avrupanın olası kaos senaryoları euro yu düşürmeye altını yükseltmeye başladı. bu teoriye göre bir yükselme tezi ortaya atabilirim.

ytd değildir. sadece varsayımsaldır.

Bitcoin'in düşüş ya da yükleşi ne bu ve bunun gibi varsayımları doğrular veya yanlışlar, btc'yi alakaladar eder konuların kendi alanının dışına çıkmaya başladığı an ise zaten buranın ne forexten ne de investing.com'un farazi yorumlar alanından da bir farkı kalmaz ki o vakit btc'ye olan güvenin (en azından benim için) sıfırlandığı noktadır. O bakımdan bu tarz bakış açılarının normalleştirilmesi, bu yolda atılan adımların bilinçsiz desteklenmesini kesinlikle doğru bulmuyorum.
full member
btc nin dünyadaki olaylara karşı ne kadar ilgili olduğunu görmek için yine bir fırsat çıktı. katalanların bağımsızlık ilanı avrupanın olası kaos senaryoları euro yu düşürmeye altını yükseltmeye başladı. bu teoriye göre bir yükselme tezi ortaya atabilirim.

ytd değildir. sadece varsayımsaldır.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Amazon haberi spekülasyondan ibaret bence.Btc bu kadar dalgalıyken Amazon gidip btc yi kabul etmez.1-2 gün sonra yalanlanır düşüş başlar bence btcgold mevzusu da kapanır 1 ine kadar düzeltme gelir.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
bu haftaki dönüş sinyali önceki 2 sinyal kadar güçlü değil en azından şimdilik. şu andaki ortamda bir düşüş olacaksa bile diğer ikisi kadar sert olmayabilir. 5000 çıkarken de psikolojik bir sınırdı inerken de aynı şekilde olacaktır. bu arada iyi yada kötü haberler gelir tablo değişir, bilinmez.

amazon olayı olmasa muhtemelen bir sonraki oluşacak blok kırmızı olurdu. yinede bir düzeltme yapacağını düşünüyorum ama kasımdaki forkda geldi çattı bakalım ne olucak göreceğiz artık.
full member
bu haftaki dönüş sinyali önceki 2 sinyal kadar güçlü değil en azından şimdilik. şu andaki ortamda bir düşüş olacaksa bile diğer ikisi kadar sert olmayabilir. 5000 çıkarken de psikolojik bir sınırdı inerken de aynı şekilde olacaktır. bu arada iyi yada kötü haberler gelir tablo değişir, bilinmez.
full member
Activity: 1176
Merit: 159

bu yükselişisin ardından 4500 e kadar düşmesi lazım grafiğe bakıyorum böyle hissediyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ben hala yeni bir fiyatta düzeltme bekliyorum. Bu çıkış ivmesinin Kasım ayının ilk haftasında son bulacağı yönünde geçmişten gelen dürtülerim var. Tarih tekerürden mi ibarettir göreceğiz ama bir yandan altları düşündüğümde onların ilkbahardan önce kendine geleceğini düşünmüyorum umudum kalmadı kısa vade de onlar için.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Altcoinlerde benim tüm yatırımım ama biraz pişman oldum sanki hiçbir zaman kendine gelemeyecek gibi yine de bu saatten sonra elimdekileri bitcoine geçirmem.Sonuna kadar altcoinde kalıcam artık nereye götürür bu yol beni bilemem.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Son günlerde kripto para piyasasından 10 milyar dolar civarı bir nakit çıkışı olduğunu gözlemledim. Biz borsa düşüyor derken kripto paraya inancını kaybetmiş bazı kişiler kripto piyasasından yavaş yavaş çekiliyor. Umarım bu çıkış trendi en kısa sürede son bulur.
nasıl gözlemledin paraları taşırken karşılarına geçip mi seyrettin yada blockchain üzerinden tx leri mi topladın Smiley
yoksa coinmarketcap taki piyasa toplamındaki azalmayı millet parasını çekiyor diye oluyor sananlardan mısın Smiley

Millet bankamatiklerden kripto debit kartlarla paralarını çekerken izlemiş herhalde. Cheesy
full member
Activity: 504
Merit: 103
altların kendine gelmesi için bir 2 ay geçmesi gerek heralde hala dumblanmadı bitcoin kasıma kadar böyle giderse altlar için sıkıntı olabilir toparlanması daha sürecektir altlardan pumplandığı anda neredeyse hepsinden çıkıcam 1 2 si hariç
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Son günlerde kripto para piyasasından 10 milyar dolar civarı bir nakit çıkışı olduğunu gözlemledim. Biz borsa düşüyor derken kripto paraya inancını kaybetmiş bazı kişiler kripto piyasasından yavaş yavaş çekiliyor. Umarım bu çıkış trendi en kısa sürede son bulur.
nasıl gözlemledin paraları taşırken karşılarına geçip mi seyrettin yada blockchain üzerinden tx leri mi topladın Smiley
yoksa coinmarketcap taki piyasa toplamındaki azalmayı millet parasını çekiyor diye oluyor sananlardan mısın Smiley
Jump to: