Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 451. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Merhaba;

Bayadır bu başlığı okumuyordum. Yok mu 4K, 5K tahminleri? Şaka bir yana artık btc'nin bu yükselişinin doyuma ulaşana kadar duracağını sanmıyorum. ATH vs gibi haberlerle ivmesi artabilir ama uzunca bir süre Ayı piyasası gelecek gibi gelmiyor bana. YTD

İyi dileklerimle
Aslında var, 8 haftalık yeşil dildo grafiği tamamlandı. Bundan sonra bu fiyatları taşıması pek mümkün değil. 3k$'a dokunduktan sonra sert çakılışlar bekliyorum ben.
2500-3000 arasinda yazi gecirsek sahane olacak. Yazin tatil bile yaptirmayacak piyasaya bakilmadan durulmuyor.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Merhaba;

Bayadır bu başlığı okumuyordum. Yok mu 4K, 5K tahminleri? Şaka bir yana artık btc'nin bu yükselişinin doyuma ulaşana kadar duracağını sanmıyorum. ATH vs gibi haberlerle ivmesi artabilir ama uzunca bir süre Ayı piyasası gelecek gibi gelmiyor bana. YTD

İyi dileklerimle
Aslında var, 8 haftalık yeşil dildo grafiği tamamlandı. Bundan sonra bu fiyatları taşıması pek mümkün değil. 3k$'a dokunduktan sonra sert çakılışlar bekliyorum ben.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
https://steemit.com/tr/@efsane/bitcoin-az-oence-3000-dolar-oldu-bitcoin-just-hit-3000-dollars
Bitcoin bitfinex'te 3000 doları görerek yeni rekorunu kırdı Smiley 2900'da psikolojik sınıra dayanamayıp kendini 3000'e attı, şu an 2952 dolar. Bakalım daha neler göreceğiz
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
2700 deki kırılmadan sonra kısa zamanda yeni rekorlar test edeceğini söylemiştim. Felaket tellalı arkadaşlar hala buralarda mı acaba merak ediyorum. Yok patladı 1500 lere çöker, 2000 lerde kalır bilmem ne. Bırakın Allah aşkına pazar olmuş 110 milyar dolar, bundan sonra önünü almak zor gibi duruyor.

Evet buradayım o kaybedenlerden biri de benim Grin. Btc bazlı zararım var. 2700 Ath'sinden sonra btc'de kalmak kumardı btc ye oynayan kazandı. Bugünki yükselişin kokusunu  geçen haftadan alacak oldum ki parça parça girişlerim oldu altcoinlerle de ufak miktarlarda kazançlarım var. Yola devam o zaman anlaşılan 3000 görülecek. Öküzün trene baktığı gibi izleyecek değiliz bizde.

Şimdi hatırladım hocam ne diyeyim geçmiş olsun  Cheesy Daha güzel haberler gelmeden bu yükseliş geldi. Pazara yoğun bir para girişi olmasa (2-3 gün içinde 10 milyar $ para girdi) 3 binden kırılır diyeceğim ama bu para girişi devam ederse 3k dan sonra fiyat düzeltme olmaz diye düşünüyorum belki ilerleyen seviyelerde. Herkese bol kazançlar. YTD.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
2700 deki kırılmadan sonra kısa zamanda yeni rekorlar test edeceğini söylemiştim. Felaket tellalı arkadaşlar hala buralarda mı acaba merak ediyorum. Yok patladı 1500 lere çöker, 2000 lerde kalır bilmem ne. Bırakın Allah aşkına pazar olmuş 110 milyar dolar, bundan sonra önünü almak zor gibi duruyor.

Evet buradayım o kaybedenlerden biri de benim Grin. Btc bazlı zararım var. 2700 Ath'sinden sonra btc'de kalmak kumardı btc ye oynayan kazandı. Bugünki yükselişin kokusunu  geçen haftadan alacak oldum ki parça parça girişlerim oldu altcoinlerle de ufak miktarlarda kazançlarım var. Yola devam o zaman anlaşılan 3000 görülecek. Öküzün trene baktığı gibi izleyecek değiliz bizde bu fırsatı kaçırmak olmaz Smiley.
sr. member
sr. member
Activity: 868
Monetizing Mobile Engagement Data
Arttıkça artıyor hocam önünü alamıyoruz. 2020 yılındaki fiyatını tahmin bile edemiyorum. Çok uçuk rakamlar görebiliriz. Şöyle bir 30.000 ila 35.000 arası birşey bekliyorum.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Tam tamam diyorsun şimdi direnç kırılcak derken birden yine çıkışa dayalı bir dump yiyor. Bakalım bunu ne zaman kırabilecek.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
BTC fiyatı bence 2018-2019 gibi 20 bin liralara doğru yol alabilir. Bu yıl açıkçası kimse öyle 3 bin dolar falan beklemiyordu yani.
hero member
Az yavaş alsın şu global piyasa, her gün yeni rekor mu kırılır amk?
3k$ı gördükten sonra bari bi düzeltme yese de, ATH'de satıp, diplerden tekrar toplasak...

boku cıktı ATH filan birşey kalmadı.
10000 de olur 20000 de bu asamadan sonra.
biz erken girenlerden sayılırız,bu avantajı kullanmalıyız.
alacan tutacan baska su asamada birşey mantklı gelmiyor bana.
en boktan koin son 2 ayda 10 kat yaptı

4-5 tane coin tutacaksın ekibi sağlam olacak. Geliştirmeye açık gelecek vaad eden. Sabırla 5 sene tutacaksın yalnız. Yılmayacaksın. En az x50 yapılır. 5 sene sonra evi arabayı alırız dünya turuna çıkarız. Ben 2700 den sonra çöker dediğim bitcoin 3000 'e dokunmak üzere. Artık dünyanın kalbi burada atacak galiba. O derece yükseliyor.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
3k$ı gördükten sonra bari bi düzeltme yese de, ATH'de satıp, diplerden tekrar toplasak...

boku cıktı ATH filan birşey kalmadı.
10000 de olur 20000 de bu asamadan sonra.
biz erken girenlerden sayılırız,bu avantajı kullanmalıyız.
alacan tutacan baska su asamada birşey mantklı gelmiyor bana.
en boktan koin son 2 ayda 10 kat yaptı
hero member
Activity: 2156
Merit: 685

Geçen sefer Çin'de 3000'e dokunduktan sonra düşmüştü, şimdi yeniden aynı hareketi yapıp ikinci sefer düşebilir. 3. denemesinde sağlam kırıp 5 bin dolar seviyesine yükselebilir. Eğer bu durum yaşanırsa forumda 2 senedir konuşulan olay gerçekleşmiş olacak. Üstatlar geleceği çok güzel öngörmüşler.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
hero member
Yeni Ath'den sonra ufak miktarlarla sahaya döndüm kademeli olarak arttırıma gideceğim. Ay sonuna kadar iyi bir yatırıma ulaşmış olacağım. Bitcoin'de hala dump beklediğim için altcoinlere yöneldim. Bakalım neler olacak. Herkese bol kazançlar.
Hocam  yaz sonuna kadar bir daha atamayacatin 😀

Dayanamadım hele 2900 üstü görülünce pişman oldum sattığıma. Çok değil 450 dolar kadar yatırdım o da bitcoine değil altcoinlere gitti. Bağlanmışım bu piyasaya bırakamıyorum ne diyebilirim ki. Al-Sat benim yapıma işlemiş.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yeni Ath'den sonra ufak miktarlarla sahaya döndüm kademeli olarak arttırıma gideceğim. Ay sonuna kadar iyi bir yatırıma ulaşmış olacağım. Bitcoin'de hala dump beklediğim için altcoinlere yöneldim. Bakalım neler olacak. Herkese bol kazançlar.
Hocam  yaz sonuna kadar bir daha atamayacatin 😀
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
2 gün önce çok güzel silkeleme yaptılar. Fiyat düşerken cesaret edip alım yapabilme tecrubem yoktu o da oldu güzel oldu. Büyük oyuncular belli ki fiyatı daha üst bir rakama hedeflemişler. O rakama kadar da arada silkelemeler yapmak en akıllıcası ve yapıyorlar da...
hero member
Activity: 1655
Merit: 600

Eğer bitcoin'de dump olursa altcoinler bitcoinden daha çok düşer. Bunun örneklerini defalarca yaşadık geçmişte.

Herneyse, ben de altcoin yatırımlarımı arttırdım. Şu anda %50 Bitcoin, %34 Altcoin, %16 ICO yatırımları şeklinde gayet dengeli gidiyorum.
hero member
sr. member
Merit: 263
TR piyasasi cok durgunlasti gene hic tepki vermiyor fiyattaki +-120 dolarlik inis/cikislara....

tr piyasaları trade için kesinlikle uygun değildir... btc ye giriş ve çıkış için fiyatlanılan bir yer olarak görüyorum...

tepkinin geç verilmesi hacmin düşük olmasından kaynaklı... 2-3 yıl ister bu durumun düzelmesi...

acaip sinirlendiğim bir durum bu...

Türkiye btc piyasasının en büyük olusuz yanı düşük hacimlli olması bence. Al-sat yapmaya ilk Tr piyasasında başlamıştım. Emirim gerçekleşecek diye bekleye bekleye bir hal oluyordum. Sırf bu nedenle yurt dışı borsa arayışına girişmiştim.
Jump to: