Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 450. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Yeniden yükselir merak etmeyin bu şekilde kalmaz. Panik satışları gerçekleşiyor şu anda. 3000 seviyesine geldikten sonrasında yürü kulum dencek gibi duruyor.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Bu hangi program dostum söyler misin ben de kullanmak istiyorum

https://bitcoinwisdom.com sitesine girip yukarıdan borsayı seçerek grafiklere bakabilirsiniz.
Bitfinex için: https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd

Umarım içinizde panik satış yapanlar yoktur. Smiley

Eyvallah kardeşim. ETH/BTC üzerinden çalışıyorum BTC düşmeden satmıştım değer kaybım olmadı çok şükür Smiley
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519

https://bitcoinwisdom.com sitesine girip yukarıdan borsayı seçerek grafiklere bakabilirsiniz.
Bitfinex için: https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd

Umarım içinizde panik satış yapanlar yoktur. Smiley
full member
Activity: 448
Merit: 107
3k$ tepe olacak diyen arkadaşlar tebrikler, sağlam çakıldı Smiley

hero member
Activity: 644
Merit: 501
3k$ tepe olacak diyen arkadaşlar tebrikler, sağlam çakıldı Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Bizim bilmediğimiz Paribu kullananların bildiği bir şey mi var? Btc düşüyor millet 10000 liradan alıyor.
jr. member
Activity: 40
Merit: 1
Sağlam dump yedi fakat dumplayan dumpladığıyla kaldı.
member
Activity: 70
Merit: 10
keske eth bitcoini gecse ve orada kalsa Cheesy bu altcoinlere olan guveni daha da artirir Cheesy biliyorsunuz para altcoinlerde donuyo Cheesy
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Gerçekten büyük düşüş oldu bugün. Bir anda 400-500 usd az değil. Daha önce bir miktar altcoinle oynamak için polo da bırakıp tamamen fiata geçmiştim. https://bitcointalksearch.org/topic/m.19203885

bu mesajın üzerine 2000 altı görünmüştü. O zaman nakit ihtiyacım olduğu için tekrar almadım. Kalan az miktarımı da altcoin al-sat ile yaklaşık x2,5 yapıp dün 2930'dan satmıştım usdt olarak polo da. şansa bugün yaklaşık 500 usdt altına geri aldım.

Ancak şu an tamamen fiattayım. Bakalım piyasanın gidişatı biraz daha belli olsun. Zaten iş stresi yetiyor, daha fazla strese girmeye gerek yok Smiley
hero member
Merit: 504
Baba yorgun baba bitkin. Daha genç ether ise daha aksiyonlu dinamik Ether ile Btc kapışmasından ziyade babanın oğluna yol açmasını izleyeceğiz galiba. Ether piyasa değeriyle Btc'nin izin vermesiyle devirecektir. Ancak Baba babadır en ufak bir şeyde kulağını çekebilir. Unutmamak gerekir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Etheri 500 yapmadan durmayacaklar sanırım.
Btc bir anda 2 ayrı dumpla 200 dolar civarında dumpladılar ama piyasa cevabı verdi. Dumplayan dumpladığıyla kaldı. bil basından kalkıosun bi geliosun fiyat 200 dolar değişmiş büyük oynayanlar için sıkıntı. Turk piyasasında oldugumuz icin sıkıntı yok ama paribu 10500den 10300e dustu bu sırada Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
BTC baskınlığı dün %44 seviyelerinde iken bugün %40.6'ya kadar gerilemiş. Bu şekilde devam ederse altcoinlerin baskınlığı daha da artabilir. Ancak bir olumlu haber bu kez altcoinlerden BTC'ye kaçışı getirir. Bu okyanusta sert dalgalarda surf yapmaya benziyor.

Birkaç gün önce elimdeki 15 ETH'ı Byteball dağıtımından yararlanmak için BTC'ye çevirdim. Dağıtımdan sonra BTC'de kalmaya devam ettim ve ETH 280 dolar seviyesinden 380 dolar seviyesine geldi.

Byteball'dan 250 kazanalım derken ETH'dan 1500 potansiyel kazançtan olduk. Ancak moral bozmaya gerek yok. Kısa vadede BTC'de de yükselişler olacaktır diye umuyorum. Umarım yanılmam Cheesy
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
haber varmı yoksa, sadece  dump mı
legendary
3000 sağlam direnç, 2700 sağlam destek gibi görünüyor. Daha önce de 2700'den dönmüştü yine aynısı yaşandı. Panik satış yapanların ellerindekini aldılar ve şimdi yeniden 2800 üstüne attı. Böyle düzeltmelerin olması sağlıklı yükseliş için çok önemlidir.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Anlık olarak 2570 Dolar seviyesine indi. Şimdi tekrar toparlandı yoluna devam ediyor. Bence 2. bir dalga daha gelecek ve 2570 Dolarında altına inecek. Benden söylemesi. Ytd.
hero member
Merit: 504
BTC'de sert hareketlenmeler başladı. Güzel bir dump yedik. Umarım bu seviyede kalır ve önümüze bakarız.
legendary
Aslında var, 8 haftalık yeşil dildo grafiği tamamlandı. Bundan sonra bu fiyatları taşıması pek mümkün değil. 3k$'a dokunduktan sonra sert çakılışlar bekliyorum ben.

Kaça kadar sert çakılış bekliyorsunuz? Bence henüz yeteri kadar hypelanmadı. Bitcoin ile alakasız insanlar duyup öğrenmeye başladı ama henüz hepsi yatırım yapmadı. Herkesi çekmeleri lazım yükselişi bitirmeden önce. Etrafımda bu işi yeni duymuş ve yatırım yapmak isteyen birçok yeni insan var. Onlara kesin kararlarını verdirecek hızlı bir büyük yükseliş daha olması gerekiyor bence.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Merhaba;

Bayadır bu başlığı okumuyordum. Yok mu 4K, 5K tahminleri? Şaka bir yana artık btc'nin bu yükselişinin doyuma ulaşana kadar duracağını sanmıyorum. ATH vs gibi haberlerle ivmesi artabilir ama uzunca bir süre Ayı piyasası gelecek gibi gelmiyor bana. YTD

İyi dileklerimle
Aslında var, 8 haftalık yeşil dildo grafiği tamamlandı. Bundan sonra bu fiyatları taşıması pek mümkün değil. 3k$'a dokunduktan sonra sert çakılışlar bekliyorum ben.
2500-3000 arasinda yazi gecirsek sahane olacak. Yazin tatil bile yaptirmayacak piyasaya bakilmadan durulmuyor.
Kar realizasyonu yapıp kenara geçin gitsin. Uzun vadede daha çoook kazandıracak bitcoin bizlere.
Kafaya takmayın, kazandıklarınızla yapın tatili Smiley

Uzun vadede yatırım amaçlanıyorsa bu tür durumlarda kar realizasyonu yapılmasını doğru bulmuyorum.
Sebebine gelirsek, geçen ay bir yakınım bitcoinden haberdar olmuş ve kenara bir bitcoin atmak istediğini söyledi. Ben isterse hemen alabileceğimizi (4.500 TL) isterse biraz bekleyip fiyatta gevşeme olunca alabileceğimizi söyledim. Beklemeye karar verdik ve durum bu.
Bu tarz ani iniş-çıkışlarda al-sat yaparak uzun vadeli yatırım planlarına sadık kalınabileceğini düşünmüyorum.

Btc'yi yukarı yönlü tetikleyen başlıca faktörlerden biri de tam da bu aslında, bir yerden sonra beklemenin faydası olmadığı görüldüğü için her noktadan alım yapılabiliyor. Şahsen bu tarz öneri durumlarında oyumu uzunca bir süredir eth'den yana kullanıyorum.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Merhaba;

Bayadır bu başlığı okumuyordum. Yok mu 4K, 5K tahminleri? Şaka bir yana artık btc'nin bu yükselişinin doyuma ulaşana kadar duracağını sanmıyorum. ATH vs gibi haberlerle ivmesi artabilir ama uzunca bir süre Ayı piyasası gelecek gibi gelmiyor bana. YTD

İyi dileklerimle
2500-3000 arasinda yazi gecirsek sahane olacak. Yazin tatil bile yaptirmayacak piyasaya bakilmadan durulmuyor.
Kar realizasyonu yapıp kenara geçin gitsin. Uzun vadede daha çoook kazandıracak bitcoin bizlere.

Uzun vadede yatırım amaçlanıyorsa bu tür durumlarda kar realizasyonu yapılmasını doğru bulmuyorum.
Sebebine gelirsek, geçen ay bir yakınım bitcoinden haberdar olmuş ve kenara bir bitcoin atmak istediğini söyledi. Ben isterse hemen alabileceğimizi (4.500 TL) isterse biraz bekleyip fiyatta gevşeme olunca alabileceğimizi söyledim. Beklemeye karar verdik ve durum bu.
Bu tarz ani iniş-çıkışlarda al-sat yaparak uzun vadeli yatırım planlarına sadık kalınabileceğini düşünmüyorum.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Merhaba;

İyi dileklerimle
Jump to: