Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 436. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
1700 benim işimi görüyo .d ama 1 k ya bile düşebilir bence
newbie
Activity: 42
Merit: 0
niye yavaş yavaş düşüyo ya bu hiç alışık değilim Cheesy şaşırtıo beni yine
çünkü balinalar değil küçük yatırımcılar teker teker çıkıyor
Birkaç balina çıkınca iyice panik olacaklar. Smiley 1500'e düşer mi dersiniz?
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
çünkü balinalar değil küçük yatırımcılar teker teker çıkıyor
legendary
ön şeyi uzun tutuolar .d
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Böylesini deniyorlar bir de. Daha eğlenceli gelirse bu yönteme geçilir  Wink
legendary
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Birde Siz Altcoinleri düşünün şimdi Btc 1400-1600 bandına gelirse Altcoinler %100 dibe çöker. Cheesy
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
henüz panik başlamadı bile.

2000de tutunursa bi 2300e doğru gaz alma operasyonu yapılır, " ne o yoksa 6000 mi geliyor beyler?" gazı verilir. fakat dip konusunda 1400-1600 aralığını daha mantıklı buluyorum. 1-2 haftaya olmayacaktır elbet ama ağustos ortalarına doğru bu değerleri görme ihtimalimiz pek az değil.

full member
Activity: 166
Merit: 100
Gerçekten çok büyük düşüş yaşanıyor ivme yönü tam aşağı gösteriyor insanlar 5000 türk lirasından bitcoin almanın bile planlarını yapmaya başladı tepeden giren insanlar için kabus senaryosu yaşanıyor.1 Ağustos tarihine öyle büyük anlamlar yüklendiki sonucu normal görüyorum
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Bugun 2000 altını denicekler gibi gorunuyor. Bızım piyasa baya primli suan avantajlı fiyatlardan yararlanılabilir.btc 2080 btcturk 7800

Dediğin gibi olacak sanırım. Şuan bitcoin fiyatı bitstampde 2037 usd. Büyük ihtimal kısa sürede 2000 dolar altını görecektir. 2000 dolar altına indiğinde gelecek tepkiyi çok merak ediyorum. Acaba panik atışları gelir mi yoksa yavaş yavaş belli bir yere kadar inip 1 ağustos sonrasında tekrar yolune devam eder mi.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Bugun 2000 altını denicekler gibi gorunuyor. Bızım piyasa baya primli suan avantajlı fiyatlardan yararlanılabilir.btc 2080 btcturk 7800
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Cüzdanlara çekilen bitcoinin, bitcoin fiyatını düşüreceğini sanmıyorum. Sonuçta bitcoin yine bitcoin. Bitcoin satılmadıkça fiyatta olumsuz etki etmemeli. Eğer bitcoini herhangi bir altcoine veya para birimine çevirirlerse o zaman bitcoin fiyatı düşmeli. Tabi çoğunluktan bahsediyorum. Şuan baktığımda mesela bitcoinin fiyatı 100-200 dolar düşmüş buna ragmen Ethereum fiyatında artış olursa, bitcoinden eth'ye bir geçiş varsayabiliriz gibi geliyor bana. Tabisadece varsayım. Kimse kesin bilemez.

Şuanki mevcut durum ilerleyen günler için bitcoin adına pek de umut vermiyor, orası kesin. Önemli olan bitcoinin bu durudan çabuk kurtulması ve normale dönmesi.
full member
Activity: 166
Merit: 100
1500 doları gördüğü an ev araba satar bitcione girerim. Uzun vadede 3000 doları göreceği garanti gibi geliyor bana.
hero member
Activity: 504
Merit: 500
Bitcoin daha fazla düşebilir çünkü cüzdanlara çekim başladı tahmini 1500 dolar olabilir
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Usdt mi tl mi mantıklı sizce?
USDT daha mantıklı, ama o da stabil değil malesef.
%70 usdt %30 TL takılmak daha iyi olur şu piyasada. 1 ağustos düşüşünde her iki taraftan da toplarsın bu sayede.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Usdt mi tl mi mantıklı sizce?
full member
Activity: 532
Merit: 151
İnşallah şu dönemden kimse zarar etmeden çıkar.1800 dolardan 50 dolar azaltarak order girdim. Hayırlısı YTD...
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Çatallanma olacak mi olmayacak mi binbir cesit sorular dolu yatirimcinin kafasinda. Ustelik bu saatten sonra borsada btc tutmak mantiksiz. Genel goruste bu yonde oldugundan fiyata da yansiyor. 1 agustos oncesi cogunluk bir maceraya atilmak istemiyor...
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Yine hesap kitap yapmayı bilmeyen tipler piyasayı düşürdü. Yurtdışından ucuza Bitcoin satmak ne demek ya? Smiley
Koinim olmuş 7750 TL, zaten dünyada BTC 7950 TL ediyor. Alım yapmayı düşünen varsa onlar için güzel fırsat oldu.

Bitcoin daha da düşecektir. Sebebi herkes ya satıyor ya da cüzdanlarına geçiriyor şuan 1 ağustos olayı çılgın atıyor. Bitcoinde gerçekten yenilik şart, hele onaylanmayan işlemlerde ödediğim 5-10 dolarlık fee'leri görünce tamamiyle litecoinle transfer yapmaya başlamıştım he bölünme olursa ne olur 1700 dolara kadar sarkabilir bu da 5000 tl civarı tekabül ediyor.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Yine hesap kitap yapmayı bilmeyen tipler piyasayı düşürdü. Yurtdışından ucuza Bitcoin satmak ne demek ya? Smiley
Koinim olmuş 7750 TL, zaten dünyada BTC 7950 TL ediyor. Alım yapmayı düşünen varsa onlar için güzel fırsat oldu.
Jump to: