Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 413. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Bitcoin için acaba 4000 doları görür mü demeye başladım içimden çok güzel bir artış yaşanıyor son günlerde.Umuyorumki bu yükseliş sonrası ani bir düşüş gelmez.
full member
Activity: 219
Merit: 100
3500 leri de gördük devam ediyoruz keşke 2500 lerden biraz daha btc toplasaymışım
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
3500 e dokundu. dünyaki gelişmelere aynı altın gibi tepki veriyor sanki. özellikle şu sıralar yaşanan abd-kuzey kore krizi yükselişte etkili sanırım.
Bu tarz gelişmelerin btc yi etkilediğini düsünmüyorum. Savaş btc yi neden etkilesinki?daha cok ülkelerin kabulu yasaklaması etkiliyor.
Sence?Kriz ortamlarında para her zaman değer kaybeder ve daha güvenli yatırım araçlarına yönelir insanlar.Eskiden güvenli liman altınken şimdi dijital altın olan Bitcoin.Venezuela'nın para birimi WoW oyunundaki para biriminden bile daha değersiz.Her gün nükleer savaşla ve yıkımla tehdit edilen Amerika'nın ve USD'nin ne kadar riskli olduğunu sen düşün.
Amerikanın ve doların riskte olduğunu düşünüyorsnuz Roll Eyes
Amerika tehditin zaten kendisi hiçbirsey olmaz . en fazla sktsi gelmiş füzelerini çakıverirler koreye. kore nükleer atmak gibi bir salaklıkta yapmaz heralde yapsada zaten havada imha edilecektir. Kimse dolardan cıkıpta btc ye gecmez bu tarz bir sebebten dolar dunya piyasasınının ana maddesidir.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
Düşüş olmasını bekliyorum bu piyasa daha ne kadar sürebilir? Dün 1700'den alanlar yakında kar satışlarına başlayabilir.

dun 1800 alış verdim aq 1885 döndü Cheesy
ayrıca zaten o seviden alan 2700 okuttu yada bch almak için beklettiler onları satarak kar alışı yapıp genel manada alt coinler ve btc geçiş olduğunu düşünüyorm.
kar satışı durumu 1 ağustos döneminde oldukça karışık oldu .
full member
Activity: 350
Merit: 110
3500 e dokundu. dünyaki gelişmelere aynı altın gibi tepki veriyor sanki. özellikle şu sıralar yaşanan abd-kuzey kore krizi yükselişte etkili sanırım.
Bu tarz gelişmelerin btc yi etkilediğini düsünmüyorum. Savaş btc yi neden etkilesinki?daha cok ülkelerin kabulu yasaklaması etkiliyor.
Sence?Kriz ortamlarında para her zaman değer kaybeder ve daha güvenli yatırım araçlarına yönelir insanlar.Eskiden güvenli liman altınken şimdi dijital altın olan Bitcoin.Venezuela'nın para birimi WoW oyunundaki para biriminden bile daha değersiz.Her gün nükleer savaşla ve yıkımla tehdit edilen Amerika'nın ve USD'nin ne kadar riskli olduğunu sen düşün.
member
Activity: 117
Merit: 10
Düşüş olmasını bekliyorum bu piyasa daha ne kadar sürebilir? Dün 1700'den alanlar yakında kar satışlarına başlayabilir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
full member
Activity: 344
Merit: 134
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Tekrar 3450 $ ın üzerindeyiz...

Bitstamp 3470.32
Bitfinex 3470.5
OKCoin 3444.86/22970
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Şu sıralar bu fiyatlarda tutunması bile güzel olur.Şu sıralar bitcoin için olacak en iyi şey bu seviyeleri kendine taban yapmayı başarabilmesi.Ama bu aralar kur çok oynuyor.

Aynen bu seviyeleri kendisine taban yapabilmesi demek bundan sonraki yükselişini daha bir rahat yapabilmesi demektir. gerçekten de bu seviyelere tutunabilmesi ilerleyen zamanlar için çok önemli ve bu da yeni bir döneme girildiğinin kanıtı olmuş olur.

Şu an güncel bitcoin fiyatı:

bitstamp; 3409 dolar
okcoin:3511 dolar

gayet güzel gidiyor.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Şu sıralar bu fiyatlarda tutunması bile güzel olur.Şu sıralar bitcoin için olacak en iyi şey bu seviyeleri kendine taban yapmayı başarabilmesi.Ama bu aralar kur çok oynuyor.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Yine bırakmıyorlar... 3200'den sonra ben açıkçası bir double bottom daha bekliyordum. Gerçekten hava çok olumlu markette.

Benim tek derdim, bugün, yaklaşık 3 yıldır sürekli bitcoin ile aldığım bir ürünü TL ile aldım, fee ile daha pahalıya geldiği için. Oysa uzun zaman durum aksineydi.

Antpool'un bulduğu blokta sıkıntı var. Tarih olarak yaklaşık 10 saniye önce bulmasına rağmen BTC.com'un bulduğu bloktan sonra işlenmiş. Bu tarz saniyeyle bulunan bloklarda böyle transaction olmadığı çok oluyor.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Bugün bayâ bir aksiyonlu geçti Bitcoin. Yükseldi düştü derken bugün tekrar yükseldi. Şuan 3400 Dolar üstünde tutunmaya çalışıyor fiyat. Hafta sonunda nasıl bir gidişat sergileyecek acaba? Bekleyip göreceğiz?
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Dün 3240 USD seviyesine kadar gerilemişti. Bugün tekrar yukarı yönlü harekete başladı ve an itibariyle preev kuru 3420 USD seviyesinde. Türk borsalarında ise 12100 ve 12200 lira arası değerler mevcut.
full member
Activity: 630
Merit: 103
boş blok bunlar, zero tx de deniyor. madenciler işlem dahil etmek zorunda değiller bloklara. hatta madenciler isterse hiçbir işlemi onaylamayabilirler.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

bunda abes bir durum yok işlemleri fee den ötürü kabul etmemiş , dahil etmek istememiş olabilir antpool yapıyor öyle şeyler boykot etmişliği var. Tabi işlem kalmamışta olabilir bilmiyorum o anki transaction larin toplandığı mempool durumu neydi. Zaten blok boyultarının 1mb geçmemek kaidesiyle şuan herhangi bir boyutta olabilir miner a kalmış orası.

https://tradeblock.com/bitcoin burası mesela bu tarz şeyleri anlamak için güzel
https://blockchain.info/en/unconfirmed-transactions burayada bakılabilir
full member
Activity: 840
Merit: 103
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Niye döküyorlar şimdi ortada bişey yokken.Altcoinlerde hareketlenmişti btc yine çomak sokacak bu gidişle.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Market Cap: $124.733.430.386 / 24h Vol: $5.551.099.248 / BTC Dominance: 44.9%

Kripto para market cap gerçekten güzel değerlere ulaştı anlık olarak şu an 124 milyar dolar market cap mevcut. Her geçen gün de artmakta. Bitcoinin dominantlık oranı ise yüzde 44.9 civarlarında.

Bu olumlu hava bu şekilde gittikçe kripto paraya yatırımlar gün geçtikçe artacaktır. Umarım olumsuz bir haber ile karşılaşmayız.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
bitcoin 12500TL oldu çok hızlı yükseliyor

hic bir zaman böyle hızlı yükselmesini  istemedim.
belki ben zamanında hep terste kaldığım için böyle düşünüyorum.
Jump to: