Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 447. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Afedersiniz bu ibneler yillardir zaten akumulasyon yapiyordu. Halen spekulasyonla panik yaratip milleti sikme derdindeler. Yanliz uzun vadede bu volatalitenin kucuk yatirimcilari korkutacagini herhalde dusunemiyorlar. Neyse, bir bildikleri vardir diyelim. Umarim kimse panik satisi yapmamistir.

Merak etmeyin o korkan yatırımcı 1 sene sonra pişman olup durumu kavrar ve daha bilinçli satın alır.
Aslında pek öyle olmuyor.
1000$'dan alıp çok daha aşağıdaki fiyatlara satanlar (1000 dolar balonunda gelenler yani)
3000$ olduğunda tekrar aldılar, şu anda tekrar daha da azın satacaklar.

Şu grafik her zaman geçerli bu piyasada:

Grafiğe katılıyorum, ancak "Bear Trap" aşamasında da olabiliriz.  Smiley
member
Activity: 70
Merit: 10
Bitcoin simdi dusmeyecek. Cikacak Cheesy
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Afedersiniz bu ibneler yillardir zaten akumulasyon yapiyordu. Halen spekulasyonla panik yaratip milleti sikme derdindeler. Yanliz uzun vadede bu volatalitenin kucuk yatirimcilari korkutacagini herhalde dusunemiyorlar. Neyse, bir bildikleri vardir diyelim. Umarim kimse panik satisi yapmamistir.

Merak etmeyin o korkan yatırımcı 1 sene sonra pişman olup durumu kavrar ve daha bilinçli satın alır.
1000$'dan alıp çok daha aşağıdaki fiyatlara satanlar (1000 dolar balonunda gelenler yani)

Güzel grafik.1 Nisanda 1060$ görüldüğünde de aynı grafiğe bakıyordum  Wink

Kesinlikle YTD
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Btc dustu biraz btc alalım diyoruz alacak yer yok. Preev 8000 turk borsaları 9100. Turk borsaları tahminim 3-5 saglam parası olan adamın elinde 1 milyon tl ile istediklere yere cekerler.

Tüm borsaları aynı anda takip edince birilerinin yönlendirdiği belli oluyor zaten ama o iş 1 milyon TL ile yapılmaz. Çok daha büyük bir sermaye ile yönlendiriyorlar piyasayı. Doları 4 alsak anca geleceği fiyatta duruyor. İnanılır gibi değil. Cheesy
sr. member
Activity: 317
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Btc dustu biraz btc alalım diyoruz alacak yer yok. Preev 8000 turk borsaları 9100. Turk borsaları tahminim 3-5 saglam parası olan adamın elinde 1 milyon tl ile istediklere yere cekerler.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Aynen grafikte görüldüğü gibi şu anda bull trapine giriyoruz. Belki 2400-2500 dolar görülecek ama sonra asıl düşüş başlayacak. Siz siz olun 2800 dolardan aldığınız Bitcoini sıkı sıkı tutun. Cheesy 3 sene sonraki yükselişte satarsınız.
hero member
Activity: 644
Merit: 501

sr. member
Activity: 658
Merit: 280

hero member
Merit: 501

Aynen yazdıklarınıza katılıyorum işin cılkını çıkarttılar dün fiyata bakan birisi bugün tekrar kontrol etmek için baktığında bir daha bakmayacaktır. Pekçok arkadaşım soruyor nedir ne değildir yatırım yapmalarını tavsiye edemiyorum düşünsene bir arkadaş olarak tavsiye edeceksin atıyorum 3000 dolar fiyatından alacak bir kaç saat sonra bakıyorki 2400 dolar olmuş arkadaşlık falan kalmaz aranızda. Peki bizler en yakın arkadaşlarımıza tavsiye edemeyeceksek ne anlamı kalıyor. Bu hareketler bitcoin için biraz doğal olarak görünsede benim hiç hoşuma gitmedi hele bizim dandirik borsaları hiç sorma bir saniye sürede 200 300 tl artıp düşüyor şaka gibi.

Kasım 2013'te 1000 dolar bubble'ında forum cıvıl cıvıldı, sonra bir anda teksas'a döndü, kimse kalmadı.
Fiyatlar şiştikçe gemiye binenler, fiyatlar patladığında gemiden kaçıyorlar umutsuzluğa kapılıp. Bunun meşhur bir grafiği vardı...
hero member
Activity: 896
Merit: 519

Aynen yazdıklarınıza katılıyorum işin cılkını çıkarttılar dün fiyata bakan birisi bugün tekrar kontrol etmek için baktığında bir daha bakmayacaktır. Pekçok arkadaşım soruyor nedir ne değildir yatırım yapmalarını tavsiye edemiyorum düşünsene bir arkadaş olarak tavsiye edeceksin atıyorum 3000 dolar fiyatından alacak bir kaç saat sonra bakıyorki 2400 dolar olmuş arkadaşlık falan kalmaz aranızda. Peki bizler en yakın arkadaşlarımıza tavsiye edemeyeceksek ne anlamı kalıyor. Bu hareketler bitcoin için biraz doğal olarak görünsede benim hiç hoşuma gitmedi hele bizim dandirik borsaları hiç sorma bir saniye sürede 200 300 tl artıp düşüyor şaka gibi.

legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
3k$'a dokunup tepe taklak olacak dememiş miydim?
Tepeden çıkmışsınızdır umarım, Geri toplaması da ayrı zevkli oldu Smiley
2.5-2.75k$ arasında yeni tepe bekliyorum. Sonrası malum düşüşler bizi bekler.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Düşmesinden mutlu olan sadece ben miyim aranızda bilmiyorum ama kaybettiği her 1 lira bile beni mutlu ediyor Smiley
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
full member
Activity: 309
Merit: 100
şaşıracak bir şey yok bence dolar btc fiyatında çünkü her yükselişin düşüşü de olmalı yani. neticede sağlam yükseliyordu düşecek de. burdan yükselmesini de bilir yine zamanı gelince. her şey sabır uzun vade için. yoksa günlük trade yapmak zaten tr borsasında pek mümkün değil çünkü derinlik yok.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Bitcoin fiyatı her çakıldığına bundan şikayet edenler var. Bu bir borsa, globalde fiyat 2300 de olsa borsada 2800 den almayı kabul edenler var. E şikayet edeceğinize arbitraj mı yaparsınız önceden btc depozit mi edersiniz alın pozisyonunuzu durumu fırsata çevirin. Demek ki bu fiyattan alıcı var
member
Activity: 69
Preev: 8.225

Paribu: 9.750

Türk işi işte Cheesy
Bu tr borsalari nasil bu kadar şişiyor bir türlü anlamiyorum.bu kadarida saçmalık

Yeni gelen adamlar yüzünden şişiyor.Adam bakıyor sabah 10 bin şimdi 9500 TL gidip alıyor.Btc nin hızını benimseyemedi daha gelen yeni kullanıcılar.Zamanla anlarlar anyayı konyayı  Smiley
Polodaki düşüş  %17-18 paribuda ise %5.13. Bi tek tr de görülür heralde şu olay

Valla ben paribu'yu bekleyemedim aldım geçtim poloya poloda büyük fırsat dönüyor şuan. Btc pump yaparsa altcoinlerde yapar hepsi yeşillenirse bu seviyeden altcoin sepetleri  yapanlar köşe olur.
Biraz daha düşsün  ayni işlemi yapmayi planliyorum.
hero member
Merit: 504

Türk işi işte Cheesy
Bu tr borsalari nasil bu kadar şişiyor bir türlü anlamiyorum.bu kadarida saçmalık

Yeni gelen adamlar yüzünden şişiyor.Adam bakıyor sabah 10 bin şimdi 9500 TL gidip alıyor.Btc nin hızını benimseyemedi daha gelen yeni kullanıcılar.Zamanla anlarlar anyayı konyayı  Smiley
Polodaki düşüş  %17-18 paribuda ise %5.13. Bi tek tr de görülür heralde şu olay

Valla ben paribu'yu bekleyemedim aldım geçtim poloya poloda büyük fırsat dönüyor şuan. Btc pump yaparsa altcoinlerde yapar hepsi yeşillenirse bu seviyeden altcoin sepetleri  yapanlar köşe olur.
member

Türk işi işte Cheesy

Yeni gelen adamlar yüzünden şişiyor.Adam bakıyor sabah 10 bin şimdi 9500 TL gidip alıyor.Btc nin hızını benimseyemedi daha gelen yeni kullanıcılar.Zamanla anlarlar anyayı konyayı  Smiley
Polodaki düşüş  %17-18 paribuda ise %5.13. Bi tek tr de görülür heralde şu olay
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014

Türk işi işte Cheesy

Yeni gelen adamlar yüzünden şişiyor.Adam bakıyor sabah 10 bin şimdi 9500 TL gidip alıyor.Btc nin hızını benimseyemedi daha gelen yeni kullanıcılar.Zamanla anlarlar anyayı konyayı  Smiley
member

Türk işi işte Cheesy
Jump to: