Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 412. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Vay arkadaş tl cinsinden her geçen gün el yakar hale geliyor Smiley
full member
Activity: 840
Merit: 103
Dumplanan altcoinlerde uyguladigim teknigim var mesela 2200lerden 1900e indirildiyse 2000den 2100e kadar en dusuk miktarlarda sell koyuyorum sonra baskalari toplaniyor oralara herkes birseyler koydugundan satis duvari olusuyor balinalarda g.korkusu basliyor asagiya buy duvari yapiyorlar. hep ise yarar Cheesy cok komikler lan
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
An itibarı ile kripto para market cap 132 milyar doları geçmiş bulunmakta. Gerçekten tarihi anlara tanıklık etmekteyiz. Kripto para dünyası rekor üstüne rekor kırıyor.

Anlık market cap bilgileri:

Market Cap: $132.084.101.062 / 24h Vol: $5.310.103.974 / BTC Dominance: 46.8%

Sadece bitcoinin market cap değeri 61 milyar dolar. Smiley
full member
Activity: 154
Merit: 100
Bayrama tatil bileti aldım bile sağol btc Cheesy
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
bu alımların niteliği de birazcık önemli.

bu zamana kadar uzun vadeli tutma amaçlı almak için bekleyenler son 1 haftadır alanlar arasında ise. (çeşitli kurumlar, iş adamları vs.) bu fiyat çok yukarı gider daha..

ama balinalar ağırlıkta ise bir yerlerden düzeltme gelebilir, belli olmaz belki de dediğiniz gibi 4000 olur bu
hero member
Activity: 896
Merit: 630
4000 doları bu haftasonu görsek güzel bir tatile çıkarım...
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Keyifler yerinde, bakalım 4.000$ görülecek mi? Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
3818 dolar goruldu

bitstamp.

hayirli olsun.  Grin

ne guzel bir cumartesi sabahi daha.
full member
Activity: 344
Merit: 134
Alımlar çok agresif 4000 e kadar tepki görecek gibi değil
sr. member
Activity: 357
3800 e kadar tutmayı planlıyorum ondan sonra durumu tekrar gozden gecirecegim.ilk hedefim 3.800

3790 dan ben kademeli olarak satmaya basladım.
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
Bitcoine bu seviyelerden girmek gerçekten çok büyük cesaret ister. Bu sevilerden giriş yapan kişi ya çok uzun vadeli elinde bitcoin tutmayı amaçlıyordur, ya bu işlere yeni başlamış kaybetmeye mahkum kurban ya çok aşırı zengin ve kaybetmeyi sorun yapmayan biri ya da sürekli ekran başında bulunan ve anlık alım satım yapan biridir diye düşünüyorum.

Bu arada anlık bitcoin fiyatı:

Bitstamp: 3719 dolar
Okcoin: 3826 dolar

Rekor üstüne rekor kırılıyor.

ben dün 3500 lerden girdim, kardayım. bence 5000 ler çok yakın, dolayısıyla

Bitcoin indirimde arkadaşlar 4000 dolar olmadan yaz indirimini kaçırmayın Wink
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bitcoine bu seviyelerden girmek gerçekten çok büyük cesaret ister. Bu sevilerden giriş yapan kişi ya çok uzun vadeli elinde bitcoin tutmayı amaçlıyordur, ya bu işlere yeni başlamış kaybetmeye mahkum kurban ya çok aşırı zengin ve kaybetmeyi sorun yapmayan biri ya da sürekli ekran başında bulunan ve anlık alım satım yapan biridir diye düşünüyorum.

Burdan girilmez zaten alacaksanız beklyine düzeltme gelecektir yada emir gir bekle. En kötü yükseliş devam eder 4bini kırınca alınır.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
3700$ Moraller nasıl?

edit: Rüyamda grafikler enfekte olmuş heryer karıncalı, tüm borsa siteleri yerli/yabancı ddosla donmuş ve çakım başlamıştı ki 3700 ün alarmıyla uyandım Smiley
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
An itibari ile $3626.38   
Bu arada TR kullanıcısı da bi hoş.
2800 dolara 11000Tl tepkisi ver 3600 e 13300
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
3000 doları kıramayınca aşağı salar diye düşünüyordum ama yanıldım. Şimdi her gün tarihi zirvesini yeniliyor. Nereye kadar gideceğini çok merak ediyorum. 7500 dolar seviyesine kadar yükselecek mi yoksa ummadık bir anda yeniden düşecek mi? 2 sene önce okuduğumuz ustalar 3500 tahminini tutturdu. Bundan sonrası tamamen piyango.

LTC'de yatıştayım. Zararına çıkıp BTC ye geçsem mi acaba diye düşünmekten alamıyorum kendimi. Ya çıkarsa, güzel. Ya düşerse, kötü. Düşerse toparlamasını da beklemek mesele.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
3000 doları kıramayınca aşağı salar diye düşünüyordum ama yanıldım. Şimdi her gün tarihi zirvesini yeniliyor. Nereye kadar gideceğini çok merak ediyorum. 7500 dolar seviyesine kadar yükselecek mi yoksa ummadık bir anda yeniden düşecek mi? 2 sene önce okuduğumuz ustalar 3500 tahminini tutturdu. Bundan sonrası tamamen piyango.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Merhaba;

Keyifleri kaçırmayayım ama 9 Ağustos civarı, önce de olabilir sonra da olabilir bir düzeltme tahmin ediyorum.

İyi dileklerimle

9 ağustosu hangi hesapla bulduysan artık Smiley
Bari ağustos içinde falan de
full member
Activity: 350
Merit: 110
3500 e dokundu. dünyaki gelişmelere aynı altın gibi tepki veriyor sanki. özellikle şu sıralar yaşanan abd-kuzey kore krizi yükselişte etkili sanırım.
Bu tarz gelişmelerin btc yi etkilediğini düsünmüyorum. Savaş btc yi neden etkilesinki?daha cok ülkelerin kabulu yasaklaması etkiliyor.
Sence?Kriz ortamlarında para her zaman değer kaybeder ve daha güvenli yatırım araçlarına yönelir insanlar.Eskiden güvenli liman altınken şimdi dijital altın olan Bitcoin.Venezuela'nın para birimi WoW oyunundaki para biriminden bile daha değersiz.Her gün nükleer savaşla ve yıkımla tehdit edilen Amerika'nın ve USD'nin ne kadar riskli olduğunu sen düşün.
Amerikanın ve doların riskte olduğunu düşünüyorsnuz Roll Eyes
Amerika tehditin zaten kendisi hiçbirsey olmaz . en fazla sktsi gelmiş füzelerini çakıverirler koreye. kore nükleer atmak gibi bir salaklıkta yapmaz heralde yapsada zaten havada imha edilecektir. Kimse dolardan cıkıpta btc ye gecmez bu tarz bir sebebten dolar dunya piyasasınının ana maddesidir.
http://www.paraanaliz.com/2017/ekonomi/trumpdan-kuzey-koreye-atisa-haziriz-15083/

sr. member
Activity: 357
3800 e kadar tutmayı planlıyorum ondan sonra durumu tekrar gozden gecirecegim.ilk hedefim 3.800
Jump to: