Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 417. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Arkadaşlar şu HODL olayını yapın ya. Alın unutun kardeşim. Çekmeyin ellemeyin kurcalamayın. Yok USDT ye geçtim ethereuma geçtim BELACOINe geçtim deli misiniz Smiley

Alın tutun unutun arkadaş çok terste kalırsınız daha Smiley

yapabilene saygım sonsuz ama yapı geregi sanırım ben becerremiyorum.alıp unutabildigim bi tek waves var.btc ye yuksek miktarda yatırım yapamadıgım için kucuk hareketlerde heyecan yapıp terste kalıyorum.

o zaman bitcoini gerçekten sevmiyorsunuz demektir. ben etraf yangın yeri iken bile tutuyorum zararda olsam bile, çünkü seviyorum bitcoini

biraz daha psikolojik sanırım benimkisi. 10K ile 1 tane bitcoin alacagıma nedense 100 lerce farklı koinden alıp(waves monero pivx vsvs) beklemek daha işime geliyor. bitcoin %10 artsın sorun degil ama tuttugum altkoinlerdeki beklentim x5 x10 oluyor cogu zaman.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Argkadaş az biraz gündemden uzak kalayım, fiyatlara bakmayayım kafam rahat olsun dedim hemen o kısa sürede olan omuş yaa. Hangi ara fiyat 3200 dolarlara çıktı. Neyse en azından gayet olumlu bir gelişme ile karşılaştım. Tersi de olabilirdi. Dilerdim ki altcoinler de aynı şekilde çoşsun. Belki bir zaman sonra sıra altcoinlerie de gelecek. Bekliyoruz.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
tam beklediğim tarihta 3k geçti Cheesy msj nede bulamadım bulsam paylaşcaktım Cheesy  piyasada dün gece 6 milyar dolar girdi ki 112 milyar dolar seviyesi kırıldığında oldukça bir para akışı bekliyorum
allah herkese hayrılı kazançlar versin altlarda olan üzülmesin ben full attayım şuanda btc olarka düştüler ama dolar olara yükseldi (btc kadar değil tabi) sanırım bch de satanlarda btc geçiyor extra atrış burdanda kaynaklı olabilir. hafta sonu çalışlarından sonra hafta sonu yükselişi iyi geldi Smiley

Bu tarz piyasaya şu kadar para girdi yorumları doğru değil. Bilakis saçma. O artan değer doğrudan tüm coinlerin/tokenlerin hacimli olarak işlenmesi ile artmıyor.

doğrudan tüm coinlerin değeri attırması için doğrudan tüm coinlere alış gelmesi lazım ! düz mantık.
 para giren yerde hacim ve değerde artar. borsanın evrensel kanunu
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Bedavadan Bitcoin Cash'a konanların bugünden itibaren yaratacağı dump etkisi ile BTC fiyatında yukarı yönlü küçük hareketler bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Kısa süre önce yukarıda alıntıladığım iletiyi yazmıştım. Anladığım kadarıyla BCH'larını BTC'ye dönüştürmek isteyenler bu işlemi hemen yapamıyor. Mesela Bittrex harici gönderimleri açtığında BCH bakiyesini borsaya aktarmam yaklaşık 24 saat sürdü. Üstelik en yüksek madenci masrafını vermeme rağmen.

Bittrex hesabımda işlemin 20 doğrulamadan sonra tamamlaması üzerine hemen satış yaptım. Anlık olarak 0.099 BTC karşılığı vardı. Sonradan 0.94'e kadar düşmüştü. Bugün düşüşün hızlandığını görüyorum.
full member
Activity: 532
Merit: 151
2 gün önce altcoinlere girdim btcden. Altcoinler %5 azaldı BTC %10 arttı kaarım şuan %5-6 da. İnşallah para altcoinlerede kayar...
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
tam beklediğim tarihta 3k geçti Cheesy msj nede bulamadım bulsam paylaşcaktım Cheesy  piyasada dün gece 6 milyar dolar girdi ki 112 milyar dolar seviyesi kırıldığında oldukça bir para akışı bekliyorum
allah herkese hayrılı kazançlar versin altlarda olan üzülmesin ben full attayım şuanda btc olarka düştüler ama dolar olara yükseldi (btc kadar değil tabi) sanırım bch de satanlarda btc geçiyor extra atrış burdanda kaynaklı olabilir. hafta sonu çalışlarından sonra hafta sonu yükselişi iyi geldi Smiley

Bu tarz piyasaya şu kadar para girdi yorumları doğru değil. Bilakis saçma. O artan değer doğrudan tüm coinlerin/tokenlerin hacimli olarak işlenmesi ile artmıyor.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Bu fiyatlarda tutunur mu yoksa aşağı kırar mı kestiremiyorum grafikler tuhaf gelmeye başladı. Bu BCC'ye tekrar dönüp fiyatı kırabilirler bu ikisi arasında güzel ekmek yiyecek birileri
sr. member
Arkadaşlar şu HODL olayını yapın ya. Alın unutun kardeşim. Çekmeyin ellemeyin kurcalamayın. Yok USDT ye geçtim ethereuma geçtim BELACOINe geçtim deli misiniz Smiley

Alın tutun unutun arkadaş çok terste kalırsınız daha Smiley

yapabilene saygım sonsuz ama yapı geregi sanırım ben becerremiyorum.alıp unutabildigim bi tek waves var.btc ye yuksek miktarda yatırım yapamadıgım için kucuk hareketlerde heyecan yapıp terste kalıyorum.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
türk borsaları gene gec tepki veriyor alış 2900 dolarda su anda, satış verdim alan yok.
Emirleri çizecemde alacak nakit yok borsada. 11000 altı tüm emirler şuan için ucuz

zaten almaya niyetlensek hesapta para olmaz,satmaya niyetlensek alıcısı çıkmaz..ne kadar güvenilir olursa olsun borsalarda para bırakmayı sevmiyorum
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Ne guzel bir cumartesi gunu  Cool

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Benim biraz canım sıkıldı dolar da kaldım, dün üç beş dolar aşağı yukarı daily trade yapayım dedim, terste kaldık fiyatlar skyrocket e geçti Cheesy
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bu kadar mutlu uyanamazdım Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
gunaydın 3200 leri bugun geceriz gibi,sizce?
3k + da dursunda yeter sonra kararsız oluo
sr. member
gunaydın 3200 leri bugun geceriz gibi,sizce?
full member
Activity: 350
Merit: 110
legendary
just in case
Bu arada ilginç bir yazıya denk geldim.
Bitfinex 'in fiyatları nasıl manipüle ettiği ile alakalı
https://medium.com/@bitfinexed/meet-spoofy-how-a-single-entity-dominates-the-price-of-bitcoin-39c711d28eb4
legendary
just in case
türk borsaları gene gec tepki veriyor alış 2900 dolarda su anda, satış verdim alan yok.
Emirleri çizecemde alacak nakit yok borsada. 11000 altı tüm emirler şuan için ucuz

Al bendende o kadar nakiti ayarlayana kadar toparlamaya başladı fiyatlar Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
hero member
Activity: 896
Merit: 630
Jump to: