Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 401. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
minimum %80'i wash trading olan türkiye bitcoin piyasasında 16000 TL'yi bulmamasını normal karşılıyorum.
zaten sabah da yazmıştım, neyse isteyen ucuza satar (veya satar gibi gözükür). düşükten toplar, başka bi yerden çıkış yaparız en nihayetinde.
kendine güvenen kazansın.

wash trading ne demek?
evt haklısınız su anda cıkılmaz resmen zararına satıyorlar gibi.
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
minimum %80'i wash trading olan türkiye bitcoin piyasasında 16000 TL'yi bulmamasını normal karşılıyorum.
zaten sabah da yazmıştım, neyse isteyen ucuza satar (veya satar gibi gözükür). düşükten toplar, başka bi yerden çıkış yaparız en nihayetinde.
kendine güvenen kazansın.
sr. member
Activity: 357
Merit: 250
Bayramdan dolayimidir nedir satislar alişlardan hayli fazla. Hal boyle oluncada turk borsalarinda fiyat fazla hareketli degil. İlk kez globalle ayni fiyata goruyorum turk borsasini, ilginç.

BTC ler satılıp kurban almak için satılıyor Cheesy

Kârlarla büyuk bir alem planlaniyor sanırım  Grin

Merhaba;

Bir ara forumda BTC helalmi diye bir başlık vardı. DH'den gelen tayfa hemen sırıtıyor.

Okcoin' gene ATH'ye doğru gidiyor bu arada.

İyi dileklerimle
bayram parasını toplayan çıkıyor o halde işlemlerde küçük bi düşüş var...
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Bayramdan dolayimidir nedir satislar alişlardan hayli fazla. Hal boyle oluncada turk borsalarinda fiyat fazla hareketli degil. İlk kez globalle ayni fiyata goruyorum turk borsasini, ilginç.

Kârlarla büyuk bir alem planlaniyor sanırım  Grin

Merhaba;

Bir ara forumda BTC helalmi diye bir başlık vardı. DH'den gelen tayfa hemen sırıtıyor.

Okcoin' gene ATH'ye doğru gidiyor bu arada.

İyi dileklerimle
member
Activity: 82
Merit: 10

Kârlarla büyuk bir alem planlaniyor sanırım  Grin
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak

member
Activity: 82
Merit: 10
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Türk Btc ekosistemini in-çık olayları biraz yormuşa benziyor. 4330$ fiyat. 15.500TL yi geçmesi gerekiyordu. Haftasonunu bu şekilde atlatırsak Pazartesiye tekrar 16binli rakamları konuşuyor oluruz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Su saatte hala 15200 preevle kafa kafaya gidiyor. Bu aksam sabit giderse btc o zaman 16 yı görebilir bankalar kapanınca cuma aksamı bizim piyasa hareketleniyor
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
Ne oluyorsa TR saatine göre gece ya da sabah oluyor artık. Bitfinex: 4320$
Türk borsa kullanıcıları uyuyor, fiyatlar eşitlendi Wink bu sabah 16000TL bekliyorum. Çünkü bu dönemde TR borsalarındaki primi göz önünde bulundurursak 15000TL'yi çoktan geçmiş olmamız gerekirdi.

boşuna bu saatlerde ekran başında nöbet tutmuyoruz hocam  Grin

alın çocuklar, bunu dinleyin  Cheesy https://www.youtube.com/watch?v=H5DpbAiw83k
16000'e çıkarsa haber verirsiniz.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Türk borsa kullanıcıları uyuyor, fiyatlar eşitlendi Wink bu sabah 16000TL bekliyorum. Çünkü bu dönemde TR borsalarındaki primi göz önünde bulundurursak 15000TL'yi çoktan geçmiş olmamız gerekirdi.

boşuna bu saatlerde ekran başında nöbet tutmuyoruz hocam  Grin
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
sr. member
Activity: 476
Bitcoin cash in total hashrate başlangıç seviyesinden bile aşağı düştü..Bir maceranın daha sonuna geldik heralde..

08.22.2017 03.00 total hash=4.08 bitcoin
08.23.2017 03.00 total hash=7.3   bitcoin

08.22.2017 03.00 total hash=3.18 bitcoin cash
08.23.2017 03.00 total hash=0.31 bitcoin cash

Başlangıçta bitcoin cash 0.38 ile başlamış şuan 0.31 bakalım neler göreceğiz..
Yani?Kazım gücü mü oluyor hash rate?Madenciler tekrar BTC'ye mi geçiyor?

Hashrate kazım gücü anlamında kullanılıyor. Madencilerin tekrar BTC'ye dönüp dönmediği konusuna ise arkadaş daha mantıklı cevap verebilir. Benim öngörüm, uzun vadede Bitcoin Cash madencilerinin de Bitcoin madenciliğine döneceği yönünde.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Bitcoin cash in total hashrate başlangıç seviyesinden bile aşağı düştü..Bir maceranın daha sonuna geldik heralde..

Yani?Kazım gücü mü oluyor hash rate?Madenciler tekrar BTC'ye mi geçiyor?
newbie
Activity: 16
Merit: 0

Bakalım bu fiyatlara nasıl yansıyacak merakla bekliyorum.
hero member
Activity: 662
Merit: 501

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Dünkü felaket senaryolarına rağmen bugün asayiş berkamal olmuş ve Segwit 4 saat kadar önce aktive olmuş durumda. BTC'nin hash rate tekrar düzgün bir seviyede (7,3 p) Şahsi fikrim dünya çapında milyarlarca $ yatırım yapılmış ve güven oluşturmuş bir yapı bir grup madencinin hinliği ile çökmez/ölmez. Ha böyle bir şey olursa da BTC'nin tahtına oturcak coin BCC değil 3. nesil altoinler olacaktır. Gönlüm elektrik tasarrufu, küresel ısınma gibi nedenlerden dolayı POS çalışan coinlerden yana.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Segwit tamamlandı ama gerekli sıçramayı yapamadı çinlerin uynamasını bekleyecegiz sanırım bu gece

Söylentiler alınır, gerçek satılır demişler . Bence de düşmediğine şükretmek lazım . Buralarda tutunması gayet güzel bir yıl içerisindeki yükseliş 2013 yılındaki yükselişe benzer, aynı düşüşü de yaşamamız mümkün dü-hala da mümkün tabi. TEk fark ekosistemin de kat kat büyümüş olması direnç daha saglam ondan

Aslında sorulması gereken sorulardan bir tanesi de şu: O Bitcoin difficulty'sini 923 milyara hangi eşşekler çıkardı?  Smiley
Bitcoin Cash'in difficulty'si 89 milyara yeniden inince makineler Bitcoin Cash'e kaydı ve Bitcoin yine blok bulamamaya başladı.
70 milyar değerindeki piyasa her gün böyle çalışacaksa işi gücü bırakayım ben. Zaten hem blok bulamadığı için hem de bayram nedeniyle dükkanı kapattım 4 Eylül'e kadar.

Son 2 yıldaki ciromuz 1 milyon $'ı geçti. bizim alışların büyük çoğunluğu Bitcoin ve Dash tarafından yapılıyor. Son olarak Dash DAO'ya kısa bir röportaj verdim bununla ilgili.
Dash eskiden hiç kullanılmazdı örneğin, neden şimdi oradan alıyor müşteriler? 1) Bitcoin blok bulamıyor 2) Fee'ler düşük
Cryptocoin üzeri e-ticaret sitesi işletirseniz bunları gözlemlemek bile epey keyifli. Ama şu Bitcoin'deki olay yüzünden gerçekten şirketi tümden kapatacağım, yakındır.

Kapatma, bir çözüm gelecek illa ki.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Segwit tamamlandı ama gerekli sıçramayı yapamadı çinlerin uynamasını bekleyecegiz sanırım bu gece
Ne sıçraması,düşmediği için senin sıçraman lazım asıl.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Jump to: