Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 397. (Read 1108999 times)

member
Activity: 309
Merit: 15
Yukarı doğru sağlam kırdı artık bundan sonra günde bin dolarlık hareketler fln görüleceği sürece gireceğiz serbest piyasa bu şekilde işliyor. Sert yükseliş ardından piyasa durağanlaşıp sonra keskin düşecek , aynı 2013 olacak ama o kadar geri gitmez oran olarak düşüş öncesi zirve 50bin olabilir. Erken giren yol alır  Wink

Bu da 2013 dedi Smiley hadi dolas gel bi sen
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Yukarı doğru sağlam kırdı artık bundan sonra günde bin dolarlık hareketler fln görüleceği sürece gireceğiz serbest piyasa bu şekilde işliyor. Sert yükseliş ardından piyasa durağanlaşıp sonra keskin düşecek , aynı 2013 olacak ama o kadar geri gitmez oran olarak düşüş öncesi zirve 50bin olabilir. Erken giren yol alır  Wink
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Eğer 5bini geçersek ki ben geçeceğimizi düşünüyorum. Btc yukarı doğru ivmelenecektir. 5binden sonra biranda 5500 gorürsek şaşırmam
member
Activity: 98
Merit: 10
Kısa süreli az bir düşüş yaşama ihtimali var mı sizce ? Bu kadar yüksekten almak pek cazip durmuyor.
newbie
Activity: 19
Merit: 0
bence bu hafta için bu rakamlar bitcoinin tepe noktaları birilerinin fena tokatlayacağını düşünüyorum Smiley
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
BTC nin hızlı yükselişi devam ediyor 5000 dolarları yakın zamanda deneyeceği düşünülüyor zaten şu ara 4700 lerde tutuldu gibi ama piyasadaki algı 5000 dolar beklentisi benim düşüncem bu hafta sonu bir düzeltmenin geleceği ve 4000 dolarlarda tutunacağı ve sonrasında kasım ayı içerisinde 5000 dolar seviyelerini yakalayacağı .
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
5000 dolar bence en kritik nokta ya btcyi tutamıcaklar 7bin 8bin doları görücek ya da bir düzeltmeyle 3bin 4 bin dolar arasına yerleşicek diye düşünüyorum.

5000'i deneyecek gibi görünüyor ama kıramazsa ilk seferde çok büyük düzeltme gelmez bence. Buralara kadar gelen Bitcoin en azından 3 sefer bu direnci kırmayı dener. 5000 kırılırsa çok hızlı bir yükseliş bekleyebiliriz. Ne olursa olsun çok heyecanlı bir yeni aya girmiş bulunuyoruz.
full member
Activity: 532
Merit: 151
5000 dolar bence en kritik nokta ya btcyi tutamıcaklar 7bin 8bin doları görücek ya da bir düzeltmeyle 3bin 4 bin dolar arasına yerleşicek diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Ciddi şekilde yazdım kardeş noldu ki? Siz insanların ellerinde nakit para olduğunu ve iki füze kaldırıldığı için Bitcoin mi aldıklarını düşünüyorsunuz? Zaten Bitcoini bilen insan çoktan yatırımını yapmış ve bekliyordur. https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd burdaki grafiğe bakın. Bir anda yeşil bir çizgi oluştu. Demek ki balinanın birisi Bitcoin aldı. Kademeli olarak artmadı yani Bitcoin.

Aynen kardeş aynen savaş çıkarsa Bitcoin'i hiç etkilemez. Sen böyle devam et aynen. Smiley
Balinanın birisi Bitcoin almıştır aynen. Herkes alacağını aldı stokladı durduğu yerde bekliyor aynen.
  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Savaş ın btc yi etkilemesi tahmin edilemez. Btc bir anda hızlı şekilde binlerce btc yükselmişse yada düşmüşse bu balina hareketidir bunu yıllar önce çözdüğümüzü sanıyordum. KY ler anlaşıp saat tam 5:05 aynı anda alıyoruz mu dediler yoksa Smiley

Savas ihtimalinin btc'ye etki ettiginden degil, gayet de edebileceginden bahsedilmis. Az bucuk savas ekonomisine hakim herkes de btc gibi store of value'su olan degerlerin savas zamanlari pek kiymete bindigini gayet iyi bilir.

Ha, bence oraya gelene kadar zaten kolay kolay balinalarin mudahele edemeyecegi bir fiyata gelecektir bitcoin.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Ciddi şekilde yazdım kardeş noldu ki? Siz insanların ellerinde nakit para olduğunu ve iki füze kaldırıldığı için Bitcoin mi aldıklarını düşünüyorsunuz? Zaten Bitcoini bilen insan çoktan yatırımını yapmış ve bekliyordur. https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd burdaki grafiğe bakın. Bir anda yeşil bir çizgi oluştu. Demek ki balinanın birisi Bitcoin aldı. Kademeli olarak artmadı yani Bitcoin.

Aynen kardeş aynen savaş çıkarsa Bitcoin'i hiç etkilemez. Sen böyle devam et aynen. Smiley
Balinanın birisi Bitcoin almıştır aynen. Herkes alacağını aldı stokladı durduğu yerde bekliyor aynen.
  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Savaş ın btc yi etkilemesi tahmin edilemez. Btc bir anda hızlı şekilde binlerce btc yükselmişse yada düşmüşse bu balina hareketidir bunu yıllar önce çözdüğümüzü sanıyordum. KY ler anlaşıp saat tam 5:05 aynı anda alıyoruz mu dediler yoksa Smiley
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
ne zaman boyle  pozitif olsak ani bir düşüş yaşıyor.temmuz başındaki olayı cabuk unuttuk.ya da mayıs sonu haziran başı taklaya gelme durumunu.gene akıllanmıyoruz surekli yukselecek surekli yukselecek diye diretiyoruz.45 gunde %220 den fazla arttı.

bende 5000 ini eninde sonunda bulacagını düşünüyorum ama iyi bir düşüşte çok olası.bunu 5000 e ulaşıpmı yapacaklar yoksa şu anki gibi ''5000 e geliyor''
soylemlerinin arttıgı dönemdemi yapacaklar işte bunu kestirmek çok güç.
full member
Merit: 151
Türkiye borsalarıda 16 bini geçti çok şükür. Koinim 16.200 BTCtürk 16.190 bu gidişle bayramda çifte keyif yapıcaz heralde nazar deymesin  Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Stamp 4700$ şu anda.Bu kadar ani yükselmesi bi bana mı sağlıksız geliyor acaba.Biyerden sonra sağlam çakacaklar ama nerden.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitfinex 4699.9 $ a bir dokundurdu... Güzel gidiyoruz... Keyifler yerinde... 5000$ hayal değil. Ama önce 4800$ da güçlü bir direnç var gibi ama Bitcoin bu... Engel mengel direnç mirenç tırıs gider...
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Bitstamp 4665 dolar oldu ve azar azar yükselişini sürdürüyor. Yakın zamanda, belki bu gece yeni bir tüm zamların en yükseği rekoru gelebilir. Gerçi 4600 dolardan sonrası her rakam bitcoin için yeni bir rekor demek o da ayrı bir konu.

5000 dolar seviyeleri gerçekten de hiç uzukta görünmüyor.

Bu mesajı yazarken bitcoin 4670 oldu ve artıyor. hadi bakalım hayırlısı diyelim.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Ufukta 5000 dolar göründü. Kasım ayı fork haberleri asılsız çıkarsa seneye Nisan aylarında 10.000 dolar partisi yapıyor olacağız.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
bugun ekmek çıkmıyacak gibi turk borsalarından. boluna beklemiş olduk bu saate kadar.preevle başa baş gidiyor.

salı gününe kadar devam edebilir bu. bayram nedeni ile eft yapılamıyor borsalara para girişi yok. bitcoindeki yükseliş devam ederse salı sabahı türk borsalarında ciddi bir yükseliş olabilir.

Aslında ben bu durumun tam aksine bayram nedeniyle borsalarda arbitaj fırsatı olabilir diye düşünüyordum.Türk borsalarının nasıl bir tepki vereceğini önceden tahmin etmekte zor aslında.
sr. member
Merit: 251
bugun ekmek çıkmıyacak gibi turk borsalarından. boluna beklemiş olduk bu saate kadar.preevle başa baş gidiyor.

salı gününe kadar devam edebilir bu. bayram nedeni ile eft yapılamıyor borsalara para girişi yok. bitcoindeki yükseliş devam ederse salı sabahı türk borsalarında ciddi bir yükseliş olabilir.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Ben bitcoinin ekim ayının sonunda 5000 doları göreceğini düşünüyorum ama,şu sıralar bir panik havası yaratılıp milletin elinden ucuza bitcoinini almak isteyebilirler mi diye düşünmeden edemiyorum.
Jump to: