Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 398. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 728
Merit: 501
Bahsettiğiniz  fork muhabbetlerinin fısıltıları maalesef yavaş yavaş tekrar yayılmaya başladı.Yine de uzun vadeli olarak bakarsak 2018 in ortalarına doğru sekiz bin dolar olarak görebiliriz bir bitcoinin değerini.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bugun 4600 u goren btc. Eylul ayi icin 5000 e goz kirpti. Cok az daha dusup 4500 u taban yaparak. Eylulde 5000 denemeleri olacak kanaatime gore

Yeniden başımıza fork v.s muhabbetleri açmazsa bitcoini yıl sonunda çok farklı noktalarda görebileceğimizi tahmin ediyorum.Şuan paribu üzerinden preev kurunun altında bir miktara bitcoin alımı yapmak mümkün.
full member
Activity: 364
Merit: 100
Bugun 4600 u goren btc. Eylul ayi icin 5000 e goz kirpti. Cok az daha dusup 4500 u taban yaparak. Eylulde 5000 denemeleri olacak kanaatime gore
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Blockchain Marketing: tokensuite.io
Ciddi şekilde yazdım kardeş noldu ki? Siz insanların ellerinde nakit para olduğunu ve iki füze kaldırıldığı için Bitcoin mi aldıklarını düşünüyorsunuz? Zaten Bitcoini bilen insan çoktan yatırımını yapmış ve bekliyordur. https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd burdaki grafiğe bakın. Bir anda yeşil bir çizgi oluştu. Demek ki balinanın birisi Bitcoin aldı. Kademeli olarak artmadı yani Bitcoin.

Aynen kardeş aynen savaş çıkarsa Bitcoin'i hiç etkilemez. Sen böyle devam et aynen. Smiley
Balinanın birisi Bitcoin almıştır aynen. Herkes alacağını aldı stokladı durduğu yerde bekliyor aynen.

Kaldı ki bitcoin aylardır kademeli kademeli yükseliyor zaten...  Wink
Ayneeen.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin için 1000 dolar seviyesini bekleyen arkadaşlar buradalar mı  Huh  Grin Bakalım yavaş yavaş kasım ayı için yeni fork söylentileri ortaya çıkmaya başladı piyasa bu söylentileri ne zaman fiyatlayacak  Lips sealed
full member
Activity: 672
Merit: 110
Ciddi şekilde yazdım kardeş noldu ki? Siz insanların ellerinde nakit para olduğunu ve iki füze kaldırıldığı için Bitcoin mi aldıklarını düşünüyorsunuz? Zaten Bitcoini bilen insan çoktan yatırımını yapmış ve bekliyordur. https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd burdaki grafiğe bakın. Bir anda yeşil bir çizgi oluştu. Demek ki balinanın birisi Bitcoin aldı. Kademeli olarak artmadı yani Bitcoin.

Aynen kardeş aynen savaş çıkarsa Bitcoin'i hiç etkilemez. Sen böyle devam et aynen. Smiley
Balinanın birisi Bitcoin almıştır aynen. Herkes alacağını aldı stokladı durduğu yerde bekliyor aynen.
  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001

member
Activity: 98
Merit: 10
Bugün alım yapamadım pişman oldum.Ben zaten alacağım birkaç günlük süreçte beklemek mi fiyat daha fazla artmadan mı almak avantajlı olur.Kısa vadeli düşüş olur mu ? Türk borsaları için konuşuyorum.Cevap verirseniz sevinirim acemilikten dolayı benim için önemli. :/
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
bu haberler bitcoin artışı için ancak bahane olabilir Smiley bitcoin bugün artmasa yarın başka bir bahane ile yine artacaktı. su akar yolunu bulur, gündelik siyaseti çok önemsemeyin. büyük para babaları ve toplum refleksleri için hiç önemi olmayan konular bunlar

mesela şubat ayından bu yana dolar başlıklarında doların düşerek 3.40lara ineceğini söylediğim zaman bana siyasi cevaplarla gelip küfürler ettiler. gündelik siyaset ile dolar fiyatının alakası olmadıgını söyledikçe cahilce cevaplar verdiler. doların bugünkü karşılıgı 3.44tl Smiley

gündelik haberleri çok takip etmeyin arkadaşlar. kuzey kore füze yollamasa fiyatı artmayacak mıydı bitcoinin? tabii ki artacaktı, bu tarz haberler konuyu açıklamaya çalışan habercilerin konusu olmalı. siz bitcoin almaya devam edin, 10-20 ay arasında 10bin doları göreceğiz.
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
Yaw arkadaşlar Kim Jong'un füze kaldırmasıyla Bitcoin artışını nasıl bağdaştırabildiniz akıl alacak iş değil. Zaten Kore'de ve Amerika'da Bitcoin borsaları aktif olarak kullanılmıyor mu? Devletin Bitcoin'i tanıyıp tanımaması hiçbirşeyi değiştirmez ki. Sonuçta Bitcoin alan belli satan belli. Onlara noluyor? Smiley

3. Dünya Savaşı ya da Asya merkezli savaş ihtimalleri ve korkuları, her dönem olduğu gibi insanları nakitten başka değeri olan değişim araçlarına itebilir. Altın bunların başında gelir. Bu çok uzak bir spekülasyon ve çok afaki şekilde konuşuluyor bir yerlerde. Sanırım arkadaş bunu dile getirmiş.
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
Savas soylentisi ile ilgisi yok bunun. Btc olagan hareketleri

Allah savas yasatmasin, agzinizi hayra acin, senelerin yikimindan sonra ulkelerin, liderlerin savas opsiyonuna gidecegini zannetmiyorum, savas artik boyut degistirdi su anda arakan'da yasanan savas, suriye'de isid in proxy teror orgutleriyle islerin gorulmesi ve siber saldirilar, artik savas boyle yapiliyor.

Dunya o kadar sahipsiz degil, avrupa amerika buyuk dersler cikardi, allah gostermesin diyelim, buyuk konusmayalm ama tum liderlerin oyun ureticilerin salak olmasi lazim bu yuzden ihtimal vermiyorum, dunya tamamen yok olur boyle birsey olursa.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Yaw arkadaşlar Kim Jong'un füze kaldırmasıyla Bitcoin artışını nasıl bağdaştırabildiniz akıl alacak iş değil. Zaten Kore'de ve Amerika'da Bitcoin borsaları aktif olarak kullanılmıyor mu? Devletin Bitcoin'i tanıyıp tanımaması hiçbirşeyi değiştirmez ki. Sonuçta Bitcoin alan belli satan belli. Onlara noluyor? Smiley

Bu mesajı ciddi şekilde yazmadığını söyle. Savaş söylentisi bile Bitcoin'i 10 bin dolar yapmaya yeter. Gerçekten savaş çıktığını düşünemiyorum. Öyle bir şey olursa 100 bin doları bile görebiliriz. Birçok ülkenin ekonomisi çökecektir.

legendary
Activity: 1424
Merit: 1001

Bu mesajı ciddi şekilde yazmadığını söyle. Savaş söylentisi bile Bitcoin'i 10 bin dolar yapmaya yeter. Gerçekten savaş çıktığını düşünemiyorum. Öyle bir şey olursa 100 bin doları bile görebiliriz. Birçok ülkenin ekonomisi çökecektir.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1

Piyasalar savaş kokusu aldığında hemen güvenli liman olarak gördükleri şeylere saldırıyorlar. Altın gibi bitcoin gibi. Sebebi bu
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Akıl uzun vadede mutlak galip gelir, blockchain ve BTC'yi tanımayan devletler kaybederler. Yeniliğe karşı direnmenin bir mantığı yok.
sr. member
Activity: 574
Kim Jong-un bir iki füze daha fırlatırsa 10.000$'a dayatır BTC'yi. Pasifik haberlerini yakından takip edin fiyatı çok etkiliyor. Altlarda pozisyonunuz varsa stop-lossları hemen koyun.

Eğer 10000$ olursa o zaman devletler bitcoinin üstüne daha çok gider gibi geliyor. Resmi borsalara akan paraların bitcoine akması canlarını biraz sıkabilir. Ya el sıkışacaklar bitcoinle veya bir savaşta buraya açacaklar.

devletler bitcoin ile er ya da geç el sıkışacaklar. bu saatten sonra geri dönüşü yok bu işin. tarihte hiç bir devlet yenilikler ile  baş edemedi. monarşiler yıkıldı, diktatörlükler yıkıldı.

bitcoin geleceğin stok değeridir, aynen altın gibi.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Kim Jong-un bir iki füze daha fırlatırsa 10.000$'a dayatır BTC'yi. Pasifik haberlerini yakından takip edin fiyatı çok etkiliyor. Altlarda pozisyonunuz varsa stop-lossları hemen koyun.

Eğer 10000$ olursa o zaman devletler bitcoinin üstüne daha çok gider gibi geliyor. Resmi borsalara akan paraların bitcoine akması canlarını biraz sıkabilir. Ya el sıkışacaklar bitcoinle veya bir savaşta buraya açacaklar.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
sr. member
Activity: 588
5000 i zorlar geçer sanki. Yükseliş sağlam geliyor.
Jump to: