Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 393. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 3
Merit: 0
daha yeni girdim bitcoin işine acaba bu düşüş hayra alamet mi? Elimizi attığımız yer kuruyor anlamadım gitti Grin
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
4000 dolarda acayip bir direniş var. Tabi ki batı borsalarında. 4000 doların altına inmemek için acayip bir şekilde direniyor bitcoin. Hem de doğu borsaları acayip bir düşüşte. Şu mevcut durumda batı borsalarının da  4000 doların altına düşmesi beklir. Bir sürpriz olmazsa çok kısa bir sürede batı borsaları da 4000 doların altına inmiş olurlar. Orda ne kadar kalır tabi orasını bilemeyiz. Bakalım. gerçekten de ilginç bir zamandan geçiuoruz.

Güncel btc fiyatı

Bitstamp: 4072 dolar
Bitfinex: 4082 dolar
Houbi: 3517 dolar
newbie
Activity: 19

Arkadaşlar Bitcoin alim zamanı yeni hafta boyunca yükseliş bekliyorum. Grin
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
btc başına 1000 tl makas var turk borsalarında.arbitrajcıları uyanık mı?

Bu turk borsalarinin globali geriden takip etmesi verem ediyor insani. Cok gec tepki veriliyor. Islem hacminden kaynakli bir durum. Turkler arbitraj pesinde pek kosmuyorlar. Keske birileri bu isi profesyonelce yapsa da biz de daha dogru rakamlara alip satabilsek turk borsalarindan. Bu yuzden pek kullanmiyorum tr borsalari. Sadece girerken ve cikarken. Trade yapmak icin pek uygun degil.
member
Activity: 309
Merit: 15
Voleyi vurup sahalardan çekilen Mehmet Hamdi Bol'un tavsiyesini hiç unutmam. Bitcoin'i satarsanız zarar edersiniz. Sağolsun. Mecbur kalmadıkça hiç satmadım.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Çin dalgasına piyasayı iyi silkelediler ben haberi duyar duymaz 4600 usdt den elimdekileri sattım iyiki de satmışım. Şimdilik usdt bekliyeceğim 4100 seviyesinden tekrar girmeyi düşünüyorum YTD.
newbie
Activity: 19
eyvah cin 189.625 inci kez yasakladi bitcoini

gemiyi terk edin.

Gemiyi ilk önce fareler terkeder Biz kaptanız. Grin
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Yaw arkadaşlar Kim Jong'un füze kaldırmasıyla Bitcoin artışını nasıl bağdaştırabildiniz akıl alacak iş değil. Zaten Kore'de ve Amerika'da Bitcoin borsaları aktif olarak kullanılmıyor mu? Devletin Bitcoin'i tanıyıp tanımaması hiçbirşeyi değiştirmez ki. Sonuçta Bitcoin alan belli satan belli. Onlara noluyor? Smiley

Bu mesajı ciddi şekilde yazmadığını söyle. Savaş söylentisi bile Bitcoin'i 10 bin dolar yapmaya yeter. Gerçekten savaş çıktığını düşünemiyorum. Öyle bir şey olursa 100 bin doları bile görebiliriz. Birçok ülkenin ekonomisi çökecektir.

Savaş ekonomisi teknoloji çağında bitcoini uçurur. Bu kadar basit 200bin dolar bile olabilir. Bugün dünyayı yöneten ülkeler ilk 10 ekonomi içerisinde bunların askeri ekonomiye geçmesi bile yeterli kaldı ki aralarından bazıları pazar olmaktan çıkınca işleri düşünemiyorum.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
btc başına 1000 tl makas var turk borsalarında.arbitrajcıları uyanık mı?
sr. member
Activity: 406
Merit: 265

gemiyi terk edin.

Vah vah bıktık artık bu çinin yalan dolan haberlerinden.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

gemiyi terk edin.

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Piyasada yeni olmama rağmen "Eskiden bir aylık maaşımla şu kadar tane BTC alabiliyordum" diyecek konuma getiren BTC'e sevgilerimi sunarım.

Şimdi kaç aylık maaşınla 1 BTC alabiliyorsun durumu ortaya çıktı. Smiley
Neredeyse 1 yıllık asgari ücret fiyatına geldi 1 Bitcoin.

Asgari ücret 900 küsur, 1 btc: 700tl'lerdeyken -acaba almak için uygun zaman mı? diye mesaj atmışlığım var, yok değil.

yani 30 btc şuandaki ortalama olarak asgari ücretin 30 yıllık seviyesinde Cheesy 30 btc olan iyimiş .
bizde kendimizi altcoinlerde sevdiriyoruz  ama başka türlü btc artırmak kolay değil diyoruzda btc yükselişi altin yükselişnden fazla olduyor hep.
şuanda iyi bir düşüş yaşadır çin kapatsın bakalımborsaları çindeki madenciler cortlasın bi ozman ben btc global piyasadaki hareketlerine bakcam.
madenci icolar ve projeleri pumplara doymaz valla
full member
Activity: 504
Merit: 103
Bende koinimde arada sırada eror 520 hatası alıyorum. Paribu patlayınca millet koinime yüklendi galiba  Smiley
sr. member
Activity: 357
Merit: 250
öglen 16100 den sattım paribuda.şimdi fiyat 15310 ve site çöktü.

hero member
Activity: 625
Merit: 500
çin borsaları kapatmayı planladığı haberi var

http://imgur.com/a/etUhs
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
400$ dumplandı 1 saatte btc.Nedeni hakkında bilgisi olan var mı ben bulamadım?
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Piyasada yeni olmama rağmen "Eskiden bir aylık maaşımla şu kadar tane BTC alabiliyordum" diyecek konuma getiren BTC'e sevgilerimi sunarım.

Asgari ücret 900 küsur, 1 btc: 700tl'lerdeyken -acaba almak için uygun zaman mı? diye mesaj atmışlığım var, yok değil.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
O zaman konudaki tecrübeli kişilerin tavsiyesini uyup sanal para için ayırdığım bütçeyle 100-200 liranın hesabını yapmadan güncel fiyattan btc alıyorum bende.

Yerli borsalarda al sat yapıp 40-50 lira düzenli kazanılabiliyor aslında ama sattığım bir an ciddi bir şekilde yükselirse üzülürüm  Smiley
Mehmet Hamdi abinin videolarındaki tavsiyesine uyup paramın %80 ini uzun vadeli ayırıyorum. %60btc, %30 waves %10eth şeklinde seçtim, birkaç ay belki daha uzun süre tutacağım.

%20 ile yerli borsada al-sat yapacağım.

Yeni başlayan birisi için nasıl fikir sizce ? 2 bin ile başladım, şu an 20 bine çıkardım bütçeyi. İçimden bir ses al 2 tane daha btc bekle 3-5 ay diyor ama kararsızım. Yeni başlayanlara herkes acele etmeyin, fazla para yatırmayın diyor, boş yere değildir herhalde.

Birde şu var, yeterince kar yapmadan tekrar tl ye geçmeye çalışınca aslında zarar yapıyorsun. Ciddi miktarda komisyon kesiyor siteler, hem al sat için hem transfer için. Bilmiyorum belki de en doğrusu hiç al-sat ile uğraşmadan sadece uzun vadeli yatırım yapmaktır.

Şimdilik fazla açılma derim , piyasayı anlayınca alırsın biraz daha
Jump to: