Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 416. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
sizler dump beklemeye devam ederken fiyat 3300 dolar ve nefesi daha kesilmedi bile.  Grin
full member
Activity: 154
Merit: 100
3500$ zorlarlar fiyat oralara gelirse yeni yatırımcılarda haliyle daha yüklü fiyatlardan girmesi lazım yıl sonu 5k yı geçer tek sorun düşmesinde.
member
Activity: 126
Merit: 12
Bitfinex 3320 USD gördü. Anlaşılan 3500 USD'yi göstermeden kar realizasyonuna gidilmeyecek ..
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
hero member
Activity: 896
Merit: 630
yıl sonu için 5000 düşleri için erken gibi şu önümüzdeki dönem içerisinde 3000 dolaylarında tutunmaya devam ederse yıl sonu için daha iyimser olacağım.
full member
Activity: 392
Merit: 107
3000 i kiran bitcoin yil sonunda 5000 e demir atar artik. 1 agustos falan filan dediler milleti piyasadan soguttular, simdi de kaymagini yiyorlar son 1 ayda yaptiklarinin. Yukselis trendi basladi ve bunu durdurmak artik imkansiz gibi.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
haftasonuna girdik.bu sevıyelerı tutarsa hafta bası 3 000 göruruz herhalde buyuk ıhtımal

Daha önce hiç 3000'i göremedik, bir kere gördük hemen geri döndü. Bu hafta başı özel bir şey mi var da 3000'i görüyoruz? Bizim bilmediğimiz ne biliyorsunuz yüksek ihtimal 3000 görürüz dediniz?
6.his göruruz 3000 görur kırar mı asagaı mı gelir bılmem ama görecek bence suan zaten 1 BTC = $2903.9475 geldı altı da saglam gıbı

( özel ne bılcem garıban forum uyeseyım ben )

Okcoin de su an 3031$ dan islem gormekte

An itibari ile preev de 3182$ şimdi buralarda biraz tutunursa 7000 lere doğru demir alır inşallah..
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Şu an 10860 TL bile oldukça uygun bir fiyat. Cumartesi değil Pzt olsaydı 11.500 TL den ucuza BTC bulamayacaktınız Smiley Bence üzülmeyin. Sadece BTC'Nin global değerinin PZT'ye kadar 3100 USD altına düşmemesini dileyin ..

bencede kaldıki arbitrajcılar topluyor zaten piyasanın 100-150$ arasında altına alma imkanı var Smiley
member
Activity: 126
Merit: 12
Şu an 10860 TL bile oldukça uygun bir fiyat. Cumartesi değil Pzt olsaydı 11.500 TL den ucuza BTC bulamayacaktınız Smiley Bence üzülmeyin. Sadece BTC'Nin global değerinin PZT'ye kadar 3100 USD altına düşmemesini dileyin ..
legendary
just in case
member
Activity: 336
Merit: 10
10860 liradan btc aldım üzgünüm Embarrassed
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Bu artışın sebebi eldeki BCC'lerin BTC'ye çevrilmesinden dolayı gözüküyor. Hafif bir yükseliş görenler pastadan pay almak için altlardan çıkış yaptı birçok assette çok güzel alım fırsatları oluştu. Kaçırmayın yapıştırın.   Smiley

Altlarda gerçekten çok güzel alım fırsatları oluştu. 400$'lık bir artıştan sonra bir kar realizasyonu gelebilir. Kademeli nakite geçmek yada altlardan almak daha mantıklı geldi.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
garıban forum uyeseyım ama pazartesı demıstım cumartesı 3000 gectı hemı de 200 dolar fazla suan masallah bana Cheesy l  arkadastan bır tebrık rıca edıyorum Cheesy
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Aman Tanrım didim. O ne biçim dik bir çizgi. Yalnız bende terste kaldım. Şuan nakitteyim. Bitcoin'in yükselişini öylece izliyorum. ATH şuanlık Bitfinex'te 3240 Dolar olarak gösteriyor. Bakalım önümüzdeki günlerde yeni rekorlara tanıklık edebilecek miyiz?

sr. member
Activity: 561
Merit: 274
yukarıda bir arkadas paylasmıs gercekten cok ilginç bir yazı https://medium.com/@bitfinexed/meet-spoofy-how-a-single-entity-dominates-the-price-of-bitcoin-39c711d28eb4 bugun kimsenin bu konuyla ilgilenecegini sanmıyorum ama piyasa durgunlastıgında uzerine bir kac kelam edilmesi gerekiyor.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
tam beklediğim tarihta 3k geçti Cheesy msj nede bulamadım bulsam paylaşcaktım Cheesy  piyasada dün gece 6 milyar dolar girdi ki 112 milyar dolar seviyesi kırıldığında oldukça bir para akışı bekliyorum
allah herkese hayrılı kazançlar versin altlarda olan üzülmesin ben full attayım şuanda btc olarka düştüler ama dolar olara yükseldi (btc kadar değil tabi) sanırım bch de satanlarda btc geçiyor extra atrış burdanda kaynaklı olabilir. hafta sonu çalışlarından sonra hafta sonu yükselişi iyi geldi Smiley

Bu tarz piyasaya şu kadar para girdi yorumları doğru değil. Bilakis saçma. O artan değer doğrudan tüm coinlerin/tokenlerin hacimli olarak işlenmesi ile artmıyor.

doğrudan tüm coinlerin değeri attırması için doğrudan tüm coinlere alış gelmesi lazım ! düz mantık.
 para giren yerde hacim ve değerde artar. borsanın evrensel kanunu

Piyasaya 6 milyar dolar girse duramazsın. Sadece mevcut hacimle coin birim fiyatındaki değişim sonucu market cap arttı.
Şöyle söyleyeyim, piyasadaki para giriş çıkışlarıyla marketcap arasında doğrusal değil parabolik bir grafik olur.  Sen hacmi düşük olan bir coinin fiyatını bir kaç bin dolarla yükseltip market capi milyonlarca dolar artırabilirsin.
24 Hour total volume e bak ve bunun hepsinin alış olmadığını dikkate al ona göre btc alışıyla alakalı bir fikir edinebilirsin.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
gün içerisinde kar realizasyonu gelmesi lazım 400$ firladi normal değil

kesinlikle katılıyorum illaki de gelecektir 3000 altına inmesinde 3100 - civarı takılması güzel olur.
zaten 1 aydan beri cuma akşamı düşüş balıyordu pazar akşamı düzeliyor hafta sonu para akışı sağlanamadığından özellikle kullanıyorlar
elimde nakit olsa alıp beklicemde para olamyınca yapamıyorsun adamlar at koşturmasını izliyoruz
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
tarihi anlara taniklik ediyoruz.

fiatta kalanlara allah sabir versin.
legendary
just in case
gün içerisinde kar realizasyonu gelmesi lazım 400$ firladi normal değil
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
gunaydın 3200 leri bugun geceriz gibi,sizce?

! $3220 Smiley
Jump to: