Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 433. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Şu anki bitcoin fiyatı bitstamp: 2325 dolar ve yükselmeye devam ediyor arkdaşlar. Doğuda ise okcoin: 2384 usd.

Şimdilik gayet iyi gidiyor. Acaba ne kadar buralarda kalır veya ne zaman nereye kadar çıkar veya düşer. Gerçekten sürprizlerle dolu.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Bitcoin ne yaptı yine öyle yaa. Çok kısa bir sürede 2200 dolarları geçti gidiyor. Sanıyorum bir çok kişiyi ters köşeye yatırdı. Kimse 1900 dolar seviyelerinden kısa sürede 2200 dolar seviyelerine geleceğini tahmin etmiyordur her halde. gerçekten çok sağlam dönüş yaptı.

Haftasonuna doğru tekrar düşüşe geçer mi acaba? Bu kadar hızlı bir şekilde toparlanmasını beklemiyordum. Birkaç gün önce 8700den aldıktan sonra 6000 küsürlere kadar erimişti.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Bitcoin ne yaptı yine öyle yaa. Çok kısa bir sürede 2200 dolarları geçti gidiyor. Sanıyorum bir çok kişiyi ters köşeye yatırdı. Kimse 1900 dolar seviyelerinden kısa sürede 2200 dolar seviyelerine geleceğini tahmin etmiyordur her halde. gerçekten çok sağlam dönüş yaptı.
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
Bitcoin yine ters kose yapmaya devam ediyor😁 Ben dahil kisa vadede shortculari baya uzecek hareketler bunlar. 2250 dolari gorduk...

ben de 2220'ye girip yattım gece şimdi stop loss mu yapsam 2300'den sekmesini mi beklesem bilemedim abaza gibi alıyorlar yine Cheesy
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitcoin yine ters kose yapmaya devam ediyor😁 Ben dahil kisa vadede shortculari baya uzecek hareketler bunlar. 2250 dolari gorduk...
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
50 million dollars? dostum bu beni çok aşıyor.  Grin Bırakalım kendi halinde düşsün.  Cheesy
Akıllı yatirimlarla 2.5 milyon dolar, 50 milyon olur ama sadece btc olarak düşünme. Küçük ama önemli altcoinlere güzel yatırımlarla çok hızlıca büyütebilirsin. Daha sonra SELL tuşuna basarsın, piyasa kan ağlar. Smiley
sonuna  Cool Cool Cool koysan daha cix olurdu
newbie
Activity: 42
Merit: 0
50 million dollars? dostum bu beni çok aşıyor.  Grin Bırakalım kendi halinde düşsün.  Cheesy
Akıllı yatirimlarla 2.5 milyon dolar, 50 milyon olur ama sadece btc olarak düşünme. Küçük ama önemli altcoinlere güzel yatırımlarla çok hızlıca büyütebilirsin. Daha sonra SELL tuşuna basarsın, piyasa kan ağlar. Smiley
hero member
newbie
düşürür ya nie düşürmesin btc-e ye bi dump yapsana mesela işimiz görülsün
Kalıcı olarak düşüşten bahsediyoruz. Arbitrajcılarla hemen toparlanır. En az 50 milyon dolar lazım. Bu piyasa sadece btc-e'den ibaret değil.
legendary
düşürür ya nie düşürmesin btc-e ye bi dump yapsana mesela işimiz görülsün
newbie
2.5 milyon dolarım var.  Wink Yeterli olur sanırım.
2.5 milyon dolarla bitcoinin fiyatını düşürebileceğini mi sanıyorsun? Smiley Ancak Türk borsalarında yapabilirsin bunu.
hero member
2.5 milyon dolarım var.  Wink Yeterli olur sanırım.
newbie
satın çıkın daha çok düşecek yatırım tavsiyesidir

Satıp çıkarsak zaten fiyat düşer.  Cheesy
Milyon dolarların varsa, tabi.
hero member

Satıp çıkarsak zaten fiyat düşer.  Cheesy
legendary
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Valla hemen atak oluyor 1800 den sonra 2090 seviyelerine geldi sanki bunu daha öncede yaşamış gibiyiz sonrasında yavaş yavaş üstlere doğru tırmanışa geçmişti.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Bir anda 1300 veya 2800 olmasını beklemeyin. Bu bir süreç şeklinde ilerler. Grafiklere baktığımızda 1800-2300 arası hareket alanında olduğunu görüyoruz. Günlük al-satçılar için en güzel zamanlardayız. Bugün içinde bile 1850-2100 arasında gel-git yaptı. Kısa vade kârlarını almak için 2000 altından toplanıp 2200'lere yakın satış yazılabilir.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
pazartesi günü çırpınışı bunlar , borsalara para girişi olduğu için fiyatlar biraz yükseliyor hafta sonu gelmeden eski trendine geri döner. Fazla umutlanmamak lazım.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
telaşa gerek yok. 1800'leri mayıs ayı sonunda görmüştük, şu anda tekrar görüyoruz.

temmuz 21'de segwit2x sinyalleri gönderilmeye başlanacak, ve bu bağlamda segwit aktivasyonu gerçekleşecek.

bu yüzden piyasanın 1 ağustos'tan önce toparlanmaya başlayacağını düşünüyorum.

o yüzden önümüzdeki hafta boyunca piyasanın 1800 seviyelerinde direnç göstermesi çok önemli.

19-20 si segwit2x öncesi bir belirsizlik olurmu sizce bir düşüş beklenebilirmi yoksa iş çözülecek coine yüklenelim hesabımı olur.

ayın 21'ine kadar bir düşüş beklenebilir, ancak 1800-2000 seviyelerindeki desteğin kırılıp daha da aşağılara inmesi pek mümkün görünmüyor.

tam terside olabilir. yani ayın 21'i öncesi 2300 seviyelerine de gelebilir.
Jump to: