Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 395. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 616
Merit: 118
para yokki al satın da arbitrajında tam dönemi arkadaş.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
türk piyasaları gene güzel arbitraj imkanı verdi.4000 in altına düşerse 3600lara kadar gerileyebilir.
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
Planlı yapay bir düşüş. Çok büyük bir yükselişin başlangıcı. 10 bin dolar hayırlı olsun...

Tam olarak büyük yükselişten önce son döküş hareketi gibi görünüyor. Yarın 3900'ü gösterirlerse şaşırmam. Ekim Kasım aylarında çok hızlı bir şekilde 20 bin dolara bile gidebilir. Balon oluşacaksa o civarlarda olması lazım.
Eğer bu beklenen yükseliş olmazsa fiyatın ineceği nokta en kötü ihtimalle 1600-1800 dolar civarıdır. Karar sizin, olası bir 5x için /3 göze alır mısınız?

Ico yasaklamaları mevzusu falan varken  bu dönemde cevaplaması zor bir soru sormuşsunuz hocam, ben mesela ''olası bir 5x için /3'' göze alır mıyım Roll Eyes Muhtemelen almam. Zaten bu nedenle kaybına katlanabileceğim kadar parayla trade yapmaktayım. 

seneye bugün acaba bu yazdıklarınız çok komik rakamlar kalacak mı merak ediyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
3900 dolar görüldü.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bitcoin işine girdikten sonra öğrendiğim en önemli şey 5 dakikada bile her şey tersine dönebiliyor. Şuan altcoinler perişan durumda bitcoin 4000 doların altına düşebilecek konuma geldi.Umarım yukarıdaki arkadaşların tahmin ettiği gibi planlı bir düşüş gerçekleşiyordur. Smiley
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
5 gün giremedik neler olmus neler
ne 5 günü yatıyon kalıyon ortalık duman oluyor.
Tek gözüm açık uyuyorum artık.
full member
Activity: 154
Merit: 100
5 gün giremedik neler olmus neler
full member
Activity: 224
Merit: 100
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Planlı yapay bir düşüş. Çok büyük bir yükselişin başlangıcı. 10 bin dolar hayırlı olsun...

Tam olarak büyük yükselişten önce son döküş hareketi gibi görünüyor. Yarın 3900'ü gösterirlerse şaşırmam. Ekim Kasım aylarında çok hızlı bir şekilde 20 bin dolara bile gidebilir. Balon oluşacaksa o civarlarda olması lazım.
Eğer bu beklenen yükseliş olmazsa fiyatın ineceği nokta en kötü ihtimalle 1600-1800 dolar civarıdır. Karar sizin, olası bir 5x için /3 göze alır mısınız?

Ico yasaklamaları mevzusu falan varken  bu dönemde cevaplaması zor bir soru sormuşsunuz hocam, ben mesela ''olası bir 5x için /3'' göze alır mıyım Roll Eyes Muhtemelen almam. Zaten bu nedenle kaybına katlanabileceğim kadar parayla trade yapmaktayım. 
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
buradaki güzel bir nüans ico lar da tehlike görmeleri, btc yi ise kabullenmiş olmaları bence. bitcoin candır.

ICO'lardaki tehlike bir yana yeni nesil IPO oldu bunlar. Konvensiyonel ekonomi için sıkıntılı bir durum bu.
legendary
just in case
buradaki güzel bir nüans ico lar da tehlike görmeleri, btc yi ise kabullenmiş olmaları bence. bitcoin candır.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Valla kimse suni bir dusus falan demesin. Bildiginiz sekilde cin icolara yasak koydu ve bu da kripto piyasasini altust etti. Mutlaka duzeltecektir kendini ama bir yandan da cinlilerin icolarinin sonunun gelmesine de sevindim. Her icolari 10 dakikada bitiyordu. Yetisemiyorduk zaten. Artik boyle bir sikintimiz olmayacak sanirim Smiley
Btc kendini toparlar ico coinleri dusunsun bu saatten sonra. BTC candir...
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Çindeki haberlerden dolayı şu anki durum vasat bir durum diyebiliriz o yüzden pek fazla heveslenmemek lazım genelde. Belki bir düşüş yaşanabilir ama ne kadar dipleri görecez altcoinde orasını kestiremiyorum açıkcası.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Daha önce de yazmıştım , ucuz bitcoin devri bitti.Bana göre büyük yükseliş öncesi 3050 $ 'lardan dönecektir.Umarım okadar düşmeden koşmaya başlar hayrlısı
legendary
just in case
Bir ülke daha bitcoin i kabul etse de fiyatlar iyice yerleşse 5000 e
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bencede. Grafige bakinca 3600$ a kadar gerileme potansiyeli var. Bu yeni bir yukselis için daha buyuk enerji depolama anlamini tasiyor.. Onceki dalgada 4000 den donup cakilmisti ve sonra 4900 kusur dolarlari gorduk... Siradaki yukselis Kasim ayni da icine alacak olan buyuk yukselis neden olmasin...
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
4 gün önce 5000 hedefleri konuşulurken bunu yazmıştım;

ne zaman boyle  pozitif olsak ani bir düşüş yaşıyor.temmuz başındaki olayı cabuk unuttuk.ya da mayıs sonu haziran başı taklaya gelme durumunu.gene akıllanmıyoruz surekli yukselecek surekli yukselecek diye diretiyoruz.45 gunde %220 den fazla arttı.

bende 5000 ini eninde sonunda bulacagını düşünüyorum ama iyi bir düşüşte çok olası.bunu 5000 e ulaşıpmı yapacaklar yoksa şu anki gibi ''5000 e geliyor''
soylemlerinin arttıgı dönemdemi yapacaklar işte bunu kestirmek çok güç.

bitfinexte bugun 4100 leri gördü fiyatı bi ara.işin ilginç yanı gs gene dogru tahminde bulundu gibi.

hero member
Activity: 728
Merit: 501
Çin'den gelen haberler piyasayı gerçekten sarstı.Umuyorum en yakın zamanda toparlanır birde kasım forku v.s haberleri iyice artarsa sıkıntı büyür.
member
Activity: 112
Merit: 10
1 dolar olana kadar çıkmayacağım. Onuda sembolik olarak bekleteceğim. BTC den çıkılırmı hiç yahu ? Burda finansal bir devrimden bahsediyoruz, ekonomik sistemin değişimine, hepsini geç tarihe tanıklık ediyoruz. Blok zinciri teknolojisinin kabuğunu kırmasını izliyoruz.

4000$ ın altını gösterirlerse ivme daha da hızlanır.Ben büyük oranda usdt ye geçtim

Ben de usdt ye gectim. Alım için 4bin altını bekleyecek misiniz?

Daha aşağıları bekleyeceğim.

6500TL den BTC aldım ( arkadaşlarım daha fazla düşsün alalım dedi )
7500 oldu yine aldım ( yükseldi düşmesini bekleyelim dediler)
9000 oldu ben yine aldım ( çok geç aşırı pahalı daha geçen 6500 dü dediler)

ben hiçbirşey yapmadan aldıklarımın yarısını 16.000 den sattım. Tüm paramı geri aldım. Şimdi ise bedava oynuyorum. ne gelirse... Daha düne kadar 5000$ ne zaman olur diyorduk. şimdi 3000 ler bekleniyor. God bless BTC
Jump to: