Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 439. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Bitcoinin bir güzel özelliği de eft saati zart zurt yok. Herkese heran yollabilmemiz de bir başka artısı. ama yukarıda arkadaşın hayal kurduğu 100 dolar olayı şuan için imkansız gözüküyor.
zartı zurtu yokta 3-5$ fee verdiğim işlem 10 saat sürüyor ne anladık bu işten Cheesy bankaların sabah açılıp eft yi göndermesi gibi bişey sonuçta
sr. member
keşke btc 100$ seviyelerine insede insanlar şunu günlük hayatta kullanabilse 3-5$ lık fee lerle btc nin hiç ama hiç dünyayı kökten değiştirecek potansiyeli yok.
Yalnız o feelerin yüksek olmasının sebebi bitcoin fiyatının yüksek olması değil.blok boyutu az olduğu için bizim feeyi yüksek verip erken onay almak istememiz. Yani fork olduğu zaman bu sorun kalmayacak. Bitcoin günlük hayatta kullanılmaz kimse yarım saat işlem onayı beklemez. Bitcoin altın olacak yani bitcoin ons altın olacak ona yatırım yapanlar altın almış olacak altcoinler de kağıt para saniyesinde onay alanlar özellikle...
Günlük hayatta dediğim transferlerde falan Smiley Enpara ya çok alıştım para transflerinde 1tl bile ödemiyorum banka beni sömürmüyor 2 senedir keşke bu sadece TR içinde değilde tüm dünya genelinde transflerde olsa ve 24saat geçerli olsa.Buda sanırım crypto ile mümkün olacaktır 3-5 sene içinde.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
keşke btc 100$ seviyelerine insede insanlar şunu günlük hayatta kullanabilse 3-5$ lık fee lerle btc nin hiç ama hiç dünyayı kökten değiştirecek potansiyeli yok.
Yalnız o feelerin yüksek olmasının sebebi bitcoin fiyatının yüksek olması değil.blok boyutu az olduğu için bizim feeyi yüksek verip erken onay almak istememiz. Yani fork olduğu zaman bu sorun kalmayacak. Bitcoin günlük hayatta kullanılmaz kimse yarım saat işlem onayı beklemez. Bitcoin altın olacak yani bitcoin ons altın olacak ona yatırım yapanlar altın almış olacak altcoinler de kağıt para saniyesinde onay alanlar özellikle...
sr. member
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
1 ağustosta hızlı bir dump & pump bekliyorum. 1500 lü seviyeler alım için uygun. ytd.
1500$a bu kadar kısa vadede düşüş olmaz. Hala bir çok ICO yapılıyor ve hala para akıyor, ICO'lar patlamadan, bu devir bitmeden 2k$ altına düşmesi zor bitcoinin.

2000 dolar altına düşmesi oldukça zor. Piyasaya nakit girişi her geçen gün artıyor. Ethereum geçenlerde düştü ama nedeni bazı ICO'ların topladıkları paraları nakite çevirmesiydi. Bitcoin'de böyle bir olay yok. 1 Ağustosta bir şey olacakmış gibi düşünenler çok fantastik şeyler bekliyor herhalde. Smiley
hero member
Activity: 644
1 ağustosta hızlı bir dump & pump bekliyorum. 1500 lü seviyeler alım için uygun. ytd.
1500$a bu kadar kısa vadede düşüş olmaz. Hala bir çok ICO yapılıyor ve hala para akıyor, ICO'lar patlamadan, bu devir bitmeden 2k$ altına düşmesi zor bitcoinin.
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
1 Ağustos'ta haydi oldu bitti segwite geçtik bölündük toplandık öyle bi durum olmayacak ki. Sadece bi yola girecek Segwit2x in gerçekleşmesi ekim aylarını bulacaktır. İster bölünsün ister bölünmesin bi süre ne oluyor ne bitiyor anlamaya çalışırken birileri bu fırsattan güzel kazanç elde edecektir.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Ne olursa olsun şuan Türk piyasası için alım fırsatı. Her zaman ki gibi biz Türkler uyumayı çok seviyoruz Smiley
Preev: 9250 TL
BTCTurk: 9020 TL
PARIBU:9060TL

Aynen. Bu tip geç yansımalar kimi zaman olumsuz durum oluştursa da çoğu zaman olumlu bir durum yaratıyor. İlerleyen zamanda borsaya ne olacağı hakkında bilgi sahibi olmak kadar güzel bir şey yok. Örneğin şu an biliyoruz ki Türk borsaları ilerleyen zamanlarda, yabancı borsaların bu şekilde sabit kalması veya yükselmesi durumunda, yükselecektir. Bu da iyi bir firsat tabi ki.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ne olursa olsun şuan Türk piyasası için alım fırsatı. Her zaman ki gibi biz Türkler uyumayı çok seviyoruz Smiley
Preev: 9250 TL
BTCTurk: 9020 TL
PARIBU:9060TL
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Piyasadaki artış suni herkes biliyorki şu an 1 Ağustos öncesi piyasaya para girmiyor. Eğer piyasa yükseliyor diye alım yaparsanız aldığınızla kalacaksınız ben size söyleyeyim.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Umarım bitcoindeki bu yükseliş devam eder.Piyasanın tekrar toparlanması açısındanda bu artışın önemli olduğunu düşünüyorum genelin aksine ben şahsen 3000 doları görebilirise bitcoinin altcoinlerde de bir artış meydana geleceğini düşünüyorum
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
full member
Activity: 344
Merit: 134
çok sıkışmıştı. yönünü belli etmeye başladı.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Sağlam kırdı. Bakalım 3000 direncine yaklaşacak mı...

Shortcular terliyor muyuz?
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Yine hard fork topları atılmaya başlandı ne kadar direnseler de hard fork olacak olmak zorunda ama ben forkdan sonra fiyatın tekrar toplayacağını düşünüyorum çünkü yararına bir şey zararına değil.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Hardfork sonrası yukleliş muhtemel. Ama harfork olurken dumplanmasıda beklenen. Yani dump pump olacaktır buyuk ihtimal. yarı nakit yarı btc beklemek en mantıklısı olabilir
hero member
Activity: 644
Hardfork gelirse bitcoin düşer diyorlar anlamadım ben bu işi daha iyi olması gerekmez mi?
Hiç belli olmaz o iş. Hard fork ile fiyat artabilir de azalabilir de. Önemli olan hard fork gerçekleştikten sonra kaç zincir ile devam edileceği.
Yoksa bitcoin'de gün içinde ortalama 2-3 fork zaten yaşanıyor. Çatallaşma olursa, 2 zincire bölünürse sıkıntı olur.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Hardfork gelirse bitcoin düşer diyorlar anlamadım ben bu işi daha iyi olması gerekmez mi?
Jump to: