Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 390. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 344
Merit: 134
1    Bitfinex   BTC/USD    $281,710,000    $3653.10    12.71%    Recently
5    BTCC           BTC/CNY    $89,024,900    $3127.05    4.02%    Recently
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Sert düşüş devam ediyor 15000 14000 derken şuan türk borsaları 13 000 seviyelerinde düşüş gün gün devam ediyor bakalım nereye kadar sürecek ama bu iş spekülasyondan başka birşey değil ben eminim kısa süre içerisinde bitcoin 5000 dolar seviyelerini aşacaktır . Bitcoinin özelliği  haberlerden çok çocuk etkilenmesi ve kırılgan bir yapının olması , btc nin fork söylentileri  geldiğinde 6000 tl lere kadar gerilemişti sonrasında 16 000 tl yi geçti gene kendi rekorunu kıracaktır.
full member
Activity: 602
Merit: 122
ellerinde ne varsa satıp defolup gitsinler. fiyat düşsün hashrate düşsün. gençlerin önü açılsın  Cheesy

edit: BTCC nin son bir günlük trade hacmi bitfinex in 3 te 1

yani dünya çinden büyüktür derim.

Bitfinex 24h İşlem hacmi $156,824,000
BTCC 24h İşlem hacmi $87,317,700

3 te 1'i derken ? Adamlar dünya bitcoin işlem hacminin % 6'sına sahip en büyüğü Bitfinex %9'una
full member
ellerinde ne varsa satıp defolup gitsinler. fiyat düşsün hashrate düşsün. gençlerin önü açılsın  Cheesy

edit: BTCC nin son bir günlük trade hacmi bitfinex in 3 te 1

yani dünya çinden büyüktür derim.
full member
BTCChina haberi öyle yenilir yutulur cinsten bir haber değil, bitsin, kapansın da kurtulalım lafları durumu çok basitleştirmekten başka bir şey değil, BTCChina'dan bahsediyoruz dostlar goftiden bir altcoin borsasından değil kendinize gelin Cheesy
full member
Activity: 672
Merit: 110
acaba bu çinliler btc stoklamaya mı calısıyorlar ucuzdan yasaklayalım deyıp fıyatı dussun alalım hesabı Cheesy
newbie
Activity: 43
Merit: 0
baskının olduğu yerde ilgi artar. çin de tamamen yasaklansın kullanan hapis cezası alsın....

edit: aklıma geldi çin pokemon go yu da yasaklamıştı.   Grin

heriflerde yasak olmayan hiçbirşey yok ki.
youtube
google
facebook
twitter
wikipedia
instagram
yahoo  
daha aklına ne gelirse.
adamlarda brad pitt bile banlı daha ne diyim Smiley

bitcoinin bu kadar durması bile mucize bence.umarım tamamen yasaklarlar kurtulalım su heriflerin spekulasyonundan.

Kesinlikle katılıyorum. BTC'nin prangalardan kurtulması lazım. Çin sonrası da BTC 3000$ üzerinde tutunabilirse çok ciddi bir yükseliş bekliyorum, orta vadede.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
baskının olduğu yerde ilgi artar. çin de tamamen yasaklansın kullanan hapis cezası alsın....

heriflerde yasak olmayan hiçbirşey yok ki.
youtube
google
facebook
twitter
wikipedia
instagram
yahoo  
daha aklına ne gelirse.
adamlarda brad pitt bile banlı daha ne diyim Smiley

bitcoinin bu kadar durması bile mucize bence.umarım tamamen yasaklarlar kurtulalım su heriflerin spekulasyonundan.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
sonunda yasakladı.  hepimiz rahat edelim ya, yıllardır aynı terane chına ban bitcoin, yetti artık
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
2750 $ görecektir bana göre kısa zaman içerisinde.Ondan sonra ne olur bilemiyorum Cheesy
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bütün teknik analiz sonuçlarına bakılırsa 100 doları göreceğiz gibi görünüyor  Grin Grin

Bence 3500 kırılacak ve 3450'lere değecek. Çin'den üst üste olumsuz haberler geliyor, petahashminer sağolsun anında haberdar oluyoruz. Düşerken "daha da düşer" ya da çıkarken "daha da çıkar" demek çok kolay. Önemli olan bunların nerede duracağını kestirebilmek. Bunu yapıp uygulayabilen kazanıyor zaten.
full member

newbie
Activity: 43
Merit: 0
3000$'ı pazar akşamına kadar görürüz gibi geliyor bana. Oradaki muazzam direnç kırılırsa 1-2 ayda 2017 başına döneriz ki bu BTC efsanesinin sonu olur çünkü artık kimse bu kadar yara almış bir değere yatırım yapmak istemez (Ben yapmam)

Ancak büyük ihtimalle 3000 civarlarından zıplayacaktır. Çin engellemsi devam ederse uzun süre 4000 üstü zor olur. Ancak Borsalar iyi bir yol haritası çizerse ya da Çin geri adım atarsa yulkarı doğru patlar.

Kişisel fikrim, ben kötümserim.
full member
hemen kapatsınlar fazla gerilime gerek yok  Wink
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
BOOOOOOOMMMM NUMBER 2

https://twitter.com/YourBTCC/status/908285586368167936

btcchina 30 eylülde kapanıyor cin mb kararı dogrultusunda
sr. member
Activity: 475
Merit: 250
3625 mallar yerine kondu...  Grin (Bitstamp)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
3000-3200 arasına kadar düşer diyorum ben  Grin 3100$ a 8 btc alım koydum bazen bittrex te panik yapıp satıyorlar. Smiley
full member
zayıf destek 3600 geçerse sonraki sağlam destek 3250

YTD
full member
2 günde altcoin piyasaları toplamda %20'den fazla değer kaybetti yine, zaten 3 aydır tüm altcoinler öncesine göre %50'den fazla değer kaybı yaşamıştı, cidden çok üzücü bir durum her geçen gün telafisi mümkün olmayan bir zarar oluşuyor umarım aramızda büyük yatırımlar yapan arkadaşlarımız yoktur. Bitcoin kendini toparlar bunu biliyoruz ancak altcoinler için durum oldukça vahim.
sr. member
Activity: 475
Merit: 250
Hazırmıyız gençler  Grin
Jump to: