Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 429. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 561
Merit: 274
hemen herkes de pozitif bi hava hakim ki olması gerekende bu sanırım.5-6 sayfa geride aglamaklı gozlerle yorum yapan arkadaslar dahi daha da cikacak diyor simdi. bide böyle abiler var https://www.youtube.com/watch?v=Jwt4QzBx-xY 
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
çok güzelsilkelerdiler, 1800 e kadar düşecek bir gelişme yoktu , bence bip 91 öncresi panik yaratıp piyasayıo salladılar alttan topladılar, satansattığıile kaldı, segwit kabul edilince 3000 yukarı kıracaktır

Aynen dediğin gibi. Bitcoin fiyatı düşerken ortada hiç bir negatif haber yoktu. Sadece bit belirsizlik vardı ve bir çok kişi de zaten olayın ayrıntılarından haberdar değildi. Sadece spekülatif bi ortamda panik yaratıp alttan topladılar.

newbie
Activity: 18
Merit: 0
silkeleme bitti, ardından 3000 geçilirse 4450'ye kadar yolu açık gibi görünüyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
çok güzelsilkelerdiler, 1800 e kadar düşecek bir gelişme yoktu , bence bip 91 öncresi panik yaratıp piyasayıo salladılar alttan topladılar, satansattığıile kaldı, segwit kabul edilince 3000 yukarı kıracaktır
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Kara Salı'dan beri başılığa alttaki videoyu paylaşmak istiyordum...Hazır moreller duvar yapmışken zamanıdır.

https://youtu.be/Igr0sBb5dxs?t=3s

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
2300 lere bir salsın tekrar başlar 5 dolar olcak 10 dolar olcak muhabbeti  Smiley

Ne korktular ama demi Smiley
full member
Activity: 344
Merit: 134
2300 lere bir salsın tekrar başlar 5 dolar olcak 10 dolar olcak muhabbeti  Smiley
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Forumdaki hava nasıl birden değişmiş konuya bir girdim artık yeni rekorlar v.s konuşulmaya başlanmış.En fazla 1 hafta önce 1000 doların altına inmesi konuşuluyordu hayat gerçekten çok ilginç ve bitcoin piyasasıda bir o kadar belirsiz bir durumda.

Tam tersine belirsizlik ortadan kalktığı için hava olumluya döndü. Eğer belirsizlik devam etseydi bu seviyeleri göremezdik. Uzun süredir şikayet edilen en önemli konu kısa vadeli de olsa çözüme kavuşturuluyor sonunda. Bunun doğal olarak fiyata olumlu yönde bir etkisi olacaktı.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Forumdaki hava nasıl birden değişmiş konuya bir girdim artık yeni rekorlar v.s konuşulmaya başlanmış.En fazla 1 hafta önce 1000 doların altına inmesi konuşuluyordu hayat gerçekten çok ilginç ve bitcoin piyasasıda bir o kadar belirsiz bir durumda.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Dün 2938 dolardan döndü, daha önce 3019 dolardan dönmüştü. Aşağı salınma riskine girerek değerli coinlerimi tutuyorum ve önümüzdeki günlerde yeni rekorlar kıracağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Büyük resim de öyle diyor. Ama yukarı ihtimali güçlendi benim tarafımda.

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bugün Cuma, biliyorsunuz ki Cuma - Cumartesileri Bitcoin için özeldir ve sanki bir sıçrama daha yapacak gibi bir his var... Yine de hangi yöne gideceğini kestirmek güç...
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Çünkü son 5 6 ayda insanlar parayı btc/usd artışından çok altcoin/btc artışlarından kazandı. Sadece Btc/usd artışı çoğu traderı tatmin etmeyecektir.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Güven oluşunca millet geri btc almaya başladı. Şimdi o btc yi altcoinlere kaydırırlarsa altcoinler de şenlenir.

Niye altcoinlere kaydırsınlar ki? Bitcoin'in önümüzdeki günlerde 3900 Doları görme ihtimali var. Goldman Sachs'in deyimiyle. Ben olsam 3900 olunca tekrar fiyata dönerdim.📈💵
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Güven oluşunca millet geri btc almaya başladı. Şimdi o btc yi altcoinlere kaydırırlarsa altcoinler de şenlenir.
sr. member
Altcoinlerden çıkıp millet btcye yüklendi normalde btc yükselirken altcoinlerin uçması lazımdı.Yakında bir düzeltme bekliyorum YTD.

Bitcoin söyle bir durulsa altcoinler de yükselecektir büyük ihtimal. Ama şu anlık bitcoinin ne yapacağı hiç belli değil. Senin de dediğin gibi her an bir düzeltme de gelebilir. Bir çok kişinin beklediği olaysa zaten bu olumlu havanın altcoinlere de yansıması.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Altcoinlerden çıkıp millet btcye yüklendi normalde btc yükselirken altcoinlerin uçması lazımdı.Yakında bir düzeltme bekliyorum YTD.
member
Activity: 63
Merit: 10
şaka maka tarihe tanıklık ediyoruz.
bu sene 5000 doları yani 20bin tl görürse bu tarih değil de nedir
bitcoin tepeye çıkınca ver elini altcoinler de yükselecek

Bitcoin 5k$ olursa altcoinler yükselmez aya çıkar Smiley
sr. member
grafikler erekte olmuş durumda  Grin

Grafikteki o çubuktur nasıl bir çubuktur arkadaş. Bildiğin kavak ağacı gibi uzuyor da uzuyor.

Yakın zamanda 3000 doları geçecek gibi. Acayip bir gaza geldi piyasa. Uçuşa geçti resmen.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
grafikler erekte olmuş durumda  Grin
Fena sikti long girenleri.
Jump to: